Robert Janowski, Jacek Kurski - Co dalej z Jaka to melodia?
TV-Show

Co dalej z Robertem Janowskim i "Jaka to melodia"? Jest komentarz menadżerki prezentera

Co dalej z Robertem Janowskim i "Jaka to melodia"? Jest komentarz menadżerki prezentera

Zamieszanie wokół Roberta Janowskiego i teleturnieju "Jaka to melodia?" trwa. Jak podał magazyn "Flesz" prowadzący Robert Janowski rozstaje się z Telewizją Polską, bo TVP chce zmienić formułę programu. Chodzi o dodanie do repertuaru pieśni patriotycznych oraz przeniesienie Janowskiego z kontraktu na etat w TVP.

 

Wiktory 2021: Jacek Kurski o bojkocie gali: "Ja nie widziałem żadnego bojkotu"

Komentarz Moniki Janowskiej w sprawie odejścia z Jaka to melodia?

Jest komentarz menadżerki Janowskiego, czy zobaczymy go jeszcze w "Jak to melodia?", skoro TVP chce teraz samodzielnie produkować program. Podobno TVP w „Jaka to melodia?” rozważa zwiększenie liczby prowadzących.

- Trudno mi odpowiedzieć na to pytanie, ponieważ na dzień dzisiejszy ten program nie istnieje. Telewizja Polska nabyła prawa do formatu „Name That Tune”, nie ma natomiast praw do tytułu „Jaka to melodia?”. Oznacza to, że we wrześniu nie będzie teleturnieju „Jaka to melodia?” tylko teleturniej „Name That Tune” - mówi Janowska Wirtualnym Mediom. 

Zobacz: Robert Janowski po 20 latach ODCHODZI z „Jaka to melo­dia?"? Jacek Kurski w końcu skomentował to!

 

Według ustaleń Wirtualnych Mediów, Telewizja Polska złożyła Robertowi Janowskiemu propozycję dalszej współpracy, ale na nowych warunkach.

- Trudno mi odpowiedzieć, czy toczyły się takie negocjacje. Robert jest prowadzącym teleturniej „Jaka to melodia?” od 19 lat i nie wyobraża sobie, że nagle i bez uprzedzenia miałby poprowadzić inny program. Wszystko wskazuje na to, że od września będzie inny program - opisuje Monika Janowska Wirtualnym Mediom.


Przypomnijmy, że zmiany dotyczyły nie tylko formuły show, ale też sposobu zatrudnienia Janowskiego. Gwiazdor miałby zostać pracownikiem TVP (do tej pory związany był kontraktem z obecnym producentem, firmą Media Corporation), co wiązałoby się z obowiązkiem brania udziału w projektach firmowanych przez telewizję. Z tego powodu Janowski zrezygnował z TVP i programu.

 

Jacek Kurski natomiast jeszcze wczoraj utrzymywał, że zaproponowano Robertowi Janowskiemu współpracę na starych zasadach jak to napisał na swoim Twitterze.

 

Jacek Kurski odniósł się do plotek na temat odejścia z TVP Roberta Janowskiego
Twitter


Czy myślicie, że zobaczycie Roberta Janowskiego jako prowadzącego "Jaka to melodia?" po wakacjach?

 

Zobacz także: Program "Jaka to melodia?" z Robertem Janowskim był hitem czy klapą TVP? Znamy wyniki oglądalności!

Kto zastąpi Roberta Janowskiego w programie "Jaka to melodia?"?
East News
TV-Show
Wiemy, kto może zastąpić Roberta Janowskiego w programie "Jaka to melodia?"! TVP stawia na gwiazdy
Wiemy, kto może zastąpić Roberta Janowskiego w programie "Jaka to melodia?"! TVP stawia na gwiazdy
Robert Janowski po 20 latach odchodzi z „Jaka to melo­dia"? Komentuje Jacek Kurski
Eastnews
TV-Show
Robert Janowski po 20 latach ODCHODZI z „Jaka to melo­dia"? Jacek Kurski w końcu skomentował to!
"TVP zaproponowała R. Janowskiemu..."

Robert Janowski nie będzie już prowadzącym programu „Jaka to melo­dia?”! Taka informacja pojawiła się w magazynie "Flesz" i stała się szybko newsem dnia. Dlaczego prezenter po 20 latach odchodzi z telewizji? Okazało się, że TVP po odkupieniu licencji , na której robiony był teleturniej, od właściciela amerykańskiego formatu „Name That Tune”, ma zupełnie inną wizję „Jaka to melodia”. Zmiany formuły dotyczą też Janowskiego. Co na to prezenter?  Jacek Kurski skomentował odejście Roberta Janowskiego z TVP Robert został za­proszony na rozmowy do telewizji. Usły­szał, że program będzie kontynuowany w zmienionej formule. Pojawił się pomysł, żeby do repertuaru, obok rozrywkowych przebojów, wprowadzić także piosen­ki patriotyczne. Wyraźnie usłyszał też, których artystów nie powinno się zapra­szać do studia – mówi Fleszowi osoba znająca kulisy sprawy. Zmiany dotyczyły nie tylko formuły show, ale też sposobu zatrudnienia Janowskiego. Gwiazdor miałby zostać pracownikiem TVP (do tej pory związany był kontraktem z obecnym producentem, firmą Media Corporation), co wiązałoby się z obowiązkiem brania udziału w projektach firmowanych przez telewizję. Prezenter nie zgodził się na to i zdecydował o odejściu z TVP. Jak skomentował to prezes TVP Jacek Kurski? TVP zaproponowała R. Janowskiemu dalsze prowadzenie JTM w dotychczasowej formule. Czekamy na jego odpowiedź. Dementuję zatem nowe # fakenews - napisał na Twitterze Jacek Kurski. Z informacji "Flesza" wynika, że Robert Janowski jest zdecydowany zrezygnować z prowadzenia "Jaka to melodia". Żałujecie?   ZOBACZ:  TYLKO U NAS: Robert Janowski stracił pracę! Musi odejść z telewizji! Co się stało? Co jeszcze w nowym Fleszu? Robert Janowski po 20 latach odchodzi z TVP? Prezenter nie poprowadzi już Jaka to melodia?

