Klaudia Antos jurorką "You Can Dance:. Kim jest Klaudia Antos?
klaudiaantos
TV-Show

"You Can Dance": Kim jest Klaudia Antos? 22-latka, która tańczyła z J.Lo będzie jurorką show! 

Znamy już cały skład jury "You can dance - nowa generacja", który w TVP pojawi się już we wrześniu. Jak się okazuje, do Agustina Egurroli i Michała Miszy Kostrzewskiego pojawi się utalentowana Klaudia Antos. Kim jest?

Castingi do "You can dance - nowa generacja" - ruszyły 9. czerwca i właśnie dziś na antenie "Pytania na śniadanie" potwierdzono skład jury programu, który w TVP przybierze nieco inny format. Jak się okazuje, przewodniczącym jurorów będzie nie kto inny, jak Agustin Egurrola, a obok słynnego choreografa zasiądzie brat Małgorzaty Rozenek - Michał Misza Kostrzewski oraz Klaudia Antos. 22-letnia tancerka wystąpiła w ostatniej edycji "You can dance", która była emitowana w TVN, a następnie podbiła światowe sceny, występując między innymi przy boku samej Jennifer Lopez!

Zobacz także: Małgorzata Rozenek złożyła życzenia mamie, ale to jej brat skradł cała uwagę! Co za przystojniak! 

"Dance Dance Dance": Ostre spięcie Idy Nowakowskiej i Joanny Jędrzejczyk. Musiał interweniować sam Agustin Egurrola!

"You Can Dance - Nowa Generacja". Kim jest Klaudia Antos?

Klaudia Antos, 22-latka z Brzeźnicy pod Krakowem, która została właśnie jurorką w "You Can Dance - Nowa Generacja" swoją przygodę z tańcem zaczęła już w wieku 9 lat. Utalentowana dziewczyna dała się poznać szerszej publiczności biorąc udział w ostatniej edycji "You Can Dance" emitowanej przez TVN, gdzie ostatecznie zajęła 8. miejsce. Choć nie wygrała programu, została doceniona przez Agustina Egurrolę i dołączyła do jego formacji tanecznej. 

Kariera Klaudii Antos dosłownie wystrzeliła. Dziewczyna wyjechała do szkoły tańca w Stanach Zjednoczonych i nagle o dziewczynie usłyszał cały świat, bo polska tancerka wystąpiła w 2020 roku na finale Super Bowl, gdzie tańczyła u boku międzynarodowej gwiazdy - Jennifer Lopez!

Po latach Klaudia Antos ponownie spotka się z Agustinem Egurrolą, który będzie przewodniczącym jury "You can dance - nowa generacja". Obok tej dwójki zasiądzie również brat Małgorzaty Rozenek. Choć plotki o jego udziale w programie pojawiły się już w maju, w dzisiejszym "Pytaniu na śniadanie" w końcu potwierdzono te doniesienia. Michał Misza Kostrzewski, który przez dziesięć lat był solistą w operze w Monte Carlo, obecnie jest solistą w operze w Lyonie, a także zajmuje się też choreografią teraz będzie oceniał młodych tancerzy! Na prowadzącą programu oczywiście została wybrana Ida Nowakowska, co nikogo nie powinno dziwić. 

Zobacz także: Wiemy, kto zastąpi Agustina Egurrolę w "Mam Talent!". Gwiazdor Polsatu przechodzi do TVN! 

22-letnia Klaudia Antos będzie trzecim jurorem w "You can dance - nowa generacja"! Tancerka wystąpiła niedawno u boku samej Jennifer Lopez, a jej kariera nabiera coraz większego rozpędu. Do Polski wróci specjalnie po to, by oceniać młodych tancerzy. 

Klaudia Antos jurorką
klaudiaantos

Piękna i utalentowana dziewczyna dała poznać się już polskim widzom, występując w ostatniej edycji "You Can Dance". Klaudia zajęła w niej 8. miejsce, a następnie dostała angaż w zespole Agustina Egurroli, z którym w końcu spotka się po latach!

Klaudia Antos jurorką
klaudiaantos

Widzieliście jak tańczy Klaudia? Ruchy młodej tancerki zapierają dech w piersiach. Na jej profilu na Instagramie możemy zobaczyć całą masę filmów, na których widać jej talent. 

W końcu potwierdzono również, że obok Agustina Egurroli w jury "You can dance - nowa generacja" zasiądzie Michał Misza Kostrzewski. Brat Małgorzaty Rozenek to wybitny tancerz z ogromnymi osiągnięciami na swoim koncie. 

Prowadzącą programu będzie Ida Nowakowska. Gwiazda TVP która niedawno po raz pierwszy została mamą wraca do pracy w wielkim stylu. Tancerka z pewnością idealnie odnajdzie się w tej roli. 

Sprawdź do Worldbox kod rabatowy i znajdź idealne obuwie do tańca i treningów.

