Lista uczestników szóstej edycji TTBZ Sławomir Zapała w TTBZ Paweł Jasionowski z zespołu Masters w TTBZ Monika Borzym w TTBZ Krzysztof Kwiatkowski w TTBZ
Lista uczestników szóstej edycji TTBZ
Kto jeszcze oprócz Joanny Jabłczyńskiej?
1/9
Lista uczestników szóstej edycji TTBZ
Znamy pełną listę uczestników nowej, siódmej edycji Twoja twarz Brzmi Znajomo w Polsacie! Jako pierwsi informujemy, że w popularnym show wystąpi Joanna Jabłczyńska! Kto jeszcze? Ostateczny skład Twoja Twarz Brzmi Znajomo to głównie młode osoby występujące w teatrze Roma, teatrze Buffo oraz z Piotrem Rubikiem. Jest też jeden wokalista disco polo! Jesteście ciekawi całego składu TTBZ?
 

Skład 7. edycji Twoja Twarz Brzmi Znajomo

Mamy dla Was galerię ze wszystkimi uczestnikami programu z której się wszystkiego dowiecie! 

Jury show zostaje bez zmian! My już mamy swoich faworytów! :) A Wy?

 

Zobacz także: Maria Tyszkiewicz wygrała Twoja Twarz Brzmi Znajomo! Kim jest? Czy Beata Tyszkiewicz to jej rodzina?

2/9
Sławomir Zapała w TTBZ

Sławomir Zapała wystąpi w 7. edycji Twoja Twarz Brzmi Znajomo. Wokalista rocko polo. 

 

Kim jest Sławomir Zapała?

 

Uczestnik zeszłorocznej, jesiennej edycji „Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami”, w której dotarł do piątego odcinka. Ukończył krakowską Państwową Wyższą Szkołę Sztuk Teatralnych. – Z „Twoja Twarz Brzmi Znajomo” wiąże duże nadzieje.

 

Moim marzeniem jest lekcja wokalna z panią Małgorzatą Walewską i wierzę, że uda mi się je spełnić – mówi.

Swoją karierę muzyczną i warsztat szlifował w Nowym Jorku, w Watermill Center na Long Island pod okiem Roberta Wilsona. Sławomir to żywy dowód na to, że „american dream” możliwy jest również w Polsce. Teraz artysta bryluje w mediach i na salonach. Zasłynął dzięki utworowi „Megiera”, którego premiera miała miejsce na początku marca 2015r. W teledysku do piosenki wystąpili znani aktorzy - Ewa Kasprzyk, Witold Dębicki, Lech Dyblik i Krzysztof Kiersznowski. Dziś ma on już ponad 8,5 miliona odsłon w serwisie YouTube. Gwiazdor rock polo koncertuje wraz z zespołem „Trzymamy się Zapały”, który tworzą czołowi muzycy z Warszawy. Każdy koncert Sławomira to wielki show, a widownia bardzo docenia fakt, że zespół gra na żywo. W teledyskach Sławomira występują popularne gwiazdy: Małgorzata Socha, Ewa Kasprzyk, Krzysztof Kiersznowski, czy legendarna Grupa Vox. Dużą popularnością cieszyły się też piosenki „Kabaretu na Koniec Świata”, w którym występował. Sławomir na swoim koncie ma również ponad 20 ról filmowych i serialowych w produkcjach takich jak: „Karol – człowiek, który został papieżem”, „33 sceny z życia”, „Popiełuszko”, „Pod mocnym aniołem”, „Hotel 52”, „Ojciec Mateusz”, „Czas honoru”.

3/9
Paweł Jasionowski z zespołu Masters w TTBZ

Paweł Jasionowski z zespołu disco polo "Masters" wystąpi w 7. edycji TTBZ.

 

Kim jest Paweł Jasionowski?

 

To lider i wokalista jednego z najpopularniejszych zespołów muzyki tanecznej, czyli Masters. Piosenkarz sam komponuje i produkuje większość swoich utworów. Absolwent średniej szkoły muzycznej w klasie saksofonu, a obecnie student kulturoznawstwa. O swoim uczestnictwie w show piosenkarz mówi tak:

 

Od dziecka lubiłem naśladować różnych wykonawców, więc udział w programie to poniekąd spełnienie moich dziecięcych marzeń. Nie zastanawiałem się długo, kiedy otrzymałem propozycję.

