Małgorzata Rozenek odpadła z Azja Express w czwartym odcinku show. Fani programu i gwiazdy TVN są załamani ;( Dlatego też przypominamy Wam dziś wywiad z Małgorzatą o jej wspomnieniach z planu. Co mówiła nam tuż po powrocie z Azji?

 

Nie była to podróż marzeń. Ciężkie warunki, brak pieniędzy i wyrafinowane menu zapamięta na długo.

Ja tam jadłam węża, piłam nalewkę z krwi o czym się dowiedziałam jak już ją przełknęłam, tam były takie rzeczy, że... jest spektakularnie. Mrówki, pająki, węże to była nasza codzienność - śmieje się w rozmowie z Party.pl Małgorzata Rozenek.

Małgosia Rozenek razem z narzeczonym Radosławem Majdanem, tak jak inne pary biorące udział w wyścigu, mieli tylko jednego dolara dziennie na przetrwanie. Co zrobiła Małgosia z ich zapasami pieniędzy? Zgubiła!

Ja swoje 3 dolary zgubiłam, bo odkładaliśmy je na zaś, ale w sumie czy je masz czy nie, tam jest tak jakbyś nie miała pieniędzy. Ale jesteś w stanie przeżyć tam bez pieniędzy, bo Azjaci są bardzo uczynni. Bardzo - tłumaczy Party.pl Rozenek.

Aby przeżyć, zdobyć pieniądze i jechać dalej wykonywali zadania. Jak radzili sobie Rozenek i Majdan, np. porównali się do Beckhamów :).

 

Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan mówią, że podróż i udział w "Azja Express" jeszcze bardziej ich do siebie zbliżyła.

Małgorzata Rozenek w krótkich szortach i Radosław Majdan
instagram

 

Małgorzata Rozenek jest jedną z największych gwiazd stacji TVN.

Małgorzata Rozenek w żółtej długiej sukience
WBF