Kasia ponownie otworzyła się na Pawła w Ślubie od pierwszego wejrzenia?
Mat. prasowe, screen ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia"
TV-Show

"Ślub od pierwszego wejrzenia": Kasia pokazała zdjęcie z dzieckiem. Fani w szoku: "Córunia"?

Kasia ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" napisała, że jest dla tej dziewczynki całym światem. Wyglądają jak dwie krople wody!

Kasia ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" przez udział w programie spotkała się ze sporą krytyką widzów. Mimo to stara się być aktywna w sieci i chętnie utrzymuje kontakt z tymi, którzy są jej przychylni. Właśnie pokazała w sieci zdjęcie z piękną nastolatką, która jest łudząco podobna do niej samej. Internauci patrząc na to zdjęcie spytali czy... nie jest jej córką! 

Dla całego świata możesz być nikim, dla kogoś możesz być całym światem - napisała pod zdjęciem

Kim jest ta dziewczynka? 

"Ślub od pierwszego wejrzenia": Jak Aneta i Robert wyobrażają sobie życie za 10 lat? Mówią rozczulająco o dzieciach!

"Ślub od pierwszego wejrzenia": Fani pytają Kasię o córkę

Kasia zdobyła popularność dzięki udziałowi w 6. edycji "Ślubu od pierwszego wejrzenia". Eksperci sparowali ją z Pawłem. Państwo młodzi początkowo byli sobą zachwyceni a na dodatek okazało się, że mieszkają w sąsiednich miejscowościach. Jednak po ślubie pełnym czułości Kasia zaczęła się dystansować od Pawła. Uczestnik początkowo wykazał się dużą cierpliwością, jednak z czasem zaczęło mu przeszkadzać, że nie jest w stanie niczego dowiedzieć się o własnej żonie. W trakcie eksperymentu okazało się, że Kasia kwestie małżeństwa woli obgadywać ze swoimi przyjaciółkami oraz mamą, a na rozmowy z mężem ostatecznie brakuje jej sił oraz chęci. Widzowie z zaciekawieniem czekają na finał "Ślubu od pierwszego wejrzenia" by dowiedzieć się jak ostatecznie potoczyły się losy Kasi i Pawła. W ostatnich odcinkach w ich relacji pojawiła się nadzieja. Zaraz po tym, gdy Paweł wpadł na pomysł, by zabrać żonę na zakupy ona przyznała: 

Odkupił następne winy 

Ślub od pierwszego wejrzenia: Kasia znów zachwycona Pawłem?
Screen/Player.pl

Zobacz także: "Ślub od pierwszego wejrzenia": przyjaciółka ostro o zachowaniu Kasi: "Masz serducho może martwe?!"

Wielki finał 6. sezonu zostanie wyemitowany już 14. grudnia. Wtedy oficjalnie wiadomo będzie, co dalej z małżeństwami zawartymi w aktualnej edycji "Ślubu od pierwszego wejrzenia". Kasia w programie dała się poznać z bardzo rodzinnej strony. Nie jest tajemnicą, że jest "ukochaną córeczką mamusi", a dziennie potrafi odebrać od niej nawet 20 telefonów. Uczestniczka ma również dobre kontakty ze swoją siostrą, a także jej córką, która jest do niej bardzo podobna! Niektórzy fani pomyśleli, że może być jej córką! 

- Córunia? 
- Nie, siostrzenica ❤️ - wyjaśniła Kasia
- Ojej a taka podobna do Pani😍
- Tak to prawda 💗🙈 - przyznała 

Zobacz także: "Ślub od pierwszego wejrzenia": Internauci miażdżą Kasię: "Prezenciki od męża sponsora"

Fani byli zgodni, co do tego, że Kasia i jej siostrzenica są do siebie bardzo podobne. W dodatku wygląda na to, że mają ze sobą doskonały kontakt, a nastolatka może liczyć na swoją ciocię: 

- Jak dwie kropelki wody 😍
- Ale laska z niej rośnie 😍🔥
- Pięknie dwie księżniczki ❤️

Kasia ze
SCREEN PROGRAMU "ŚLUB OD PIERWSZEGO WEJRZENIA"/PLAYER.PL

Ślub od pierwszego wejrzenia: Kasia i Paweł
Screen/Player.pl
TV-Show
"Ślub od pierwszego wejrzenia": Widzowie są wściekli na Kasię po finale: "Zabrała komuś miejsce" 
Po emisji ostatniego odcinka "Ślubu od pierwszego wejrzenia" w sieci zawrzało. Fani programu ostro podsumowali zachowanie Kasi i współczują Pawłowi.

