Ślub od pierwszego wejrzenia 8 wiemy jak zostały dobrane pary
Screen/Player.pl
TV-Show

"Ślub od pierwszego wejrzenia 8": Wiemy, jak zostały dobrane pary!

Pary dobrane przez ekspertów "Ślubu od pierwszego wejrzenia" wreszcie się poznały. Jakie były pierwsze wrażenia nowożeńców?

Uczestników ósmej edycji "Ślubu od pierwszego wejrzenia" łączą podobne doświadczenia. Każde z nich przeżyło mniej lub bardziej bolesne rozstanie, ale żadne z nich nie poddaje się w szukaniu drugiej połówki. Marta Podbioł jest samotną matką 2,5-letniego Rysia, która ma dość samotności. Justyna Hołubowicz myśli już o założeniu rodziny i dlatego chce partnera, który lubi dzieci. O stworzeniu domu marzy także Marta Milka. Która z nich wyjdzie za Przemysława Wereszyńskiego, mającego dość bycia singlem? Mężem, której z uczestniczek zostanie Patryk Aniśko, rozwodnik rozczarowany poprzednim związkiem? Kogo eksperci dobrali z Maciejem Mikołajczakiem, który także nie ma dobrych doświadczeń po zakończonym małżeństwie? Sprawdźcie pary ósmej edycji programu. 

"Ślub od pierwszego wejrzenia": Magdalena Chorzewska rezygnuje z udziału w programie! Miała ważny powód

"Ślub od pierwszego wejrzenia 8": Justyna Hołubowicz i Przemysław Wereszyński

Jak się okazało, eksperci "Ślubu od pierwszego wejrzenia" dobrali 31-letnią Justynę z 28-letnim Przemysławem. Uczestniczka eksperymentu przyznała, że choć zazwyczaj świetnie radzi sobie ze stresem, małżeństwo z nieznajomym trochę ją przerosło. Panna młoda przyznała jednak, że Przemek jest w jej typie!

- Zanim weszłam, nie było we mnie stresu, ale jak zobaczyłam plecy [przyp. red. - przyszłego męża], to było niekontrolowane - zaczęło szybko bić mi serce. (...) Bałam się spojrzeć Przemkowi w oczy. Nie wiem czemu, normalnie się nie boję komuś spojrzeć w oczy. Był taki stres... Byłam tym zaskoczona mocno. (...) Nie miałam oczekiwań względem wyglądu. Doskonale wiem, że na starość będziemy oboje starzy, pomarszczeni i pięć centymetrów niżsi, ale powiem szczerze, że lubię brunetów w okularach, z zarostem. Przemek jest w moim typie - powiedziała Justyna.

Dobre pierwsze wrażenie odniósł także Przemysław, który z entuzjazmem ocenił swoją wybrankę. Widać, że 28-latek był mocno poruszony ślubem.

- Nie miałem oczekiwań wobec tego, kogo dostanę, bo ta osoba została wybrana, ona już była postanowiona wcześniej. Ja miałem to przyjąć i przyjąłem. I jest super. Naprawdę cudowna dziewczyna - zdradził Przemek.

Oto pierwsza oficjalna para 8. edycji "Ślubu od pierwszego wejrzenia" - Justyna i Przemek!

Ślub od pierwszego wejrzenia 8 Justyna i Przemek
Screen/Player.pl

Zobacz także: "Ślub od pierwszego wejrzenia": Marta zabrała głos na temat synka. Poruszyła temat jego ojca

"Ślub od pierwszego wejrzenia 8": Marta Podbioł i Maciej Mikołajczak

Kolejną parą dobraną przez ekspertów "Ślubu od pierwszego wejrzenia" jest 32-letnia Marta i 37-letni Maciej. Oboje byli wyraźnie zestresowani spotkaniem. Nie brakowało przejęzyczeń i nerwowych reakcji.

- Jak pierwszy raz zobaczyłem Martę, to nie miałem więcej myśli, bo emocje sięgały zenitu - przyznał Maciej.

