Paulina Młynarska odpowiedziała Karolinie Korwin-Piotrowskiej

Paulina Młynarska odpowiedziała Karolinie Korwin-Piotrowskiej. Dziennikarka odniosła się do słów prowadzącej "Magiel towarzyski", która stanęła w obronie programu "Azja Express". Korwin-Piotrowska zareagowała bowiem na wcześniejszy wpis Pauliny Młynarskiej, która negatywnie oceniła uczestników show i uznała, że udawali biednych ludzi.

Ja wiem, że liczy się show. I wiem, że koledzy i koleżanki z branży, którzy wzięli udział w mocno promowanym programie "Azja Express" w TVN mogą się na mnie, za to co tu powiem, obrazić. Nie jest moją intencją "hejtowanie" kogokolwiek! Jednak są wśród nich ludzie fajni, mili, oczytani i doświadczeni, dlatego dziwię się im cholernie, że nie czują zgrzytu w tym, że biali "bogacze" zabawiają się w przeżycie za dolara dziennie, tam, gdzie ludzie naprawdę muszą za tyle żyć, leczyć się i kształcić dzieci. Króciutki zwiastun tego programu, który dziś zobaczyłam, jest ponadto naładowany uprzedzeniami kulturowymi i agresją. Tak, obecność kilku nazwisk w tej produkcji mnie bardzo zaskoczyło- pisała kilka dni temu Paulina Młynarska.

Karolina Korwin-Piotrowska skomentowała wówczas słowa koleżanki na Instagramie. Dziennikarka sugerowała, że ci, którzy tak bardzo krytykują program, sami chętnie by w nim wystąpili.

Obejrzałam zwiastun ze trzy razy i wiem jedno- nie ma nic przyjemniejszego jak patrzenie na celebow kiedy z własnej woli i za kasę dostają po wydepilowanych i wyćwiczonych u Chodakowskiej zadach 😂😂 Wyzysku nie zauważyłam, jedynie trochę prawdy o tych ludziach. Podejrzewam ze ci co krytykują nie oglądając ( bo taka moda nie wiem, nie widziałem ale się głośno wypowiem) gdyby tylko zadzwonił telefon z propozycja rzuciliby wszystko, bo przecież odrobina lansu za kaske nie zaszkodzi. Wkurzona Miko bezcenne. I VictoriaBeckham❤️ . Ludzie wyluzujmy i nie zbawiajmy świata na sile. Oni sami chcieli, kasę wzięli, bedą mieć z tego.....czy fejm czy masakrę to się przekonamy- skomentowała Korwin-Piotrowska.


To jednak nie koniec przepychanek Pauliny Młynarskiej i Karoliny Korwin-Piotrowskiej. Pisarka odpowiedziała swojej koleżance i przyznała, że ona również dostała propozycję wzięcia udziału w Azja Express!

Ależ Karolino, telefon zadzwonił. Grzecznie odmówiłam. Pozdrawiam Cię!- napisała na Facebooku.

Jesteście zaskoczeni? Żałujecie, że w programie Azja Express zabrakło Pauliny Młynarskiej?

 

Zobacz także: Letnia wycieczka w góry – 7 rzeczy, o których nie możesz zapomnieć

 

Paulina Młynarska odpowiedziała Karolinie Korwin-Piotrowskiej.

Paulina Młynarska odpowiedziała Karolinie Korwin-Piotrowskiej
Facebook

Paulina Młynarska przyznaje, że dostała propozycję udziału w Azja Express.

Paulina Młynarska na pokazie Roberta Kupisza
ONS