Daria Ładocha w różowej bluzce
TV-Show

Za nami 3. odcinek show "Agent-Gwiazdy"! Kto odpadł z programu? Co się działo? RELACJA

Kogo uczestnicy podejrzewają o bycie agentem?

Z programu w trzecim odcinku "Agent-Gwiazdy" odpada Jula! Wokalistka najsłabiej poradziła sobie z testem wiedzy o agencie. W poprzednich odcinkach odpadli już Michał Będźmirowski i Agnieszka Rylik. Uczestników jest coraz mniej, a rywalizacja robi się coraz bardziej zacięta. 

 

Daria Ładocha zdradza jak wygląda program "Agent" od kulis! "Po trupach do celu". Kogo ma na myśli?

Agent-Gwiazdy 2: Relacja na żywo z 3. odcinka!

 

22.28 Z programu odpada Jula!

 

22.25 Uczestnicy rozwiązują test. Połowa zespołu ma jokera.

Alana podejrzewam o bycie agentem - mówi Mateusz.

Alan niby dużo krzyczy, niby bardzo chce, ale opóźnia pracę - podsumowuje Daria.

Mateusz jest dobrym modelem, ale dobrze odnalazłby się w roli aktora - oceniła Asia.

22.19 Olga i Asia zastanawiają się, do czego służą kluczyki, które mają. Dziewczyny nie chcę nikogo informować o kluczykach.

 

22.17 Uczestnicy podejrzewają Mateusza o to, że jest agentem. Przypominają momenty, kiedy Mateusz nie wykonał w pełni zadania. Tomek Niecik zażartował:

Czy po tym zadaniu grupa mnie zaakceptuje?

Niestety nikt mu nie odpowiada.

 

22.15 Na koniec skoczył Jarek i Daria. Zadanie zostało wykonane i każdy, kto skoczył ma jokera, a cała grupa dostaje 9 tysięcy złotych.

 

22.12 Mateusz Maga ciągle mówi o swoich soczewkach. Najpierw nie mógł skakać, bo miał je założone, a po ich zdjęciu nie chciał skakać, bo nic nie widział. Bardzo zirytował tym drużynę. Model długi czas zastanawia się, czy skoczyć. Bardzo się boi. Pozostali zaczęli na niego mocno krzyczeć. Kiedy miał moment, aby skoczyć akurat w gąbkę, nie zeskoczył. Zdecydował się na to po długiej chwili.

Uczestnicy w kasku

 

22.10 Olga Frycz narzeka na ogromny ból i bardzo chce zeskoczyć. Udaje jej się to! W związku z tym dostaje jokera. Druga skacze Jędrzejczyk. Olga znalazła dwa kluczyki na czerwonej taśmie i podzieliła się nimi z Asią. Po Joannie zeskoczył Tomasz Niecik, a następnie Daria.

 

Ludzie wiszą na linach

 

22.06 Uczestnicy z łódki podzieleni na dwie drużyny muszą podpłynąć pod most, a następnie rozłożyć koło z gąbki. Ci co wiszą muszą zeskoczyć na gąbkę. Każdy kto skoczy, dostanie jokera.

 

22.04 Pozostali zostali zabrani na przejażdżkę łódką, czyli Moro, Kędzierski, Włodarczyk, Zając, Alan, Jula. Przy okazji wycieczki zauważają swoich kolegów z programu na linach zawieszonych do mostu, zwisających nad rzeką. Zawieszeni uczestnicy mogą zdjąć opaski.

Ja naprawdę się bałem - mówi Kret.

22.03 Uczestnicy ubierają się w stroje nurków i zostają im zawiązane oczy. Następnie łódką zostają przetransportowani, przypięci do liny i zostają podciągnięci bardzo wysoko.

 

22.00 Mateusz, Jarek, Olga, Alan, Daria, Tomek muszą wsiąść do samochodu. Niestety Alan jest zwolniony z zadania ze względów zdrowotnych. Za niego wchodzi Asia Jędrzejczyk, która może odmówić wykonania zadania, ale decyduje się.

 

21.58 Uczestnicy wykonują drugie zadanie indywidualne. Ich zadaniem jest przyznać punkty innym. 1 dostaje osoba, której dany uczestnik najmniej ufa, a 11 ta, której najbardziej.

21.56 Niestety pieniądze dojechały mokre, co oznacza, że nie trafiają do puli. Na koniec okazało się, że Marek Włodarczyk uratował walizkę Mateusza Magi.

