Robert Janowski, Jacek Kurski - Co dalej z Jaka to melodia?

Co dalej z Robertem Janowskim i "Jaka to melodia"? Jest komentarz menadżerki prezentera

Robert Janowski, Jacek Kurski - Co dalej z Jaka to melodia?

Zamieszanie wokół Roberta Janowskiego i teleturnieju "Jaka to melodia?" trwa. Jak podał magazyn "Flesz" prowadzący Robert Janowski rozstaje się z Telewizją Polską, bo TVP chce zmienić formułę programu. Chodzi o dodanie do repertuaru pieśni patriotycznych oraz przeniesienie Janowskiego z kontraktu na etat w TVP.

 

Komentarz Moniki Janowskiej w sprawie odejścia z Jaka to melodia?

Jest komentarz menadżerki Janowskiego, czy zobaczymy go jeszcze w "Jak to melodia?", skoro TVP chce teraz samodzielnie produkować program. Podobno TVP w „Jaka to melodia?” rozważa zwiększenie liczby prowadzących.

- Trudno mi odpowiedzieć na to pytanie, ponieważ na dzień dzisiejszy ten program nie istnieje. Telewizja Polska nabyła prawa do formatu „Name That Tune”, nie ma natomiast praw do tytułu „Jaka to melodia?”. Oznacza to, że we wrześniu nie będzie teleturnieju „Jaka to melodia?” tylko teleturniej „Name That Tune” - mówi Janowska Wirtualnym Mediom. 

Zobacz: Robert Janowski po 20 latach ODCHODZI z „Jaka to melo­dia?"? Jacek Kurski w końcu skomentował to!

 

Według ustaleń Wirtualnych Mediów, Telewizja Polska złożyła Robertowi Janowskiemu propozycję dalszej współpracy, ale na nowych warunkach.

- Trudno mi odpowiedzieć, czy toczyły się takie negocjacje. Robert jest prowadzącym teleturniej „Jaka to melodia?” od 19 lat i nie wyobraża sobie, że nagle i bez uprzedzenia miałby poprowadzić inny program. Wszystko wskazuje na to, że od września będzie inny program - opisuje Monika Janowska Wirtualnym Mediom.


Przypomnijmy, że zmiany dotyczyły nie tylko formuły show, ale też sposobu zatrudnienia Janowskiego. Gwiazdor miałby zostać pracownikiem TVP (do tej pory związany był kontraktem z obecnym producentem, firmą Media Corporation), co wiązałoby się z obowiązkiem brania udziału w projektach firmowanych przez telewizję. Z tego powodu Janowski zrezygnował z TVP i programu.

 

Jacek Kurski natomiast jeszcze wczoraj utrzymywał, że zaproponowano Robertowi Janowskiemu współpracę na starych zasadach jak to napisał na swoim Twitterze.

 

Jacek Kurski odniósł się do plotek na temat odejścia z TVP Roberta Janowskiego
Twitter


Czy myślicie, że zobaczycie Roberta Janowskiego jako prowadzącego "Jaka to melodia?" po wakacjach?

 

Zobacz także: Program "Jaka to melodia?" z Robertem Janowskim był hitem czy klapą TVP? Znamy wyniki oglądalności!

Więcej na temat Robert Janowski Jacek Kurski TVP1
Przeładuj

Anna Mucha w półfinale "Czaru Par"! "Małżeństwo to jest obóz przetrwania"

zobacz 00:30