Ślub od wejrzenia przyjaźń Julki i Kasi
Mat. prasowe/screen z odcinka
TV-Show

"Ślub od pierwszego wejrzenia": Kasia wspiera Julię, zaprosiła ją na weekend!

Kasia i Julia to bohaterki szóstej edycji "Ślubu od pierwszego wejrzenia". Kobiety bardzo wspierają się po programie.

Już w najbliższy wtorek, 14 grudnia dowiemy się jakie decyzje podjęli uczestnicy szóstej edycji "Ślubu od pierwszego wejrzenia". Okazuje się, że kobiety biorące udział w eksperymencie bardzo się ze sobą zaprzyjaźniły. Bohaterki matrymonialnego show mocno się wspierają. Kasia postanowiła wesprzeć koleżankę i zaprosiła ją do siebie na weekend. Obie bohaterki są tak różne, że nie wiadomo co wyniknie z tej znajomości...

"Ślub od pierwszego wejrzenia" Agnieszka o relacji z Kamilem: "kotek lubi gonić myszkę. Zawsze za dużo daję"

"Ślub od pierwszego wejrzenia": Julia może liczyć na Kasię? 

W eksperymencie TVN wzięło udział sześć osób, które zostały połączone w pary. Według ekspertów idealnie dopasowani są Julia i Tomasz, Kasia i Paweł oraz Aneta i Robert. W trakcie trwania programu obserwowaliśmy, jak biorą śluby, bawią się na weselach, a później poznają się w życiu codziennym. Okazuje się, że - mimo wielogodzinnych rozmów czy testów - pary i tak nie zawsze potrafiły się ze sobą porozumieć, a początkowy zachwyt przeradzał się w dystans. 

Dwoma najbardziej kontrowersyjnymi parami okazali się być Kasia z Pawłem oraz Julia i Tomasz. Pierwsza z kobiet początkowo była zachwycona swoim mężem, a na weselu nie szczędziła mu czułości. Wszystko zmieniło się w trakcie podróży poślubnej, kiedy żona powiedziała Pawłowi, że ten nie pociąga jej fizycznie. Para jednak przez cały czas się nie poddawała.

Julia i Tomasz od początku byli bardzo zdystansowani, im bardziej próbowali się do siebie zbliżyć, tym było im trudniej. W pewnym momencie mąż wyznał Julii, że powinna schudnąć i od tego czasu w ich związku przestało się układać. 

Zobacz także: "Ślub od pierwszego wejrzenia": Julia tęskni za Tomaszem! "Fajnie jakby był teraz obok"

Ślub od pierwszego wejrzenia zdjęcie Julki na Instagramie
Instagram/Julia Gołębiowska

Okazuje się, że choć Julia i Kasia to zupełnie inne charaktery, kobiety potrafią się porozumieć i są dla siebie wsparciem. W programie żona Tomasza dała się poznać jako bardzo spokojna, ale i odpowiedzialna osoba. Kasia natomiast dokonywała mnóstwo pochopnych decyzji.

Okazuje się, że Panie znalazły wspólny język. Postanowiły się spotkać i spędzić wspólnie czas. Między uczestniczkami "Ślubu" nawiązał się dialog: 

Kasia: Musimy się napić razem 🔥❤️

Julia: Ja jestem dyspozycyjna i otwarta!!!!❤️

Kasia: W takim razie zapraszam do mnie na weekend będzie mi bardzo miło ❤️

Julia: Musimy dogadać się z terminem ❤️ Poza tym Aneta, też podobno miała tam być!!!!

Okazuje się, że wszystkie trzy uczestniczki bardzo się polubiły. 

Instagram/Julia Gołębiowska/Screen/Player.pl

Już niedługo dowiemy się, kto zdecydował się pozostać w małżeństwie, a kto wziął rozwód. Uczestniczki coraz chętniej pokazują sobie wsparcie w mediach społecznościowych.

Może okaże się, że nie znalazły miłości, ale udało im się zaprzyjaźnić na dobre i złe? Co myślicie? 

Ślub od pierwszego wejrzenia Kasia, Aneta i Julia
Mat. prasowe/screen z odcinka

Ślub od pierwszego wejrzenia: uczestnicy 6. edycji
Screen/Player.pl
TV-Show
"Ślub od pierwszego wejrzenia 6": Jak zostali dopasowani uczestnicy? Fani zebrali dowody!
Choć do momentu oficjalnego ujawnienia par 6. edycji "Ślubu od pierwszego wejrzenia" jeszcze trochę czasu, to jednak fani show już domyślają się, jak zostali dopasowani bohaterowie! Jakie mają przypuszczenia?

