Roxie Węgiel i Agustin Egurrola w Dance Dance Dance
Mat. prasowe
TV-Show

"Dance dance dance": Roxie Węgiel „panicznie boi się” Agustina Egurroli? Juror stał się postrachem edycji!

Media nazywają Agustina Egurrolę postrachem tancerzy. Według mediów, jedna z największych gwiazd tej edycji Roksana Węgiel wręcz panicznie boi się jurora "Dance dance dance"

Agustin Egurrola jest zdecydowanie najbardziej wymagającym jurorem tej edycji „Dance Dance Dance”, co pokazał już od pierwszego odcinka. Media już nazywają go postrachem tancerzy. Według informatora portalu Pudelek.pl, jedna z największych gwiazd tej edycji Roksana Węgiel wręcz panicznie boi się jurora. Dlaczego?

Zobacz także: Agustin Egurrola nie odpuści uczestnikom "Dance Dance Dance" do końca! Będzie dla nich jeszcze ostrzejszy? 

Agustin Egurrola nie ma litości dla Roxie Wegiel. Przez niego płakała. "Dziś powiedział bym tak samo"

Roksana Węgiel „panicznie boi się” Agustina Egurroli

Roksana Węgiel występuje w trwającej właśnie edycji „Dance Dance Dance” w parze ze swoją przyjaciółką, Oliwką. Nasza zwyciężczyni dziecięcej Eurowizji prezentuje się w tanecznym show TVP świetnie, przynajmniej zdaniem widzów. Mocno krytyczny w stosunku do młodej gwiazdy jest za to jeden z jurorów - choreograf i tancerz Agustin Egurrola. Już w pierwszym odcinku show swoimi opiniami doprowadził Roxy do łez, co zarejestrowały kamery TVP. 

To wykonanie było nudne i szkolne - stwierdził w końcu. - Wszystko było płaskie. A to człapanie pod ścianą zabiło to, co było na początku - mówił juror. 

Roxie Węgiel w
Mat. prasowe

Zdaniem informatora portalu Pudelek, wszyscy uczestnicy ostatniej edycji show boją się Egurroli. A ten stara się systematycznie monitorować postępy przy pracy nad przygotowywanymi na kolejny odcinek układami tanecznymi. 

Wciąż wytyka błędy, jest bardzo surowy i wymagający - również poza wizją - mówi informator portalu. - Roksana z przyjaciółką panicznie boją się Agustina, a kiedy wchodzi na salę prób, spuszczają smutno wzrok. 

Według portalu, szczególnie źle znosi próby Oliwia. 

Boi się wyjść na scenę po ostatnim występie. Myślała, że dobrze zatańczyła, tymczasem, po wielu ciepłych słowach od jury, otrzymała bardzo surową i niesprawiedliwą punktację - Pudelek cytuje informatora.

Jak będzie w kolejnym odcinku? Czy Agustin Egurrola spuści trochę z tonu? Tym razem uczestnicy mają trochę więcej czasu na przygotowania - w związku z ważnym świętem kościelnym - Wielkim Piątkiem - w ten piątek show nie będzie emitowane.

Agustin Egurrola w
Waldemar Kompała / TVP

Zobacz także: Kim jest Agustin Egurrola? W szkole używał imienia Marek! Skąd pochodzi, kim są jego rodzice, żona, dzieci…

Agustin Egurrola w "Dance Dance Dance" w białej koszuli
Waldemar Kompała / TVP
TV-Show
"Dance Dance Dance": Agustin Egurrola najostrzejszym jurorem! Roksana Węgiel płakała, Ida Nowakowska oburzona, a widzowie podzieleni! 
Agustin Egurrola doprowadził do łez nawet Roxie Węgiel. Co się wydarzyło w Dance Dance Dance?

