Magdalena Soszyńska w granatowej marynarce
TV-Show

Andrzej Krzywy odpadł w pierwszym odcinku Tańca z Gwiazdami! Zobacz naszą relację

Kto zatańczył najlepiej?
 1. Andrzej Krzywy odpadł w pierwszym odcinku programu "Taniec z Gwiazdami"! Kto ma zatem największe szanse, żeby wygrać piątą edycję? Duże szanse może mieć Izu Ogonoh - jest bokserem, jest bardzo sprawny fizycznie, czy w tańcu będzie mu iść równie dobrze jak w sporcie? A może Katarzyna Stankiewicz? Wokalistka czuje muzykę w całym ciele, podobnie może być z tańcem! Mówi się, że czarnym koniem "Tańca z Gwiazdami" jest Elżbieta Romanowska, która tańczyła taniec towrzarzyski przez dziewięć lat.

22.22 Andrzej Krzywy i Magda Soczyńska czy Asia Opozda i Kamil Kuroczko - kto opadnie? Decyzją widzów z programem pożegnał się Andrzej Krzywy! Jesteście zawiedzeni?

Jeszcze wszyscy razem. Kogo dziś żegnamy?

Posted by Dancing With The Stars. Taniec z Gwiazdami on 4 marca 2016

22.21 Agnieszka Kaczorowska i Nikodem Rozbicki oraz Kasia Stankiewicz i Tomasz Barański też przechodzą dalej! Dorota Chotecka i Robert Kochanek też już mogą wrócić na salę treningową.

22.20 Pierwsza zagrożona para to Asia Opozda i Kamil Kuroczko. Powody do radości mają jednak Waldemar Błaszczyk i Nina Tyrka, którzy już mogą przygotowywać się do treningów.

22.19 Do grona bezpiecznych par dołączają Rafał Jonkisz i Walerija Żurawlewa. Julka Wróblewska i Jan Kliment też zdobyli uznanie widzów. 

22.18 Kto pożegna się z programem? Na razie bezpieczni są Ela Romanowska i Rafał Maserak! Kolejna para, która dostała się do drugiego odcinka to Anna Karczmarczyk i Jacek Jeschke. Izu Ugonoh i Hania Żudziewicz też są bezpieczni!

22.08 Najmniej punktów zdobyli Joanna Opozda i Kamil Kuroczko, tuż przed nimi są Agnieszka Kaczorowska i Nikodem Rozbicki. Czy to właśnie ktoś z nich odpadnie dziś z programu? Tego dowiemy się już po przerwie!

22.05 "Problem masz z ramą i z ustawieniem ciała. Świetnie czujesz muzykę i oddajesz klimat" - ocenił Michał Malitowski. "Nie mam dobrych wieści tanecznych. Przypominasz mi Dawida Kwiatkowskiego i myślę, że wyłożysz się w tańcach łacińskich". Agnieszka i Nikodem zdobyli 27 punktów.

22.01 Przed nami ostatnia para - Agnieszka Kaczorowska i Nikodem Rozbicki. Razem zatańczą walca wiedeńskiego.

Aga jest zadowolona z Nikodema:-)

Posted by Dancing With The Stars. Taniec z Gwiazdami on 4 marca 2016

21.57 Było gorąco! "Pozamiatałaś jeszcze bardziej niż inni do tej pory" - chwali Iwona Pavlović. Para zdobyła 40 punktów!

21. 54 Anna Karczmarczyk i nowy tancerz Jacek Jeschke - kibicujecie im? "Chcę nabrać pewności siebie" - Ania liczy, że taniec jej w tym pomoże. Na parkiecie zaprezentują tango.

21.50 "Masz większy talent niż Rafał Maślak" - ocenił Michał Malitowski. "Naprawdę jest fajnie, więc pracuj nad tym" - podsumowała Iwona Pavlović. Rafał i Walerija otrzymali 33 punkty.