Znamy już wszystkich uczestników 6. edycji "Ślubu od pierwszego wejrzenia" - to Kasia, Tomek, Paweł, Aneta, Robert i Julia! W minionych odcinkach programu poznaliśmy bliżej ich sylwetki, jednak na oficjalne przedstawienie par, musimy jeszcze trochę poczekać. Ale fani eksperymentu już mają swoje teorie na temat tego, jak zostaną połączeni uczestnicy! W sieci pojawiło się mnóstwo komentarzy na ten temat. Zobaczcie, jak to ich zdaniem wygląda! Zobacz także:  "Ślub od pierwszego wejrzenia": Wstrząsająca historia Julii. Jej były partner bardzo ją skrzywdził "Ślub od pierwszego wejrzenia": Jak będą wyglądać pary 6. edycji? Program "Ślub od pierwszego wejrzenia" już od kilku lat cieszy się ogromną popularnością wśród widzów. Nic więc dziwnego, że teraz możemy oglądać już szóstą edycję eksperymentu. Dzięki programowi, szczęśliwą miłość znalazło kilka par, między innymi Agnieszka i Wojtek z 4. edycji , czy Anita i Adrian z 3. odsłony show . Teraz kolejni single podjęli decyzję o wzięciu udziału w eksperymencie - poznaliśmy ich w pierwszych dwóch odcinkach 6. edycji "Ślubu od pierwszego wejrzenia". Przez najbliższe tygodnie będziemy śledzić losy Anety, Julii, Kasi, Roberta, Pawła i Tomka. Zobacz także:  "Ślub od pierwszego wejrzenia": Karol opublikował zdjęcie: "Coś się kończy, coś się zaczyna" Jak to zwykle na początku nowej edycji "Ślubu od pierwszego wejrzenia" bywa, widzowie nie mogą doczekać się, aby dowiedzieć się, jak zostaną dopasowani uczestnicy. W sieci już zaroiło się od komentarzy, w których internauci sugerują, jak to może wyglądać! W zdecydowanej większości internauci sugerują, że pary będą wyglądać następująco - Kasia będzie z Pawłem, Julka z Tomaszem, a Aneta z Robertem!...

Ślub od pierwszego wejrzenia 6. Znamy pary nowej edycji: Wizualnie to nie jest mój ty faceta
Fragment programu "Ślub od pierwszego wejrzenia", Player.pl
TV-Show
"Ślub od pierwszego wejrzenia": Oto wszystkie pary 6. edycji! 
Pary dobrane przez ekspertów 6. edycji "Ślubu od pierwszego wejrzenia" w końcu się poznały! Jak zareagowali na siebie uczestnicy? Kogo poślubiły Kasia, Aneta i Julia?

To już szósty raz, kiedy polscy widzowie są świadkami telewizyjnego, miłosnego eksperymentu. Czy tym razem eksperci "Ślubu od pierwszego wejrzenia" dokonali trafnych wyborów? Uczestnicy kontrowersyjnego programu w końcu poznali się, stając razem przed przedstawicielką Urzędu Stanu Cywilnego. Czyją żoną została Julia, Aneta, a czyją Katarzyna? W końcu poznaliśmy pary 6. edycji "Ślubu od pierwszego wejrzenia"! Te ceremonie z pewnością zapamiętamy na długo. Pary 6. edycji "Ślubu od pierwszego wejrzenia" Julia, Aneta, Katarzyna, Robert, Tomasz i Paweł - ta szóstka odważnych postanowiła znaleźć swoją drugą połówkę, biorąc udział w miłosnym eksperymencie, który okazał się hitem stacji TVN! Po przyjrzeniu się uczestnikom 6. edycji "Ślubu od pierwszego wejrzenia" , których już mogliśmy poznać w poprzednich odcinkach, eksperci programu - psychologowie Magdalena Chorzewska i Piotr Mosak oraz profesor Bogusław Pawłowski, dobrali ich w pary, które po raz pierwszy zobaczyły się na chwilę przed złożeniem przysięgi małżeńskiej. Kto z kim wziął ślub? Poznajcie małżonków "Ślubu od pierwszego wejrzenia 6"! Kto po miesiącu będzie chciał kontynuować wspólną drogę, a kto zdecyduje się na szybki rozwód? Julia i Tomasz wzięli ślub w "Ślubie od pierwszego wejrzenia Choć 6. edycja "Ślubu do pierwszego wejrzenia" dopiero się zaczęła, ta piękność już wzbudza zainteresowanie internautów. Ostatnio na Instagramie Julia zdradziła kulisy swojego ślubu , przyznając, że - jeżeli chodzi o sukienkę - była to miłość od pierwszego wejrzenia! Fakt, w swoim wielkim dniu uczestniczka miłosnego eksperymentu wyglądała przepięknie, na co od razu zwrócił uwagę jej przyszły mąż - Tomasz! Jak przyszli małżonkowie na siebie...

Ślub od pierwszego wejrzenia Ania i Julia
Instagram/golebiowska.julka/aniawrobel
TV-Show
"Ślub od pierwszego wejrzenia": Ania wymownie do Julki: "Czekamy na te nowinki" 
Ania Wróbel ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" wie o czymś, czego Julka jeszcze nie zdążyła zdradzić? Zobaczcie, co napisała!