Podobnie czuła się Marta, która nie była w stanie zapamiętać, jak wygląda jej mąż! Początkowo dezorientował ją śmiech wybranka, ale podoba jej się, że Maciej jest wesołkiem.

- W ogóle nie zarejestrowałam jego twarzy na początku, choć zwróciłam uwagę na oczy. Zaskoczyło mnie, że on tak się śmieje. Lubię, że on jest wesoły, mi się to podoba. Czasem jak się śmiał, nie wiedziałam z czego. Z czasem zrozumiałam, że to tak ze stresu - powiedziała Marta.

Ślub od pierwszego wejrzenia 8 Marta i Maciej
Screen/Player.pl

Zobacz także: "Ślub od pierwszego wejrzenia": Justyna zażenowana tym, co ją spotkało: "Czuję niesmak"

"Ślub od pierwszego wejrzenia 8": Marta Milka i Patryk Aniśko

Decyzją ekspertów "Ślub od pierwszego wejrzenia" małżeństwem zostali 38-letnia Marta i 37-letni Patryk. W trakcie uroczystości doszło do dość niecodziennej sytuacji. Zgromadzeni zaśpiewali panu młodemu "Sto lat", ponieważ kilka dni wcześniej świętował swoje urodziny. Choć para odczuwała stres, na swój widok się uspokoiła. To chyba dobry znak?

- Pomyślałem, że bardzo ładna dziewczyna. Na początku troszkę wystraszony byłem. Ogólnie podoba mi się, to jest mój typ, ale takiej kobiety jeszcze nie poznałem, bo to jest blondynka - zdradził Patryk.

Mężczyzna zrobił pierwsze dobre wrażenie na swojej wybrance. Marta ujawniła, że widok Patryka wywołał w niej pozytywne emocje.

- Gdy spojrzał na mnie, to zobaczyłam bardzo sympatyczną, miłą twarz, przystojnego chłopaka. Fanie tak się uśmiechnął do mnie i gdzieś poczułam takie ciepło i to była taka pozytywna emocja. Nie potrafię powiedzieć, czy akurat coś by nas połączyło, gdybyśmy się mijali na ulicy - wyznała panna młoda.

Zgadzacie się z wyborem ekspertów "Ślubu od pierwszego wejrzenia"?

Ślub od pierwszego wejrzenia 8 Patryk i Marta
Screen/Player.pl

TV-Show
Maciej Książek ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" ciężko przeżył samotność: "Nie było dla mnie sensu na tym świecie"
"Ślub od pierwszego wejrzenia" - kim jest Maciej Książek?

Maciej Książek zgłosił się do " Ślubu od pierwszego wejrzenia ", ponieważ jest już gotowy na założenie rodziny. Uczestnik ma 30 lat i pochodzi z Katowic. Ma za sobą dwa poważne związki, czy w programie TVN 7 znajdzie ukochaną?  Iza , Iga i Laura  to trzy piękne uczestniczki, które poznaliśmy w poprzednim odcinku. Któraś z nich pozna Macieja przy ołtarzu. A jaki on jest? Poznacie Macieja!  Zobacz także:  "Ślub od pierwszego wejrzenia": Izabela została skrzywdzona przez eks. Dziś jest gotowa na nową miłość! Jaka jest na co dzień? Maciej Książek ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" - zdjęcia, wiek, Instagram Maciej to ostatni uczestnik 5. edycji "Ślubu od pierwszego wejrzenia". Ma 30 lat i wiedzie ustabilizowane życie. Wiele czasu poświęca pracy. Z zawodu jest fizjoterapeutą.  Ma na swoim koncie dwa poważne związki, które trwały ok. roku. Jednak z żadną partnerką nie udało mu się stworzyć czegoś na dłużej. Samotność doskwierała mu szczególnie przed samym zgłoszeniem się do ślubnego show, chociaż naprawdę to uczucie zna już od dzieciństwa.          Wyświetl ten post na Instagramie.                       Post udostępniony przez Maciej Książek (@macksiaz) Po rozwodzie rodziców musiał zmierzyć się z chorobą alkoholową matki, która wpędziła go w poczucie winy. Maciej odnalazł spokój w wierze w Boga.  Czułem się jak piąte koło u wozu, nie widziałem dla siebie sensu na tym świecie. Pan Bóg wyciągnął do mnie rękę a ja ją zauważyłem - wyznał w programie Dziś odnalazł...