Za nami pierwszy odcinek trzeciej edycji "Dance Dance Dance"! W show po raz pierwszy w roli jurorów, obok Idy Nowakowskiej, zobaczyliśmy debiutujących Joannę Jędrzejczyk oraz Agustina Egurrolę. I to właśnie Agustin wzbudził największe emocje. Dlaczego? Był bardzo surowy dla występujących gwiazd, co oczywiście odnotowali widzowie! Jak to komentują? "Dance Dance Dance": Ostre oceny Agustina Egurroli! Co na to widzowie? W trzeciej edycji show TVP 2 występują m.in. Roksana Węgiel z przyjaciółką Oliwią Górniak, Marta i Paweł z "Rolnik szuka żony" czy Damian Kordas i Ola Nowak. Najwyżej w 1. odcinku zostały ocenione Roxie i Oliwia - za duet zdobyły ponad 23,5 punkty, jednak za swoją solówkę młoda piosenkarka dostała już znacznie niższą notę. Agustin przyznał jej tylko 4 punkty, ostro oceniając jej występ: To wykonanie było nudne i szkolne - stwierdził w końcu. - Wszystko było płaskie. A to człapanie pod ścianą zabiło to, co było na początku - ocenił Egurrola. Roksana bardzo przejęła się słowami jurora, pojawiły się łzy... Na swoim Instagramie, tuż po odcinku, Węgiel wyjaśniła: Emocje sięgały zenitu. Stąd te łzy    Widzowie stanęli w obronie młodej piosenkarki, twierdząc, że Agustin jest za surowy (stwierdziła to również sama Ida Nowakowska, przypominając mu, że ocenia amatorów) : Moim zadniem uczestnicy dali z siebie wszystko a Pan Augustyn ocenił niektórych zbyt surowo a występ Roxi na prawdę ocenił nie sprawiedliwe. Ale nie ma się co poddawać trzeba walczyć była ta moc  i ogień  w każdym występie. Pozdrawiam   Jeszcze dodam że taka opinia Augustina dałaby Mi jeszcze większego kopa na to by walczyć jeszcze bardziej i pokazać że można więcej nie poddawać się walczyć  ...

Roxie Węgiel w "Dance Dance Dance"
Mat. prasowe
TV-Show
"Dance Dance Dance": Agustin Egurrola doprowadził Roxie Węgiel do łez! "Nudne i szkolne"
"Dance Dance Dance": Agustin Egurrola doprowadził Roxie Węgiel do łez! "Nudne i szkolne"

W premierowym odcinku "Dance Dance Dance" nie brakowało emocji. Roksana Węgiel, która w parze z koleżanką za pierwszy taniec zebrała najlepsze noty, po występie solowym spotkała się z dość mocną krytyką jednego z jurorów - Agustina Egurroli. Czy zasłużoną? Dla młodziutkiej wokalistki było to chyba dużym przeżyciem, bo występ w show TVP skończył się łzami.  Zobacz także:   Dance Dance Dance: Kim jest przyjaciółka Roxie Węgiel, z którą tańczy? Z Oliwią wcale nie poznały się w szkole! Roksana Węgiel doprowadzona do łez! Roksana Węgiel, tańcząc w parze z koleżanką Oliwką Górniak, za pierwszy układ taneczny do piosenki „Intoxicated” zdobyła nawet jedną dziesiątkę! Wokalistka podeszła do udziału w show bardzo poważnie. Jak mówił już podczas prób choreograf Artur Golec, na początku była jak galaretka, ale podczas ćwiczeń zrobiły wraz z Oliwią zrobiły ogromny postęp. Było to widać na scenie. W żywiołowym wspólnym programie pokazały naprawdę świetny show! Szacunek za twoją pokorę i energię - Joanna Jędrzejczyk była zachwycona. Jak mówiła, miała „ciary” podczas występu. - Energia, energia i jeszcze raz energia - emocjonowała się zawodniczka mieszanych sztuk walki. I dała dziewczynom pierwszą w programie 10! Agustin Egurrola również był pod wrażeniem.  Po tym programie będziesz dojrzałą młodą kobietą - mówił. Miał jednak kilka uwag, jak choćby to, że dziewczyny nie były zgrane. Ostatecznie otrzymały 23.5 punkta, najwięcej w pierwszej serii. Przy serii drugiej, po przerwie nie było już tak dobrze. Roksana tym razem zatańczyła solo. Zarówna Ida Nowakowska, jak i Joanna Jędrzejrzyk, były jednak pod wrażeniem. Za to Agustin Egurrola kręcił nosem: Ja oglądam...

Agustin Egurrola i Ida Nowakowska w "Dance Dance Dance"
Mat. prasowe
TV-Show
Agustin Egurrola nie odpuści uczestnikom "Dance Dance Dance" do końca! Będzie dla nich jeszcze ostrzejszy? 
Agustin Egurrola nie odpuści uczestnikom "Dance Dance Dance" do końca! Będzie dla nich jeszcze ostrzejszy? 

