Patryk i Marta ze Ślubu od pierwszego wejrzenia
Player.pl/Screen z odcinka "Ślub od pierwszego wejrzenia"
TV-Show

"Ślub od pierwszego wejrzenia 8": Patryk nie spodobał się Marcie? Jej komentarz zdradza wszystko! 

Eksperci "Ślubu od pierwszego wejrzenia" zdecydowali, że Marta i Patryk idealnie do siebie pasują. Okazuje się, że uczestniczka ma zupełnie inne zdanie. Mąż nie spełnia jej wizualnych oczekiwań?

Na ten moment widzowie "Ślubu od pierwszego wejrzenia" długo wyczekiwali! Teraz wiadomo, że Marta stanęła na ślubnym kobiercu z nowo poznanym Patrykiem, który od początku wydawał się oczarowany piękną nieznajomą. Panna młoda przez całą uroczystość uśmiechała się, jednak później dość oschle oceniła męża. Fani programu wróżą parze rychłe rozstanie. 

15-lecie magazynu "Party"! Zobaczcie kulisy urodzinowej sesji z udziałem zwycięzców plebiscytów

"Ślub od pierwszego wejrzenia": Patryk nie zrobił na Marcie dobrego wrażenia? 

Dopiero w trzecim odcinku poznaliśmy trzy pary 8. edycji "Ślubu od pierwszego wejrzenia". Widzowie już wcześniej mieli swoje podejrzenia, jednak teraz mają pewność, że Marta została dopasowana do Patryka. Małżonkowie zgłosili się do ślubnego show w poszukiwaniu miłości. Uczestnik społecznego eksperymentu ma za sobą nieudane małżeństwo, dlatego zdecydował się oddać swój los w ręce ekspertów. 

Patryk początkowo był bardzo zdenerwowany i zastanawiał się, czy podjął dobrą decyzję, jednak, gdy tylko ujrzał Martę, wszelkie wątpliwości zniknęły, a uśmiech nie schodził z jego twarzy. 

- Ogólnie podoba mi się, to jest mój typ, ale takiej kobiety jeszcze nie poznałem, bo z blondynką się nie spotykałem - przyznał uczestnik show. 

Zobacz także: "Ślub od pierwszego wejrzenia 8" Agnieszka zdradziła jak potoczyły się losy Marty Milki z 8. edycji? 

Ślub od pierwszego wejrzenia: Marta i Patryk
Player.pl/Screen z odcinka "Ślub od pierwszego wejrzenia"

Programowi małżonkowie wydawali się mocno stremowani całą sytuacją, jednak przez całą ceremonię starali się uśmiechać. Niestety, komentarz Marty tuż po ceremonii zaślubin może zwiastować, że miała zupełnie inne oczekiwania wobec kandydata na męża. 

- Nie potrafię ocenić, czy coś by nas połączyła, gdybyśmy mijali się na ulicy - przyznała Marta. 

Te słowa nie umknęły czujnym widzom, którzy przewidują, że ta dwójka nie ma szans na wspólną przyszłość. 

Zobacz także: "Ślub od pierwszego wejrzenia 3": Ciężarna Martyna trafiła do szpitala. "Pomódlcie się za nas"

Marta Milka ze Ślubu od pierwszego wejrzenia
Player.pl/Screen z odcinka "Ślub od pierwszego wejrzenia"

W komentarzach po odcinku "Ślubu od pierwszego wejrzenia" pojawiło się mnóstwo negatywnych słów, w których widzowie wróżą Marcie i Patrykowi rychłe rozstanie. 

- On jej się nie podoba. Jak nie robi dobrego pierwszego wrażenia to nie uda im się nic zbudować. 

- Słyszeliście jak powiedziała że jej się nie podoba nic z tego nie będzie. 

- Ona mu się spodobała, on jej nie. Ale fajnie razem wyglądają 

- Raczej to nie przetrwa. 

Wielu internautów uważa jednak, że Marta i Patryk mają szansę zbudować trwałą relację. 

- Fajni są. Życzę im szczęścia 

- Wygląda na to, że między nim, a Martą było click. Zobaczymy czy to tylko pierwsze wrażenie...🤓

- Fajniiii są. Bardzo mi się oboje podobają. Jak ludzie pasują do siebie to widać od razu

- Jestem pod wrażeniem tej pary i życzę im jak najlepiej

Relacja Marty i Patryka przetrwa próbę czasu? Tego dowiemy się już niedługo! 

Patryk z 8. edycji Ślubu od pierwszego wejrzenia
Player.pl/Screen z odcinka "Ślub od pierwszego wejrzenia"

Marta z 8. edycji Ślubu od pierwszego wejrzenia
Player.pl/Screen z odcinka "Ślub od pierwszego wejrzenia"

Julia ze Ślubu od pierwszego wejrzenia pokazała zdjęcie z łóżka
Mat. prasowe
TV-Show
"Ślub od pierwszego wejrzenia": Julia pokazała zdjęcie z sypialni! "Nie mogę z tego słodziaka"
Julia ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" jest nim zauroczona do tego stopnia, że musiała podzielić się tym w sieci. Kogo nazywa "słodziakiem"?

