Ostatnio Anita, którą mieliśmy okazję poznać w trzeciej odsłonie matrymonialnego show "Ślub od pierwszego wejrzenia" ma liczne powody do radości. Właśnie podzieliła się jednym z nich! O co chodzi? Koniecznie poznajcie szczegóły!

Reklama

"Ślub od pierwszego wejrzenia": Anita dzieli się nowiną

W okresie oczekiwań na nowy sezon miłosnego show, widzowie nie mogą narzekać na nudę. Solidnej dawki emocji jak zawsze dostarczają im uczestnicy, dobrze znani z poprzednich edycji. Ostatnio sporo się dzieje u ulubieńców internautów - w końcu Agnieszka i Wojtek ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" przekazali radosne wieści, a fani ruszyli z licznymi komentarzami. Tym razem to Anita z trzeciej edycji miała do przekazania szczęśliwą nowinę.

Anita ŚOPW
Instagram @anitaczylija

Zobacz także: Aneta ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" o stanie zdrowia córki. Poruszający wpis

Anita ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" uwielbia relacjonować swoją codzienność za sprawą Instagrama. Tak też zrobiła teraz - tym razem jednak miała do przekazania coś wyjątkowego. Okazuje się, że uczestniczka show kupiła swoje wymarzone... auto! Samochodem pochwaliła się w sieci.

Anita ze Ślubu od pierwszego wejrzenia
Anita ze Ślubu od pierwszego wejrzenia Instagram @anitaczylija

Zobacz także: Krzysiek z "ŚOPW" zaskoczył wpisem. Fani w euforii. "Niespodziewana miłość"

Zobacz także
Dziękuje za wszystkie Wsze wiadomości, dotyczące samochodu! Było ich setki! Poznajcie nową towarzyszkę, rodzinnych podróży
napisała.
Reklama

Widać, że jest dumna ze swojego nowego nabytku. Gratulujemy!

Anita ze Ślubu od pierwszego wejrzenia
Anita ze Ślubu od pierwszego wejrzenia Instagram @anitaczylija
Reklama
Reklama
Reklama