Piotr Kędzierski w okularach

Piotr Kędzierski skrytykował Radosława Majdana w programie Małgosi Rozenek! Dlaczego?

Piotr Kędzierski w okularach

Piotr Kędzierski skrytykował Radosława Majdana w programie "W dobrym stylu"! Dziennikarz muzyczny był gościem Małgorzaty Rozenek. Rozmowa dotyczyła muzyki, pojawił się też wątek "Agenta", a gwiazda TVN wyjawiła pewną tajemnicę. Mianowicie Małgorzata Rozenek zdradziła, że na imprezach Radosław Majdan zawsze prosi DJ-a o piosenki dla ukochanej:

On zamęcza on każdego DJ-a, niezależnie od tego, gdzie jesteśmy o piosenki dla mnie. I oni nie chcą tego robić, bo np. im nie wolno.

Piotr Kędzierski skrytykował Radosława Majdana

Piotr Kędzierski jako DJ w jednej z rozgłośni radiowej postanowił skomentować to zachowanie Radosława Majdana. Okazuje się, że uczestnik "Agenta" nie pochwala tego, co robi były piłkarz. Co powiedział Małgorzacie Rozenek?

Czy Ty jak wchodzi do teatru to mówisz: Panie Szyc pan powinien to "Być albo nie być" zagrać bardziej dramatycznie? No nie, to jest trochę wstyd. Powiedz Radosławowi, żeby ochłonął. DJ-e nienawidzą tego. To jest po prostu taka sytuacja, że masz ochotę powiedzieć "No już, idź stąd". A najgorsi są ci, którzy wciskają ci pieniądze do ręki. Porozmawiajmy z Radosławem. Jak już będziemy przyjaciółmi to usiądziemy i z nim porozmawiamy.

Czy Wy też zamawiacie piosenki na imprezach u DJ-ów?

 

Zobacz:  Za nami 3. odcinek show "Agent-Gwiazdy"! Kto odpadł z programu? Co się działo? RELACJA

 

Piotr Kędzierski skrytykował Radosława Majdana

Piotr Kędzierski na Bestsellery Empiku

 

Małgorzata Rozenek zdradziła tajemnicę Radosława Majdana

Radosław Majdan w beżowych spodniach

Przeładuj

Natalia Siwiec zapowiedziała, że ma ''asa'' na Dodę. Teraz spotkała się z Piotrem Krysiakiem!

zobacz 01:08