 

21.54 Z tratwy wypadła walizka Mateusza Magi, który spakował najwięcej rzeczy. Model zaczął krzyczeć do drugiej grupy, aby przechwycili jego walizkę. Maga zdenerwował wszystkich uczestników swoim zachowaniem.

 

21.44 Tratwami przepływają bagaże i pieniądze, a uczestnicy płyną łódkami, które muszę sterować i muszą też wiosłować. Tomasz Niecik śpiewa swój największy przebój "Cztery osiemnastki".

 

21.42 Asia Jędrzejczyk zauważyła, że Kret ma klucz na czerwonej nitce, który schował do kieszeni. Nikomu o nim nie powiedział. Okazuje się, że uczestnicy na tratwach muszą przepłynąć z prądem rzeki 12 km i zamieniają się tratwami. Uczestnicy mają szansę wygrać 4 tysiące złotych. Frycz jako skarbnik musi rozlokować pieniądze na tratwach. Nie mogą się zamoczyć, ani zgubić, bo inaczej Kinga nie uzna zadania.

 

Uczestnicy zbierają belki

 

21.39 Pierwsze zadanie. Dwie grupy po 6 osób. Każda grupa musi zbudować tratwę. Na wykonanie zadania mają półtorej godziny. Drużyna pierwsza Andersz, Frycz, Kędzierski, Ładocha, Maga i Jula. Druga drużyna Kret, Włodarczyk, Moro, Jędrzejczyk, Zając, Niecik.

Alan unosi się i rozkazuje drużynie. Za wszelką cenę chciał postawić na swoim, czym zirytował grupę.

 

21.37 Joanna Jędrzejczyk otrzymała tajemniczą kopertę. W środku napisane było, że uczestnicy na noc mają udać się nad rzekę i zabrać ze sobą wygodne i najpotrzebniejsze rzeczy.

Trzeba wziąć jak najwięcej ciepłych rzeczy - ocenił Mateusz Maga.

Zaskoczeniem był Mateusz, który zabrał walizkę - podsumowała Daria.

21.30 Zaczynamy relację na żywo!

 

W programie pozostało 12 gwiazd -  Alan Andersz, Daria Ładocha, Edyta Zając-Rzeźniczak, Jarosław Kret, Joanna Jędrzejczyk, Jula Fabiszewska, Marek Włodarczyk, Mateusz Maga, Odeta Moro, Olga Frycz, Michał Kędzierski i Tomasz Niecik. Czy umocnią się kolejne sojusze? Z pewnością pozostali w grze uczestnicy zmierzą się z trudnymi zadaniami. W trzecim odcinku będą musieli pokonać swój lęk przed wysokością, a co niektórzy przed wodą. Emocji nie zabraknie! Koniecznie śledźcie naszą relację na żywo już od 21.30!

 

Zobacz: Uczestnicy wściekli na Mateusza Magę! Zobacz zwiastun 3 odcinka "Agent-Gwiazdy"!

Polecamy: Agent-Gwiazdy 2: Wszystko jasne! Kto odpadł z programu? Kogo uczestnicy podejrzewają o bycie agentem? RELACJA

W 3. odcinku uczestnicy musieli zbudować tratwę

Uczestnicy zbierają belki

Niektórzy muszą pokonać swój lęk wysokości

Ludzie wiszą na linach

"Agent-Gwiazdy 2"! Kto jest tytułowym Agentem? Kret, Zając, a może Niecik? GŁOSUJ!
Agent
TV-Show
Agent-Gwiazdy 2: Kto odpadł w czwartym odcinku? Sprawdź, kto najgorzej poradził sobie z testem
Zaskoczeni?