 

Co ciekawe, Paweł Jasionowski wystąpił już w „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”! Wiosną ubiegłego roku przygotowywał Agnieszkę Twardowską do wcielenia w Zenka Martyniuka w przeboju „Przez twe oczy zielone”! Na swoim koncie ma już sześć płyt, a wydany w 2012 roku album grupy Masters „Viva Polonia” uzyskał status platynowego! Natomiast pierwszy hit formacji – „Żono moja” zanotował w serwisie You Tube już niemal 45 milionów odsłon, a teledysk do niego powstał, gdy wokalista miał zaledwie 17 lat. Fani zespołu Masters  przepadają za piosenkami: „Żono Moja”„Bella”„Serce do koperty”„Schody do nieba”„Szukam dziewczyny” oraz „Mazureczka”, z którymi grupa koncertuje nie tylko w Polsce, ale też za granicą, m.in.: w USA, Kanadzie, Niemczech, Belgii, Szwajcarii, Irlandii, Anglii, czy Holandii. Jako nastolatek Paweł  był członkiem Miejskiej Młodzieżowej Orkiestry Dętej w Zambrowie. W 2012 roku w rodzinnym mieście otrzymał od burmistrza specjalną nagrodę: Złotego Żubra, za twórczość i wkład wniesiony w upowszechnianie kultury.

4/9
Monika Borzym w TTBZ

Monika Borzym wystąpi w 7. edycji TTBZ. To polska wokalistka jazzowo-soulowa i była synowa Roberta Janowskiego.

 

Kim jest Monika Borzym?

 

Wokalistka jazzowa. Wydała trzy płyty, z których dwie uzyskały status platynowych. Obecnie jest studentką psychoseksuologii. Muzykę wyssała z mlekiem matki. Jej tata jest muzykiem, a mama prowadziła chór, więc Monika wychowywała się na scenie.  

Podczas Jazz Jamboree w 2009 roku była jedynym polskim wykonawcą i jedyną kobietą zaproszoną przez Michała Urbaniaka na koncert w Sali Kongresowej. Jak sama mówi, do tej pory pomimo jej młodego wieku - ma 27 lat - wszyscy postrzegali ją jako „pańcię”. Ma nadzieję, że udział w programie „Twoja Twarz Brzmi Znajomo” pozwoli jej zrzucić tę maskę i pokazać się z innej, bardziej rozrywkowej strony.

 

 Szkołę muzyczną w klasie fortepianu ukończyła z wyróżnieniem, następnie rozpoczęła naukę wokalistyki jazzowej na wydziale piosenki w Zespole Państwowych Szkół Muzycznych im. Fryderyka Chopina w Warszawie. Podróż za ocean i nauka w John Jersey High School utwierdziła ją w tym, że jej drogą jest śpiewanie jazzu. Za namową przyjaciół brała udział w szeregu festiwali wokalnych zdobywając nagrody i najważniejsze doświadczenia. Przełomowym momentem w jej karierze było otrzymanie stypendium w University of Miami Frost School of Music w 2008 roku. Jej nauczycielami byli znakomici muzycy jazzowi, m.in.: Lisanne Lyons, Dante Luciani, Chuck Bergeron, Larry Lapin, Greg Gisbert. Swojego psa Yorka nazwała Tom York. Uwielbia skakać na trampolinie. 

5/9
Krzysztof Kwiatkowski w TTBZ

Krzysztof Kwiatkowskie wystąpi w 7. edycji TTBZ. To młody aktor pochodzących z Krakowa, znany z serialu "Na dobre i na złe" oraz "Pierwsza miłość". 

 

Kim jest Krzysztof Kwiatkowski?

 

Na małym ekranie w głównej roli recepcjonisty, któremu udało się zdobyć serce właścicielki „Hotelu52” - Artura Górskiego - debiutował właśnie w Telewizji Polsat. Za tę właśnie kreację w "Hotelu 52" w 2010 roku otrzymał wyróżnienie magazynu „Film” w kategorii Najlepszy Aktor w „Rankingu aktorów serialowych". Dlaczego aktor z dorobkiem wybitnie dramatycznym zdecydował się na udział w „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”?

Chciałem przeżyć fantastyczną przygodę, pokazać siebie od tej szalonej, rozrywkowej strony – mówi Krzysztof.

