Marcin Tyszka na castingu do programie Top Model
ONS
TV-Show

Uczestnik Top Model: "Podążam drogą za Jezusem!". Marcin Tyszka: "Ten program cię zdeprawuje"

Uczestnik Top Model: "Podążam drogą za Jezusem!". Marcin Tyszka: "Ten program cię zdeprawuje"

W piątej edycji Top Model, podobnie jak w poprzedniej, biorą udział nie tylko początkujące modelki, ale też modele. Na castingu do programu pojawił się Samuel Kowalski, który - jeszcze zanim zdjął koszulkę i wziął udział w sesji z Marcinem Tyszką - powiedział jurorom o tym, że jest bardzo wierzący.

Moim wyznacznikiem jest podążać drogą za Jezusem. Jestem chrześcijaninem wiary ewangelickiej. Nie jesteśmy świadkami Jehowy. My jesteśmy coś takiego jak prawosławie”

Jurorzy byli zaskoczeni jego wyznaniem, dlatego spytali go, co o jego udziale w show sądzą jego rodzice.

“Rodzice trzymają za mnie kciuki, wspierają mnie. Mówią, że jest duża konkurencja, więc żebym nie robił sobie zbyt dużych nadziei na awans”.

Marcin Tyszka nie rozumiał, po co Samuel zdecydował się na udział w tym show.

“Po co ci to? Jesteś taki wierzący i przychodzisz do rozrywkowego show. Są inne zawody”. 

“Przyszedłem, żeby zobaczyć czy sprawdzę się jako model”, powiedział Samuel.

Po krótkiej prezentacji, Tyszka postanowił zrobić mu sesję zdjęciową. Samuel wypadł zaskakująco dobrze, dlatego jurorzy nie mieli problemów z podjęciem decyzji.

“Masz w sobie coś intrygującego. Na zdjęciach wyglądasz jak super hero. Ten program cię zdeprawuje!” - stwierdził Tyszka.

“Twoja twarz jest interesująca i chcę Cię zobaczyć w programie”, dodał Woliński.

Na koniec Samuel stwierdził, że awans do drugiego etapu zawdzięcza Bogu.

“Bóg to dla mnie zaplanował. Jest w tym ukryty cel. Wierzę, że z Bogiem mogę osiągnąć wszystko”.

I oby mu się udało!
 

 

Samuel! Nie jest taki jak inni☺Jakie są wasze wrażenia? Super hero?

Posted by Top Model TVN on 14 września 2015

 

Marcin Tyszka, casting do piątej edycji Top Model

 

Top model

Top model

 

 

 

 

Uczestnicy Top Model
FB Top Model
TV-Show
Natalia już miała odpaść z Top Model, ale... ocalił ją Michał Piróg! Jak to się stało?
Natalia już miała odpaść z Top Model, ale... ocalił ją Michał Piróg! Jak to się stało?

Ósmy odcinek "Top Model" zakończył się porażką Natalii, ale nie odeszła ona z programu, bo... ocalił ją Michał Piróg! Wykorzystał swój głos, by uchronić nieśmiałą dziewczynę przed opuszczeniem show. W ubiegłym tygodniu najsłabszy okazał się Michael Mikołajczuk, który nie poradził sobie na sesji sportowej. Model nie wykazał pokory i wdał się w dyskusję z jurorami - i odpadł z 7. odcinku. Top Model, odcinek 8. w Izraelu - reklama biżuterii i seksowna sesja! Ostatnia odsłona  "Top Model" zaczęła się od wizyty w gorącym Izraelu. Uczestnicy na początku musieli na własną rękę zareklamowac biżurterię. Najlepiej poszło Karolinie.     (function(d, s, id) { var js, fjs = d.getElementsByTagName(s)[0]; if (d.getElementById(id)) return; js = d.createElement(s); js.id = id; js.src = "//connect.facebook.net/pl_PL/sdk.js#xfbml=1&version=v2.3"; fjs.parentNode.insertBefore(js, fjs);}(document, 'script', 'facebook-jssdk')); Karolina wygrała! Zasługiwała? ☺Miła czy podlizywała się? Posted by Top Model TVN on  26 październik 2015     Potem przyszli modele i modelki wzięli udział w bardzo seksownej sesji w morzu. Autorem zdjęć jest znany izraelski fotograf Alexander Lipkin. Uczestnicy zostali podzieleni na pary. Jedna para była żeńska, a Andre pozował sam. Komu poszło najlepiej? Jury nie miało wątpliwości - najwyżej oceniło Jakoba i Magdę.   Jakob i Magda   (function(d, s, id) { var js, fjs = d.getElementsByTagName(s)[0]; if (d.getElementById(id)) return; js = d.createElement(s); js.id = id; js.src = "//connect.facebook.net/pl_PL/sdk.js#xfbml=1&version=v2.3"; fjs.parentNode.insertBefore(js, fjs);}(document, 'script', 'facebook-jssdk')); Najlepsze zdjęcie! Zgadzacie się z jurorami? Posted by Top Model TVN on  26 październik 2015 Choć Samueal z Kamilą też zebrali wysokie noty!...

Natalia Gulowska w programie Top model
Facebook
TV-Show
Top Model: Natalia Gulkowska zrezygnowała z show, ratując inną uczestniczkę!
Top Model: Natalia Gulkowska zrezygnowała z show, ratując inną uczestniczkę!

