Adam i Teresa parą po finale Rolnik szuka żony 8
Instagram
TV-Show

"Rolnik szuka żony 8": Adam i Teresa są parą! Wiemy, kiedy spotkali się pierwszy raz! 

Odsłaniamy kulisy związku Adama i Teresy z ósmej edycji "Rolnik szuka żony"! Czy Kamila i Stanisław mogli wiedzieć o tym, że się spotykają

To chyba największe zaskoczenie ósmej edycji "Rolnik szuka żony" - Adam i Teresa są parą! Adam to kandydat rolniczki Kamili, która choć ostatecznie to jego wybrała wśród wszystkich kandydatów, to potem nie chciała rozwijać relacji z mężczyzną. Teresa zaś była wybranką rolnika Stanisława, ale podobnie jak jej konkurentki, czyli Ola i Roksana, nie podbiła serca mężczyzny. Teraz okazało się, że odrzuceni kandydaci związali się ze sobą! My poznaliśmy kulisy tego niebywałego związku.

"Rolnik szuka żony" 8: Elżbieta komentuje relację Marty Manowskiej z Robertem Bodziannym. "Zasługuje jak mało kto"

Adam i Teresa z "Rolnik szuka żony 8" są parą! 

Za nami finał ósmej edycji "Rolnik szuka żony", a więc poznaliśmy już dalsze losy wszystkich bohaterów. Kamila w przedostatnim odcinku ostatecznie odrzuciła Adama, twierdząc, że nie ma nimi chemii. Mężczyzna nie był zdziwiony i stwierdził, że zrobiłby podobnie.

Adam z Rolnik szuka żony wyznał, że rodzina Kamili wolała Tomka
Mat. prasowe Rolnik szuka żony

Z kolei Stanisław nie wybrał żadnej z pań, które zaprosił na swoje gospodarstwo. Po finale okazało się jednak, że jest w szczęśliwym związku, zaś z każdą z nich, czyli Roksaną, Olą i Teresą ma koleżeńskie relacje. Roksana jako pierwsza ogłosiła potem, że nie rozpacza i ma nowego chłopaka. Okazuje się, że Teresa także znalazła miłość! 

Uśmiechnięty Stanisław z Rolnik szuka żony ze swoimi kandydatkami
Instagram @pytlarzsta

Chłopakiem Teresy okazał się... Adam! Wspólnie pojawili się na wielkim zjeździe uczestników "Rolnik szuka żony" i nie ukrywali tego, że są parą! 

Okazuje się, że Adam i Teresa "dogadali się" jeszcze przed finałowym odcinkiem show. Są bardzo szczęśliwi i nie kryją się z tym związkiem przed innymi uczestnikami. Kilka dni temu pojawili się na zlocie uczestników rolnika oficjalnie jako para. Trzymali się za ręce, całowali i obejmowali!  - zdradzał informator serwisu pomponik.pl.

Nam udało się dowiedzieć, że było nieco inaczej i wcale nie poznali się przed finałem show, tylko już po!

Adam i Teresa z Rolnik szuka żony są razem
Facebook / rolnikszukazonyTVP

Pierwszy raz spotkali się właśnie w trakcie nagrywania finału (który był kręcony kilka miesięcy temu), w którym brali udział wszyscy rolnicy oraz ich kandydaci. To właśnie wtedy Adam i Teresa zauroczyli się sobą! Dziś ta miłość kwitnie i już wkrótce mają zamiar ogłosić to oficjalnie!

Zakochali się w sobie i nie chcą tego ukrywać. Być może wspólnie zgodzą się na telewizyjny wywiad - mówi nasze źródło!

Czekamy z niecierpliwością!

Teresa w finale Rolnik szuka żony o Stanisławie
Mat. prasowe Rolnik szuka żony

Adam i Teresa z Rolnik szuka żony są razem
Facebook / rolnikszukazonyTVP
TV-Show
"Rolnik szuka żony": Adam i Teresa są parą?! Byli razem jeszcze w programie?
Adam i Teresa szukali miłości w programie "Rolnik szuka żony" i ją znaleźli! To dlatego kandydat Kamili tak dobrze przyjął informację, że nie będzie randki z rolniczką?

