Sylwia Bomba tłumaczy dlaczego nie zaprosiła Ewy Mrozowskiej do Tańca z Gwiazdami
Instagram @sylwiabomba
TV-Show

"Taniec z gwiazdami": Dlaczego Sylwia Bomba nie zaprosiła Ewy Mrozowskiej? Tłumaczy

Sylwia Bomba w "Tańcu z gwiazdami" pojawiła się z przyjaciółką, Lili, a internauci pytają wprost, dlaczego nie wybrała Ewy Mrozowskiej? Gwiazda "Gogglebox" odpowiedziała! O co chodziło?

Sylwia Bomba w ostatnim odcinku "Tańca z gwiazdami", którego tematem przewodnim było rodzinne trio zaprosiła do tańca swoją przyjaciółkę. Nie była to jednak Ewa Mrozowska, z którą od wielu sezonów bawią widzów programu "Gogglebox". To wywołało spore zaskoczenie wśród fanów Sylwii Bomby, którzy pytają wprost, dlaczego wybrała właśnie Lili a nie znaną widzom Ewę. Gwiazda "Gogglebox" odpowiedziała!

Zobacz także: "Taniec z gwiazdami": Oliwia Bieniuk w parze bratem! Syn Anny Przybylskiej wystąpi w programie

"Taniec z Gwiazdami": Sylwia Bomba odejściu z show przed finałem i swojej córce: "Ona bardzo mnie potrzebuje"

Dlaczego Sylwia Bomba nie zatańczyła w "Tańcu z gwiazdami" z Ewą Mrozowską?

Sylwia Bomba razem z Jackiem Jeschke i swoją przyjhaciółką Lili zatańczyli na parkiecie quickstepa. Trio otrzymało od jurorów 29 punktów, a Iwona Pavlović oprócz komplementów dodała też  nieco uszczypliwy komentarz. Ostatecznie widzom podobał się występ gwiazdy "Gogglebox" i Sylwia Bomba dalej ma szansę walczyć o kryształową kulę, a z programem pożegnała się Kinga Sawczuk. Tymczasem internauci pytają wprost, dlaczego to nie Ewa Mrozowska zatańczyła z nią na parkiecie:

Myślałam że będzie Ewa kurcze 😂 - napisała jedna z Internautek.

Sylwia Bomba zdecydowała się odpowiedzieć na ten komentarz i zdradziła, że Ewa Mrozowska z "Gogglebox", z którą na co dzień się przyjaźni nie mogła pojawić się w programie, ale uważa, że jej druga przyjaciółka w pełni poradziła sobie z zadaniem:

 ja tez żałuje ale Ewa nie mogła, Lili była cudowna 😍

Zobacz także: "Taniec z gwiazdami": Kto odpadł w 5. odcinku? "To nie był dla ciebie najlepszy taniec..."

Ostatni taniec Sylwii Bomby w "Tańcu z gwiazdami" zdaniem jurorów wypadł dużo lepiej niż w poprzednim odcinku, ale nie do końca zadowolona była Iwona Pavlović, która mówiła wprost, że to przyjaciółka Sylwii Bomby, Lili tym razem była gwiazdą na parkiecie:

- Sylwia, dużo lepiej. A twoja przyjaciółka jeszcze lepiej! - mówił Michał Malitowski.
- Absolutnie piękna i wyjątkowo choreografia - powiedziała Iwona Pavlović i dodała: - Wyglądało Sylwia jakbyś była tłem dla swojej przyjaciółki. Lili, jesteś genialna. 

Fani Sylwii Bomby stają w jej obronie i piszą wprost, że nie zasłużyła sobie na taki komentarz, bo tym razem poszło jej fantastycznie:

- Czy mi się zdaje czy pani Iwona jest niezbyt miła? Po każdym tańcu jakieś uszczypliwości... Kochana obyś była w programie jak najdłużej! ❤️
- mam takie samo wrażenie.. Za każdym razem coś kąśliwego..
- taaak widać, że i Sylwię cały czas chce do parteru sprowadzić i Oliwke też. Słabo . Tak się czepiają dziewczyn a Juras tańczy jak chce, w rytm czy nie i tak jest górą, bo się uśmiecha 

Sylwia Bomba i Jacek Jeschke w 3. odcinku
East News

Sylwia Bomba, mimo tego, że nie zabrała najlepszych not od jurorów, wciąż walczy o Kryształową Kulę! W grze pozostało jeszcze pięć par. Myślicie, że gwiazda "Gogglebox" wywalczy sobie finał? 