W czwartym odcinku "Agent-Gwiazdy" odpadł Mateusz Maga! A kto jest agentem? Najwięcej podejrzeń budziło zachowanie Darii Ładochy!  W zeszłym tygodniu z programem pożegnała się Jula! Wcześniej show opuścili Agnieszka Rylik i Michał Będźmirowski. Czwarty odcinek był niezwykle emocjonujący!   Agent-Gwiazdy 2: Relacja na żywo z 4. odcinka! 22.30 Z programu odpadł Mateusz Maga! (Zobacz więcej:  Mateusz Maga zaskoczył w "Agencie"! Kinga Rusin komentuje: "Wbrew pozorom ma swoją mądrość..." )   Gdyby zatrzymał jokera od Tomka, dalej byłby w programie.   22.20 Zaczyna się głosowanie. Niemal wszyscy głosują na Darię Ładochę. Odeta i Alan myślą, że agentem jest Jarosław.   Sprawdź też: ZOBACZ KTO JEST AGENTEM! Wytypuj go razem z nami!   22.17 Za zadanie z kolacją grupa mogła zarobić pieniądze siedząc przy stole. Zadania napisanego w kopercie nie wykonali Włodarczyk, Maga i Kret. Kinga powiedziała, że o tym, czy Olga, która miała zamienić się miejscem z agentem, wykonała zadanie dowiemy się w trakcie programu. Grupa zarobiła 900 zł, a mogła 2100. Ja teraz wiem, że jest Niecik kontra Agent-Gwiazdy - ocenił Tomek. 22.14 W kuchni robi się nerwowo. Tomek cały czas pyta innych, z jakiej strony zbiera się naczynia. Mocno to zdenerwowało Alana i Darię. Odeta doskonale obsługiwała gości. Jej zdaniem Niecik tylko wprowadzał chaos. Ona dała dupy, dlatego że miała iść do najstarszego, czyli Marka, a potem do Jarka - zaczął Niecik mówić o Odecie. Między Niecikiem i Alanem doszło do mocnego spięcia. Kinga dostała źle wysmażony stek. Tomek zaczął wytykać błędy Odecie. Ta się mocno zdenerwowała.   Zobacz też:  Kim jest Daria Ładocha - uczestniczka 2. edycji "Agenta"? Będzie o niej głośno! ZDJĘCIA     Dostojni☺ #agentgwiazdytvn...

Alan Andersz roześmiany
TV-Show
Agent-Gwiazdy 2: Wszystko jasne! Kto odpadł z programu? Kogo uczestnicy podejrzewają o bycie agentem? RELACJA
Co działo się w 2.odcinku?

Z programu "Agent-Gwiazdy" odpadła Agnieszka Rylik! Sportsmenka zdobyła jokera, ale zdecydowała się go oddać Edycie Zając. Gdyby tak nie postąpiła to zostałaby w programie. W pierwszym odcinku odpadł Michał Będźimierowski - "Modny Tata". Uczestnicy o bycie agentem zaczęli podejrzewać Darię Ładochę. Też na nią stawiacie?   Relacja NA ŻYWO z drugiego odcinka "Agent-Gwiazdy"   22.25 Z programem pożegnała się Agnieszka Rylik! Gwiazda oddała swojego jokera Edycie Zając. Gdyby tego nie zrobiła to zostałaby w programie.   22.16 Rozpoczyna się test. Myślałam głównie o Darii - mówi Edyta Zając. Dzisiaj głosowałam na Darię. Jest jedyną osobą, która nie notuje - dodaje Odeta Moro Myślę, że agentem jest Olga - ocenia Kędzierski.   22.14 W puli przybyło 6 tysięcy złotych za zadanie z workami. Jak poradzili sobie Olga i Jarek? Wskazali prawidłowo 5 koszulek, dzięki czemu zarobili tylko 500 złotych. Okazuje się, że w kopercie, którą znalazła Olga napisane było, że Frycz zostaje skarbnikiem.   22.12 Daria została złapana, ale nie za bardzo stara się uwolnić. Nie chce współpracować z grupą.   22.09 Niecik nie zatrzymał się w zagrodzie i został złapany na lasso. Uczestnicy mają szansę go uwolnić, poprzez rozwiązanie. Jula decyduje się na rozwiązanie go.   22.07 Zadanie dla pozostałych: Na pastwisku zakopane są worki z pieniędzmi o wartości 6 tysięcy złotych i trzy zagrody, w których gwiazdy mogą się schronić. Ścigają ich gauchos na koniach, którzy mogą łapać uczestników na lasso. Worek jest zdobyty, gdy zostanie doniesiony na metę. Rylik zdobyła jokera, którego dała Zając.   22.05 Kinga Rusin zaprasza do kolejnego zadania dwie osoby z dobrym węchem. Zgłosili się Frycz i Kret. Znajdują słoiki z koszulkami uczestników i muszą dopasować...

Agent Gwiazdy 2 - kto odpadł, kto jest agentem?
TV-Show
"Agent Gwiazdy 2": Wiemy, kto odpadł w pierwszym odcinku! A kto jest Agentem?!
Zobaczcie relację!

