Party Stories
Roxie Węgiel i Agustin Egurrola w Dance Dance Dance
Mat. prasowe
TV-Show

"Dance dance dance": Roxie Węgiel „panicznie boi się” Agustina Egurroli? Juror stał się postrachem edycji!

Media nazywają Agustina Egurrolę postrachem tancerzy. Według mediów, jedna z największych gwiazd tej edycji Roksana Węgiel wręcz panicznie boi się jurora "Dance dance dance"

Agustin Egurrola jest zdecydowanie najbardziej wymagającym jurorem tej edycji „Dance Dance Dance”, co pokazał już od pierwszego odcinka. Media już nazywają go postrachem tancerzy. Według informatora portalu Pudelek.pl, jedna z największych gwiazd tej edycji Roksana Węgiel wręcz panicznie boi się jurora. Dlaczego?

Zobacz także: Agustin Egurrola nie odpuści uczestnikom "Dance Dance Dance" do końca! Będzie dla nich jeszcze ostrzejszy? 

Agustin Egurrola nie ma litości dla Roxie Wegiel. Przez niego płakała. "Dziś powiedział bym tak samo"

Roksana Węgiel „panicznie boi się” Agustina Egurroli

Roksana Węgiel występuje w trwającej właśnie edycji „Dance Dance Dance” w parze ze swoją przyjaciółką, Oliwką. Nasza zwyciężczyni dziecięcej Eurowizji prezentuje się w tanecznym show TVP świetnie, przynajmniej zdaniem widzów. Mocno krytyczny w stosunku do młodej gwiazdy jest za to jeden z jurorów - choreograf i tancerz Agustin Egurrola. Już w pierwszym odcinku show swoimi opiniami doprowadził Roxy do łez, co zarejestrowały kamery TVP. 

To wykonanie było nudne i szkolne - stwierdził w końcu. - Wszystko było płaskie. A to człapanie pod ścianą zabiło to, co było na początku - mówił juror. 

Roxie Węgiel w
Mat. prasowe

Zdaniem informatora portalu Pudelek, wszyscy uczestnicy ostatniej edycji show boją się Egurroli. A ten stara się systematycznie monitorować postępy przy pracy nad przygotowywanymi na kolejny odcinek układami tanecznymi. 

Wciąż wytyka błędy, jest bardzo surowy i wymagający - również poza wizją - mówi informator portalu. - Roksana z przyjaciółką panicznie boją się Agustina, a kiedy wchodzi na salę prób, spuszczają smutno wzrok. 

Według portalu, szczególnie źle znosi próby Oliwia. 

Boi się wyjść na scenę po ostatnim występie. Myślała, że dobrze zatańczyła, tymczasem, po wielu ciepłych słowach od jury, otrzymała bardzo surową i niesprawiedliwą punktację - Pudelek cytuje informatora.

Jak będzie w kolejnym odcinku? Czy Agustin Egurrola spuści trochę z tonu? Tym razem uczestnicy mają trochę więcej czasu na przygotowania - w związku z ważnym świętem kościelnym - Wielkim Piątkiem - w ten piątek show nie będzie emitowane.

Agustin Egurrola w
Waldemar Kompała / TVP

Zobacz także: Kim jest Agustin Egurrola? W szkole używał imienia Marek! Skąd pochodzi, kim są jego rodzice, żona, dzieci…

Komentarze
Zapraszamy do dyskusji
Czekamy na Twoją opinię w tym temacie. Dołącz do dyskusji!
AKPA
Newsy
WPADKA w You Can Dance: Egurrola się pomylił
Co się stało w pierwszym odcinku?

Wczoraj stacja TVN wyemitowała pierwszy odcinek 7.edycji tanecznego programu "You Can Dance". Oprócz świetnych wykonań młodych talentów mogliśmy zobaczyć małą wpadkę jednego z jurorów. Okazuje się bowiem, że Agustin Egurrola pomylił Kingę Rusin z Weroniką Marczuk, która już od kilu lat nie zasiada w jury show. Po tym jak jeden z uczestników zaprezentował się na scenie, Agustin Egurrola zwrócił się do Kingi Rusin słowami: Weronika, co o tym sądzisz? Słowa choreografa wyraźnie zaskoczyły jurorkę, która próbowała wybrnąć z sytuacji żartując ze swojego kolegi. - Znamy się z kolegą 10 lat, ale nadal nie jest on w stanie zapamiętać mojego imienia- odpowiedziała Rusin do zmieszanego Egurroli. Pomyłka Agustina Egurroli rozbawiła publiczność i Michała Piróga. Czyżby przewodniczący jury tęsknił za Weroniką Marczuk? kb

Agustin Egurrola ponownie zakochany?
Newsy
Agustin Egurrola związał się z uczestniczką YCD? Tabloid pokazał ich wspólne zdjęcia!
Nowy romans?!

