Azja Express - kto wygrał?

RELACJA: Znamy zwycięzców pierwszej edycji "Azja Express"! Spodziewaliście się takiego wyniku?

Azja Express - kto wygrał?

Finał programu "Azja Express". W walce o zwycięstwo stanęły trzy pary - Agnieszka Włodarczyk i Maria Konarowska, Michał Żurawski i Ludwik Borkowski oraz Iza Miko i Leszek Stanek. Trzecie miejsce w show zajęli Iza oraz Leszek. Zwycięzcami pierwszej edycji "Azja Express" programu są... Michał Żurawski oraz Ludwik Borkowski! 

 

Kto wygrał Azja Express? Relacja

 

Aby zobaczyć najnowsze informacje, odśwież stronę!

 

23:00 - program wygrywają Michał Żurawski i Ludwik Borkowski

 

Doświadczenie nam pokazało, że choć jesteśmy z innych środowisk, to się rozumiemy - mówił Ludwik.

 

Należało Wam się - mówiła Agnieszka do Michała.

Michał i Ludwik wygrali aż 90 tysięcy złotych! Drugie miejsce zajęły Agnieszka Włodarczyk i Maria Konarowska! 

 

22:53 - w trakcie masażu do uczestników zadzwoniła Agnieszka Woźniak Starak, która oznajmiła, że pary muszą dostać się do Wat Pho. Ta, która dotrze pierwsza i uderzy w złoty gong, wygra program.

 

 

22:48 - pary wykonują ostatnie zadanie i wracają do hotelu! Są przekonane, że to nie wszystko, a na koniec będą musieli wykonać jakieś trudne zadanie. Do ich pokoi weszły masażystki, które zaczynają masować uczestników.

 

Podróż uświadomiła mnie, że życie jest piękna, że warto walczyć o marzenia - podsumowuje Ludwik. 

 

22:27 - kolejne zadanie - na targu kwiatowym finałowe pary musiały znaleźć kilka produktów. Jedna osoba z pary z zamkniętymi oczami wiozła w wózku drugą, która szukała kwiatów i owoców. 

Nie wymieniałbym Agnieszki na nikogo innego, choć czasami sobie działamy na nerwy - mówi Maria Konarowska o współpracy z Włodarczyk. 

 

22:17 - Maria i Agnieszka oraz Michał i Ludwik wykonali kolejne zadanie - robili zdjęcia m.in. z Tajami na ulicy; policjantami, którzy mieli podniesioną jedną nogę czy 70-latkami w klubie karaoke. Amulet wygrali Michał Żurawski i Ludwik Borkowski.

 

22:13 - pierwsza parą, która dotarła na miejsce, gdzie czekała Agnieszka Woźniak Starak, byli Ludwik i Michał, drugą zaś - Agnieszka i Maria. Leszek i Iza odpadli więc z show. Swoje amulety przekazali Michałowi i Ludwikowi. Dwie finałowe pary mogły sobie wybrać dowolny hotel!

 

21:58 - docierając do Bangkoku uczestnicy musieli nauczyć się na pamięć pełnej, bardzo długiej nazwy tego miasta. Niektórzy znaleźli na to nietypowy sposób ;)

 

Zobacz: Żurawski i Borkowski wygrają "Azja Express"? Znaleźli sposób na karkołomne zadanie! 

 

Wszystkie pary wykonały zadanie i ruszyły w dalszą podróż.

 

 

21:50 - gwiazdy musiały dostać się do Muzeum Smoka (60 km z jednej miejscowości do drugiej). Tam wykonali kolejne zadanie - w przebraniu smoka pokonywali tor przeszkód. Amulet wygrały Maria i Agnieszka.

 

21:34 - pierwsza misja - to quiz z programu "Azja Express"! Uczestnicy są bardzo zmęczeni i mają problemy ze zrozumieniem zadania:

 

Jesteśmy zmasakrowani - mówi Michał Żurawski.

Jako pierwsi na miejsce misji dojechali Michał i Ludwik. 

 

21:30 - start programu! Uczestnicy pokonali aż 5000 km, ścigając się przez 4 kraje w Azji (Wietnam, Laos, Kambodża, Tajlandia). Do finału dotarły 3 pary: Agnieszka i Maria, Michał i Ludwik oraz Iza i Leszek. Agnieszka Woźniak Starak powitała wszystkich uczestników. Żaden z nich nie spodziewał się, że zajdzie tak daleko.

 

Przez kilka tygodni co tydzień w środę mieliśmy okazję podglądać największe sławy w podróży przez Azję. Celebryci nie mieli ani pieniędzy, ani noclegów. O wszystko musieli walczyć sami. Przy okazji - musieli wykonywać karkołomne zadania, wygrywając w ten sposób immunitety i amulety, warte odpowiednio 5, 10 czy 15 tysięcy. 

 

 

Zobacz także: Powstanie 2. edycja "Azja Express"? Do TVN już zgłaszają się gwiazdy, które chcą wystąpić w show!

 

Michał Żurawski i Ludwik Borkowski wygrali show Azja Express.

Michał Żurawski
EastNews

 

Agnieszka Włodarczyk i Maria Konarowska zajęły 2 miejsce. 

Agnieszka Włodarczyk
ONS

 

Leszek Stanek i Iza Miko zajęli 3 miejsce. 

Izabela Miko, Iza Miko, Leszek Stanek, Azja Express
Materiały prasowe/TVN

Przeładuj

Patrycja Markowska strajkowała w ważnej sprawie! "Gubimy się!"

zobacz 02:40