Magda Gessler afera. Magda Gessler ogórki. Magda Gessler nieudana rewolucja. Magda Gessler proces.
ONS
TV-Show

TVN broni Gessler i miażdży "młodego wiekiem" właściciela

Pożałował udziału w "Kuchennych rewolucjach"

Magda Gessler znana jest ze swojego ciętego języka. Restauratorka nie przebiera w słowach jeśli coś idzie nie po jej myśli. Taka postawa i niezwykła charyzma uczyniła z niej jedną z ciekawszych osobowości telewizyjnych i zagwarantowała długą obecność na wizji. Na wiosnę w TVN zobaczymy dziewiąty już sezon "Kuchennych rewolucji".

W programie skazane na splajtowanie knajpy Gessler zamienia w czasami nawet najlepsze restauracje w swoim regionie. Całej rewolucji towarzyszy paleta emocji Gessler - od zachwytu, krzyków, wrzasków po rzucanie tym, co akurat ma pod ręką.

Zobacz: Gessler ratowała jej restaurację, a teraz walczy o wygraną w The Voice

Taka postawa spotkała się z krytyką kilku restauratorów, zwłaszcza tych, którym rewolucja nie pomogła w prowadzeniu biznesu. Kilka lat temu jedna z właścicielek oskarżyła Gessler, że w programie pokazała najgorsze momenty z wizyty tylko po to, żeby postawić ją w złym świetle. Teraz Magda jest bohaterką kolejnego skandalu, który wywołał właściciel zamkniętej restauracji "Modra Pyza" w Lędzinach w woj. śląskim.

Kazała nam wpier...ać ogórki. Zostały one kupione tego samego dnia w sklepie niedaleko restauracji. Ja miałem jakiś zgniły ogórek i wyrzuciłem go do śmietnika. Ona kazała mi go wyjąć, wypłukać i zjeść. Inaczej odejdzie i nie będzie rewolucji. Była wulgarna, skakała po tych naszych lożach, piszczała i krzyczała. Nie wszystko pokazali w telewizji. Nie pokazywali rzeczy kompromitujących Magdę Gessler...


O krótki komentarz do całej sytuacji pokusiła się Magda, która na swoim profilu zamieściła fragment odcinka w którym wyraźnie widać jak właściciel przyznaje, że zakupione ogórki są zepsute. Mimo, że wcześniej miały zostać użyte do potraw dla klientów knajpy. Warto przy okazji przypomnieć, że według Gessler rewolucja nie powinna zostać uznana za udaną, ale ze względu na młody wiek właściciela daje duży kredyt zaufania.

Również stacja TVN wystosowała krótkie oświadczenie w obronie swojej gwiazdy:

Przeprowadzenie zmian w funkcjonowaniu restauracji wymaga dyscypliny, ponieważ zadanie i czas, jakim dysponuje Magda w programie jest ściśle określony - w każdym odcinku są to 4 dni. Tak też było w trakcie rewolucji restauracji „Feniks”, której właścicielem jest Pan Tomasz Kozibąk. Magda Gessler zrobiła wszystko, żeby wskrzesić biznes Pana Tomasza oraz przekonać właściciela do świeżego i dobrego jedzenia i zmienić na lepsze nie tylko wygląd restauracji, ale także jego rozumienie odpowiedzialności, która spoczywa na restauratorze. Podczas kontrolnej wizyty, potrawy okazały się dalekie od polecanych przez nią standardów. Mimo to Magda dała restauratorowi bardzo duży kredyt zaufania, usprawiedliwiając go młodym wiekiem i brakiem doświadczenia, ale wierzyła, że będzie ciężko pracował na swój sukces naprawiając popełnione błędy. „Kuchenne rewolucje” są obecne na antenie TVN od 8 sezonów, a zasady programu pozostają niezmienne. Tak było i w tym przypadku - czytamy w oświadczeniu biura prasowego stacji TVN


Chyba nie sposób nie zgodzić się z tym, co napisała stacja. Dla równowagi przypomnijmy rewolucję, która miała miejsce na terenie tego samego miasta w równoległym czasie. Zobacz: Restauracja po rewolucji Gessler przeżywa oblężenie!


 

 

Właściciel Łebskiej Chaty o Magdzie Gessler
ONS/Facebook
TV-Show
Gessler cofnęła rekomendację restauracji. Teraz głos zabrał właściciel
Jak się tłumaczy?

Kilka dni temu miała miejsce sytuacja bez precedensu. Magda Gessler cofnęła rekomendację dla restauracji, która wzięła udział w jej "Kuchennych rewolucjach". Do gwiazdy TVN doszły słuchy, że jedzenie i klimat knajpy, którą umieściła w swoim przewodniku, znacznie się pogorszyły. Przypomnijmy:  Szok! Gessler COFNĘŁA rekomendację dla restauracji po dawnej rewolucji Głos w aferze postanowił zabrać sam właściciel lokalu, Mirosław Bem . Na Facebooku "Łebskiej Chaty" wystosował długie oświadczenie, w którym przeprasza wszystkich swoich klientów, a przede wszystkim Gessler za to, że zawiódł jej oczekiwania. Całą winę za nienajlepsze funkcjonowanie restauracji bierze na siebie. Wierzy jednak, że niedługo stanie na nogi, a Magda cofnie swoją decyzję: Po stokroć pragnę przeprosić wszystkich tych, którzy korzystając z usług mojej restauracji, wyszli z niej nieusatysfakcjonowani, zawiedzeni, źli .  Splot wielu czynników wpłynął na fakt, iż restauracja od kilku miesięcy notowała coraz słabszą “formę” a Państwa reakcje zaskutkowały taką a nie inną decyzją Magdy Gessler. Droga Magdo! Wiem, że wszystkie moje wyjaśnienia będą przez Ciebie odbierane jako próba trywialnego tłumaczenia sytuacji, która nigdy nie powinna mieć miejsca. Bardzo Cię przepraszam, iż naraziłem Twoją osobę na wiele uwag, których Ty akurat adresatem być nie powinnaś. Przeze mnie ucierpiał Twój wizerunek, na szwank wystawiłem zarówno Twoją ciężką pracę jak i wielu osób realizujących projekt “Kuchennych Rewolucji”. Moją i tylko moją winą jest “cały ten zgiełk” - pisze właściciel "Łebskiej Chaty". Będzie odpowiedź Magdy? Zobacz:  Gessler żałuje cofnięcia rekomendacji dla knajpy po rewolucji? Poruszający wpis Magdy Magda Gessler na promocji książki: 

Magda Gessler pokazała zdjęcie z dzieciństwa
TV-Show
Magda Gessler w "Kuchennych Rewolucjach" w Szczecinie: "Zabrakło po prostu serca!" ZAPOWIEDŹ
Magda Gessler w "Kuchennych Rewolucjach" w Szczecinie: "Zabrakło po prostu serca!" ZAPOWIEDŹ

Magda Gessler w trzecim odcinku "Kuchennych Rewolucji" odwiedziła restaurację Aramia w Szczecinie. Restauracja jest prowadzona przez rodzinę pochodzącą z Syrii i serwuje dania z ich rodzinnego kraju. Samir Zeair, właściciel knajpy, przyjechał do Polski w 1978 roku, a od kilku lat pracuje ze swoją żoną i bratem w rodzinnej restauracji w stolicy województwa zachodniopomorskiego. Tradycyjna kuchnia syryjska tuż po otwarciu ich knajpy cieszyła się dużym zainteresowaniem w Szczecinie, jednak wraz z upływem czasu gości w restauracji było coraz mniej... Dlaczego klienci zaczęli omijać szerokim łukiem restaurację Aramię?    Na pomoc rodzinnej restauracji Samira Zearira do Szczecina przybyła Magda Gessler z "Kuchennymi Rewolucjami" . Gdzie leży największy problem w szczecińskiej restauracji? Zobaczcie w czwartek o 21.30 w TVN. Gdzieś się wszystko pogubiło. (...) Zabrakło po prostu serca - mówi Magda Gessler w zwiastunie trzeciego odcinka "Kuchennych Rewolucji". Magdzie Gessler uda się uratować syryjską restaurację Aramię w Szczecinie? Będziecie oglądać?   Magda Gessler odwiedzi restaurację Aramia w Szczecinie.   Czy "Kuchenne Rewolucje" pójdą zgodnie z planem?  

Gessler zrobi "Kuchenne rewolucje" za granicą
Newsy
Ludzie chcą jeszcze oglądać Magdę Gessler? Znamy wyniki oglądalności ostatniego sezonu"Kuchennych rewolucji"
Ludzie chcą jeszcze oglądać Magdę Gessler? Znamy wyniki oglądalności ostatniego sezonu"Kuchennych rewolucji"

  "Kuchenne rewolucje" hitem wiosennej ramówki TVN? Za nami ostatni odcinek 17. sezonu programu prowadzonego przez Magdę Gessler. Czy ostatnia seria kulinarnego show przyciągała miliony widzów przed telewizory? Stacja pokonała konkurencję? Tak! Okazuje się, że "Kuchenne rewolucje" z Magdą Gessler były prawdziwym hitem! Ile osób oglądało reality-show?  Zobacz także:  Za co płacą właściciele restauracji? Magda Gessler zdradziła kulisy "Kuchennych rewolucji"!   Wyniki oglądalności "Kuchennych rewolucji" Program "Kuchenne rewolucje" pojawia się na antenie TVN już od 8 lat. W tym czasie widzowie pokochali Magdę Gessler, która pomaga odnieść sukces właścicielom restauracji. Ale czy program wciąż przyciąga miliony widzów przed telewizory? Zdecydowanie tak! Według informacji portalu wirtualnemedia.pl 17. sezon "Kuchennych rewolucji" oglądało średnio 2,42 mln osób! W czasie nadawania programu TVN był liderem na rynku telewizyjnym.  Wy również oglądaliście ostatni sezon "Kuchennych rewolucji"? Czekacie już na nowe odcinki programu prowadzonego przez Magdę Gessler?   Zobacz także:  Magda Gessler  idzie  do sądu! „Nie pozwolę, by szargano moje nazwisko i wizerunek’’   17. serię "Kuchennych rewolucji" oglądało średnio 2,42 mln widzów. Program prowadzony przez Magdę Gessler był hitem wiosennej ramówki TVN.

Nasze akcje

Poznaj Huawei Mobile Services i ciesz się wyjątkowymi funkcjami w przyjaznym ekosystemie

Partner
kosmetyki-weleda
Fleszstyle

Weleda, czyli pielęgnacja w harmonii z naturą i człowiekiem

Partner
Kosmetyki Neboa
Newsy

Zadbaj o włosy w duchu eko. Jak duży wpływ na planetę ma zawartość naszych kosmetyczek? Będziesz zaskoczona!

Partner
Revitalift Filler L'Oréal Paris
Fleszstyle

Wiele może się zmienić w ciągu 10 lat, ale twoja skóra nie musi! Test linii Revitalift Filler L'Oréal Paris

Partner
Newsy

Stylowy prezent dla mężczyzny? Łączy w sobie design i praktyczność

Partner
Newsy

Kosmetyki, które dbają o ciebie i planetę. Poznaj nową linię przeciwzmarszczkową Laboratorium Kosmetycznego Ava

Partner
Newsy

To zdrowy i ekologiczny nawyk, który pozwoli ci zadbać o siebie i środowisko

Partner
Newsy

Bo należy ci się komfort! Zabiegi EMSELLA i EXILIS ULTRA 360 na nietrzymanie moczu

Partner