Ślub od wejrzenia przyjaźń Julki i Kasi
Mat. prasowe/screen z odcinka
TV-Show

"Ślub od pierwszego wejrzenia": Kasia wspiera Julię, zaprosiła ją na weekend!

Kasia i Julia to bohaterki szóstej edycji "Ślubu od pierwszego wejrzenia". Kobiety bardzo wspierają się po programie.

Już w najbliższy wtorek, 14 grudnia dowiemy się jakie decyzje podjęli uczestnicy szóstej edycji "Ślubu od pierwszego wejrzenia". Okazuje się, że kobiety biorące udział w eksperymencie bardzo się ze sobą zaprzyjaźniły. Bohaterki matrymonialnego show mocno się wspierają. Kasia postanowiła wesprzeć koleżankę i zaprosiła ją do siebie na weekend. Obie bohaterki są tak różne, że nie wiadomo co wyniknie z tej znajomości...

"Ślub od pierwszego wejrzenia 8": Marta o udziale w show. "Poniosłam cenę za to, że wzięłam w nim udział"

"Ślub od pierwszego wejrzenia": Julia może liczyć na Kasię? 

W eksperymencie TVN wzięło udział sześć osób, które zostały połączone w pary. Według ekspertów idealnie dopasowani są Julia i Tomasz, Kasia i Paweł oraz Aneta i Robert. W trakcie trwania programu obserwowaliśmy, jak biorą śluby, bawią się na weselach, a później poznają się w życiu codziennym. Okazuje się, że - mimo wielogodzinnych rozmów czy testów - pary i tak nie zawsze potrafiły się ze sobą porozumieć, a początkowy zachwyt przeradzał się w dystans. 

Dwoma najbardziej kontrowersyjnymi parami okazali się być Kasia z Pawłem oraz Julia i Tomasz. Pierwsza z kobiet początkowo była zachwycona swoim mężem, a na weselu nie szczędziła mu czułości. Wszystko zmieniło się w trakcie podróży poślubnej, kiedy żona powiedziała Pawłowi, że ten nie pociąga jej fizycznie. Para jednak przez cały czas się nie poddawała.

Julia i Tomasz od początku byli bardzo zdystansowani, im bardziej próbowali się do siebie zbliżyć, tym było im trudniej. W pewnym momencie mąż wyznał Julii, że powinna schudnąć i od tego czasu w ich związku przestało się układać. 

Zobacz także: "Ślub od pierwszego wejrzenia": Julia tęskni za Tomaszem! "Fajnie jakby był teraz obok"

Ślub od pierwszego wejrzenia zdjęcie Julki na Instagramie
Instagram/Julia Gołębiowska

Okazuje się, że choć Julia i Kasia to zupełnie inne charaktery, kobiety potrafią się porozumieć i są dla siebie wsparciem. W programie żona Tomasza dała się poznać jako bardzo spokojna, ale i odpowiedzialna osoba. Kasia natomiast dokonywała mnóstwo pochopnych decyzji.

Okazuje się, że Panie znalazły wspólny język. Postanowiły się spotkać i spędzić wspólnie czas. Między uczestniczkami "Ślubu" nawiązał się dialog: 

Kasia: Musimy się napić razem 🔥❤️

Julia: Ja jestem dyspozycyjna i otwarta!!!!❤️

Kasia: W takim razie zapraszam do mnie na weekend będzie mi bardzo miło ❤️

Julia: Musimy dogadać się z terminem ❤️ Poza tym Aneta, też podobno miała tam być!!!!

Okazuje się, że wszystkie trzy uczestniczki bardzo się polubiły. 

Instagram/Julia Gołębiowska/Screen/Player.pl

Już niedługo dowiemy się, kto zdecydował się pozostać w małżeństwie, a kto wziął rozwód. Uczestniczki coraz chętniej pokazują sobie wsparcie w mediach społecznościowych.

Może okaże się, że nie znalazły miłości, ale udało im się zaprzyjaźnić na dobre i złe? Co myślicie? 

Ślub od pierwszego wejrzenia Kasia, Aneta i Julia
Mat. prasowe/screen z odcinka

Ślub od pierwszego wejrzenia: uczestnicy 6. edycji
Screen/Player.pl
TV-Show
"Ślub od pierwszego wejrzenia 6": Jak zostali dopasowani uczestnicy? Fani zebrali dowody!
Choć do momentu oficjalnego ujawnienia par 6. edycji "Ślubu od pierwszego wejrzenia" jeszcze trochę czasu, to jednak fani show już domyślają się, jak zostali dopasowani bohaterowie! Jakie mają przypuszczenia?