Finał "Ślubu od pierwszego wejrzenia" już za nami! Wiadomo już, kto podjął decyzję o kontynuowaniu związku, a kto zdecydował o rozstaniu. Niestety, dziś dowiedzieliśmy się, że Kasia i Paweł już nie są razem. Jak komentują to fani programu? Po emisji ostatniego odcinka w sieci pojawiło się sporo komentarzy, w których internauci mocno krytykują Kasię i to właśnie ją obwiniają za rozpad jej związku z Pawłem.  Fani "Ślubu od pierwszego wejrzenia" krytukują Kasię Wiellki finał "Ślubu od pierwszego wejrzenia" wywołał naprawdę sporo emocji wśród fanów programu. Wszyscy chcieli dowiedzieć się, jak potoczyły się losy par, które wzięły udział w kontrowersyjnym eksperymencie. Wydaje się, że największe emocje wywołała decyzja Kasi i Pawła. Chociaż w ostatnich odcinkach między parą pojawił się poważny kryzys, to podczas rozmowy z ekspertami ogłosili, że dalej chcą być małżeństwem. Niestety, kilka tygodni później doszło do rozstania pary. Stwierdziłam, że może jeszcze nie jestem gotowa na relację z mężczyzną. Mężczyźni zaczynają mnie denerwować- wyznała po jakimś czasie Kasia.  Zobacz także:  "Ślub od pierwszego wejrzenia 6": Julia i Tomasz podjęli decyzję o rozwodzie Po emisji ostatniego odcinka w sieci zawrzało. Fani  programu nie ukrywają rozczarowania zachowaniem Kasi i ostro ją krytykują. - Niewdzięczna kobieta, powinna się pod ziemię zapaść. - Ale to nie przez chorobę. Po prostu ona jest dziwna, sztuczna i nie potrafi się otworzyć. Tylko po co w takim razie zgłosiła się do programu ? Zabrała komuś miejsce. - Na jego miejscu zażądałabym odszkodowania za tę pomyłkę. Nie wiem jak „eksperci” mogli wybrać do programu tak niedojrzałą kobietę jak Kaśka?! - Kasia przy ekspertach zupełnie inna osoba…...

Uśmiechnięta Iga ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" w różowej kreacji
Party.pl
TV-Show
"Ślub od pierwszego wejrzenia": Iga komentuje nowy sezon programu! Broni Kasię?
Fani programu "Ślub od pierwszego wejrzenia" porównują Kasię do Igi z poprzedniej edycji. Jak komentuje to sama Iga? Sprawdźcie, co powiedziała!

Iga z piątej edycji "Ślubu od pierwszego wejrzenia" w rozmowie z mediami skomentowała zachowanie Kasi z szóstej edycji programu! Jak odniosła się do wpisów internautów, którzy porównują do niej Kasię, na którą wylała się fala hejtu? Sprawdźcie, co powiedziała Iga, jedna z najbardziej kontrowersyjnych uczestniczek ze wszystkich edycji "Ślubu od pierwszego wejrzenia"!  Iga ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" wspiera Kasię Iga wzięła udział w piątej edycji "Ślubu od pierwszego wejrzenia" , a eksperci połączyli ją w parę w Karolem. Niestety, chociaż początkowo wydawało się, że ich relacja ma szansę przetrwać, to w ich związku szybko pojawiły się pierwsze nieporozumienia. Niestety, w finale programu okazało się, że Karol chce zakończyć małżeństwo z Igą, a na dodatek zarzucił telewizyjnej żonie, że nim manipulowała i nagrywała potajemnie ich rozmowy. Na Igę wylała się fala hejtu. Zniesmaczeni fani "Ślubu od pierwszego wejrzenia" ostro krytykowali Igę za jej zachowanie wobec Karola.  Niestety, dziś internauci również ostro oceniają Kasię z szóstej edycji programu TVN. Zobacz także:   "Ślub od pierwszego wejrzenia": Iga zdradziła nam, czy ma żal do ekspertów! "Usłyszałam dużo przykrych słów" Kasia występuje w szóstej edycji "Ślubu od pierwszego wejrzenia" i tworzy małżeństwo z Pawłem. Niestety, Kasia wyraźnie dystansuje się od swojego męża.  I chociaż początkowo mówiła mu, że nie chce zbyt szybko jakichkolwiek bliskości, to ostatnio krytycznie oceniła Pawła mówiąc, że nie próbuje się do niej zbliżyć. Zachowanie Kasi nie podoba się fanom programu" którzy piszą wprost, że współczują Pawłowi. Pojawiły się...