 

Przez niemal 3 lata wcielał się Natana Wójcika w serialu „Pierwsza miłość” oraz doktora Jana Stanisławskiego w „Na dobre i na złe”. Absolwent krakowskiej Państwowej Wyższej Szkoły Teatralnej pierwsze kroki stawiał w spektaklu „Drugi upadek albo Godot”, w którym występowali Jerzy Stuhr i Jerzy Trela. Aktualnie gra między innymi w warszawskim Teatrze Polskim – gra tam w kilku sztukach, np.: „3 razy Mrożek”, „Dożywocie”, „Król Lear”.  I znów zaskakuje, opowiadając o swoich zainteresowaniach. Biega, pływa, od 6 lat trenuje boks, a od roku kick boxing. Na koncie ma już nawet amatorską walkę zakończoną remisem. 

6/9
Jakub Świderski w TTBZ

Jakub Świderski w 7. edycji TTBZ. To młody aktor znany z serialu "Przyjaciółki", a do kin wchodzi film z nim w roli głównej pod tytułem "Wściekłość".

 

Kim jest Jakub Świderski?

Jakub od lat wciela się w niezawodnego Stempla w serialu „Przyjaciółki”, a od prawie dwóch dekad w Norberta Piątkowskiego w serialu „Klan”.  

Zawsze marzyłem o wcielaniu się w trudne i wymagające role. Rozwijałem też moją miłość do muzyki, coraz częściej spotykając się z wzajemnością. Ten program jest połączeniem wszystkich elementów, które mnie w życiu pasjonują – mówi.  

 

Pochodzi z Łodzi, ale jak podkreśla urodził się w Krotoszynie. Ukończył Państwową Wyższą Szkołę Teatralną we Wrocławiu. Po debiucie na scenie teatralnej uświadomił sobie, że najlepiej czuje się przed kamerą. O sobie mówi: - Moim światem jest aktorstwo i śpiewanie. Od czasu studiów interesuje się wokalistyką i wokologią. Śpiewa i uczy młodych adeptów jak to robić. Od pewnego czasu pomaga innym poradzić sobie z różnymi problemami w głosie. Spełnił już jedno ze swoich marzeń. Zagrał u Andrzeja Wajdy w filmie „Wałęsa. Człowiek z nadziei”. Na marzec zaplanowana jest premiera najnowszego filmu w reżyserii Michała Węgrzyna, pt.: „Wściekłość”, w którym Jakub Świderski wystąpi w głównej roli jako Adam. 

7/9
Zosia Nowakowska w TTBZ

Zosia Nowakowska wystąpi w 7. edycji TTBZ. To aktorka i wokalista teatrów Roma i Buffo.  Jest absolwentką liceum im. Agnieszki Osieckiej w Warszawie i studentką psychologii w Szkole Wyższej Psychologii Społecznej. Od maja roku 2007 jest także jedną z głównych solistek Piotra Rubika.

 

Kim jest Zosia Nowakowska?

 

Zdecydowałam się na udział w programie, bo jest to rewelacyjna okazja do rozwoju. Program daje unikalną możliwość poznania własnych granic na różnych polach i odkrycia takich swoich „twarzy”, o których istnieniu często sami nie mieliśmy pojęcia – zdradza Zofia Nowakowska, wokalistka i aktorka musicalowa.

 

Jak wspomina, śpiewa od zawsze. Zaczynała w podstawówce w szkolnym zespole wokalnym. Od dziecka uczęszczała do szkoły muzycznej. Grała na flecie poprzecznym i pianinie. W gimnazjum i liceum razem z czwórką kolegów tworzyła zespół rockowy Dylemat, w którym śpiewała głównie covery The Doors, Janis Joplin i Nirvany. Na casting do zespołu Studio Buffo niemal siłą zaprowadzili ją rodzice i jak się potem okazało,był to doskonały pomysł, który zaważył na całej jej karierze. W 2004 roku Zosia zadebiutowała na deskach teatru Buffo rolą Julii w musicalu Romeo i Julia, a następnie zagrała we wszystkich ważniejszych spektaklach tego teatru. Aktualnie odtwórczyni głównej roli Sophie w musicalu „Mamma Mia!” Teatru Muzycznego Roma. W 2007 roku rozpoczęła współpracę z Piotrem Rubikiem, z którego zespołem nagrała kilka płyt i wystąpiła na licznych koncertach w Polsce i za granicą. Obecnie związana jest z Teatrem Roma oraz z Polską Orkiestrą Filmową. Ukończyła studia na kierunku psychologii. Pasjonuje się tańcem zwłaszcza gorącymi rytmami latynoamerykańskimi jak salsa i bachata. Jest miłośniczką zwierząt i posiada dwa koty. 