Sylwia Bomba i Jacek Jeschke na planie na planie pierwszego odcinka Tańca z Gwiazdami
ADAM JANKOWSKI/REPORTER

Sylwia Bomba o ciąży Ewy Mrozowskiej
Instagram
Newsy
Sylwia Bomba i Ewa Mrozowska zdecydowanie nie nudzą się na kwarantannie. Ich gorące wideo to hit 
Sylwia Bomba i Ewa Mrozowska zdecydowanie nie nudzą się na kwarantannie. Ich gorące wideo to hit 

Sylwia Bomba wraz ze swoją rodziną wyjechała na wieś do rodziców. Tam jej córeczka ma więcej swobody i może spokojnie bawić się w ogrodzie a także udawać się z mamą na spacery w bezpieczne, odseparowane od ludzi miejsca. Niedawno Sylwię odwiedziła jednak przyjaciółka, Ewa Mrozowska. Wideo, które dziewczyny zamieściły w sieci rozbawiło internautów! Takich pozytywnych emocji potrzebujemy więcej! Sami spójrzcie.  Zobacz także:  Trendy wiosna 2020. Córka Sylwii Bomby ma 1,5 roku, a już ubiera się u projektantów! Jej kamizelka kosztuje 750 zł Sylwia Bomba i Ewa Mrozowska nagrały szalone wideo podczas kwarantanny  Ewa Mrozowska i Sylwia Bomba z "Gogglebox. Przed telewizorem"  zyskały sympatię widzów nie tylko dzięki programowi ale również dzięki swojemu pozytywnemu nastawieniu do życia. Radością z małych rzeczy postanowiły podzielić się z internautami nawet podczas kwarantanny. Na ich profilach na Instagramie pojawiło się zabawne wideo z choreografią z kosiarkami. Ten taniec trzeba zobaczyć! Obiecywałyśmy Wam coś specjalnego 🤗 oto i jest ❣️ Nasz najnowszy taniec ❣️synchrony jak widać już dopracowane, teraz czas na wokal! 🎤 Dajcie znać jak Wam się podoba nasz progres 🤪 oczywiście w skali od 1️⃣ do 1️⃣0️⃣ - napisała Sylwia  Ewa również na swoim profilu udostępniła to szalone nagranie:  Najlepszy synchron, najlepszy dance, najlepszy styl, najlepszy wokal w wyjątkowo ogrodowym klimacie 😂🌿 Internauci nie kryją, że ich pomysł bardzo poprawił im humor:  - Że tak powiem Wariatki!! 🔥❤️ Zrobiłyście mi dziś dzień 😂😂 daje 11 🔥🔥 - Można Was wynająć do koszenia trawy? płacę jak za zboże 😂🤩👍😍 - Drogie Panie, jesteście absolutely fabulous! Szczerze się...

Ewa Mrozowska z "Gogglebox" będzie miała córkę
Instagram
TV-Show
Ewa Mrozowska z "Gogglebox" poznała płeć swojego dziecka! Chłopiec czy dziewczynka?
Ewa Mrozowska z "Gogglebox" poznała płeć swojego dziecka! Chłopiec czy dziewczynka?

Ewa Mrozowska na co dzień zajmuje się wykonywaniem profesjonalnych makijaży. Jednak największą popularność przyniósł jej program "Gogglebox. Przed telewizorem" , w którym występuje wraz ze swoją przyjaciółką, Sylwią Bombą. Już niedługo Ewa Mrozowska przeżyje prawdziwą rewolucję. Za kilka miesięcy na świecie pojawi się bowiem jej pierwsze dziecko .  Jakiej płci będzie pociecha celebrytki? Ewa Mrozowska opublikowała na Instagramie wpis, w którym o tym wspomina... Ewa Mrozowska z "Gogglebox" urodzi chłopca czy dziewczynkę? Ewa Mrozowska niedawno pochwaliła się na Instagramie, że wykonała bardzo ważne podczas ciąży badanie. W czasie połówkowego USG można się bowiem dowiedzieć, czy dziecko jest zdrowe. Przy okazji - jeśli mama oczywiście sobie tego życzy - lekarz ujawnia również płeć maleństwa. Ewa Mrozowska wie już, jakiej płci będzie dziecko, o czym poinformowała swoich fanów na Instagramie.  Misie już na 100% wiemy co kica w moim brzuszku 🥰🥰👼 już niedługo podzielę się z wami tą cudowna informacją 🦋❤️  - napisała celebrytka. Niestety zdjęcie, które opublikowała razem z wpisem, nie rozwiewa żadnych wątpliwości. Ewa Mrozowska pozuje na nim ze swoją przyjaciółką, Sylwią Bombą. Obie trzymają tabliczki z całkiem innymi komunikatami:  To chłopiec  oraz  To dziewczynka.  Jak myślicie, który z nich jest prawdziwy? Sylwia Bomba będzie miała drugie dziecko? Sylwia Bomba niedawno została mamą uroczej Antosi. Jej fani zaczęli jednak dopytywać, czy celebrytka planuje rodzeństwo dla córki . Odpowiedź Sylwii Bomby była jednoznaczna.  Zadbałam o wszystko. Lubię być panią własnego losu, natomiast, gdyby się okazało, że jestem, to bym urodziła dzidzię, ale nie będę - zapewniła Sylwia...

