O Krzysztofie Żółtaku widzowie usłyszeli za sprawą 9. edycji "Ślubu od pierwszego wejrzenia". Spora część sympatyków została z nim na dłużej, przenosząc się na jego media społecznościowe, na których ten staje się coraz bardziej aktywny. Tym razem zamieścił tam pełen emocji wpis.

Reklama

Krzysiek ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" pisze o "niespodziewanej miłości"

Już w pierwszym odcinku minionej edycji "Ślubu od pierwszego wejrzenia" Krzysztof przykuł uwagę większości fanów. Poczucie humoru i charyzma sprawiły, że widzowie szybko się do niego przekonali, a podobnego zdania zresztą była też jego żona. Magda i Krzysiek już na etapie ślubu zaczęli odnajdować w sobie wiele podobieństw, które błyskawicznie ich do siebie zbliżyły.

Magda i Krzysiek ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia"
Magda i Krzysiek ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" kadr "Ślub od pierwszego wejrzenia" Player.pl

Zobacz także: Krzysztof z "ŚOPW" nagle odezwał się do fanów i przekazał radosną nowinę! Co za wieści

Z każdym tygodniem małżonkowie coraz śmielej przestawali mówić o swojej relacji jak o eksperymencie, a zaczynali nazywać ją związkiem. Jeszcze przed finałem z obu stron padło magiczne "kocham cię", a w ostatnim odcinku zadeklarowali, że chcą dalej być ze sobą. Niestety, szybko okazało się, że finalnie związek nie przetrwał i każde z nich poszło w swoją stronę. Internauci chętnie zaglądają więc na ich profile, by dowiedzieć się, co u nich słychać.

Oboje jeszcze nieśmiało dzielą się prywatnymi kadrami, choć tych już nieco więcej znajdziemy u Krzysztofa. Teraz z kolei były uczestnik "ŚOPW" podzielił się na forum czymś nieco innym. Wielu wciąż mogło nie wiedzieć, że ten fascynuje się poezją, a nawet sam ją tworzy. Wiersz zatytułowany "Niespodziewana miłość" zdecydował się pokazać odbiorcom.

Zobacz także
''Niespodziewana miłość''. Jest jak błyskawica w ciemnej nocy. Rozświetla nam na chwilę świat. Lecz nie trwa dłużej niż sekundy. I rozczarowanie. Jest jak grzmot po błysku. Odbiera nam słuch i wzrok. Lecz nie zabija nas od razu
- brzmi fragment.

Internauci docenili talent Krzysztofa i w komentarzach nie kryli, że wiersz bardzo ich poruszył.

O matko melodia... słowa, o matulko, ale sztos. Piękne!
W punkt! Pięknie napisane
Jakie to prawdziwe
Reklama

Na ten ostatni wpis Krzysiek postanowił odpowiedzieć, wyznając, że napisał to "prosto z serca".

Krzysztof ze Ślubu od pierwszego wejrzenia
Krzysztof ze Ślubu od pierwszego wejrzenia Instagram/ventix90
Reklama
Reklama
Reklama