Pierwszy odcinek trzeciej edycji „Dance Dance Dance” pokazał, że dla uczestników programu równie trudne jak nauka choreografii są... oceny Agustina Egurroli . Nowy juror był bardzo krytyczny i wychwytywał ich najmniejsze potknięcia. A największe emocje wzbudziła jego ocena występu Roksany Węgiel . Choć taniec wokalistki podobał się jurorkom: Idzie Nowakowskiej i Joannie Jędrzejczyk , Egurrola dał tylko cztery punkty. - To wykonanie było nudne i szkolne - ocenił Egurrola. - Wszystko było płaskie. A to człapanie pod ścianą zabiło to, co było na początku - powiedział rozczarowany.  16-letnia gwiazda popłakała się po zejściu ze sceny. Widzowie uznali, że choreograf jest za ostry. Z potulnego psiaka z »Mam talent!« zamienił się w pitbulla -  pisali. Słowa wsparcia do Roxie popłynęły nie tylko od jej fanów, ale również od jej przyjaciółki Oliwii Górniak, która partneruje jej w programie oraz innych uczestników 3. edycji "Dance, Dance, Dance". Agustin Egurrola komentuje zamieszkanie wokół surowych ocen Głos w tej sprawie zabrał też sam Agustin Egurrola. Czy słowa krytyki, która na niego spłynęła po emisji pierwszego odcinka show, sprawią, że będzie dla uczestników łagodniejszy? Zobaczcie, co choreograf odpowiedział w rozmowie z magazynem "Party". Jestem jurorem merytorycznym i będę nim do końca programu. Telewidzowie i fani oczekują profesjonalnej oceny tego, co jest naprawdę dobre, a co nie. Chcą skonfrontować swoje opinie z tym, co sądzą jurorzy – mówi „Party” Agustin. Okazuje się, że nie zamierza przymykać oka na błędy z jeszcze jednego powodu. Jakiego? Taniec jest sztuką, którą doskonali się latami. Do mistrzostwa nie dochodzi się w ciągu...

Nasze akcje
Gwiazdy
Newsy
Chcesz dobrze czuć się we własnej skórze tak, jak największe gwiazdy? Działaj metodą małych kroków!
Współpraca reklamowa
Skuteczny trening bez wysiłku? Teraz to możliwe!
Newsy
Skuteczny trening to nie tylko siłownia!
Współpraca reklamowa
Weleda
Newsy
Kosmetyki, które łączą tradycję z nowoczesnością. Poznaj je!
Współpraca reklamowa
Nowości
PartyExtra
Małgorzata Rozenek-Majdan uśmiechnięta
Newsy
Małgorzata Rozenek-Majdan
BZ
Julia Wieniawa w neonowej sukience na lato
Newsy
Julia Wieniawa
BZ
Katarzyna Cichopek na 59 Festiwalu w Opolu
Newsy
Katarzyna Cichopek
BZ
Klaudia El Dursi na plaży
TV-Show
Hotel Paradise
BZ
Ślub od pierwszego wejrzenia x-news
TV-Show
Ślub od pierwszego wejrzenia
BZ
Versace wiosna-lato 2022
Fleszstyle
Trendy w koloryzacji włosów na wiosnę i lato 2022. Te odcienie robią mocne wrażenie
Marcelina Zielnik
Gorący trend: Dopamine dressing
Fleszstyle
Dopamine dressing to najgorętszy trend sezonu. Obłędną koszulę w stylu Małgorzaty Rozenek-Majdan kupisz w Sinsay za 39,99
Anna Kusiak
Klaudia Halejcio w najmodniejszych spodniach tego lata. Niemal identyczne kupisz w Sinsay za 35 zł
Newsy
Klaudia Halejcio w najmodniejszych spodniach tego lata. Podobne kupisz w Sinsay za 35 zł
Urszula Jagłowska-Jędrejek
Anna Lewandowska w swetrze za ponad tysiąc złotych
Newsy
Anna Lewandowska w modnym swetrze ponad tysiąc złotych. W Sinsay kupisz podobny za 50 złotych!
Aleksandra Skwarczyńska-Bergiel
Moda uliczna wiosna-lato 2022
Fleszstyle
Najmodniejsze buty na wiosenno-letni sezon. Te modele ma w szafie każda it-girl
Marcelina Zielnik