Roksana, kandydatka Stanisława z "Rolnik szuka żony 8", już jakiś czas temu poinformowała, że jest w szczęśliwym związku. Uczestniczka show pokazała romantyczne zdjęcie z imprezy andrzejkowej, na której bawiła się właśnie ze swoim partnerem. Teraz zdradziła więcej szczegółów, a niektórzy fani są pewni, że to jeden z kandydatów... Kamili! Jaka jest prawda?

Reklama

Roksana z ósmej edycji "Rolnik szuka żony" zakochana!

Roksana z wysłała list do Stanisława z "Rolnik szuka żony 8". Młody rolnik najpierw zaprosił ją do udziału w programie, potem dziewczyna przeszła wszystkie etapy i pojawiła się na gospodarstwie Stasia. Niestety, finalnie mężczyzna nie wybrał żadnej z kandydatek, a to oznacza, że od razu mogły sobie układać życie na nowo - jak właśnie Roksana, która niedawno pochwaliła się nowym związkiem! Niedawno uczestniczka show zrobiła sesję Q&A na Instagramie (pytania i odpowiedzi) i odpowiedziała na kilka nurtujących widzów pytań!

Facebook

Roksana z Adamem od Kamili z "Rolnik szuka żony"?

Fani Roksany od razu zaczęli wypytywać ją o nowy związek! Kiedy padło pytanie o to, czy jej mężczyzna to ktoś z programu, uczestniczka odpowiedziała:

Ktoś bliski mojemu sercu, to na pewno!

Instagram/@schminkenbysarna

A po tym, jak Roksana skomplementowała Adama, kandydata rolniczki Kamili (ich relacja ostatecznie rozpadła się), pojawiły się również pytania o niego oraz Tomka! Uczestniczka "Rolnik szuka żony 8" tajemniczo odpowiadała:

Proces łączenia kropek rozpoczęty - napisała.

Roksanie serdecznie gratulujemy i oczywiście czekamy na kolejne zdjęcia!

Zobacz także
Instagram/@schminkenbysarna

Roksana bardzo dobrze wspomina pobyt u Stanisława podczas ósmej edycji "Rolnik szuka żony", choć czasami żartowała z rolnika:

Tymi słowami chciałbym podziękować wszystkimi, którzy byli obecni ze mną podczas niezapomnianej przygody Rolnik Szuka Żony. Zwłaszcza Wam @pytlarzsta @aleksandracio @tesijka za to, że zaakceptowaliście mnie taką jaka jestem naprawdę. Nasze uśmiechy, spojrzenia, gesty wyrażały więcej niż tysiąc słów wypowiedzianych przed kamerami. Pozostaniemy epicką historią tego programu????

Reklama

Reklama
Reklama
Reklama