Znamy już wszystkich uczestników 6. edycji "Ślubu od pierwszego wejrzenia" - to Kasia, Tomek, Paweł, Aneta, Robert i Julia! W minionych odcinkach programu poznaliśmy bliżej ich sylwetki, jednak na oficjalne przedstawienie par, musimy jeszcze trochę poczekać. Ale fani eksperymentu już mają swoje teorie na temat tego, jak zostaną połączeni uczestnicy! W sieci pojawiło się mnóstwo komentarzy na ten temat. Zobaczcie, jak to ich zdaniem wygląda! Zobacz także:  "Ślub od pierwszego wejrzenia": Wstrząsająca historia Julii. Jej były partner bardzo ją skrzywdził "Ślub od pierwszego wejrzenia": Jak będą wyglądać pary 6. edycji? Program "Ślub od pierwszego wejrzenia" już od kilku lat cieszy się ogromną popularnością wśród widzów. Nic więc dziwnego, że teraz możemy oglądać już szóstą edycję eksperymentu. Dzięki programowi, szczęśliwą miłość znalazło kilka par, między innymi Agnieszka i Wojtek z 4. edycji , czy Anita i Adrian z 3. odsłony show . Teraz kolejni single podjęli decyzję o wzięciu udziału w eksperymencie - poznaliśmy ich w pierwszych dwóch odcinkach 6. edycji "Ślubu od pierwszego wejrzenia". Przez najbliższe tygodnie będziemy śledzić losy Anety, Julii, Kasi, Roberta, Pawła i Tomka. Zobacz także:  "Ślub od pierwszego wejrzenia": Karol opublikował zdjęcie: "Coś się kończy, coś się zaczyna" Jak to zwykle na początku nowej edycji "Ślubu od pierwszego wejrzenia" bywa, widzowie nie mogą doczekać się, aby dowiedzieć się, jak zostaną dopasowani uczestnicy. W sieci już zaroiło się od komentarzy, w których internauci sugerują, jak to może wyglądać! W zdecydowanej większości internauci sugerują, że pary będą wyglądać następująco - Kasia będzie z Pawłem, Julka z Tomaszem, a Aneta z Robertem!...

Ślub od pierwszego wejrzenia 6: odmieniona Julia 2
Instagram @golebiowska.julka
TV-Show
"Ślub od pierwszego wejrzenia 6": odmieniona Julia kusi w kusej sukience: "Ale zmiana"
Fani "Ślubu od pierwszego wejrzenia" totalnie nie rozpoznają Julii. Odmieniona uczestniczka zachwyca nie tylko nową sylwetką, ale także odważną kreacją.

Miniony weekend był wielkim wydarzeniem w życiu Julii z 6. edycji "Ślubu od pierwszego wejrzenia". Bohaterka show pokazała się swoim fanom na Instagramie w bardzo kobiecej odsłonie. W krótkiej sukience odsłoniła zgrabne nogi, a pod postem posypały się liczne komplementy. Fani nadal nie mogą uwierzyć, że to ta sama, niepewna siebie Julia, którą mieli okazję poznać w programie.  "Ślub od pierwszego wejrzenia 6": odmieniona Julia w odważnej kreacji W 6. edy.cji programu "Ślub od pierwszego wejrzenia" Julia nie znalazła upragnionego szczęścia.  Po tym jak telewizyjny mąż - Tomasz - niejednokrotnie niepochlebnie komentował jej wygląd, uczestniczka show postanowiła wziąć się za siebie i zgubić zbędne kilogramy. Od tamtego momentu  Julia ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" sporo schudła  i dziś zachwyca nie tylko zgrabną sylwetką, ale też większą pewnością siebie. Idealną okazją do zaprezentowania nowej wersji siebie okazał się być miniony weekend, podczas którego Julia ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" wybrała się na ślub swojego taty, na który długo wyczekiwała. Swoim wyglądem uczestniczka show pochwaliła się za sprawą Instagrama, gdzie wylądowało zdjęcie odmienionej Julii: - Ślub i wesele za Nami, poprawiny również zaliczone, więc teraz chwila na oddech i wracamy do rzeczywistości - podsumowała miniony weekend. Zobacz także:   "Ślub od pierwszego wejrzenia 7": Kamil i Agnieszka wrócili do siebie? Fani mają dowody! Na jej instagramowym profilu nie zabrakło także zdjęcia z wybranką taty, którą mieliśmy okazję poznać w eksperymencie TVN-u  "Ślub od pierwszego wejrzenia" : - No to chlup 🥂 ostatnie chwile przed przyjęciem oficjalnie naszego nazwiska 😁 Nasza relacja jest naprawdę wyjątkowa i bardzo...

Ślub od pierwszego wejrzenia 6. Znamy pary nowej edycji: Wizualnie to nie jest mój ty faceta
Fragment programu "Ślub od pierwszego wejrzenia", Player.pl
TV-Show
"Ślub od pierwszego wejrzenia": Oto wszystkie pary 6. edycji! 
Pary dobrane przez ekspertów 6. edycji "Ślubu od pierwszego wejrzenia" w końcu się poznały! Jak zareagowali na siebie uczestnicy? Kogo poślubiły Kasia, Aneta i Julia?