8/9
Katarzyna Popowska na Sieradz Open Hair Festival 2014
Akpa

Kasia Popowska wystąpi w 7. edycji TTBZ. W 2007 założyła You Tube kanał i jako pierwsza Polka rozpoczęła falę „me singing”, publikując znane przeboje w swoim wykonaniu. Teraz jest często grana w radio i występuje na festiwalach. Największy hit to "Przyjdzie taki dzień". 

 

Kim jest Kasia Popowska?

 

Do wzięcia udziału w  „Twoja Twarz Brzmi Znajomo” namówiła ją mama, która stwierdziła, że jest to jedyny program, w którym Kasia może pokazać swoje wszystkie talenty! Czego piosenkarka obawia się w show? 

 Mam klaustrofobię i dość mocno przeżyłam proces odlewu twarzy i głowy... Teraz, gdy mam już to za sobą - myślę, że będzie ok, chociaż nie jest to komfortowe nosić na sobie maskę, która zakrywa twoją twarz – opowiada wokalistka.

 

Kasia wieku 16 lat zaczęła śpiewać i grać na gitarze. W 2007 roku założyła własny kanał muzyczny w serwisie youtube i jako pierwsza Polka w historii rozpoczęła falę zwaną „me singing”, publikując w Internecie znane przeboje w swoim własnym wykonaniu. Jej covery osiągnęły ponad 13 milionów odtworzeń! Dzięki temu miała podstawy, aby zacząć pracować nad własną płytą. W 2014 roku ukazał się jej debiutancki singiel „Przyjdzie taki dzień”, który dotarł na szczyt listy najczęściej granych utworów w polskich rozgłośniach radiowych. W tym samym roku, artystka wystąpiła na najpopularniejszych imprezach muzycznych w kraju m.in.: Polsat Sopot Festival. Wystąpiła również jako suport przed warszawskim koncertem, światowej sławy piosenkarki – Ellie Goulding. W maju 2015 roku otrzymała nagrodę Polsat SuperHit Festiwal w konkursie „Radiowy przebój roku – Super hit FM”. Natomiast na 52. Krajowym Festiwalu Piosenki Polskiej w Opolu uhonorowano ją nagrodą specjalną - Super Premierą „Super Expressu” oraz nagrodą fotoreporterów i dziennikarzy. Jej singiel „Lecę tam” został wykorzystany w czołówce popularnego serialu „Przyjaciółki”. Obecnie jest w trakcie nagrywania swojej drugiej płyty. 

9/9
Joanna Jabłczyńska na Targach Książki w Krakowie

Joanna Jabłczyńska to gwiazda serialu "Na Wspólnej". Aktorka jest zakochana w sporcie i podróżach. 

 

Marzyłabym o Beyonce, ale znam swoje możliwości, więc oby moje marzenie się nie spełniło, bo będzie kompletną porażką – śmieje się Joanna.

 

Już od pierwszych edycji chciała wystąpić w programie „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”, jednak do tej pory nie pozwalały jej na to zobowiązania zawodowe, szczególnie te związane z przygotowaniami do aplikacji radcowskiej. Prawniczka z wykształcenia i zamiłowania. Absolwentka Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego. Członek Okręgowej Izby Radców Prawnych w Warszawie. Od najmłodszych lat związana z show biznesem. Karierę artystyczną rozpoczęła w wieku siedmiu lat, w 1993 roku, wygrywając eliminacje do zespołu dziecięcego „Fasolki”. To wydarzenie zapoczątkowało rozwój jej kariery telewizyjnej. Widzowie kojarzą ją głównie z takich produkcji jak „Tik-Tak”, „Teleranek”, albo z seriali „Trzy szalone Zera”, „Klan” oraz „Na Wspólnej”. Wystąpiła również w kilku filmach fabularnych m.in.: „Nigdy w życiu”, który osiągnął wielki sukces komercyjny. Brała udział w programie rozrywkowym „Jak oni śpiewają”. Joanna jest utalentowana wokalnie. W październiku 2010 roku ukazał się jej singel „Papparapa” promujący jej pierwszy album o tym samym tytule. Wyjątkowa barwa głosu Joanny była inspiracją do zaangażowania się w dubbing filmowy, za który otrzymała nagrodę na V Festiwalu Filmów Animowanych „Animocje” w Bydgoszczy. Jej pasją jest sport. Startuje w maratonach jak i zawodach triathlonowych. W tym roku może wziąć udział w show i mimo lekkiej tremy, wierzy, że program będzie dla niej wspaniała przygodą. W kogo chciałaby wcielić się w programie?