Ślub od pierwszego wejrzenia: Iza i Kamil
Mat. prasowe
TV-Show
"Ślub od pierwszego wejrzenia": Iza rozczarowana doborem partnera! "To nie jest typ mojego wymarzonego mężczyzny"
Iza i Kamil z 5. edycji "Ślubu od pierwszego wejrzenia" powiedzieli sobie tak. Obydwoje jednak inaczej wyobrażali sobie swoją drugą połówkę... Fani show obawiają się, że ten związek nie przetrwa

W końcu oficjalnie poznaliśmy pary 5. edycji "Ślubu od pierwszego wejrzenia" , a jedną z nich są Iza i Kamil. Wygląda jednak na to, że zarówno panna młoda, jak i pan młody, inaczej wyobrażali sobie swoje drugie połówki. Również fani show są zawiedzeni doborem uczestników. Niektórzy z nich nawet twierdzą, że związek Izy i Kamil nie ma żadnych szans na przetrwanie... Zobacz także:  "Ślub od pierwszego wejrzenia": Obrzydliwy hejt na Izę oraz Igę. Jest komentarz produkcji   "Ślub od pierwszego wejrzenia": Iza i Kamil nie przypadli sobie do gustu. Fani show zawiedzeni doborem uczestników: "Nie tak miało być" Izabela to jedna z najbardziej lubianych uczestniczek 5. edycji programu. 35-latka ma ułożone życie zawodowe, a do pełni szczęścia brakowało jej wielkiej miłości. Z tego też względu zgłosiła się do programu "Ślub od pierwszego wejrzenia". Kiedy tylko poznaliśmy bohaterów tej edycji, większość widzów była przekonana, że Iza zostanie dopasowana do Karola, który jest na podobnym etapie życia, co Iza. Tak się jednak nie stało, bo zdaniem ekspertów to 30-letni Kamil bardziej pasował do Izy. W najnowszym odcinku programu "Ślub od pierwszego wejrzenia" w końcu mogliśmy zobaczyć ich uroczystość zaślubin i poznać ich pierwsze reakcje. Niestety wygląda na to, że zarówno Iza, jak i Kamil, inaczej wyobrażali sobie swoją drugą połówkę.  - To nie jest typ mojego wymarzonego mężczyzny - stwierdziła Iza - Na pewno nie tak wyobrażałem sobie moją przyszłą żonę - powiedział Kamil Zobacz także:  30-letni Kamil ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" wciąż mieszka z mamą. Oto, co pokazuje na Instagramie! Iza przez całą uroczystość była bardzo spięta, bała się nawet...

Ślub od pierwszego wejrzenia. Anita o trudnych chwilach z Adrianem: Było sporo wątpliwości
@anitaczylija, Instagram
TV-Show
"Ślub od pierwszego wejrzenia": Anita ma ważne rady dla przyszłych uczestników! Bez tego eksperyment się nie uda?
Anita z 3. edycji "Ślubu od pierwszego wejrzenia" opublikowała wpis, w którym odniosła się do castingów do nowej edycji eksperymentu i dała przy tym kilka cennych rad dla przyszłych uczestników!

