Małżeństwo Kasi i Pawła ze Ślubu od pierwszego wejrzenia nie przetrwało
Mat. prasowe Ślub od pierwszego wejrzenia
TV-Show

"Ślub od pierwszego wejrzenia": Kasia i Paweł rozstali się. "Zrobiłabym ci krzywdę"

To koniec małżeństwa Kasi i Pawła ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia". "Mężczyźni zaczynają mnie denerwować" - tłumaczyła uczestniczka.

Za nami wielki finał "Ślubu od pierwszego wejrzenia". Kasia i Paweł początkowo postanowili dać szansę swojej relacji i po eksperymentalnym miesiącu zgodnie zadeklarowali, że chcą pozostać w małżeństwie. Bardzo szybko okazało się jednak, że wizja Kasi nie zbiega się z tym, co wyobrażał sobie Paweł. Uczestniczka nie chciała mieszkać z mężem, a jedynie spotkać się z nim na randki. Ostatecznie ta relacja nie miała racji bytu: 

Na dłuższą metę bym nie wytrzymała i zrobiłabym ci krzywdę - zadeklarowała rozbawiona uczestniczka. 

Zobaczcie, co działo się pomiędzy Kasią a Pawłem, kiedy nie było już z nimi kamer. 

"Ślub od pierwszego wejrzenia 8": Marta o udziale w show. "Poniosłam cenę za to, że wzięłam w nim udział"

"Ślub od pierwszego wejrzenia": Kasia i Paweł biorą rozwód

Kasia i Paweł ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" początkowo zostali okrzyknięci najlepiej dobraną parą 6. edycji. Oboje cieszyli się swoją obecnością i doceniali każdy miły gest. Kasia jednak bardzo szybko zaczęła dystansować się od męża i nie szczędziła mu mocnych uwag. W pewnym momencie wyznała Pawłowi, że "nie pociąga jej fizycznie" i krytykowała prawie każdy jego ruch. Paweł miał coraz większy żal do programowej żony, że nie daje mu nawet możliwości poznania się bliżej, a zamiast spędzać z nim czas woli rozmawiać z koleżankami oraz mamą, od której potrafiła dziennie odebrać ponad 20 telefonów. Dzień przed decyzją uczestnik spędził z siostrą oraz jej mężem: 

- Jak zostanę rozwodnikiem to jutro balujemy - wyznał Paweł 
- A jak zostaniesz dalej mężem? 
- To stypę robimy

Paweł ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" nie ukrywał, że w relacji z Kasią brakowało mu czułości i rozmów o uczuciach. Poruszył także temat zdiagnozowanej choroby żony: 

Trochę ciężko mi ją rozszyfrować przez tę chorobę, ile to jest z tym związane, a ile, że ona się zablokowała. (...) Na pewno ta choroba daje się we znaki. Ciężko jest budować takie nasze relacje, jak ja nie mogę jej poznać, jaka jest naturalnie. Ona teraz nie jest sobą przez tę chorobę.

Kasia w rozmowie z ekspertami nie ukrywała, że w pewnym stopniu to jej wina, że relacja z Pawłem nie miała szans na rozwój: 

Na początku gdzieś tam rzeczywiście rozmawiałam i chciałam się odblokować ale przyszedł taki moment, że "stop" i się wycofałam. Myślę, że to też takie napięcie rodzin z jednej i z drugiej strony, że oni bardzo chcą, żeby nam się udało. 

Kasia chce rozwodu z Pawłem ze Ślubu od pierwszego wejrzenia
Mat. prasowe Ślub od pierwszego wejrzenia

Zobacz także: "Ślub od pierwszego wejrzenia": Kasia wspiera Julię, zaprosiła ją na weekend!