Sylwia Bomba z "Gogglebox. Przed telewizorem" z córeczką na spacerze
Instagram
TV-Show
Sylwia Bomba z "Gogglebox" będzie miała drugie dziecko? Jest komentarz celebrytki!
Sylwia Bomba z "Gogglebox" będzie miała drugie dziecko? Jest komentarz celebrytki!

Sylwia Bomba największą popularność zyskała dzięki występom w programie "Gogglebox. Przed telewizorem" . Celebrytka pojawia się tam wraz ze swoją przyjaciółką, Ewą Mrozowską. Niedawno Sylwia Bomba została mamą. Na świecie pojawiła się jej córeczka, Antosia. Czy dziewczynka niedługo doczeka się rodzeństwa? Zobaczcie, co Sylwia Bomba zdradziła na swoim Instagramie! Sylwia Bomba planuje drugie dziecko? Sylwia Bomba jest szczęśliwą mamą Antosi. Na jej Instagramie możemy podglądać, jak wygląda jej codzienne życie. Sylwia Bomba świetnie odnalazła się w nowej roli. Co więcej, nie zapomniała również o swoich przyjemnościach. Sylwia Bomba zdradziła niedawno, że jest dumna z tego, iż udało jej się zrealizować pewne postanowienie... Pamiętacie moją obietnice jak byłam w ciąży? Obiecałam sobie wtedy, że będę modna mama, która nie zapomina o sobie. Jak uważacie? Daje radę? 💪🏻 Mimo, ze nie jest łatwo, staram się żyć w myśl reguły, ze szczęśliwa mama to szczęśliwe dziecko - napisała Sylwia Bomba. Czy macierzyństwo sprawia jej tyle radości, że chciałaby mieć niebawem drugie dziecko? Internauci spytali ją o to na Instagramie. Sylwia Bomba nie stroniła od odpowiedzi. Celebrytka wyznała, że nie myśli o drugim dziecku i nie bierze nawet tego pod uwagę.  Zadbałam o wszystko. Lubię być panią własnego losu, natomiast, gdyby się okazało, że jestem, to bym urodziła dzidzię, ale nie będę - zapewniła Sylwia Bomba. Ewa Mrozowska z "Gogglebox" jest w ciąży Niedawno pisaliśmy, że przyjaciółka Sylwii Bomby, Ewa Mrozowska, również jest w ciąży. Celebrytka na razie nie zdradziła, czy spodziewa się chłopca czy dziewczynki. Niedawno Ewa szykowała się do USG , podczas którego miała poznać płeć dziecka. Jak myślicie, czy również urodzi córeczkę?...

Nasze akcje

Uwielbiasz taniec? Rozwijaj swoje umiejętności i dziel się nimi ze światem!

Partner
Newsy

Kosmetyki, które dbają o ciebie i planetę. Poznaj nową linię przeciwzmarszczkową Laboratorium Kosmetycznego Ava

Partner

Lubisz zieloną herbatę? Poznaj jej prozdrowotne właściwości

Partner

Słuchawki jak ekskluzywne kosmetyki? To możliwe z Huawei FreeBuds Lipstick

Partner
Newsy

Pierścionek zaręczynowy w codziennych stylizacjach. Sprawdź najmodniejsze zestawienia na jesień 2021

Partner
Kosmetyki Neboa
Newsy

Zadbaj o włosy w duchu eko. Jak duży wpływ na planetę ma zawartość naszych kosmetyczek? Będziesz zaskoczona!

Partner