Anita Szydłowska to jedna z najbardziej lubianych bohaterek "Ślubu od pierwszego wejrzenia". Piękna blondynka znalazła miłość w programie i do dziś jest w szczęśliwym związku z Adrianem, z którym doczekała się już dwójki dzieci ! Anita niezwykle dojrzale podeszła do eksperymentu i choć na początku nie była w stu procentach zadowolona z wyboru ekspertów, to jednak dała szansę temu związkowi. Jak widać, opłacało się zaufać i dać sobie chwilę na bliższe poznanie partnera! Jaka jest zatem recepta na to, aby więcej uczestników "Ślubu od pierwszego wejrzenia" mogło cieszyć się pięknym związkiem, tak jak Anita i Adrian? Uczestniczka 3. edycji eksperymentu postanowiła udzielić kilku rad nowym bohaterom programu! Sprawdźcie szczegóły!  Zobacz także:  "Ślub od pierwszego wejrzenia": Anita o trudnych chwilach z Adrianem. "Było sporo wątpliwości" "Ślub od pierwszego wejrzenia": Anita daje rady przyszłym uczestnikom programu! Anita z 3. edycji "Ślubu od pierwszego wejrzenia" ma grono fanów, które chętnie śledzi jej losy za pośrednictwem Instagrama. Piękna i zawsze uśmiechnięta tancerka podbiła ich serca swoją skromnością i pozytywnym nastawieniem do świata i życia. I czyżby właśnie ten optymizm pomógł jej w stworzeniu szczęśliwej relacji z Adrianem?  Przy okazji ogłoszenia startu castingów do 8. edycji "Ślubu od pierwszego wejrzenia", Anita postanowiła udzielić przyszłym uczestnikom kilku rad, które jej zdaniem mogą się przydać podczas udziału w eksperymencie! Zobacz także:  "Ślub od pierwszego wejrzenia": Anita i Adrian pokazali nowe mieszkanie! Kanapa robi wrażenie Anita na początku swojego wpisu poprosiła fanów, aby spróbowali się wczuć w rolę...

Nasze akcje
Gwiazdy
Newsy
Chcesz dobrze czuć się we własnej skórze tak, jak największe gwiazdy? Działaj metodą małych kroków!
Współpraca reklamowa
Skuteczny trening bez wysiłku? Teraz to możliwe!
Newsy
Skuteczny trening to nie tylko siłownia!
Współpraca reklamowa
Weleda
Newsy
Kosmetyki, które łączą tradycję z nowoczesnością. Poznaj je!
Współpraca reklamowa
Nowości
PartyExtra
Małgorzata Rozenek-Majdan uśmiechnięta
Newsy
Małgorzata Rozenek-Majdan
BZ
Julia Wieniawa w neonowej sukience na lato
Newsy
Julia Wieniawa
BZ
Katarzyna Cichopek na 59 Festiwalu w Opolu
Newsy
Katarzyna Cichopek
BZ
Klaudia El Dursi na plaży
TV-Show
Hotel Paradise
BZ
Ślub od pierwszego wejrzenia x-news
TV-Show
Ślub od pierwszego wejrzenia
BZ
Versace wiosna-lato 2022
Fleszstyle
Trendy w koloryzacji włosów na wiosnę i lato 2022. Te odcienie robią mocne wrażenie
Marcelina Zielnik
Gorący trend: Dopamine dressing
Fleszstyle
Dopamine dressing to najgorętszy trend sezonu. Obłędną koszulę w stylu Małgorzaty Rozenek-Majdan kupisz w Sinsay za 39,99
Anna Kusiak
Klaudia Halejcio w najmodniejszych spodniach tego lata. Niemal identyczne kupisz w Sinsay za 35 zł
Newsy
Klaudia Halejcio w najmodniejszych spodniach tego lata. Podobne kupisz w Sinsay za 35 zł
Urszula Jagłowska-Jędrejek
Anna Lewandowska w swetrze za ponad tysiąc złotych
Newsy
Anna Lewandowska w modnym swetrze ponad tysiąc złotych. W Sinsay kupisz podobny za 50 złotych!
Aleksandra Skwarczyńska-Bergiel
Moda uliczna wiosna-lato 2022
Fleszstyle
Najmodniejsze buty na wiosenno-letni sezon. Te modele ma w szafie każda it-girl
Marcelina Zielnik