Zarówno Kamila, jak i Stanisław nie zdecydowali się związać z wybranymi kandydatami w ósmej edycji "Rolnik szuka żony". Co prawda rolnik już znalazł miłość i pochwalił się wspólnym zdjęciem z ukochaną, ale jeszcze większe zaskoczenie wywołał fakt, że kandydatka Stanisława i kandydat Kamili są parą! Chodzi o Teresę i Adama, którzy pojawili się na zjeździe uczestników programu, a informator serwisu pomponik.pl zdradza, że nie kryją się już ze swoim uczuciem.  Adam i Teresa z "Rolnik szuka żony" są parą?  8. edycja "Rolnik szuka żony" była pełna zaskoczeń, a finale nie brakowało emocji! Zaręczyny Joanny i Kamila , kontrowersyjne rozstanie Elżbiety i Marka oraz konfrontacja Kamili i Adama pokazały widzom, że nawet po zakończeniu programu u uczestników naprawdę dużo się działo. Okazuje się, że niektóre informacje dopiero teraz wychodzą na światło dzienne!  Jak wiadomo już od jakiegoś czasu w sieci pojawiały się sugestie, że Roksana spotyka się z jednym z kandydatów Kamili . Internauci spekulowali czy chodzi o Tomasza czy o Adama, a teraz okazuje się, że A dam faktycznie znalazł miłość na planie "Rolnik szuka żony" i jest z Teresą : Okazuje się, że Adam i Teresa "dogadali się" jeszcze przed finałowym odcinkiem show. Są bardzo szczęśliwi i nie kryją się z tym związkiem przed innymi uczestnikami. Kilka dni temu pojawili się na zlocie uczestników rolnika oficjalnie jako para. Trzymali się za ręce, całowali i obejmowali!  - zdradza informator serwisu pomponik.pl Zobacz także:  "Rolnik szuka żony": Aleksandra komentuje nowy związek Stanisława i zdradza imię partnerki rolnika Internauci są zachwyceni faktem, że para jest razem, choć nie kryją zdziwienia, że to...

"Rolnik szuka żony": Teresa i Adam są parą po programie? Zaskakująca odpowiedź uczestnika
FACEBOOK / ROLNIKSZUKAZONYTVP
TV-Show
"Rolnik szuka żony": Teresa i Adam są parą po programie? Zaskakująca odpowiedź uczestnika
Od emisji wielkiego finału 8. edycji "Rolnik szuka żony" w mediach społecznościowych aż huczy od plotek na temat relacji Teresy i Adama? Jaka jest prawda? Uczestnik odpowiedział.

Teresa niewątpliwie była uznawana za największą faworytkę Stanisława z 8. edycji "Rolnik szuka żony". I gdy widzowie mieli nadzieję, że dane im będzie być świadkami spektakularnego ślubu i wesela tej dwójki, rolnik ostatecznie zrezygnował z tej relacji, a miłosne show TVP zakończył jako singiel. Teraz, kilka miesięcy po zakończeniu zdjęć do miłosnego show, Stanisław jest w szczęśliwym związku ze zjawiskową Anią. Co więcej, w mediach społecznościowych aż huczy od plotek, że również serce Teresy jest już zajęte. Internauci są przekonani, że piękna brunetka znalazła szczęście u boku Adama, programowego kandydata rolniczki Kamili. Jaka jest prawda? Czy Adam i Teresa są parą po zakończeniu programu? Były uczestnik "Rolnik szuka żony" postanowił odnieść się do spekulacji. "Rolnik szuka żony": Teresa i Adam są parą po programie? Adam odpowiedział Za nami wielki finał 8. edycji "Rolnik szuka żony". Wiemy już, że szczęśliwą relację stworzyli  Kamil i Joasia, którzy już są zaręczeni , a także  Bogusia i Krzysztof, którzy są szczęśliwymi małżonkami. . Niestety, dla pozostałych bohaterów miłosnego hitu TVP relacje z kandydatami na drugą połówkę zakończyły się fiaskiem. Ogromnym zaskoczeniem dla widzów były szczególnie decyzje Kamili oraz Stanisława. Charyzmatyczna rolniczka, pomimo iż na początku zachwyciła się  swoim kandydatem, w przedostatnim odcinku ostatecznie  odrzuciła Adama, twierdząc, że nie ma nimi chemii.   Również Stanisław nie wybrał żadnej z pań, które zaprosił na swoje gospodarstwo. Po emisji finału okazało się jednak,  że jest w szczęśliwym związku,  zaś z każdą ze swoich programowych kandydatek na partnerkę, czyli Roksaną, Olą i Teresą, ma koleżeńskie relacje....