Julia ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" zaskoczyła fanów zdjęciem z łóżka, a co najciekawsze, wcale nie leży w nim sama! Swojego towarzyszka określiła mianem "słodziaka". Kogo miała na myśli i czy był to Tomasz? Jeszcze niedawno fani podejrzewali, że małżeństwo tych dwoje nie przetrwało próby czasu. Czy nowe zdjęcie uczestniczki 6. sezonu to dowód na to, że fani się mylą? Zobaczcie zdjęcie, jakim podzieliła się Julia.  Zobacz także:  "Ślub od pierwszego wejrzenia": Nazwali Laurę "żenadą". Riposta Karola mistrzowska! "Ślub od pierwszego wejrzenia": Julia i Tomasz przetrwali?  " Ślub od pierwszego wejrzenia " zyskał ogromną popularność wśród telewidzów, a uczestnicy poszczególnych edycji bardzo szybko zyskują statusy influencerów, co nie we wszystkich przypadkach podoba się internautom. Aktualnie ma miejsce już 6. edycja "Ślubu od pierwszego wejrzenia" a niedawno poznaliśmy nowe pary . Aneta poślubiła Roberta , Kasia poślubiła Pawła , a Julia wzięła ślub z Tomaszem. Chociaż widzowie, jeszcze nie mieli zbyt wielu okazji, aby obserwować ich relacje, zaczęli snuć domysły, że związek tych ostatnich to już przeszłość. Julia nawet komentowała te domysły w sieci, pisząc:  Tak, czytałam, że ludzie nas już rozwiedli "Ślub od pierwszego wejrzenia": Julia jest nim zauroczona! Ostatnio u Julki sporo się dzieje, a widzowie dostrzeli także jej metamorfozę - uczestniczka 6. edycji "Ślubu od pierwszego wejrzenia" sporo schudła , a patrząc na to, co publikuje w sieci wygląda na to, że to dopiero początek jej przemiany. Czy zmienia się dla Tomasza? Widzowie za wszelką cenę starają się odkryć, jak potoczyła się jej relacja z mężczyzną, jeszcze przed finałem. Programowego wybranka...

Izabela i Kamil ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia"
Mat. prasowe
TV-Show
"Ślub od pierwszego wejrzenia": Kamil całuje Izę po udzie! "Dlaczego robicie coś, żebym się zawstydziła?!"
Niewinna weselna zabawa wprowadziła Izabelę w zakłopotanie. Izabela i Kamil ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" pozwolili sobie na pierwsze intymne gesty.

Kamil i Iza ze " Ślubu od pierwszego wejrzenia " mimo sceptycznego pierwszego wrażenia, zaczynają coraz bardziej mieć się ku sobie! Panna młoda zauważyła starania męża o jej względy, co bardzo jej zaimponowało. Pozwoliła Kamilowi również na pierwsze czułości, jednak jedna z zabaw weselnych, którą sprowokowali goście mocno ją zawstydziła!  Dlaczego robicie coś, żebym się zawstydziła?! - zapytała zdenerwowana Kamil zachęcony przez gości całował Izę po udzie.  Zobacz także:  „Ślub od pierwszego wejrzenia”: widzowie wyśmiewają Igę i wróżą jej rozwód. Karol postanowił stanąć w obronie żony "Ślub od pierwszego wejrzenia": Iza zawstydziła się podczas wesela Związek Izy i Kamila ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" nie zaczął się najbardziej romantycznie na świecie. Pamiętacie ich pierwsze reakcje?  - To nie jest typ mojego wymarzonego mężczyzny - stwierdziła Iza - Na pewno nie tak wyobrażałem sobie moją przyszłą żonę - powiedział Kamil Wszystko wskazuje jednak na to, że z biegiem godzin, gdy małżonkowie poznają się coraz bliżej, ich zdanie również ulega zmianie. Iza jest zachwycona zachowaniem swojego programowego męża i czuje się przez niego adorowana:  Pierwsze zachowanie oceniam bardzo dobrze, ponieważ bardzo podoba mi się to, że bardzo się troszczy. Cały czas jest przy mnie, zaczyna zabiegać o moje względy. Są też pierwsze gesty, jakiś dotyk, pierwsze objęcie czy oddanie mi swojej marynarki, żeby nie było mi zimno. Dba czy nie jestem głodna. Bardzo dobrze go odbieram na daną chwilę.  Kamil chciałby, aby jego żona czuła się przy nim bezpiecznie już od pierwszych chwil:  To jest moja żona, więc czuję, że chcę po prostu aby ona czuła, że jestem. Chcę, żeby czuła, że...