Z pierwszego odcinka "Agenta Gwiazdy" odpadł  Michał Będzmirowski, "Modny Tata". Zostało trzynastu  uczestników, wśród nich agent:  Agnieszka Rylik, Alan Andersz, Daria Ładocha, Edyta Zając-Rzeźniczak, Jarosław Kret, Joanna Jędrzejczyk, Jula Fabiszewska, Marek Włodarczyk, Mateusz Maga, Odeta Moro, Olga Frycz, Michał Kędzierski i Tomasz Niecik.   Kto odpadł z pierwszego odcinka Agent Gwiazdy? Kto z nich jest agentem? Kto odpadnie już w pierwszym odcinku programu? Dowiemy się już wkrótce.   Zdjęcia do programu powstawały w Argentynie. Prowadzącą program jest Kinga Rusin, która w rozmowie z Party.pl  przyznała, że w nowej edycji była jeszcze bardziej zacięta walka o finał, a na planie show spotkały się bardzo silne osobowości , między którymi nierzadko iskrzyło.  W drugiej edycji z pewnością nie zabraknie ekstremalnych zadań, i ogromnych emocji.  Oto zapis naszej relacji na żywo z pierwszego odcinka "Agenta-Gwiazdy 2"!   Zobacz też:  TYLKO U NAS! Kto jest agentem? Wiemy, co działo się w 1. odcinku "Agent Gwiazdy 2"!   ZAPIS RELACJI NA ŻYWO   22:28: Test wiedzy o Agencie. Z programu odpada  Michał Będzmirowski, bloger znany jako "Modny tata".   22:17: Niestety, Alan i Joanna mylą się. Grupa ma znów wątpliwości, co do Alana - pojawiają się spekulacje, że to on może być agentem. Grupa zarobiła 4 tysiące zamiast dwunastu.   22:15: Tomasz Niecik chciał zapisać wszystkich królów, jednak nie udało mu się, bo inni uczestnicy zniechęcili go do tego. Zapisał tylko kilku. Alan i Joanna podejmują się zadania. Mają 7 minut.   22:13: Joanna Jędrzejczyk i Alan dotarli na miejsce jako pierwsi. Muszą teraz uzupełnić władców Polski w porządku chronologicznym. Mogą zacząć rozwiązywać zadanie teraz lub czekać na innych. Jeśli im się uda, zdobędą dodatkowe...

Nasze akcje
Gwiazdy
Newsy
Chcesz dobrze czuć się we własnej skórze tak, jak największe gwiazdy? Działaj metodą małych kroków!
Współpraca reklamowa
Skuteczny trening bez wysiłku? Teraz to możliwe!
Newsy
Skuteczny trening to nie tylko siłownia!
Współpraca reklamowa
Weleda
Newsy
Kosmetyki, które łączą tradycję z nowoczesnością. Poznaj je!
Współpraca reklamowa
Nowości
PartyExtra
Małgorzata Rozenek-Majdan uśmiechnięta
Newsy
Małgorzata Rozenek-Majdan
BZ
Julia Wieniawa w neonowej sukience na lato
Newsy
Julia Wieniawa
BZ
Katarzyna Cichopek na 59 Festiwalu w Opolu
Newsy
Katarzyna Cichopek
BZ
Klaudia El Dursi na plaży
TV-Show
Hotel Paradise
BZ
Ślub od pierwszego wejrzenia x-news
TV-Show
Ślub od pierwszego wejrzenia
BZ
Versace wiosna-lato 2022
Fleszstyle
Trendy w koloryzacji włosów na wiosnę i lato 2022. Te odcienie robią mocne wrażenie
Marcelina Zielnik
Gorący trend: Dopamine dressing
Fleszstyle
Dopamine dressing to najgorętszy trend sezonu. Obłędną koszulę w stylu Małgorzaty Rozenek-Majdan kupisz w Sinsay za 39,99
Anna Kusiak
Klaudia Halejcio w najmodniejszych spodniach tego lata. Niemal identyczne kupisz w Sinsay za 35 zł
Newsy
Klaudia Halejcio w najmodniejszych spodniach tego lata. Podobne kupisz w Sinsay za 35 zł
Urszula Jagłowska-Jędrejek
Anna Lewandowska w swetrze za ponad tysiąc złotych
Newsy
Anna Lewandowska w modnym swetrze ponad tysiąc złotych. W Sinsay kupisz podobny za 50 złotych!
Aleksandra Skwarczyńska-Bergiel
Moda uliczna wiosna-lato 2022
Fleszstyle
Najmodniejsze buty na wiosenno-letni sezon. Te modele ma w szafie każda it-girl
Marcelina Zielnik