Patrycja Dziubich z Rolnik szuka żony 3 zdjecie z programu Łukasz i Patrycja z Rolnik szuka żony 3 Łukasz i Patrycja z Rolnik szuka żony 3 Patrycja Dziubich z Rolnik szuka żony 3 zdjecie z programu Łukasz i Patrycja z Rolnik szuka żony 3
Patrycja Dziubich z Rolnik szuka żony 3 zdjecie z programu
Z kim jest związana?
1/9
Patrycja Dziubich z Rolnik szuka żony 3 zdjecie z programu

Minął rok od kręcenia trzeciej edycji "Rolnik szuka żony", a pojawiły się kolejne radosne informacje na temat jednej z uczestniczek show. Patrycja Dziubich, kandydatka Łukasza Siebersa z trzeciej edycji programu "Rolnik szuka żony" zostanie mamą!

 

Patrycja z Rolnik szuka żony w ciąży

Patrycja jest w ciąży i jak informuje "Rewia" będzie miała synka. Kim jest jej ukochany i jak się poznali? Przeczytasz na następnych stronach. Przypominamy też historię Patrycji i Łukasza z programu. Co sprawiło, że dziewczyna i rolnik nie są razem?

 

Zobacz także: Patrycja nie może pogodzić się z decyzją Łukasza. W "Rolnik szuka żony" to było najtrudniejsze rozstanie! WIDEO

2/9
Łukasz i Patrycja z Rolnik szuka żony 3

Kim jest ojciec jej dziecka i ukochany? Ma na imię Krzysztof i tak jak Patrycja jest farmaceutą. Patrycja i Krzysztof pochwalili się na Facebooku, że zostaną rodzicami. 

- Pięknie rośniecie! - napisała jedna z koleżanek pod zdjęciem Krzysztofa i Patrycji.

Patrycja bardzo przeżyła rozstanie z rolnikiem, ale szybko znalazła szczęście.

Tylko przypadek sprawił, że zwróciła uwagę na list kolegi po fachu, farmaceuty ze Szczecina. Umówili się na randkę i już po pierwszym spotkaniu wiedzieli, że idealnie do siebie pasują. Patrycji spodobało się to, że Krzysztof jest wysoki, wysportowany i tak jak ona uwielbia podróżować. Teraz jednak posiedzą trochę w domu :)

A co robi Łukasz Siebers? Urządza nowy dom, ale nie chce mieszkać w nim sam. Rok temu zrezygnował z Patrycji, by dalej szukać tej jedynej. A pamiętacie jego i Patrycji perypetie w programie?

 

Zobacz także: "Rolnik szuka żony": Jakie sposoby ma Ania kiedy chce zwabić męża wcześniej do domu? Sprytne! ;)

3/9
Łukasz i Patrycja z Rolnik szuka żony 3

Kiedy Patrycja postanowiła spróbować szczęścia i napisała list do Łukasza Sibersa z "Rolnik szuka żony", nikomu nie powiedziała, że jedzie kręcić program, bo bała się porażki i komentarzy rodziny.

Kiedy jednak wygrała rywalizację do serca rolnika, miała nadzieję na coś więcej i na to, że jednak przez jakiś czas z Łukaszem spróbują być w związku.

Tak wyglądała jej wizytówka w programie:

Kujawianka, Patrycja jest tegoroczną absolwentką farmacji, której nieobce jest życie na wsi (jej ojciec prowadzi gospodarstwo), sekrety warzenia piwa, czy ciężki los kelnerki. W wolnych chwilach jeździ na rowerze, spaceruje, a jak sytuacja pozwala – podróżuje. Często odwiedza też swoich rodziców i rodzeństwo – brata i dwie siostry. 

Do „Rolnika” przyszła w nadziei na znalezienie kogoś, z kim będzie mogła się rozwijać, podróżować i podbijać świat.

4/9
Patrycja Dziubich z Rolnik szuka żony 3 zdjecie z programu

Patrycja Dziubich była bardzo odważna w Rolnik szuka żony. Na jednej z pierwszych randek pocałowała Łukasza i go prowokowała. Zrobiła wszystko, by zauroczyć rolnika. Jednak po tym jak skończyły się nagrania Rolnik zaczął mieć wątpliwości czy dobrze wybrał i przestał się kontaktować z Patrycją.

5/9
Łukasz i Patrycja z Rolnik szuka żony 3

Odwiedził ją raz w rodzinnym domu i podobno dał wtedy nadzieję na przyszłość przy rodzinie Patrycji. Dziewczyna się zakochała, ale ostatecznie na końcowej randce po dłuższym czasie Łukasz zaproponował dziewczynie tylko przyjaźń. Patrycja była bardzo rozczarowana.

6/9
Łukasz i patrycja z Rolnik szuka żony 3

Patrycja wyżaliła się w ostatnim odcinku "Rolnik szuka żony", ze się zakochała, a Łukasz tylko się zabawił jej kosztem. Płakała na wizji.

Jest mi po prostu przykro, bo niepotrzebnie ten temat był przed moją rodziną. Co moi rodzice mieli sobie pomyśleć o Twoim zachowaniu? Moja babcia się w to zaangażowała. Moja babcia, dziadkowie, po co przed nimi zachowujesz się jakbyśmy byli super ekstra parą. Myślisz, że moja mama sobie to wymyśliła, że do mnie pisała: "jak tam, randkujesz z Łukaszem?". Jak wracałam do domu, to nie wiedziałam jak im to powiedzieć.Szkoda, że moja rodzina uczestniczyła w tym, wolałabym nie być wybrana, naprawdę - mówiła Patrycja ze łzami w oczach.

7/9
Łukasz i patrycja z Rolnik szuka żony 3

Rozczarowana dziewczyna po koszu od Łukasza dostała mnóstwo wiadomości na Facebooku od zainteresowanych nią mężczyzn. Koło 800 mężczyzn chciało pocieszyć piękną farmaceutkę. Ale ona była tak załamana, że nie chciała tego wszystkiego czytać. Zamierzała odpocząć od mężczyzn... Jednak pojawił się Krzysztof i zmieniła zdanie! :)

8/9
Łukasz i patrycja z Rolnik szuka żony 3

Teraz nie żałuje, że nie związała się z rolnikiem. W programie powiedziała, że to Łukasz będzie żałował swoich decyzji.

9/9
Łukasz i patrycja z Rolnik szuka żony 3

Czy niebawem się dowiemy, że Patrycja jako kolejna z uczestniczek "Rolnik szuka żony" bierze ślub? A może najpierw chrzciny! :)

Przyszłym rodzicom serdecznie gratulujemy.