Ślub od pierwszego wejrzenia: Iga i Karol
Mat. prasowe
TV-Show
"Ślub od pierwszego wejrzenia": Widzowie wróżą rozwód Karolowi i Idze. Uczestnik zabrał głos
Karol i Iga są najbardziej niedobraną parą 5. edycji "Ślubu od pierwszego wejrzenia"? Widzowie nie dają im szans. Uczestnik stanął w obronie żony! Co napisał?

Internauci są zawiedzeni doborem par przez ekspertów " Ślubu od pierwszego wejrzenia ". Już na wstępie nie dają szans Karolowi i Idze powtarzając, że najbardziej pasowałby do Izy, która wzięła ślub z Kamilem. Na profilu uczestnika pojawia się coraz więcej komentarzy, w którym widzowie wyrażają swoje niezadowolenie. Karol postanowił zabrać głos i stanąć w obronie programowej żony. Co napisał?  Zobacz także:  "Ślub od pierwszego wejrzenia": Iga zachwycona mężem! Karol jednak nie podziela entuzjazmu żoną: "Mi się bardziej podobają brunetki" "Ślub od pierwszego wejrzenia": Karol zabrał głos w sprawie Igi. Widzowie przewidują rozwód Uczestnicy "Ślubu od pierwszego wejrzenia" mają za sobą tzw. pierwsze wrażenie. Iga Śmiechowicz była zachwycona swoim mężem i wcale nie zamierzała tego kryć:  Nie chcę iść za bardzo w przód, ale naprawdę pierwsze wrażenie jest fantastyczne. Jest takie, że wow! Broda, wzrost, super, bo to pierwsze co widzisz, to wizualne rzeczy -  przyznała.  Karol Maciesz nie był jednak aż tak entuzjastyczny i wylewny na temat pierwszego wrażenie. Postanowił zachować dystans i odpowiedział wprost:  Jak ją zobaczyłem, to było chyba tylko ok i tyle . Mi się bardziej podobają brunetki niż blondynki - stwierdził Karol Pierwsze wrażenie jednak to tylko wierzchołek góry lodowej. Przed uczestnikami był jeszcze miesiąc spędzony wspólnie. Internauci jednak już na wstępie nie dają szans tej relacji. Swoje spostrzeżenia pozostawili nie tylko na grupach poświęconych show, ale również pod postem Karola na Instagramie:  - Iga fajna, ale nie pasuje do Ciebie  - Też byłam przekonana o doborze Izy... No cóż... - Tylko Iza do ciebie pasuje - Karol, ja jestem zaskoczona....

Nasze akcje
Gwiazdy
Newsy
Chcesz dobrze czuć się we własnej skórze tak, jak największe gwiazdy? Działaj metodą małych kroków!
Partner
Skuteczny trening bez wysiłku? Teraz to możliwe!
Newsy
Skuteczny trening to nie tylko siłownia!
Partner
Weleda
Newsy
Kosmetyki, które łączą tradycję z nowoczesnością. Poznaj je!
Partner
Nowości
PartyExtra
Małgorzata Rozenek-Majdan uśmiechnięta
Newsy
Małgorzata Rozenek-Majdan
BZ
Julia Wieniawa w neonowej sukience na lato
Newsy
Julia Wieniawa
BZ
Katarzyna Cichopek na 59 Festiwalu w Opolu
Newsy
Katarzyna Cichopek
BZ
Klaudia El Dursi na plaży
TV-Show
Hotel Paradise
BZ
Ślub od pierwszego wejrzenia x-news
TV-Show
Ślub od pierwszego wejrzenia
BZ
Versace wiosna-lato 2022
Fleszstyle
Trendy w koloryzacji włosów na wiosnę i lato 2022. Te odcienie robią mocne wrażenie
Marcelina Zielnik
Gorący trend: Dopamine dressing
Fleszstyle
Dopamine dressing to najgorętszy trend sezonu. Obłędną koszulę w stylu Małgorzaty Rozenek-Majdan kupisz w Sinsay za 39,99
Anna Kusiak
Klaudia Halejcio w najmodniejszych spodniach tego lata. Niemal identyczne kupisz w Sinsay za 35 zł
Newsy
Klaudia Halejcio w najmodniejszych spodniach tego lata. Podobne kupisz w Sinsay za 35 zł
Urszula Jagłowska-Jędrejek
Anna Lewandowska w swetrze za ponad tysiąc złotych
Newsy
Anna Lewandowska w modnym swetrze ponad tysiąc złotych. W Sinsay kupisz podobny za 50 złotych!
Aleksandra Skwarczyńska-Bergiel
Moda uliczna wiosna-lato 2022
Fleszstyle
Najmodniejsze buty na wiosenno-letni sezon. Te modele ma w szafie każda it-girl
Marcelina Zielnik