Paweł przyznał, że najwięcej o żonie dowiedział się podczas podróży poślubnej, a później jedynie mógł obserwować jej zachowania ale nie mógł liczyć na szczerą rozmowę. Z kolei Kasia w dniu decyzji wypowiadała się o Pawle w samych superlatywach:

Mój mąż jest bardzo opiekuńczy, bardzo czuły, że zawsze mogę na niego liczyć. Jak byłam u lekarza to zrobił obiad i umył podłogi, coś poskręcał i jak wchodziłam do domu, pachniało obiadem

Ostatecznie Kasia i Paweł zdecydowali się pozostać w małżeństwie po eksperymentalnym miesiącu: 

- Pawle chciałabym ci podziękować za ten miesiąc, za to, że wytrwałeś, że nie uciekłeś przez tę moją chorobę i mam nadzieję, że przed nami jeszcze kilka fajnych lat i mam nadzieję, że będziemy się dalej poznawać i że damy szansę temu związkowi, żeby małymi kroczkami się rozwijał - mówiła Kasia, a Paweł nie był jej dłużny: 
- Pamiętaj, że zawsze możesz na mnie liczyć. W sumie to małżeństwo na tym polega, żeby można było na sobie polegać. Chciałbym, aby to dalej jakoś się poukładało i byś była taka,  jaką cię poznałem. 

Kasia i Paweł w dniu decyzji nie zdecydowali się na rozwód, jednak ich związek nie miał happy endu. Tuż po decyzji, o tym, że chcą kontynuować relację Paweł przekonał się, że ma zupełnie inne podejście do związku niż jego żona: 

Ona powiedziała, że chciałaby spróbować tylko, żebyśmy nie mieszkali razem, tylko osobno, żebyśmy się spotykali na randki. Jak cokolwiek się spytałem o nas to już znałem odpowiedź: Nie przemyślała tego jeszcze i nie wie co będzie dalej. 

Paweł i Kasia ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" zdecydowali się na konfrontację przed kamerami. Uczestnik wyznał żonie, że nie rozumie czego ona oczekuje od związku, na co Kasia odpowiedziała mu, że widocznie to nie jest jej czas:  

Stwierdziłam, że może jeszcze nie jestem gotowa na relację z mężczyzną. Mężczyźni zaczynają mnie denerwować. 

Kasia nie chce kontynuować małżeństwa z Pawłem ze Ślubu od pierwszego wejrzenia
Mat. prasowe Ślub od pierwszego wejrzenia

Zobacz także: "Ślub od pierwszego wejrzenia": Kasia pokazała zdjęcie z dzieckiem. Fani w szoku: "Córunia"?

Paweł miał żal do żony, że nie przemyślała poważnie swojej decyzji, zgłaszając się do programu:

Przemyślałam, bo na moment zgłaszania się do programu ja byłam pewna, że chce mieć tego męża, rodzinę i dzieci a tutaj wszystko program zweryfikował. Może nie, że się przestraszyłam ale dotarło do mnie to, co zrobiłam, że wyszłam za obcego faceta - broniła się uczestniczka. 

Dodatkowo stwierdziła, że ma zbyt szaloną osobowość, aby mogła współgrać ze spokojem Pawła: 

Ja jestem taka jakaś większa wariatka i furiatka i jak coś nie jest po mojej myśli to się od razu wkurzam, wszędzie gdzieś jest mnie pełno i na dłuższą metę ja bym nie wytrzymała i zrobiłabym ci krzywdę - śmiała się 

Paweł ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" nie ukrywał żalu z powodu tego, jak potraktowała go Kasia i  wymigując się chorobą, nie dała mu jasnego sygnału, że nie jest nim zainteresowana: 

Na pewno bym się inaczej zachowywał, jakbym wiedział, że jej zachowanie jest spowodowane jej nastawieniem a nie przez chorobę. Jakby się czuła źle to bym wyszedł na natrętnego, nieczułego, że ona się źle czuje a ja coś od niej wymagam. Z drugiej strony wyszedłem na mięczaka. 

