Z programu w trzecim odcinku "Agent-Gwiazdy" odpada Jula! Wokalistka najsłabiej poradziła sobie z testem wiedzy o agencie. W poprzednich odcinkach odpadli już Michał Będźmirowski i Agnieszka Rylik. Uczestników jest coraz mniej, a rywalizacja robi się coraz bardziej zacięta.

Reklama

Agent-Gwiazdy 2: Relacja na żywo z 3. odcinka!

22.28 Z programu odpada Jula!

22.25 Uczestnicy rozwiązują test. Połowa zespołu ma jokera.

Alana podejrzewam o bycie agentem - mówi Mateusz.

Alan niby dużo krzyczy, niby bardzo chce, ale opóźnia pracę - podsumowuje Daria.

Mateusz jest dobrym modelem, ale dobrze odnalazłby się w roli aktora - oceniła Asia.

22.19 Olga i Asia zastanawiają się, do czego służą kluczyki, które mają. Dziewczyny nie chcę nikogo informować o kluczykach.

22.17 Uczestnicy podejrzewają Mateusza o to, że jest agentem. Przypominają momenty, kiedy Mateusz nie wykonał w pełni zadania. Tomek Niecik zażartował:

Czy po tym zadaniu grupa mnie zaakceptuje?

Niestety nikt mu nie odpowiada.

22.15 Na koniec skoczył Jarek i Daria. Zadanie zostało wykonane i każdy, kto skoczył ma jokera, a cała grupa dostaje 9 tysięcy złotych.

22.12 Mateusz Maga ciągle mówi o swoich soczewkach. Najpierw nie mógł skakać, bo miał je założone, a po ich zdjęciu nie chciał skakać, bo nic nie widział. Bardzo zirytował tym drużynę. Model długi czas zastanawia się, czy skoczyć. Bardzo się boi. Pozostali zaczęli na niego mocno krzyczeć. Kiedy miał moment, aby skoczyć akurat w gąbkę, nie zeskoczył. Zdecydował się na to po długiej chwili.

22.10 Olga Frycz narzeka na ogromny ból i bardzo chce zeskoczyć. Udaje jej się to! W związku z tym dostaje jokera. Druga skacze Jędrzejczyk. Olga znalazła dwa kluczyki na czerwonej taśmie i podzieliła się nimi z Asią. Po Joannie zeskoczył Tomasz Niecik, a następnie Daria.

22.06 Uczestnicy z łódki podzieleni na dwie drużyny muszą podpłynąć pod most, a następnie rozłożyć koło z gąbki. Ci co wiszą muszą zeskoczyć na gąbkę. Każdy kto skoczy, dostanie jokera.

22.04 Pozostali zostali zabrani na przejażdżkę łódką, czyli Moro, Kędzierski, Włodarczyk, Zając, Alan, Jula. Przy okazji wycieczki zauważają swoich kolegów z programu na linach zawieszonych do mostu, zwisających nad rzeką. Zawieszeni uczestnicy mogą zdjąć opaski.

Ja naprawdę się bałem - mówi Kret.

22.03 Uczestnicy ubierają się w stroje nurków i zostają im zawiązane oczy. Następnie łódką zostają przetransportowani, przypięci do liny i zostają podciągnięci bardzo wysoko.

22.00 Mateusz, Jarek, Olga, Alan, Daria, Tomek muszą wsiąść do samochodu. Niestety Alan jest zwolniony z zadania ze względów zdrowotnych. Za niego wchodzi Asia Jędrzejczyk, która może odmówić wykonania zadania, ale decyduje się.

21.58 Uczestnicy wykonują drugie zadanie indywidualne. Ich zadaniem jest przyznać punkty innym. 1 dostaje osoba, której dany uczestnik najmniej ufa, a 11 ta, której najbardziej.

21.56 Niestety pieniądze dojechały mokre, co oznacza, że nie trafiają do puli. Na koniec okazało się, że Marek Włodarczyk uratował walizkę Mateusza Magi.

21.54 Z tratwy wypadła walizka Mateusza Magi, który spakował najwięcej rzeczy. Model zaczął krzyczeć do drugiej grupy, aby przechwycili jego walizkę. Maga zdenerwował wszystkich uczestników swoim zachowaniem.

21.44 Tratwami przepływają bagaże i pieniądze, a uczestnicy płyną łódkami, które muszę sterować i muszą też wiosłować. Tomasz Niecik śpiewa swój największy przebój "Cztery osiemnastki".

21.42 Asia Jędrzejczyk zauważyła, że Kret ma klucz na czerwonej nitce, który schował do kieszeni. Nikomu o nim nie powiedział. Okazuje się, że uczestnicy na tratwach muszą przepłynąć z prądem rzeki 12 km i zamieniają się tratwami. Uczestnicy mają szansę wygrać 4 tysiące złotych. Frycz jako skarbnik musi rozlokować pieniądze na tratwach. Nie mogą się zamoczyć, ani zgubić, bo inaczej Kinga nie uzna zadania.

21.39 Pierwsze zadanie. Dwie grupy po 6 osób. Każda grupa musi zbudować tratwę. Na wykonanie zadania mają półtorej godziny. Drużyna pierwsza Andersz, Frycz, Kędzierski, Ładocha, Maga i Jula. Druga drużyna Kret, Włodarczyk, Moro, Jędrzejczyk, Zając, Niecik.

Alan unosi się i rozkazuje drużynie. Za wszelką cenę chciał postawić na swoim, czym zirytował grupę.

21.37 Joanna Jędrzejczyk otrzymała tajemniczą kopertę. W środku napisane było, że uczestnicy na noc mają udać się nad rzekę i zabrać ze sobą wygodne i najpotrzebniejsze rzeczy.

Trzeba wziąć jak najwięcej ciepłych rzeczy - ocenił Mateusz Maga.

Zaskoczeniem był Mateusz, który zabrał walizkę - podsumowała Daria.

21.30 Zaczynamy relację na żywo!

W programie pozostało 12 gwiazd - Alan Andersz, Daria Ładocha, Edyta Zając-Rzeźniczak, Jarosław Kret, Joanna Jędrzejczyk, Jula Fabiszewska, Marek Włodarczyk, Mateusz Maga, Odeta Moro, Olga Frycz, Michał Kędzierski i Tomasz Niecik. Czy umocnią się kolejne sojusze? Z pewnością pozostali w grze uczestnicy zmierzą się z trudnymi zadaniami. W trzecim odcinku będą musieli pokonać swój lęk przed wysokością, a co niektórzy przed wodą. Emocji nie zabraknie! Koniecznie śledźcie naszą relację na żywo już od 21.30!

Zobacz: Uczestnicy wściekli na Mateusza Magę! Zobacz zwiastun 3 odcinka "Agent-Gwiazdy"!

Polecamy: Agent-Gwiazdy 2: Wszystko jasne! Kto odpadł z programu? Kogo uczestnicy podejrzewają o bycie agentem? RELACJA

W 3. odcinku uczestnicy musieli zbudować tratwę

Niektórzy muszą pokonać swój lęk wysokości

Reklama

Reklama
Reklama
Reklama