Agustin Egurrola i jedna z uczestniczek programu "You Can Dance" są parą? Tak przynajmniej sugeruje jeden z tabloidów. Twoje Imperium opublikowało wspólne zdjęcia choreografa i Pauliny Kubickiej z 8. edycji tanecznego show. Według doniesień tygodnika romans Agustina Egurroli i 28-letniej tancerki rozpoczął się już w programie TVN. Egurrola i Kubicka w jednym z odcinków YCD zatańczyli razem ognistą salsę. Gdy Agustin i Paulina przygotowywali się do tego występu, ona brała klucz do sali i zamykała się tam z Egurrolą. Na korytarzu już wtedy huczało od plotek. Zresztą Agustin nawet nie ukrywa, że ją faworyzuje. Gdy na próbie, podczas tańca, kolega o mało co jej nie upuścił, Egurolla krzyknął: "Uważajcie na nią, bo to największy skarb na tej sali" Wszyscy byliśmy zniesmaczeni- zdradził tancerz ze szkoły Egurroli. Sam Agustin Egurrola nie chciał komentować swoich zdjęć ze spaceru z  Pauliną Kubicką. W rozmowie z Twoim Imperium powiedział jedynie, że to są jego osobiste sprawy.   Myślicie, że Agustin Egurrola rzeczywiście związał się Pauliną Kubicką? Zobaczcie ich wspólne zdjęcia z programu DDTVN.   Zobacz także: Co za metamorfoza! Agustin Egurrola mocno schudł. Zobaczcie ZDJĘCIA!   Agustin Egurrola i Paulina Kubicka w DDTVN. Agustin Egurrola jest zakochany?

Natasza Młudzik / Arsen Petrovych / TVP
Newsy
Kasia Stankiewicz ucieszyła się, że odpadła z "Dance, Dance, Dance"! Reakcja Muchy ostra jak zawsze: "Nie kumam...”
Kasia Stankiewicz nie kryła radości na wieść o tym, że odpada z "Dance, Dance, Dance"!

W drugim odcinku "Dance, Dance, Dance", pożegnaliśmy pierwszą parę. Po zsumowaniu ocen jurorów okazało się, że najmniejszą ilość punktów zgromadziły Kasia i Ania Stankiewicz. Jednak reakcja wokalistki na wiadomość, że jej duet rozstaje się z show, zaskoczył jurorów. Piosenkarka nie kryła swojej radości, że to właśnie ona i jej siostra opuszczają program!  Zobacz także:  Pierwsza para odpadła z "Dance, Dance, Dance"! Zobaczcie co wydarzyło się w drugim odcinku programu! Kasia Stankiewicz nie kryła radości, że odpada z "Dance. Dance. Dance"!  Program "Dance, Dance, Dance" to przede wszystkim świetna zabawa, która dostarcza widzom wspaniałej rozrywki. Uczestnicy show muszą jednak włożyć sporo pracy, aby później móc zaprezentować się na scenie jak najlepiej. Okazało się, że dla Kasi Stankiewicz udział w programie był naprawdę wyczerpujący. To właśnie wokalistka i jej siostra Anna odpadły z show jako pierwsze. Jednak piosenkarka w ogóle nad tym nie ubolewała.  Kiedy ogłoszono werdykt jury i okazało się, że to właśnie siostry Stankiewicz opuszczają program, wokalistka... bardzo się ucieszyła! Zachowanie piosenkarki zdziwiło jurorów, a zwłaszcza Annę Muchę . Nie kumam tego. Nie rozumiem! [...] Jestem rozczarowana. Jestem autentycznie zawiedziona, jest mi przykro. Mam poczucie, że Kasia przede wszystkim oddała ten program i udział w tym programie walkowerem. Jest mi strasznie przykro, spodziewałam się gry fair play. Dlaczego ktoś oddaje program, kiedy ma wszystkie warunki, atuty po swojej stronie? - powiedziała Anna Mucha.  Sama wokalistka po zakończeniu odcinka przyznała, że udział w programie był dla niej wyczerpujący i zapewne nigdy więcej nie zdecyduje się na coś podobnego. A wy jak oceniacie zachowanie Kasi...

Nasze akcje
maseczki-orientana
Fleszstyle

Maseczki stworzone przez naturę – 99% naturalnych składników i 100% skuteczność! 

Partner
kosmetyki-alkemie
Fleszstyle

Alkmie - polska marka, która tworzy kosmetyczne dzieła sztuki!

Partner
Newsy

Natura i nauka łączą siły w walce ze zmarszczkami. Poznaj kosmetyki Botanical HiTech

Partner
jane-perkins
Newsy

Plastikowa REwolucja, czyli o sile REcyklingu!

Partner
anabelle-minerals
Fleszstyle

Doskonały makijaż w duchu eko i zero waste: odkryj mineralne kosmetyki Annabelle Minerals! 

Partner