Ostatecznie decyzję o rozstaniu podjęła Kasia: 

- Także nie widzisz żadnej nadziei w tym wszystkim? 
- Nie. 

Uczestniczka przyznała, że na tę chwilę nie wyobraża sobie tworzenia związku z Pawłem i chce skupić się na swoim zdrowiu: 

Może będę żałować, może nie. No czas pokaże. Ja stwierdziłam, że teraz na pierwszym miejscu stawiam zdrowie i żeby się z tym wszystkim ogarnąć a reszta jakoś się sama po drodze ułoży. 

Kasia nie chce być z Pawłem ze Ślubu od pierwszego wejrzenia
Mat. prasowe Ślub od pierwszego wejrzenia

Tuż przed finałem "Ślubu od pierwszego wejrzenia" wybuchły dodatkowe kontrowersje . W sieci pojawiły się doniesienia, według których Kasia miała pozwać Pawła o alimenty. Oburzeni widzowie postanowili ją z tym skonfrontować. Uczestniczka zaprzeczyła, jakoby miała być to prawda i poprosiła Pawła o zabranie głosu. Głos w dyskusji zabrała także siostra uczestnika, która opublikowała jedynie wymowne: "Kaśka, serio...". Z kolei Paweł obiecał widzom, że zabierze głos na temat swojego udziału w programie tuż po finale. Myślicie, że to cisza przed burzą? 

Kasia i Paweł ze Ślubu od pierwszego wejrzenia rozstali się
Mat. prasowe Ślub od pierwszego wejrzenia

Ślub od pierwszego wejrzenia: Kasia i Paweł
Screen/Player.pl
TV-Show
"Ślub od pierwszego wejrzenia": Widzowie są wściekli na Kasię po finale: "Zabrała komuś miejsce" 
Po emisji ostatniego odcinka "Ślubu od pierwszego wejrzenia" w sieci zawrzało. Fani programu ostro podsumowali zachowanie Kasi i współczują Pawłowi.

Finał "Ślubu od pierwszego wejrzenia" już za nami! Wiadomo już, kto podjął decyzję o kontynuowaniu związku, a kto zdecydował o rozstaniu. Niestety, dziś dowiedzieliśmy się, że Kasia i Paweł już nie są razem. Jak komentują to fani programu? Po emisji ostatniego odcinka w sieci pojawiło się sporo komentarzy, w których internauci mocno krytykują Kasię i to właśnie ją obwiniają za rozpad jej związku z Pawłem.  Fani "Ślubu od pierwszego wejrzenia" krytukują Kasię Wiellki finał "Ślubu od pierwszego wejrzenia" wywołał naprawdę sporo emocji wśród fanów programu. Wszyscy chcieli dowiedzieć się, jak potoczyły się losy par, które wzięły udział w kontrowersyjnym eksperymencie. Wydaje się, że największe emocje wywołała decyzja Kasi i Pawła. Chociaż w ostatnich odcinkach między parą pojawił się poważny kryzys, to podczas rozmowy z ekspertami ogłosili, że dalej chcą być małżeństwem. Niestety, kilka tygodni później doszło do rozstania pary. Stwierdziłam, że może jeszcze nie jestem gotowa na relację z mężczyzną. Mężczyźni zaczynają mnie denerwować- wyznała po jakimś czasie Kasia.  Zobacz także:  "Ślub od pierwszego wejrzenia 6": Julia i Tomasz podjęli decyzję o rozwodzie Po emisji ostatniego odcinka w sieci zawrzało. Fani  programu nie ukrywają rozczarowania zachowaniem Kasi i ostro ją krytykują. - Niewdzięczna kobieta, powinna się pod ziemię zapaść. - Ale to nie przez chorobę. Po prostu ona jest dziwna, sztuczna i nie potrafi się otworzyć. Tylko po co w takim razie zgłosiła się do programu ? Zabrała komuś miejsce. - Na jego miejscu zażądałabym odszkodowania za tę pomyłkę. Nie wiem jak „eksperci” mogli wybrać do programu tak niedojrzałą kobietę jak Kaśka?! - Kasia przy ekspertach zupełnie inna osoba…...