To już szósty raz, kiedy polscy widzowie są świadkami telewizyjnego, miłosnego eksperymentu. Czy tym razem eksperci "Ślubu od pierwszego wejrzenia" dokonali trafnych wyborów? Uczestnicy kontrowersyjnego programu w końcu poznali się, stając razem przed przedstawicielką Urzędu Stanu Cywilnego. Czyją żoną została Julia, Aneta, a czyją Katarzyna? W końcu poznaliśmy pary 6. edycji "Ślubu od pierwszego wejrzenia"! Te ceremonie z pewnością zapamiętamy na długo. Pary 6. edycji "Ślubu od pierwszego wejrzenia" Julia, Aneta, Katarzyna, Robert, Tomasz i Paweł - ta szóstka odważnych postanowiła znaleźć swoją drugą połówkę, biorąc udział w miłosnym eksperymencie, który okazał się hitem stacji TVN! Po przyjrzeniu się uczestnikom 6. edycji "Ślubu od pierwszego wejrzenia" , których już mogliśmy poznać w poprzednich odcinkach, eksperci programu - psychologowie Magdalena Chorzewska i Piotr Mosak oraz profesor Bogusław Pawłowski, dobrali ich w pary, które po raz pierwszy zobaczyły się na chwilę przed złożeniem przysięgi małżeńskiej. Kto z kim wziął ślub? Poznajcie małżonków "Ślubu od pierwszego wejrzenia 6"! Kto po miesiącu będzie chciał kontynuować wspólną drogę, a kto zdecyduje się na szybki rozwód? Julia i Tomasz wzięli ślub w "Ślubie od pierwszego wejrzenia Choć 6. edycja "Ślubu do pierwszego wejrzenia" dopiero się zaczęła, ta piękność już wzbudza zainteresowanie internautów. Ostatnio na Instagramie Julia zdradziła kulisy swojego ślubu , przyznając, że - jeżeli chodzi o sukienkę - była to miłość od pierwszego wejrzenia! Fakt, w swoim wielkim dniu uczestniczka miłosnego eksperymentu wyglądała przepięknie, na co od razu zwrócił uwagę jej przyszły mąż - Tomasz! Jak przyszli małżonkowie na siebie...

Nasze akcje
Douglas
Styl życia
Największa perfumeria Douglas to miejsce inne niż wszystkie
Współpraca reklamowa
wernisaż-12.-kalendarza-artystycznego-gedeon-richter
Newsy
Kobiety i astrologia inspiracją dla polskich artystów. Przedstawiamy 12. edycję Kalendarza Artystycznego
Współpraca reklamowa
Gwiazdy
Newsy
Chcesz dobrze czuć się we własnej skórze tak, jak największe gwiazdy? Działaj metodą małych kroków!
Współpraca reklamowa
Skuteczny trening bez wysiłku? Teraz to możliwe!
Newsy
Skuteczny trening to nie tylko siłownia!
Współpraca reklamowa
Nowości
PartyExtra
Małgorzata Rozenek-Majdan uśmiechnięta
Newsy
Małgorzata Rozenek-Majdan
BZ
Julia Wieniawa w neonowej sukience na lato
Newsy
Julia Wieniawa
BZ
Katarzyna Cichopek na 59 Festiwalu w Opolu
Newsy
Katarzyna Cichopek
BZ
Klaudia El Dursi na plaży
TV-Show
Hotel Paradise
BZ
Ślub od pierwszego wejrzenia x-news
TV-Show
Ślub od pierwszego wejrzenia
BZ
Versace wiosna-lato 2022
Fleszstyle
Trendy w koloryzacji włosów na wiosnę i lato 2022. Te odcienie robią mocne wrażenie
Marcelina Zielnik
Gorący trend: Dopamine dressing
Fleszstyle
Dopamine dressing to najgorętszy trend sezonu. Obłędną koszulę w stylu Małgorzaty Rozenek-Majdan kupisz w Sinsay za 39,99
Anna Kusiak
Klaudia Halejcio w najmodniejszych spodniach tego lata. Niemal identyczne kupisz w Sinsay za 35 zł
Newsy
Klaudia Halejcio w najmodniejszych spodniach tego lata. Podobne kupisz w Sinsay za 35 zł
Urszula Jagłowska-Jędrejek
Anna Lewandowska w swetrze za ponad tysiąc złotych
Newsy
Anna Lewandowska w modnym swetrze ponad tysiąc złotych. W Sinsay kupisz podobny za 50 złotych!
Aleksandra Skwarczyńska-Bergiel
Moda uliczna wiosna-lato 2022
Fleszstyle
Najmodniejsze buty na wiosenno-letni sezon. Te modele ma w szafie każda it-girl
Marcelina Zielnik