Adam i Teresa z Rolnik szuka żony są razem
Facebook / rolnikszukazonyTVP
TV-Show
"Rolnik szuka żony": Teresa udostępniła dramatyczny apel Adama! Może na nią liczyć w złych chwilach
Były kandydat Kamili z "Rolnik szuka żony" poprosił internautów o pomoc dla rodzin, które straciły domy. Teresa ruszyła ze wsparciem!

Teresa z "Rolnik szuka żony" podczas relacji na InstaStories udostępniła dramatyczny apel Adama, który prosi internautów o pomoc finansową. Okazuje się, że były kandydat Kamili opublikował w sieci poruszające nagranie, podczas którego poinformował, że chce pomóc rodzinom, które straciły domy tuż przed świętami Bożego Narodzenia. Okazuje się bowiem, że niedaleko jego domu wybuchł pożar, w którym spłonęły domy dwóch rodzin... Teresa z "Rolnik szuka żony" wspiera Adama Teresa i Adam wzięli udział w ósmej edycji "Rolnik szuka żony". Teresa walczyła o serce Stanisława, a Adam był jednym z kandydatów pięknej Kamili. Dziś wiemy już, że Teresa i Adam nie znaleźli swojego szczęścia u boku rolnika i rolniczki, ale dzięki udziałowi w programie poznali... siebie. Już po emisji finałowego odcinka okazało się bowiem, że Teresa i Adam dali sobie szasnę i zostali parą. Kilka tygodni temu portal pomponik.pl informował, że zakochani razem pojawili się na wielkim zjeździe uczestników wszystkich edycji "Rolnik szuka żony". Trzymali się za ręce, całowali i obejmowali!- zdradził informator portalu.  Zobacz także:   "Rolnik szuka żony": Teresa i Adam są parą po programie? Zaskakująca odpowiedź uczestnika Teresa i Adam do tej pory nie potwierdzili informacji, że są razem, ale teraz była kandydatka Stanisława postanowiła wesprzeć Adama. Teresa opublikowała w sieci poruszający apel byłego kandydata Kamili.  14 grudnia miała miejsce bardzo przykra sprawa. Spłonęły dwa domy jednorodzinne, w jednym z nich zginęła jedna osoba. Znam tą rodzinę, jedną i drugą, bardzo dobrze ponieważ to jest miejscowość obok. Trwają teraz zbiórki pieniędzy na odbudowę tych domów jak i kupno...

Nasze akcje

Nowa kolekcja Lilou zachęca do świętowania wspólnych chwil

Partner
Pomysł na prezent: perfumy Tom Tailor

Te perfumy symbolizują drogocenne chwile szczęścia i spokoju

Partner

Niebanalna i ponadczasowa biżuteria Pandora zachwyca blaskiem

Partner

Uwielbiasz taniec? Rozwijaj swoje umiejętności i dziel się nimi ze światem!

Partner

Lubisz zieloną herbatę? Poznaj jej prozdrowotne właściwości

Partner

Słuchawki jak ekskluzywne kosmetyki? To możliwe z Huawei FreeBuds Lipstick

Partner