Co prawda Radosław Majdan jest mniej aktywny na Instagramie, niż jego żona, ale gdy już gości na tej platformie, to stara się dostarczyć fanom jak najciekawsze treści. Tym razem postanowił wprost odpowiedzieć na emocjonujące dla wielu pytanie.

Reklama

Radosław Majdan wierzy w reinkarnację?

Nie ma dnia, by o Radosławie Majdanie i Małgorzacie Rozenek nie rozpisywała się prasa. Spora część Polaków zresztą chętnie śledzi ich życie, a oni sami śmiało dostarczają kolejną porcję ciekawostek. Przede wszystkim to była prowadząca "Dzień Dobry TVN" jest bardzo aktywna w sieci, pokazując tam niemal cały swój dzień.

Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan
Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan Instagram@r_majdan

Zobacz także: Małgorzata Rozenek podziękowała Donaldowi Tuskowi. "Dzisiaj wielki dzień"

Nico rzadziej ujrzymy w Internecie treści nadesłane od jej małżonka, chociaż gdy ten już coś wrzuca, stara się nadrabiać najważniejsze informacje. Tym razem opublikował nagranie z przemowy Małgosi w Sejmie na temat In Vitro.

Gratuluję Małgosiu. Jestem z Ciebie bardzo dumny. Cieszę się, że projekt, w który tak bardzo się zaangażowałaś, poświęcając mu tyle czasu, energii i emocji, właśnie jest w trakcie realizacji
- napisał.

Post oczywiście w kilka chwil zgromadził sporo komentarzy, a zdania internautów okazały się mocno podzielone. Jedni wsparli Małgorzatę Rozenek i jej projekt, a inni - krytycznie wypowiedzieli się o całej procedurze In Vitro. Wśród wpisów pojawił się jeden, znacznie odbiegający od pozostałych. Użytkownik postanowił zapytać Radka, czy... wierzy w reinkarnację.

Zobacz także
Radku wierzysz w reinkarnacje? A co jeśli po śmierci odchodzimy w niebyt?

Zobacz także: Radosław Majdan wspomina mamę. Halina Majdan odeszła nagle

Chociaż Radek raczej nie ma w zwyczaju odpowiadać na komentarze, w tym przypadku postanowił zrobić wyjątek. Podzielił się zaskakującym wyznaniem.

Wierzę w karmę za życia
- odparł krótko.

Niektórzy internauci zgodzili się z jego zdaniem, choć pewien użytkownik wykorzystał okazję, by wbić Radkowi niezłą szpilę.

Oj, jak wierzysz w karmę, to rogi powinieneś mieć na pół metra, po tym, jak zdradzałeś żony
Reklama

Na ten komentarz Radosław zdecydował się już nie odpowiadać.

Radosław Majdan odpowiada na komentarze
Radosław Majdan odpowiada na komentarze Instagram@r_majdan
Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan
Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan Instagram@r_majdan
Reklama
Reklama
Reklama