Ida Nowakowska podzieliła się z fanami osobistym wyznaniem
Jan Bielecki/East News
 

Klaudia Antos z You Can Dance kolejny raz zatańczy z Jennifer Lopez
Anthony Behar/Sipa USA/East News
Newsy
"You Can Dance": Nowa jurorka Klaudia Antos znowu zatańczy z Jennifer Lopez! 
Z Klaudią Antos chce współpracować sama Jennifer Lopez! Ich wspólny występ już niebawem. Zobaczcie, co wiadomo o zdolnej jurorce "You Can Dance - nowa generacja".

Klaudia Antos swoją medialną karierę zaczynała w programie "You Can Dance". Po latach historia zatoczyła koło, jednak tym razem, w show poszukującym tanecznych talentów, zasiądzie jako juror. Zdolna 22-latka będzie oceniała zmagania najmłodszych w "You Can Dance -nowa generacja". O Klaudii Antos głośno było jednak nie tylko ze względu na telewizyjną przygodę, ale przede wszystkim na taneczny talent, który doceniła sama Jennifer Lopez! Polka zatańczyła u boku światowej gwiazdy podczas prestiżowego Super Bowl 2020 i okazuje się, że to wcale nie była jednorazowa współpraca! Klaudia Antos ponownie wystąpi u boku Jennifer Lopez. Poznajcie szczegóły.  Zobacz także:  Roksana Węgiel współprowadzącą "You Can Dance. Nowa Generacja"! Klaudia Antos z "You Can Dance" znowu zatańczy u boku Jennifer Lopez Klaudia Antos to 22-latka z Brzeźnicy pod Krakowem. Właśnie debiutuje na antenie TVP w roli jurorki "You Can Dance - nowa generacja". Swoją przygodę z tańcem zaczęła już w wieku 9 lat. Szerszej publiczności znana jest z programu "You Can Dance" emitowanego jeszcze na antenie TVN. Klaudia dostała się do odcinków na żywo ostatecznie zajmując 8. miejsce. Wówczas jej taneczna kariera dopiero nabierała tempa. Dołączyła do formacji tanecznej Agustina Egurroli, a niedługo później wyjechała do USA.  Ukoronowaniem jej tanecznych starań w Los Angeles, był występ m. in. podczas finału Super Bowl 2020 u boku samej Jennifer Lopez . To jedno z najważniejszych wydarzeń sportowo-rozrywkowych w Stanach Zjednoczonych. Wystąpienie tam to wielkie przeżycie dla Amerykanów i marzenie wielu światowych gwiazd  a Klaudia Antos miała możliwość zatańczenia z samą JLo.         ...

You Can Dance. Nowa generacja - znamy nowy skład jury
East News/Paweł Wodzyński
TV-Show
"You Can Dance": Nowy skład jury i nowa prowadząca! Już wiadomo, kto zastąpi Idę Nowakowską!
Według medialnych doniesień, stacja TVP podjęła już ostateczne decyzje co do składu jury i prowadzącej "You Can Dance". Będziecie zaskoczeni!

Druga edycja programu "You Can Dance. Nowa generacja" zbliża się wielkimi krokami, a w ostatnich tygodniach głośno było wokół nowego składu jury oraz nowej prowadzącej. Teraz według najnowszych medialnych doniesień podjęto ostateczne decyzje w tej sprawie. Kto zatem będzie oceniał uczestników? Czy Katarzyna Cichopek ostatecznie znalazła się w składzie jurorskim? Sprawdźcie szczegóły! "You Can Dance. Nowa generacja": Kto zasiądzie w jury i poprowadzi program? Pierwsze informacje o wielkich zmianach w "You Can Dance. Nowa generacja" , pojawiły się miesiąc temu. Wówczas okazało się, że w jury nie zobaczymy już brata Małgorzaty Rozenek , Miszy Kostrzewskiego oraz Klaudii Antos. Następnie dużo mówiło się o udziale Katarzyny Cichopek w nowej edycji "You Can Dance. Nowa generacja" , bo według medialnych doniesień, to właśnie ona miała zasiąść w jury. Nie zabrakło również plotek wokół prowadzącej "You Can Dance", Idy Nowakowskiej, która miała rozstać się z tą rolą , by zasiąść w jury obok Cichopek i Egurroli.  Jak właśnie poinformował portal Plotek.pl, plotki okazały się prawdziwe i w nadchodzącej, drugiej edycji tanecznego show dedykowanego dla najmłodszych, w jury zobaczymy Katarzynę Cichopek , Idę Nowakowską oraz Agustina Egurrolę ! - Negocjacje trwały do samego końca, ostatecznie jednak postanowiono, że trzecim jurorem, obok Agustina i Idy, zostanie Kasia Cichopek, która od lat związana jest z tańcem - cytuje swoje źródło portal Plotek.pl Zobacz także:  "You Can Dance": Klaudia Antos żegna się z programem i komentuje wybór Katarzyny Cichopek na jurorkę! Kto zatem zastąpi Idę Nowakowską w roli prowadzącej? Według ustaleń wyżej wymienionego portalu, ma być to... Edyta Herbuś ! Jak wiadomo, Herbuś ma nie tylko doświadczenie taneczne, ale także...