21.48 Jak Rafałowi i Waleriji pójdzie jive? Mister już zaprezentował swoje umiejętności akrobatyczne.

Rafał Jonkisz zrobi wszystko by przejść dalej:-)

Posted by Dancing With The Stars. Taniec z Gwiazdami on 4 marca 2016

21.46 Za chwilę na parkiecie Rafał Jonkisz - najprzystojniejszy mężczyzna w Polsce. Towarzyszyć mu będzie Walerija Żurawlewa. "Mój jedyny taniec, którego zatańczyłem, to polonez" - ocenił swoje szanse Mister.

21.43 Dorota Chotecka dostarczyła wiele wzruszeń. Jurorzy bardzo to docenili i łącznie przyznali 32 punkty. 

21.41 Czas na Dorotę Chotecką i Roberta Kochanka. Aktorka zaprezentuje piękny walc wiedeński.

21.35 Andrzej Krzywy to wulkan energii! "Słodziak na parkiecie. Jesteś skoczny, żartobliwy" - pochwaliła Iwona Pavlović. Jurorzy są zachwyceni!  Nie bez powodu Magda i Andrzej otrzymali 31 punktów.

Andrzej nauczył się tańczyć?󾍇

Posted by Dancing With The Stars. Taniec z Gwiazdami on 4 marca 2016

21.31 Wracamy po drugiej przerwie. Nadszedł czas na Andrzeja Krzywego i Magdę Soszyńską. Na parkiecie zaprezentują jive'a.

21.11 Co powiecie na kocie ruchy Asi? "Jesteś odważna i stanowcza, i to jest super. Nie było feelingu, a to jest esencja cha-chy" - podsumował Michał Malitowski. "Takiego kociaka trudno ogarnąć" - broni Kamil Kuroczko. "Weź się do roboty. Nierytmicznie" - surowo zakończyła Ivona Pavlović. Asia i Kamil zdobyli tylko 26 punktów.

Kociaka zjadły nerwy? Joanna i Kamil potrzebują Waszych głosów, bo jurorzy byli trochę surowi :-/

Posted by Dancing With The Stars. Taniec z Gwiazdami on 4 marca 2016

21.09 Czas na Asię Opozdę i Kamila Kuroczko. "Asia jest strasznie atrakcyjną kobietą. Ma gibkość, elastyczność. Jest bardzo rozciągnięta" - chwali ją tancerz. Zobaczcie ich cha-chę.

21.07  Wow! Kolejne 39 punktów! Tym razem dla Izu i Hani.

21.04 Izu w garniturze - co Wy na to? "Pierwsze ciarki na plecach. Tańczysz z dużą swobodą ruchu. Nie uwierzę, że nigdy nie tańczyłeś." - oceniła Ivona Pavlović.

21.01 Czas na Izu Ugonoh i Hanię Żudziewicz! "Założyłem buty na obcasie i pomyślałem, że naprawdę będę tańczył!" - podsumował bokser. Jak pójdzie im temperamentne tango?

20.59 Ale dużo tych podnoszeń! "Z Jankiem dałaś radę" - ocenił Michał Malitowski. "Uważam, że stać cię na więcej. Proszę zasuwać i brać się do roboty" - podsumowała Ivona Pavlović. Ile Janek i Julka otrzymali punktów? Zaledwie 29 punktów! 

Julka Jankowi podpadła:-)

Posted by Dancing With The Stars. Taniec z Gwiazdami on 4 marca 2016

20.57 Spadły serpentyny, a Julka zaliczyła mały poślizg. Ale wciąż daje radę!

20.52 Teraz na parkiecie najmłodsza uczestniczka Tańca z Gwiazdami - Julia Wróblewska i jej partner taneczny, Jan Kliment. "Trochę jest leniuch" - mówi tak o Wróblewskiej Kliment. Zobaczcie ich jive'a!

20.51 Nina Tyrka i Waldemar Błaszczyk otrzymali łącznie 35 punktów. Zasłużyli?

 1. 20.50 Dostrzegliście na widowni Łukasza Kadziewicza i Dawida Kwiatkowskiego? My tak!

20.48 Ależ było pięknie! Co na ten występ jurorzy? Andrzej Grabowski do Waldemara Błaszczyka: "Nie powiem Waldku, bo to by głupio zabrzmiało". :) Iwona Pavlović jest zachwycona tańcem Niny i Waldka! A Wy? 

20.45 Przed widzami Nina Tyrka i Waldemar Błaszczyk. "Ma fantastyczne poczucie humoru, więc będzie wesoło" - chwali swojego partnera tancerka. Co zatańczą na parkiecie? Dostojnego walca angielskiego. Trzymacie za nich kciuki?

20.43 Właśnie dowiedzieliśmy się, że Kasia Stankiewicz ma w Tańcu z Gwiazdami pseudonim "Łodi" od łodygi! A wszystko za sprawą tego, że jest bardzo giętka. :)

20.40 Co na to Ivona Pavović? "Masz zadatki na fantastyczną tancerkę. Tańczysz bardzo dokładnie i delikatnie. Mam jedno "ale" - nie było do końca rytmicznie". Ostatecznie Kasia i Tomek zdobyli 30 punktów!

20.36 Wracamy po przerwie! Jako drudzy zaprezentują się Kasia Stankiewicz i Tomek Barański! Wokalistka o tancerzu: "Myślę, że się zgraliśmy w pierwszej minucie". A co Tomek sądzi o Kasi? "Jest dobrym materiałem na fajną tancerkę". A wiedzieliście, że była wokalistka Varius Manx już jako dorosła osoba zapisała się na balet? Teraz jednak czas na cha-chę.

20.22 Rafał Maserak pozdrawia Anię Głogowską i nowego tancerza Jacka Jeschke! A jaki jest ulubiony taneczny krok gwiazd? Nikodem Rozbicki przyznaje, że lubi powtarzać układ Johna Travolty!

20.20 Wow! Pierwszy odcinek, pierwszy taniec, a Ela i Rafał otrzymali aż 39 punktów!

 

20.18 "Trudno zgadnąć czy to pierwszy odcinek czy finał" - podsumował Krzysztof Ibisz. "Ela to petarda. Rytm, wdzięk i ta miękkość" - chwali Michał Malitowski. Ivonie Pavlović aż zabrakło słów, po czym zaśpiewała: "Och Ela, zyskałaś we mnie przyjaciela" i przyznała, że Romanowska pokazała wysoki poziom.

20.16 Jako pierwsi na parkiecie prezentują się Ela Romanowska i Rafał Maserak, którzy zatańczą cha-chę. Aktorka przyznała, że chce udowodnić, że: "Osoba mojej postury też może tańczyć". Tancerz podkreśla jednak, że "W Eli jest dziewczęcość. Ona pokazuje, że każdy może tańczyć". Wow, co za ruchy biodrami!

20.15 Zwycięzca 5. edycji "Tańca z Gwiazdami" otrzyma aż 100 tysięcy złotych!

20.13 Na parkiecie powoli prezentują się pojedyncze pary! Macie już swoją ulubioną?

20.12 Iwona Pavlović i Michał Malitowski na parkiecie! Zaraz za nimi Beata Tyszkiewicz i Andrzej Grabowski! Skład jurorski pozostał bez zmian.

20.10 Paulina Sykut-Jeżyna i Krzysztof Ibisz powitali widzów i 11 par. Prezenterka debiutuje w roli prowadzącej!

20.08 Wszystkie pary zatańczyły swój pierwszy taniec na parkiecie do piosenki "Let's Dance"! Andrzej Krzywy i dwie partnerki - to robi wrażenie!

20.05 Zaczynamy naszą relację! Jak Wam się podoba energetyczny zwiastun?

Zaczynamy󾰀󾰀󾰀bawcie się dobrze z Polsatem󾮗󾆶🏼󾆢

Posted by Dancing With The Stars. Taniec z Gwiazdami on 4 marca 2016

19.50 Za 15 minut zaczynamy naszą relację. Jesteście gotowi?

 

 1. Wszystkie gwiazdy, które występują w "Tańcu z gwiazdami"
 2. Joanna Opozda – aktorka serialu „Pierwsza miłość”
 3. Katarzyna Stankiewicz – wokalistka, wcześniej śpiewała w Varius Manx
 4. Waldemar Błaszczyk – aktor serialu „Na Wspólnej”, mąż Ewy Gawryluk
 5. Dorota Chotecka – aktorka serialu „Ranczo”, żona Radosława Pazury
 6. Anna Karczmarczyk – aktorka serialu „M jak Miłość”, zagrała m.in. w filmie „Galerianki”
 7. Elżbieta Romanowska – aktorka serialu „Ranczo”
 8. Rafał Jonkisz – Mister Polski 2015
 9. Julia Wróblewska – aktorka serialu „M jak Miłość”, zagrała również w "Listach do M."
 10. Izu Ugonoh – bokser, brat Osi Ugonoh, która wygrała czwartą edycję „Top Model”
 11. Andrzej Krzywy – wokalista zespołu De Mono
 12. Nikodem Rozbicki – aktor, zagrał w „Listach do M. 2”
 13.  
 14. Zobacz też: Elżbieta Romanowska przez lata trenowała taniec! Czy będzie czarnym koniem "Tańca z Gwiazdami"?

Paulina Sykut zadebiutowała w roli prowadzącej.

Paulina Sykut w zielonej sukience

Elżbieta Romanowska na parkiecie dała czadu.

Elżbieta Romanowska w czerwonej sukience

Kasia Stankiewicz i Tomasz Barański to bardzo zgrany duet.

Tomek Barański w białej koszuli

Krzysztof Ibisz w dżinsowej koszuli
TV-Show
Kulisy pierwszego odcinka "Tańca z Gwiazdami". Zobacz, jak trenują Kaczorowska i Romanowska ZDJĘCIA
Kulisy pierwszego odcinka "Tańca z Gwiazdami". Zobacz, jak trenują Kaczorowska i Romanowska ZDJĘCIA
Agnieszka Więdłocha w szarej czapce
TV-Show
TYLKO U NAS: Agnieszka Więdłocha zdradziła, komu kibicuje w "Tańcu z Gwiazdami"!
TYLKO U NAS: Agnieszka Więdłocha zdradziła, komu kibicuje w "Tańcu z Gwiazdami"!
Andrzej Krzywy promocja książki
mat. promocyjne
Newsy
Gwiazdy, anegdoty i... mnóstwo śmiechu! Tak wyglądała promocja książki Andrzeja Krzywego
Gwiazdy, anegdoty i... mnóstwo śmiechu! Tak wyglądała promocja książki Andrzeja Krzywego
Nasze akcje

Uwielbiasz taniec? Rozwijaj swoje umiejętności i dziel się nimi ze światem!

Partner
Newsy

Kosmetyki, które dbają o ciebie i planetę. Poznaj nową linię przeciwzmarszczkową Laboratorium Kosmetycznego Ava

Partner

Lubisz zieloną herbatę? Poznaj jej prozdrowotne właściwości

Partner

Słuchawki jak ekskluzywne kosmetyki? To możliwe z Huawei FreeBuds Lipstick

Partner
Newsy

Pierścionek zaręczynowy w codziennych stylizacjach. Sprawdź najmodniejsze zestawienia na jesień 2021

Partner
Kosmetyki Neboa
Newsy

Zadbaj o włosy w duchu eko. Jak duży wpływ na planetę ma zawartość naszych kosmetyczek? Będziesz zaskoczona!

Partner