Marta Manowska wczarnej sukni na Telekamerach 2016
ONS.pl

Porażka Rolnik szuka żony w konkursie Telekamer! Wiemy, co czuje Marta Manowska!

Marta Manowska wczarnej sukni na Telekamerach 2016
ONS.pl

Porażka Rolnik szuka żony i Marty Manowskiej na Telekamerach? Wierni fani programu na pewno tak myślą. Rolnik szuka żony startował w kategorii najlepszy program rozrywkowy, a Marta Manowska w kategorii Nadzieja Telewizji i w obu przypadkach skończyło się zaszczytnym drugim miejscem. Czy Marta Manowska była smutna z powodu tego, że w tym roku nie udało się zdobyć statuetki?

Marta Manowska o porażce Rolnik szuka żony w Telekamerach 2016

Nie, ja bym nie panikowała. Jestem dumna z Telekamery dla Rolnik szuka żony z ubiegłego z roku. A w tym roku jestem dumna z drugiego miejsca. Muszę przyznać, że sama jestem fanką kabaretu Paranienormalni. Wiem, że chłopaki zrobili kawał dobrej roboty, jeżdżą po Polsce, mają rzesze swoich fanów. Tak jak my, więc to nie jest źle z nimi przegrać - powiedziała Party.pl.

Czy Marta Manowska żałuje, że przegrała z Maćkiem Musiałem?

A jak się czuje Marta Manowska z tym, że to nie ona otrzymała Telekamerę w kategorii "Nadzieja Telewizji" tylko Maciej Musiał?

W tym roku miałam przeczucie, że to nie ja. Obstawiałam właśnie Maćka Musiała, mimo całej wiary w program i to, co robię. Jakoś wiedziałam, że to nie będzie mój dzień. Dlatego też przyszłam na tę galę bardziej wyluzowana niż w zeszłym roku. Byłam na to przygotowana. Maciek Musiał jest dłużej w telewizji niż ja, ma dużo fanów. Mnie dopiero w kwietniu stukną dwa lata od zdjęć, a na wizji byłam dopiero od października 2014. Ale rzeczywiście, jak na to popatrzeć, to Maciek jako nadzieja telewizji ma trochę dłuższy staż niż ja - śmieje się w rozmowie z Party.pl Manowska.

W tym roku się nie udało, ale może za rok Rolnik szuka żony i Marta Manowska dostaną Telekamerę. Ruszyły właśnie zdjęcia do trzeciej serii programu. Pierwszy odcinek zobaczymy wiosną. Marta wcześniej myślała, że pierwszy, pilotażowy odcinek wyemitowany zostanie w święta wielkanocne, ale gdy jej o to zapytaliśmy, już nie była pewna czy zdążą do tego czasu.

Marta Manowska o nowym, trzecim sezonie Rolnik szuka żony

Zawsze było tak, że pierwszy odcinek szedł w świąteczno-wiosennym czasie. Na razie nagrywamy wizytówki 10 rolników i rolniczek - tak w tym sezonie będzie jeszcze więcej kobiet. Potem przez miesiąc kandydaci i kandydatki będą słać do nich listy. Ten, kto dostanie ich najwięcej, tego zobaczymy finalnie w programie. A uczestnicy są bardzo ciekawi, ja już z jednym z nich tak się zagadałam, że nie zauważyłam, że pada na nas deszcz, skończyliśmy kręcić jak byliśmy przemoknięci. Dlatego trzecia edycja zapowiada się jeszcze bardziej emocjonująco niż poprzednie - zdradza nam Marta Manowska.

Będziecie oglądać?

 

Zobacz także: Rolnik szuka żony: Ania usunęła zdjęcie z narzeczonym z Facebooka. Co na to Grzegorz? "Małe to wredne"

 

Marta Manowska na rozdaniu Telekamer 2016 prezentowała się znakomicie w sukience z trenem.

Marta Manowska na TeleKamerach 2016

Marta Manowska planie trzeciego sezonu Rolnik szuka żony.

Marta Manowska na planie Rolnik szuka żony 3 z lamą
Instagram

Marta Manowska w pierwszym dniu zdjęć do 3. sezonu Rolnik szuka żony.

Marta Manowska w czerownej blizce na planie rolnik szuka żony 3
Instagram

Przeładuj

Mikołaj i Sylwia wystąpią w "Tańcu z Gwiazdami"? Mają jeden warunek!

zobacz 01:36