Michał Żurawski narzeka na montaż w "Azja Express"! Aktor przed kamerą powiedział kilka szowinistycznych żartów, które oczywiście nie były prawdziwe. Poczucie humoru Michała Żurawskiego nie wszystkim się spodobało, a w internecie posypała się lawina negatywnych komenatarzy na jego temat. Podczas wizyty w "Dzień Dobry TVN" aktor postanowił się z tego wytłumaczyć:

Jestem chamem, cóż mogę poradzić na to? Nie umiem się kontrolować, ale też z góry chciałbym powiedzieć, że to są rzeczy często wyciągnięte z kontekstu. Ciary mi przeszły jak usłyszałem sam siebie, co mówię na temat kobiet. Z dugiej strony mam świadomość, że to były rzeczy totalnie wyjęte z kontekstu. Dla osób inteligentnych jest to do odczytania, dla tych mniej jest to coś wprost, coś nieprzyjemnego. Natomiast telewizja ma to do siebie, że wycina nas. 

Michał Żurawski i Ludwik Borkowski o tym, co zyskali po "Azja Express"

Michał Żurawski i Ludwik Borkowski zdradzili, co zyskali dzięki udziałowi w programie "Azja Express"! Panowie świetnie sprawdzili się jako duet w show i dzięki temu wygrali najpopularniejszy program tej jesieni! Widzowie ich pokochali za poczucie humoru i ogromny dystans, a oni pokazali, że prawdziwa, męska przyjaźń to jest siła. Podczas wizyty w "Dzień Dobry TVN" Michał Żurawski i Ludwik Borkowski zdradzili, co zyskali po programie "Azja Express". Mąż Romy Gąsiorowskiej przyznał, że jeszcze nie posypały się propozycje:

Ja szczerze mówiąc nie wiem, bo jeszcze się nic wielkiego nie wydarzyło. (...) To jest w ogóle dziwna historia, bo ja jestem raczej osobą, która unikała sytuacji pod tytułem ścianki, a fotoreporterzy byli na mnie zawsze wkurzeni. Zaproszenie mnie do programu było wielkim zaskoczeniem, bo zdaję sobie sprawę, że nie jestem tak medialny. Zdawałem sobie sprawę, że dostaję scenariusz z odciskami palców, pewnie ktoś nie mógł i jadę jako zapchaj dziura. Tym bardziej cieszę się, że wygraliśmy. 

Ludwik Borkowski przyznał, że cały czas działa po udziale w programie "Azja Express":

 

Właśnie założyłem Instagrama. To jest to! Ja działam codziennie, staram się coś robić, jeśli chodzi o rozwój. Jeszcze przed wielkim finałem starałem się pchać, gdzie mogę jeśli chodzi o karierę aktorską. Mam nadzieję, że to się jakoś przełoży. Będę działać, przypominać się itd.

Polubiliście Michała i Ludwika?

 

Zobacz: Żurawski nie był faworytem Agnieszki Woźniak-Starak! "Ciągle była mała awantura, nie wróżyłam im długiej podróży!"​

 

Michał Żurawski o programi Azja Express

Michał Żurawski
EastNews