Robert Janowski znika z programu "Jaka to melodia"?
East News
TV-Show
Robert Janowski ostro komentuje zamieszanie wokół programu "Jaka to melodia?"! "Nie podpiszę się pod prowizorką"
Robert Janowski ostro komentuje zamieszanie wokół programu "Jaka to melodia?"! "Nie podpiszę się pod prowizorką"

Robert Janowski skomentował zamieszanie wokół programu "Jaka to melodia?"! Prowadzący popularne show za pośrednictwem Facebooka napisał swoim fanom, że wciąż nie wie, czy pojawi się w kolejnych odcinkach programu.  Robert Janowski ostro podsumował również medialne doniesienia o ewentualnych zmianach w formule "Jaka to melodia?". Prezenter nie ukrywa, że nie zgodzi się na sygnowanie swoim nazwiskiem programu w odmienionej wersji. Robert Janowski o programie "Jaka to melodia?" O tym, że Robert Janowski zniknie z programu "Jaka to melodia?" dowiedzieliśmy się zaledwie kilka dni temu. Magazyn "Flesz" informował wówczas, że TVP odkupiła licencję, na której robiony był teleturniej, od właściciela amerykańskiego formatu „Name That Tune”. Okazało się wówczas, że władze Telewizji Publicznej mają teraz zupełnie inną wizję „Jaka to melodia?”. Robert został zaproszony na rozmowy do telewizji. Usłyszał, że program będzie kontynuowany w zmienionej formule. Pojawił się pomysł, żeby do repertuaru, obok rozrywkowych przebojów, wprowadzić także piosenki patriotyczne. Wyraźnie usłyszał też, których artystów nie powinno się zapraszać do studia – mówiła wówczas Fleszowi osoba znająca kulisy sprawy.  Medialne informacje skomentował Jacek Kurski, który za pośrednictwem Twittera zapewniał, że TVP zaproponowała Robertowi Janowskiemu prowadzenie programu w dotychczasowej formule. Teraz głos zabrał sam prowadzący "Jaka to melodia?"! Co napisała na Facebooku? Obiecałem, że dam znać , a słowo moje droższe pieniędzy ;) Swoje stanowisko w sprawie dalszej realizacji JTM ze mną , jako prowadzącym, określiłem już w maju, natychmiast po pierwszych wiadomościach dotyczących zmian w teleturnieju. Ale decyzja wciąż nie zapadła. Być może ktoś czegoś nie zrozumiał? Powiem więc jeszcze raz: popełniliśmy świetny program...

Nasze akcje
Gwiazdy
Newsy
Chcesz dobrze czuć się we własnej skórze tak, jak największe gwiazdy? Działaj metodą małych kroków!
Partner
Skuteczny trening bez wysiłku? Teraz to możliwe!
Newsy
Skuteczny trening to nie tylko siłownia!
Partner
Weleda
Newsy
Kosmetyki, które łączą tradycję z nowoczesnością. Poznaj je!
Partner
Nowości
PartyExtra
Małgorzata Rozenek-Majdan uśmiechnięta
Newsy
Małgorzata Rozenek-Majdan
BZ
Julia Wieniawa w neonowej sukience na lato
Newsy
Julia Wieniawa
BZ
Katarzyna Cichopek na 59 Festiwalu w Opolu
Newsy
Katarzyna Cichopek
BZ
Klaudia El Dursi na plaży
TV-Show
Hotel Paradise
BZ
Ślub od pierwszego wejrzenia x-news
TV-Show
Ślub od pierwszego wejrzenia
BZ
Versace wiosna-lato 2022
Fleszstyle
Trendy w koloryzacji włosów na wiosnę i lato 2022. Te odcienie robią mocne wrażenie
Marcelina Zielnik
Gorący trend: Dopamine dressing
Fleszstyle
Dopamine dressing to najgorętszy trend sezonu. Obłędną koszulę w stylu Małgorzaty Rozenek-Majdan kupisz w Sinsay za 39,99
Anna Kusiak
Klaudia Halejcio w najmodniejszych spodniach tego lata. Niemal identyczne kupisz w Sinsay za 35 zł
Newsy
Klaudia Halejcio w najmodniejszych spodniach tego lata. Podobne kupisz w Sinsay za 35 zł
Urszula Jagłowska-Jędrejek
Anna Lewandowska w swetrze za ponad tysiąc złotych
Newsy
Anna Lewandowska w modnym swetrze ponad tysiąc złotych. W Sinsay kupisz podobny za 50 złotych!
Aleksandra Skwarczyńska-Bergiel
Moda uliczna wiosna-lato 2022
Fleszstyle
Najmodniejsze buty na wiosenno-letni sezon. Te modele ma w szafie każda it-girl
Marcelina Zielnik