Kasia nie chce rozwijać relacji z Pawłem ze Ślubu od pierwszego wejrzenia
Instagram @kasia.kasikk, mat. prasowe
TV-Show
"Ślub od pierwszego wejrzenia": Fani miażdżą Kasię: "Chciała pokazać ex, że znajdzie innego"
Kasia ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" wyznała Pawłowi, że "nie pociąga jej fizycznie". Fani są oburzeni jej zachowaniem i nie szczędzą bezlitosnych komentarzy.

Kasia i Paweł z 6. edycji "Ślubu od pierwszego wejrzenia" początkowo wydawali się najlepiej dobraną parą w programie. Oboje podeszli do wzajemnego poznania z wielkim entuzjazmem. Kasia była do tego stopnia zachwycona, że nawet Piotr Mosak postanowił podzielić się spostrzeżeniem, że relacja ze strony uczestniczki rozwija się podejrzanie szybko. W ostatnim odcinku Kasia jednak zdecydowała się wypowiedzieć bezlitosne słowa w kierunku męża, którym kilkanaście godzin wcześniej była mocno zachwycona...  Nie pociągasz mnie fizycznie, bo jest jeszcze za wcześnie, żeby cokolwiek powiedzieć, że jest super i w ogóle, więc chciałabym, żebyś o tym wiedział, bo źle się z tym czuję, że tego ci wczoraj, czy przedwczoraj nie powiedziałam. Im bardziej będziesz nalegał, tym bardziej będę się oddalała, więc musisz mi dać trochę czasu... Widzowie są w szoku po tym, jak Kasia potraktowała Pawła i postanowili skomentować jej zachowanie w sieci.  Zobacz także:   "Ślub od pierwszego wejrzenia": Kasia rozstała się z Pawłem i wróciła do byłego partnera?! "Ślub od pierwszego wejrzenia": Widzowie są oburzeni wyznaniem Kasi o Pawle Kasia i Paweł podczas ślubu w " Ślubie od pierwszego wejrzenia ' wydawali się być sobą zachwyceni. Uczestniczka nie ukrywała, że właśnie o takim mężu marzyła. Jednak już po udanym i pełnym czułości weselu, na którym nawet pocałowała Pawła, panna młoda zaczęła dawać znaki, że jej relacja rozwinęła się zbyt szybko . W ostatnim odcinku Kasia zdecydowała się powiedzieć wprost mężowi, że " nie pociąga jej fizycznie " a relacja i dystans, które de facto sama mocno skracała, zaczynają jej ciążyć i potrzebuje więcej czasu:  Im bardziej będziesz nalegał, tym bardziej będę się oddalała, więc musisz mi dać trochę...

Kasia ze Ślubu od pierwszego wejrzenia ścięła włosy
Instagram @kasia.kasikk
TV-Show
"Ślub od pierwszego wejrzenia": Kasia znów jest szczęśliwa? Spójrzcie tylko na to zdjęcie! 
Uczestniczka ostatniej edycji "Ślubu od pierwszego wejrzenia" znów się uśmiecha. Kasia opublikowała w sieci nowe zdjęcie i zwróciła się do internautów.