Za nami dziewiąty odcinek "Top Model"!   Z programem pożegnała się Natalia Gulkowska. Choć decyzją jury z programem powinna pożegnać się Magda Stępień, Natalia zadecydowała, że to ona opuści show, ratując koleżankę! Co ciekawe, tydzień temu to ona została uratowana przez Michała Piróga .    Przeczytajcie naszą relację z odcinka!  Top Model - odcinek 9. Maffashion nagrodziła Karoliną Gilon! Michał Piróg na początku programu przedstawił gościa specjalnego show - Maffashion! Uczestnicy musieli wykonać krótki filmik reklamowy - kampanię wylosowanego produktu m.in. kosmetyków, bielizny czy wody. Mieli na to tylko 20 minut!  Wielkim wsparciem dla uczestników był Samuel, który doradzał wszystkim uczestnikom, podrzucając pomysły i slogany. Według Maffashion i Michała najlepsza okazała się Karolina Gilon, która stworzyła poruszającą kampanię na rzecz ochrony zwierząt . Jej filmik wyląduje na wszystkich kanałach społecznościowych blogerki! Zobacz:  Karolina Gilon o pozowaniu z robakami w Top Model: „Robale bardziej bały się mnie niż ja ich”     (function(d, s, id) { var js, fjs = d.getElementsByTagName(s)[0]; if (d.getElementById(id)) return; js = d.createElement(s); js.id = id; js.src = "//connect.facebook.net/pl_PL/sdk.js#xfbml=1&version=v2.3"; fjs.parentNode.insertBefore(js, fjs);}(document, 'script', 'facebook-jssdk')); Świetny pomysł! Najlepszy filmik? ☺ Brawo dla Karolina Gilon❤Niesamowity głos! Posted by Top Model TVN on  2 listopada 2015 Andre w reklamie kosmetyków   (function(d, s, id) { var js, fjs = d.getElementsByTagName(s)[0]; if (d.getElementById(id)) return; js = d.createElement(s); js.id = id; js.src = "//connect.facebook.net/pl_PL/sdk.js#xfbml=1&version=v2.3"; fjs.parentNode.insertBefore(js, fjs);}(document, 'script', 'facebook-jssdk')); Andre... ☺ 󾮗 Posted by Top...

Samuel Kowalski pozuje z Biblią
Instagram
Newsy
Uczestnik Top Model pozuje z Biblią. Przesadził?
Uczestnik Top Model pozuje z Biblią. Przesadził?

Pojawienie się Samuela Kowalskiego w programie " Top Model " od samego początku wzbudza ogromne emocje. Już podczas castingów zaskoczone jury zastanawiało się, czy chłopak, który otwarcie przyznaje, że jest głęboko wierzący, nadaje się do show-biznesu. Niedawno Samuel wrzucił zdjęcie na Instagram, na którym pozuje z... Biblią.   Po co to zrobił? My nie do końca rozumiemy, ale jeśli chciał osiągnąć rozgłos, to mu się udało. Ludzie komentują zdjęcie. Jedni są zachwyceni, inni z kolei zarzucają mu ostentacyjne chwalenie się...  religijnością. - Chyba zacznę chodzić z Tobą na religie - Rydzyk go wysłał - Uwielbiam go - Dziwak trochę - Wiara jest dla siebie i nie powinno się z nią tak obnosić.. Takie mam zdanie.. A Wy jakie macie zdanie?   Zobacz również: Z "Top Model"pożegnała się pierwsza uczestniczka.  Kto okazał się najsłabszy?   Samuel Kowalski   Samuel. @kowalski_samuel zaczyna misję... Uda mu się przekonać do 💒? #topmodelpolska #bible #god #believe Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika Top Model Polska (@topmodelpolska) 28 Wrz, 2015 o 4:25 PDT   Samuel Kowalski   Co sądzicie o kreacji którą miałem na sobie po metamorfozie? ☺ Dziękuję styliście za kreatywność, którą się wykazał! 👍 Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika Samuel Kowalski (@kowalski_samuel) 29 Wrz, 2015 o 11:01 PDT   Samuel Kowalski   Skok ze spadochronu był dla mnie bardzo ekscytujący! ✈😁 Było trochę zabawy ale i sporo ciężkiej pracy! 😆 Minuty spędzone w powietrzu zapamiętam do końca życia 😀 😉 @topmodelpolska #fly #fear #topmodelpolska #polishboy #somuchhappiness Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika Samuel Kowalski (@kowalski_samuel) 28 Wrz, 2015 o 2:11 PDT

Nasze akcje
materiały prasowe Lenovo
Fleszstyle

Świetna jakość w stylowym opakowaniu. Natalia Szroeder wybrała laptop Lenovo Yoga Slim 7

Partner
rafal-brzozowski
Newsy

Ci uczestnicy „The Voice of Poland” robią karierę muzyczną. Znasz wszystkich?

Partner
fotona-tatuaż
Fleszstyle

Nieudany tatuaż lub makijaż permanentny ? Wiemy, jak się go pozbyć!

Partner
torebka-skoda-hollie-warsaw
Fleszstyle

Barbara Kurdej - Szatan: "Nie miałam pojęcia, że niezabezpieczone drobiazgi mogą uderzyć z taką siłą"

Partner
justyna-steczkowska
Newsy

Justyna Steczkowska ponownie w „The Voice of Poland”! To wyjątkowy czas dla artystki

Partner
Revitalift Filler L'Oréal Paris
Fleszstyle

Wiele może się zmienić w ciągu 10 lat, ale twoja skóra nie musi! Test linii Revitalift Filler L'Oréal Paris

Partner
kosmetyki-weleda
Fleszstyle

Weleda, czyli pielęgnacja w harmonii z naturą i człowiekiem

Partner
materiały prasowe TVP
TV-Show

Sylwia Grzeszczak nową trenerką w „The Voice of Poland”! Jak się sprawdzi?

Partner