Za nami wielki finał "Ślubu od pierwszego wejrzenia". Wiemy które pary zdecydowały się pozostać w małżeństwie, a które na sto procent chcą się rozwieść. Julia Gołębiowska na swoim Instagramie pochwaliła się nowym zdjęciem. Uczestnicy poprzednich edycji zaczęli komentować je bardzo wymownie. Czy to oznacza, że Julia niedługo czymś nas zaskoczy? "Ślub od pierwszego wejrzenia": Kiedy poznamy partnera Julii?  14 grudnia, TVN7 wyemitowało ostatni odcinek 8. edycji "Ślubu od pierwszego wejrzenia". W programie eksperci dopasowali do siebie Julię z Tomaszem, Kasię z Pawłem, oraz Anetę z Robertem. Ostatnia z par, jako jedyna zdecydowała się pozostać w małżeństwie. Na profilach w mediach społecznościowych pary pojawiają się urocze zdjęcia, których nie publikowali do tej pory . Kasia z Pawłem początkowo zdecydowali się spróbować, jednak po czasie uznali, że nie potrafią się porozumieć.  Julia i Tomasz od początku podeszli do swojego małżeństwa z ogromnym dystansem. Mężczyzna na ślubie starał się zaopiekować żoną, a także podarował jej łańcuszek z serduszkiem, aby okazać jej sympatię. Później nie potrafili się przed sobą otworzyć, co rodziło frustrację obojga małżonków. Zdecydowali się poprosić o pomoc eksperta - Piotra Mosaka. Niestety w trakcie rozmowy z psychologiem, Tomasz powiedział Julii, że kilka lat wcześniej wyglądała lepiej. Zasugerował jej również, że powinna schudnąć . Od tego czasu w ich małżeństwie było coraz gorzej.  Zobacz także:   "Ślub od pierwszego wejrzenia": Julia i Paweł są parą? Jest komentarz uczestniczki programu!  W 15. odcinku dowiedzieliśmy się, że Julia i Tomasz są zgodni w kwestii rozwodu . Na Instagramie kobiety pojawił się długi wpis, w którym wyjaśnia co wydarzyło się...

Nasze akcje
Zmysłowy i uwodzicielski czy delikatny i czarujący – jaki jest twój zapach?
Newsy

Ponadczasowy czy zaskakujący? Ten zapach ma jedno i drugie!

Partner
Weleda
Newsy

Kosmetyki, które łączą tradycję z nowoczesnością. Poznaj je!

Partner
Sprawdź, jak skutecznie „cofnąć zegar” i odmłodzić spojrzenie!
Newsy

Spektakularny i jednocześnie naturalny wygląd? Sprawdź, jak odmłodzić spojrzenie!

Partner
Eva Longoria
Styl życia

Wymarzona sylwetka bez wyrzeczeń? To możliwe!

Partner
Newsy

Nowa kolekcja Lilou zachęca do świętowania wspólnych chwil

Partner
Pomysł na prezent: perfumy Tom Tailor
Newsy

Te perfumy symbolizują drogocenne chwile szczęścia i spokoju

Partner
Newsy

Niebanalna i ponadczasowa biżuteria Pandora zachwyca blaskiem

Partner
Newsy

Uwielbiasz taniec? Rozwijaj swoje umiejętności i dziel się nimi ze światem!

Partner
Nowości
PartyExtra
Małgorzata Rozenek-Majdan uśmiechnięta
Newsy

Małgorzata Rozenek-Majdan

BZ
Julia Wieniawa w neonowej sukience na lato
Newsy

Julia Wieniawa

BZ
Kasia Cichopek pozuje na huśtawce na swoim balkonie
Newsy

Katarzyna Cichopek

BZ
Klaudia El Dursi na plaży
TV-Show

Hotel Paradise

BZ
Ślub od pierwszego wejrzenia x-news
TV-Show

Ślub od pierwszego wejrzenia

BZ
Moda uliczna z nowojorskiego tygodnia mody wiosna/lato 2021
Fleszstyle

Modne fryzury wiosna 2021. Buttercream blonde to nowy trend dla fanek jasnych fryzur. Koloryzacja pasuje do większości karnacji

Marcelina Zielnik
Paul Costelloe wiosna/lato 2021
Fleszstyle

Te trzy trendy zdominowały makijaż na wiosnę i lato 2021

Marcelina Zielnik
Modelka z koloryzacją "terracotta hair"
Fleszstyle

Modne fryzury na wiosnę 2021. Koloryzacja "terracotta hair" to hit Instagrama. To najgorętszy trend

Anna Kusiak
Leonie Hanne
Fleszstyle

Ta fryzura to najgorętszy trend wiosny i lata 2021. Instagramerki ją uwielbiają

Marcelina Zielnik
Jessica Alba i soft bob
Fleszstyle

Modne fryzury na sezon wiosna-lato 2021. Soft bob odejmie ci minimum 10 lat

Anna Kusiak