Kasia ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" podczas relacji na InstaStories pokazała zdjęcie na którym znów się uśmiecha. Była uczestniczka kontrowersyjnego eksperymentu nie znalazła miłości przed kamerami, ale czyżby znalazła swoje szczęście poza programem? Na najnowszym zdjęciu doskonale widać, że humor jej dopisuje. Zobaczcie sami!  Kasia ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" znów się uśmiecha Kasia szukała miłości w szóstej edycji "Ślubu od pierwszego wejrzenia". Eksperci połączyli ją w parę z Pawłem, jednak ich relacja nie przetrwała próby czasu. Chociaż początkowo Kasia i Paweł świetnie się dogadywali to w ich relacji szybko pojawiły się pierwsze nieporozumienia. W dniu decyzji para postanowiła kontynuować swoje małżeństwo, ale już kilka tygodni później podjęli decyzję o rozstaniu. Stwierdziłam, że może jeszcze nie jestem gotowa na relację z mężczyzną. Mężczyźni zaczynają mnie denerwować - mówiła szczerze Kasia. Zobacz także:   "Ślub od pierwszego wejrzenia": Paweł o kulisach rozstania: "Kasia dopiero trzeci pozew rozwodowy odebrała" Dziś wiemy już, że para szykuje się do rozwodu, a serce Pawła jest już zajęte. Ostatnio okazało się, że uczestnik ostatniej edycji "Ślubu od pierwszego wejrzenia" jest w związku z... kuzynką Kasi!  To jest moja kuzynka. Paweł wyszedł wygrany z tego programu. Ja jeszcze szukam - wyjaśniła Kasia w "Dzień Dobry TVN". Ostatnio Paweł opublikował w sieci zdjęcie ze swoją partnerką i przyznał, że jest zakochany.  Zobacz także:   "Ślub od pierwszego wejrzenia": Laura i Karol spodziewają się dziecka?! Uczestnik zabrał głos A czy Kasia również znalazła swoje szczęście? Była uczestniczka "Ślubu od...

Nasze akcje
Douglas
Styl życia
Największa perfumeria Douglas to miejsce inne niż wszystkie
Współpraca reklamowa
wernisaż-12.-kalendarza-artystycznego-gedeon-richter
Newsy
Kobiety i astrologia inspiracją dla polskich artystów. Przedstawiamy 12. edycję Kalendarza Artystycznego
Współpraca reklamowa
Gwiazdy
Newsy
Chcesz dobrze czuć się we własnej skórze tak, jak największe gwiazdy? Działaj metodą małych kroków!
Współpraca reklamowa
Skuteczny trening bez wysiłku? Teraz to możliwe!
Newsy
Skuteczny trening to nie tylko siłownia!
Współpraca reklamowa
Nowości
PartyExtra
Małgorzata Rozenek-Majdan uśmiechnięta
Newsy
Małgorzata Rozenek-Majdan
BZ
Julia Wieniawa w neonowej sukience na lato
Newsy
Julia Wieniawa
BZ
Katarzyna Cichopek na 59 Festiwalu w Opolu
Newsy
Katarzyna Cichopek
BZ
Klaudia El Dursi na plaży
TV-Show
Hotel Paradise
BZ
Ślub od pierwszego wejrzenia x-news
TV-Show
Ślub od pierwszego wejrzenia
BZ
Versace wiosna-lato 2022
Fleszstyle
Trendy w koloryzacji włosów na wiosnę i lato 2022. Te odcienie robią mocne wrażenie
Marcelina Zielnik
Gorący trend: Dopamine dressing
Fleszstyle
Dopamine dressing to najgorętszy trend sezonu. Obłędną koszulę w stylu Małgorzaty Rozenek-Majdan kupisz w Sinsay za 39,99
Anna Kusiak
Klaudia Halejcio w najmodniejszych spodniach tego lata. Niemal identyczne kupisz w Sinsay za 35 zł
Newsy
Klaudia Halejcio w najmodniejszych spodniach tego lata. Podobne kupisz w Sinsay za 35 zł
Urszula Jagłowska-Jędrejek
Anna Lewandowska w swetrze za ponad tysiąc złotych
Newsy
Anna Lewandowska w modnym swetrze ponad tysiąc złotych. W Sinsay kupisz podobny za 50 złotych!
Aleksandra Skwarczyńska-Bergiel
Moda uliczna wiosna-lato 2022
Fleszstyle
Najmodniejsze buty na wiosenno-letni sezon. Te modele ma w szafie każda it-girl
Marcelina Zielnik