You can dance nowa generacja - jurorzy pierwszej edycji
Pawel Wodzynski/East News
TV-Show
Nowy skład jury w "You Can Dance. Nowa generacja"! Nie zobaczymy już brata Małgorzaty Rozenek
Kolejna edycja "You Can Dance. Nowa Generacja" niesie ze sobą spore zmiany. W jury z pierwszego składu zostanie jedynie Agustin Egurrola?

Kolejny, drugi sezon "You Can Dance. Nowa Generacja" rusza już jesienią. Pierwsza edycja na antenie TVP cieszyła się ogromną popularnością i zainteresowaniem widzów. Prowadzącą była Ida Nowakowska, a w jury zasiadali prawdziwi taneczni specjaliści. Oprócz Agustina Egurroli, który z formatem "You Can Dance" jest związany od samego początku pojawienia się programu w Polsce (kiedyś na antenie TVN), występy młodych uczestników oceniali Klaudia Antos i Michał Misha Kostrzewski (brat Małgorzaty Rozenek). Wygląda jednak na to, że oboje zrezygnowali ze swoich ról a na ich miejsce pojawią się... osoby niezwiązane ze światem tanecznym! "You Can Dance. Nowa Generacja": Wielkie zmiany w show! Format "You Can Dance" gościł w telewizji już od 2007 roku. Przez prawie 10 lat, bo do 2016 roku to TVN emitował uwielbiany na całym świecie program taneczny, który wylansował największe gwiazdy tanecznego świata. TVP także zdecydowało się na wykup formatu, jednak w zmienionej formule, bo dedykując taneczne show najmłodszym. Jak się okazało, ten pomysł się sprawdził i widzowie z zapałem śledzili umiejętności młodych tancerzy, którzy byli oceniani przez profesjonalne jury. Każdy z jurorów od lat przecież i to z niemałymi sukcesami jest związany z tańcem. Agustin Egurolla jest niekwestionowanym specjalistą tańca towarzyskiego, Klaudia Antos ma za sobą występy u boku samej Jennifer Lopez, zaś Misha Kostrzewski, brat Małgorzaty Rozenek to mistrz baletu! Mimo że Misha Kostrzewski dopiero zaczynał w Polsce przygodę z byciem jurorem, poradził sobie świetnie!  Występujące dzieci wiedziały więc, że oceniają je profesjonaliści. Teraz jednak według medialnych doniesień, TVP chce nieco zmienić skład jury... Zobacz także:  Małgorzata Rozenek pochwaliła się intymnym nagraniem z mężem, a w sieci zawrzało! Jak...

Nasze akcje
Gwiazdy
Newsy
Chcesz dobrze czuć się we własnej skórze tak, jak największe gwiazdy? Działaj metodą małych kroków!
Współpraca reklamowa
Skuteczny trening bez wysiłku? Teraz to możliwe!
Newsy
Skuteczny trening to nie tylko siłownia!
Współpraca reklamowa
Weleda
Newsy
Kosmetyki, które łączą tradycję z nowoczesnością. Poznaj je!
Współpraca reklamowa
Nowości
PartyExtra
Małgorzata Rozenek-Majdan uśmiechnięta
Newsy
Małgorzata Rozenek-Majdan
BZ
Julia Wieniawa w neonowej sukience na lato
Newsy
Julia Wieniawa
BZ
Katarzyna Cichopek na 59 Festiwalu w Opolu
Newsy
Katarzyna Cichopek
BZ
Klaudia El Dursi na plaży
TV-Show
Hotel Paradise
BZ
Ślub od pierwszego wejrzenia x-news
TV-Show
Ślub od pierwszego wejrzenia
BZ
Versace wiosna-lato 2022
Fleszstyle
Trendy w koloryzacji włosów na wiosnę i lato 2022. Te odcienie robią mocne wrażenie
Marcelina Zielnik
Gorący trend: Dopamine dressing
Fleszstyle
Dopamine dressing to najgorętszy trend sezonu. Obłędną koszulę w stylu Małgorzaty Rozenek-Majdan kupisz w Sinsay za 39,99
Anna Kusiak
Klaudia Halejcio w najmodniejszych spodniach tego lata. Niemal identyczne kupisz w Sinsay za 35 zł
Newsy
Klaudia Halejcio w najmodniejszych spodniach tego lata. Podobne kupisz w Sinsay za 35 zł
Urszula Jagłowska-Jędrejek
Anna Lewandowska w swetrze za ponad tysiąc złotych
Newsy
Anna Lewandowska w modnym swetrze ponad tysiąc złotych. W Sinsay kupisz podobny za 50 złotych!
Aleksandra Skwarczyńska-Bergiel
Moda uliczna wiosna-lato 2022
Fleszstyle
Najmodniejsze buty na wiosenno-letni sezon. Te modele ma w szafie każda it-girl
Marcelina Zielnik