Ślub od pierwszego wejrzenia: Kasia i Paweł
Screen/Player.pl
TV-Show
"Ślub od pierwszego wejrzenia": Kasia i Paweł rozwiedli się? Fani mają dowody
Kasia ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" przypadkiem zdradziła finał nowym zdjęciem?! Fani zwrócili uwagę na jeden szczegół.

Związek Kasi i Pawła ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" to już przeszłość? Co się dzieje u jednej z par najnowszego sezonu programu TVN? Uczestniczka hitu stacji opublikowała na Instagramie nowe zdjęcia, a internauci zwrócili uwagę na bardzo ważny szczegół. Sprawdźcie, co zdaniem fanów "Ślubu od pierwszego wejrzenia" może być dowodem na rozstanie Kasi i Pawła!  Kasia i Paweł ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" już nie są razem? Kasia i Paweł biorą udział w ósmej edycji "Ślubu od pierwszego wejrzenia". Niestety, chociaż początkowo wydawało się, że uczestnicy są zadowoleni z decyzji ekspertów, którzy połączyli ich w parę, to w ostatnich odcinkach programu okazało się, że Kasia zaczyna mieć wątpliwości i wyraźnie oddala się od swojego męża. Kasia m.in. mówiła mężowi, że nie wyobraża sobie teraz żadnej bliskości, a później miała żal, że Paweł nie stara się do niej zbliżyć.  Zachowanie Kasi nie podoba się fanom "Ślubu od pierwszego wejrzenia", którzy ostro ją krytykują i porównują do Igi z poprzedniej edycji programu.  Zobacz także:  "Ślub od pierwszego wejrzenia": Iga komentuje nowy sezon programu! Broni Kasię? Dziś z pewnością wszyscy fani hitu TVN zastanawiają się, jak potoczyły się losy Kasi i Pawła oraz czy ich małżeństwo przetrwało. Tego dowiemy się dopiero w ostatnim odcinku "Ślubu od pierwszego wejrzenia", ale internauci już teraz zwrócili uwagę na coś, co może świadczyć o rozstaniu Kasi i Pawła! Kasia opublikowała na Instagramie nowe zdjęcia, na których pokazuje swoje stylizacje, a fani zauważyli, że nie nosi obrączki. - O czyli po małżeństwie...Brak obręczy- napisał jeden z internautów.  Pozostali internauci...

Nasze akcje
Gwiazdy
Newsy
Chcesz dobrze czuć się we własnej skórze tak, jak największe gwiazdy? Działaj metodą małych kroków!
Partner
Skuteczny trening bez wysiłku? Teraz to możliwe!
Newsy
Skuteczny trening to nie tylko siłownia!
Partner
Weleda
Newsy
Kosmetyki, które łączą tradycję z nowoczesnością. Poznaj je!
Partner
Nowości
PartyExtra
Małgorzata Rozenek-Majdan uśmiechnięta
Newsy
Małgorzata Rozenek-Majdan
BZ
Julia Wieniawa w neonowej sukience na lato
Newsy
Julia Wieniawa
BZ
Katarzyna Cichopek na 59 Festiwalu w Opolu
Newsy
Katarzyna Cichopek
BZ
Klaudia El Dursi na plaży
TV-Show
Hotel Paradise
BZ
Ślub od pierwszego wejrzenia x-news
TV-Show
Ślub od pierwszego wejrzenia
BZ
Versace wiosna-lato 2022
Fleszstyle
Trendy w koloryzacji włosów na wiosnę i lato 2022. Te odcienie robią mocne wrażenie
Marcelina Zielnik
Gorący trend: Dopamine dressing
Fleszstyle
Dopamine dressing to najgorętszy trend sezonu. Obłędną koszulę w stylu Małgorzaty Rozenek-Majdan kupisz w Sinsay za 39,99
Anna Kusiak
Klaudia Halejcio w najmodniejszych spodniach tego lata. Niemal identyczne kupisz w Sinsay za 35 zł
Newsy
Klaudia Halejcio w najmodniejszych spodniach tego lata. Podobne kupisz w Sinsay za 35 zł
Urszula Jagłowska-Jędrejek
Anna Lewandowska w swetrze za ponad tysiąc złotych
Newsy
Anna Lewandowska w modnym swetrze ponad tysiąc złotych. W Sinsay kupisz podobny za 50 złotych!
Aleksandra Skwarczyńska-Bergiel
Moda uliczna wiosna-lato 2022
Fleszstyle
Najmodniejsze buty na wiosenno-letni sezon. Te modele ma w szafie każda it-girl
Marcelina Zielnik