Agnieszka Łyczakowska i Wojciech Janik ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" niezmiennie cieszą się ogromnym zainteresowaniem fanów. Nic dziwnego - para nie pierwszy raz ma powody do świętowania. Zobaczcie, co tym razem przekazał fanom Wojtek ze "ŚOPW" w niezwykle emocjonalnym wpisie.

Reklama
Udało się spełnić marzenie
- pisze Wojtek ze ''ŚOPW''.

Poruszający wpis Wojtka ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" tuż po rocznicy ślubu

Ostatnie miesiące są dla Agnieszki i Wojtka znanych ze ślubnego hitu TVN intensywne: niedawno uczestniczka "ŚOPW" poinformowała, że planuje nowe kroki w kontekście swojej edukacji, a zaledwie kilka tygodni temu Agnieszka Łyczakowska w wyniku bolesnej dolegliwości trafiła do szpitala. Na szczęście małżeństwo szybko pokonało wszelkie przeciwności i mogło spokojnie świętować 5. rocznicę ślubu w słonecznej Barcelonie.

Po powrocie z beztroskiego weekendu, za pośrednictwem Instagrama Wojtek ze "ŚOPW" przekazał fanom ważne słowa:

Opowiem Wam pewną HISTORIĘ: Za 7 górkami, za 7 rzekami żyła sobie ''piękna para'' która poznała się w telewizji i doczekała się cudownej córeczki. Ich marzeniem było zwiedzieć magiczną Barcelonę, ale tuż przed podróżą było wiele przeciwności losu. Wszystko na ich drodze chciało odwieść ich od wyjazdu na zaplanowany weekend, lecz dzięki uporowi żony i niestrudzonym siłom męża, udało się spełnić marzenie
- zaczął swój wpis Wojtek ze ''ŚOPW''.

Zobacz także: Anita ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" nie ukrywa szczęścia. "Poznajcie nową towarzyszkę"

W dalszej części uczestnik "Ślubu od pierwszego wejrzenia" pokusił się o malowniczy opis weekendu w Hiszpanii, z którego wraz z Agnieszką dopiero co zwrócili. Gołym okiem widać, że Barcelona zrobiła na Wojtku ogromne wrażenie!

Zobacz także
Zwiedzali piękne zakamarki miasta, malownicze uliczki, zielone parki i dzieła architektury, które miały więcej lat niż oni w trójkę. Kuchnia Hiszpańska nie tylko im zasmakowała ale rozpaliła zmysły i pozwoliła się zakochać w tej kulturze. A morze które pieściło im nie tylko stopy ale i słuch dzięki jego szumom, sprawiło że będą tam wracać częściej niż tylko na rocznicę swojego ślubu
- kontynuował Wojtek ze ''ŚOPW''.

Swój refleksyjny post Wojtek Janik zakończył podsumowaniem pięciu lat spędzonych z żoną. Wyjaśnił też, dlaczego to właśnie Barcelona ma dla pary szczególne znaczenie w kontekście rozwoju ich miłości.

Dziękuję Ci Hiszpanio... 5 lat temu w Maladze na Twoich plażach poznawaliśmy siebie zaraz po ślubie i rozmawialiśmy na wiele tematów... Dzisiaj po 5 latach w innym mieście, Barcelonie, wciąż na Twoich plażach, dalej poznajemy siebie ale i swoją córkę oraz nadal rozmawiamy... zawsze będziesz bliska Naszym sercom...
- podsumował mąż Agnieszki Łyczakowskiej.
Agnieszka i Wojtek ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia"
Instagram@agnieszka_lyczakowska

Fani wprost nie mogli powstrzymać łez wzruszenia, gdy przeczytali tak romantyczne i emocjonalne wyznanie męża Agnieszki ze "ŚOPW". W komentarzach nie zabrakło gratulacji dla małżeństwa i mnóstwa ciepłych słów. Fani dzielili się też osobistymi historiami związanymi z Hiszpanią.

Jak pięknie napisane. Miłość płynie od Państwa
My oboje Kochamy Barcelonę. Byliśmy już 5 razy. Tam były zaręczyny. Tam była podróż poślubna. Tam zamierzamy kupić apartament. Barcelona to chyba Nasze miejsce na ziemi. Już planujemy tam kolejny wyjazd
Pięknie napisane, aż się łezka w oku kręci

Na słowa męża zareagowała także Agnieszka, która również była wyraźnie zachwycona wpisem Wojtka. A Wam, jak podoba się taka forma?

Reklama

Zobacz także: Krzysiek z "ŚOPW" zaskoczył wpisem. Fani w euforii. "Niespodziewana miłość"

Ślub od pierwszego wejrzenia Agnieszka i Wojtek świętują 5 rocznicę ślubu
Instagram @agnieszka_lyczakowska
Reklama
Reklama
Reklama