Azja Express - kto wygrał?
TV-Show

RELACJA: Znamy zwycięzców pierwszej edycji "Azja Express"! Spodziewaliście się takiego wyniku?

Kto zdobył aż 90 tysięcy złotych?

Finał programu "Azja Express". W walce o zwycięstwo stanęły trzy pary - Agnieszka Włodarczyk i Maria Konarowska, Michał Żurawski i Ludwik Borkowski oraz Iza Miko i Leszek Stanek. Trzecie miejsce w show zajęli Iza oraz Leszek. Zwycięzcami pierwszej edycji "Azja Express" programu są... Michał Żurawski oraz Ludwik Borkowski! 

 

Mamy zwiastun FINAŁU "Azja Express"! Kto wygra? Żurawski, Miko czy Włodarczyk? WIDEO

Kto wygrał Azja Express? Relacja

 

Aby zobaczyć najnowsze informacje, odśwież stronę!

 

23:00 - program wygrywają Michał Żurawski i Ludwik Borkowski

 

Doświadczenie nam pokazało, że choć jesteśmy z innych środowisk, to się rozumiemy - mówił Ludwik.

 

Należało Wam się - mówiła Agnieszka do Michała.

Michał i Ludwik wygrali aż 90 tysięcy złotych! Drugie miejsce zajęły Agnieszka Włodarczyk i Maria Konarowska! 

 

22:53 - w trakcie masażu do uczestników zadzwoniła Agnieszka Woźniak Starak, która oznajmiła, że pary muszą dostać się do Wat Pho. Ta, która dotrze pierwsza i uderzy w złoty gong, wygra program.

 

 

22:48 - pary wykonują ostatnie zadanie i wracają do hotelu! Są przekonane, że to nie wszystko, a na koniec będą musieli wykonać jakieś trudne zadanie. Do ich pokoi weszły masażystki, które zaczynają masować uczestników.

 

Podróż uświadomiła mnie, że życie jest piękna, że warto walczyć o marzenia - podsumowuje Ludwik. 

 

22:27 - kolejne zadanie - na targu kwiatowym finałowe pary musiały znaleźć kilka produktów. Jedna osoba z pary z zamkniętymi oczami wiozła w wózku drugą, która szukała kwiatów i owoców. 

Nie wymieniałbym Agnieszki na nikogo innego, choć czasami sobie działamy na nerwy - mówi Maria Konarowska o współpracy z Włodarczyk. 

 

22:17 - Maria i Agnieszka oraz Michał i Ludwik wykonali kolejne zadanie - robili zdjęcia m.in. z Tajami na ulicy; policjantami, którzy mieli podniesioną jedną nogę czy 70-latkami w klubie karaoke. Amulet wygrali Michał Żurawski i Ludwik Borkowski.

 

22:13 - pierwsza parą, która dotarła na miejsce, gdzie czekała Agnieszka Woźniak Starak, byli Ludwik i Michał, drugą zaś - Agnieszka i Maria. Leszek i Iza odpadli więc z show. Swoje amulety przekazali Michałowi i Ludwikowi. Dwie finałowe pary mogły sobie wybrać dowolny hotel!

 

21:58 - docierając do Bangkoku uczestnicy musieli nauczyć się na pamięć pełnej, bardzo długiej nazwy tego miasta. Niektórzy znaleźli na to nietypowy sposób ;)

 

Zobacz: Żurawski i Borkowski wygrają "Azja Express"? Znaleźli sposób na karkołomne zadanie! 

 

Wszystkie pary wykonały zadanie i ruszyły w dalszą podróż.

 

 

21:50 - gwiazdy musiały dostać się do Muzeum Smoka (60 km z jednej miejscowości do drugiej). Tam wykonali kolejne zadanie - w przebraniu smoka pokonywali tor przeszkód. Amulet wygrały Maria i Agnieszka.

 

21:34 - pierwsza misja - to quiz z programu "Azja Express"! Uczestnicy są bardzo zmęczeni i mają problemy ze zrozumieniem zadania:

 

Jesteśmy zmasakrowani - mówi Michał Żurawski.

Jako pierwsi na miejsce misji dojechali Michał i Ludwik. 

 

21:30 - start programu! Uczestnicy pokonali aż 5000 km, ścigając się przez 4 kraje w Azji (Wietnam, Laos, Kambodża, Tajlandia). Do finału dotarły 3 pary: Agnieszka i Maria, Michał i Ludwik oraz Iza i Leszek. