Izu Ugonoh w Tańcu z Gwiazdami
ONS
TV-Show

Z ringu na... parkiet! Znamy nowego uczestnika "Tańca z Gwiazdami". Co na to jego siostra modelka?

Z ringu na... parkiet! Znamy nowego uczestnika "Tańca z Gwiazdami". Co na to jego siostra modelka?

Izu Ugonoh będzie uczestnikiem 5. edycji programu "Taniec z Gwiazdami"! Znany bokser potwierdził te informacje w rozmowie z Interia.pl:

Tak, to już postanowione. Szykuję się na wyjazd do Warszawy w lutym i rozpoczynam treningi. To będzie taki mały przerywnik w karierze sportowej. Początkowo się temu opierałem, ale teraz jestem podekscytowany. Teraz potańczę, nabiorę sportowego głodu, a w drugiej połowie roku wracam na ring i dalej będę robił swoje. A do "Tańca z Gwiazdami" podchodzę jak do wielkiej przygody. Mam nadzieję, że będzie bardzo fajnie!

Izu Ugonoh to brat Osi Ugonoh, zwyciężczyni czwartej edycji programu "Top Model" (wspierał ją podczas trwania show). Izuagbe ma 30 lat, jest bokserem pochodzenia nigeryjskiego, mistrzem Europy i świata amatorów w formule K1, sześciokrotnym mistrzem Polski w kick-boxingu. Wygrywa prawie wszystkie swoje walki.

 

Zobacz także: Znamy nową uczestniczkę "Tańca z Gwiazdami"? Kto nią będzie? Domyślacie się?

 

Czy brat Osi Ugonoh sprawdzi się w "Tańcu z Gwiazdami"? Mieliśmy już okazję oglądać sportowców w tym programie, którzy zawsze radzili sobie świetnie (Mariusz Pudzianowski zajął 2. miejsce!). Osi musi być dumna z brata!

 

Dobry wybór?

 

Zobacz także: Osi nie dała się sprowokować Tyszce. Rzeczowo odpowiedziała na krytykę

 

Izu Ugonoh w Tańcu z Gwiazdami

Izu Ugonoh i Osi Ugonoh przed studiem Dzień Dobry TVN
Akpa

Brat Osi wystąpi w programie Taniec z Gwiazdami

 

 

Photo by Marcin Biedron

Posted by Izu Ugonoh on 6 września 2013

 

Osi Ugonoh uśmiechnięta
Fleszstyle
Uczestnicy "Top Model" brylują na salonach. Komu wróżycie najwiekszą karierę? ZDJĘCIA
Uczestnicy "Top Model" brylują na salonach. Komu wróżycie najwiekszą karierę? ZDJĘCIA
Hanna Żudziewicz i Izu Ugonoh parą w Tańcu z Gwiazdami
TV-Show
Kim jest Izu Ugonoh? Bokser i brat modelki Osi Ugonoh w Tańcu z Gwiazdami!
Kim jest Izu Ugonoh? Bokser i brat modelki Osi Ugonoh w Tańcu z Gwiazdami!

Izu Ugonoh dla większości ludzi, którzy nie interesują się sportem, to "tylko" brat modelki Osi Ugonoh (22l.) , która wygrała czwartą edycję programu "Top Model". Nie każdy wie, że Izu Ugonoh to przede wszystkim światowej klasy sportowiec! Izu ma 30 lat, jest znanym polskim bokserem pochodzenia nigeryjskiego. Izu jest mistrzem Europy i świata amatorów w formule K-1, a także sześciokrotnym mistrzem Polski w kick-boxingu. Izu jest niemal niepokonany i wygrywa prawie wszystkie walki! Czy wygra również piątą edycję Tańca z Gwiazdami ?   Izu Ugonoh prywatnie   Izu urodził się w Polsce, wychował się w Gdańsku. Izu jest absolwentem Akademii Wychowania Fizycznego. Sam o sobie mówi, że jest  „czarnoskórym Polakiem”, który z dumą reprezentuje Polskę .   Dlaczego Izu zdecydował się na udział w Tańcu z Gwiazdami? To taki mały przerywnik w karierze sportowej. Początkowo się temu opierałem, ale teraz jestem podekscytowany. Teraz potańczę, nabiorę sportowego głodu, a w drugiej połowie roku wracam na ring i dalej będę robił swoje. A do "Tańca z Gwiazdami" podchodzę jak do wielkiej przygody - tak Izu mówi o swojej przygodzie w "Tańcu z Gwiazdami". Kibicujecie Izu? Myślicie, że ma szansę na wygraną w "Tańcu z Gwiazdami"? Już kilku sportowców brało udział w polskich edycjach "TzG", na przykład Mariusz Pudzianowski, który zajął drugie miejsce w show. Izu też zajdzie tak daleko?   Zobacz też: Taniec z Gwiazdami: Wszystkie pary 5. edycji w oficjalnej sesji zdjęciowej!   Izu Ugonoh i jego partnerka w "Tańcu z Gwiazdami" Hanna Żudziewicz. Izu Ugonoh ostro trenuje przed pierwszym odcinkiem Tańca z Gwiazdami. Siostra Izu Ogonoha, Osi Ugonoh

Izu Ugonoh w Tańcu z Gwiazdami
TV-Show
Izu Ugonoh w ognistym paso doble w Tańcu z Gwiazdami! Znów będzie 40 punktów? Zobaczcie WIDEO z próby
Izu Ugonoh w ognistym paso doble w Tańcu z Gwiazdami! Znów będzie 40 punktów? Zobaczcie WIDEO z próby

Izu Ugonoh zatańczy w piątkowym odcinku pasodoble. Bokser na parkiecie radzi sobie znakomicie. Czy dziś również otrzyma maksymalną ilość punktów? Mamy dla Was wideo z próby! Jak tym razem wypadnie na parkiecie? Nie wszyscy zdawali sobie sprawę z tego, że dobrze zbudowany i umięśniony bokser tak dobrze tańczy i rządzi na parkiecie! Brat Osi Ugonoh, zwyciężczyni Top Model, zaskakuje jednak z odcinka na odcinek i już jest faworytem nie tylko jurorów, ale i widzów! Czy to właśnie on sięgnie po Kryształową Kulę? Na pewno ma silną konkurencję w postaci Elżbiety Romanowskiej, która również świetnie tańczy.   Zobaczcie, jak Izu Ugonoh radził sobie na parkiecie.   Zobacz także:  Taniec z Gwiazdami: Kto dziś odpadnie? Beata Kozidrak gwiazdą odcinka!   Izu Ugonoh i Hanna Żudziewicz podczas prób. (function(d, s, id) { var js, fjs = d.getElementsByTagName(s)[0]; if (d.getElementById(id)) return; js = d.createElement(s); js.id = id; js.src = "//connect.facebook.net/pl_PL/sdk.js#xfbml=1&version=v2.3"; fjs.parentNode.insertBefore(js, fjs);}(document, 'script', 'facebook-jssdk')); Jutro Hania i Izu zatańczą Paso Doble. Czy Wy też uważacie Izu za największą niespodziankę tej edycji? Opublikowany przez Dancing With The Stars. Taniec z Gwiazdami na 17 marca 2016  

Nasze akcje
materiały prasowe Lenovo
Fleszstyle

Świetna jakość w stylowym opakowaniu. Natalia Szroeder wybrała laptop Lenovo Yoga Slim 7

Partner
rafal-brzozowski
Newsy

Ci uczestnicy „The Voice of Poland” robią karierę muzyczną. Znasz wszystkich?

Partner
fotona-tatuaż
Fleszstyle

Nieudany tatuaż lub makijaż permanentny ? Wiemy, jak się go pozbyć!

Partner
torebka-skoda-hollie-warsaw
Fleszstyle

Barbara Kurdej - Szatan: "Nie miałam pojęcia, że niezabezpieczone drobiazgi mogą uderzyć z taką siłą"

Partner
justyna-steczkowska
Newsy

Justyna Steczkowska ponownie w „The Voice of Poland”! To wyjątkowy czas dla artystki

Partner
Revitalift Filler L'Oréal Paris
Fleszstyle

Wiele może się zmienić w ciągu 10 lat, ale twoja skóra nie musi! Test linii Revitalift Filler L'Oréal Paris

Partner
kosmetyki-weleda
Fleszstyle

Weleda, czyli pielęgnacja w harmonii z naturą i człowiekiem

Partner
materiały prasowe TVP
TV-Show

Sylwia Grzeszczak nową trenerką w „The Voice of Poland”! Jak się sprawdzi?

Partner