Kolejny, drugi sezon "You Can Dance. Nowa Generacja" rusza już jesienią. Pierwsza edycja na antenie TVP cieszyła się ogromną popularnością i zainteresowaniem widzów. Prowadzącą była Ida Nowakowska, a w jury zasiadali prawdziwi taneczni specjaliści. Oprócz Agustina Egurroli, który z formatem "You Can Dance" jest związany od samego początku pojawienia się programu w Polsce (kiedyś na antenie TVN), występy młodych uczestników oceniali Klaudia Antos i Michał Misha Kostrzewski (brat Małgorzaty Rozenek). Wygląda jednak na to, że oboje zrezygnowali ze swoich ról a na ich miejsce pojawią się... osoby niezwiązane ze światem tanecznym!

Reklama

"You Can Dance. Nowa Generacja": Wielkie zmiany w show!

Format "You Can Dance" gościł w telewizji już od 2007 roku. Przez prawie 10 lat, bo do 2016 roku to TVN emitował uwielbiany na całym świecie program taneczny, który wylansował największe gwiazdy tanecznego świata. TVP także zdecydowało się na wykup formatu, jednak w zmienionej formule, bo dedykując taneczne show najmłodszym. Jak się okazało, ten pomysł się sprawdził i widzowie z zapałem śledzili umiejętności młodych tancerzy, którzy byli oceniani przez profesjonalne jury.

Każdy z jurorów od lat przecież i to z niemałymi sukcesami jest związany z tańcem. Agustin Egurolla jest niekwestionowanym specjalistą tańca towarzyskiego, Klaudia Antos ma za sobą występy u boku samej Jennifer Lopez, zaś Misha Kostrzewski, brat Małgorzaty Rozenek to mistrz baletu! Mimo że Misha Kostrzewski dopiero zaczynał w Polsce przygodę z byciem jurorem, poradził sobie świetnie! Występujące dzieci wiedziały więc, że oceniają je profesjonaliści. Teraz jednak według medialnych doniesień, TVP chce nieco zmienić skład jury...

Adam Jankowski/REPORTER

Zobacz także: Małgorzata Rozenek pochwaliła się intymnym nagraniem z mężem, a w sieci zawrzało!

Jak donosi "Jastrząbpost.pl" zmiany w jury już się wydarzyły! W nowej edycji podobno nie zobaczymy Mishy Kostrzewskiego ani też Klaudii Antos, a ich miejsce zajmą osoby niezwiązane ze światem tańca:

Zobacz także

- Jedynym jurorem, który zostanie w nowej edycji będzie Agustin Egurrola. Nie będzie już Klaudii Antos oraz Miszy Kostrzewskiego. Zamiast nich będą dwie osoby, znane, ale nie do końca związane z tańcem. Jedynym autorytetem tanecznym ma być Egurrola. Trwają poszukiwania jurorów – cytuje swojego informatora "Jastrząb Post.pl"

Serwisowi udało się również dowiedzieć, że Ida Nowakowska nadal będzie prowadzącą program, jednak nie wiadomo czy tak w poprzedniej edycji będzie jej towarzyszyła Roksana Węgiel.

VIPHOTO/EAST NEWS

Zobacz także: Agustin Egurrola żegna Żorę Korolyova: "Byłeś szczęśliwy, zakochany"

Wygląda więc na to, że produkcja chce nieco złagodzić stres młodych uczestników, proponując nowy skład. Jedynym specjalistą, a więc surowym jurorem zostanie wówczas Agustin Egurrola, który zresztą nie raz udowodnił, że swoją rolę traktuje bardzo poważnie. Wystarczy wspomnieć jego udział w programie "Dance Dance Dance", gdzie jego surowych opinii obawiała się nawet największa faworytka programu Roxie Węgiel, a Agustin Egurrola został okrzyknięty postrachem edycji "Dance Dance Dance"!

Myślicie, że na tle nowych jurorów Agustin Egurrola znów otrzyma tytuł najbardziej wymagającego członka jury?

AKPA
Reklama

Reklama
Reklama
Reklama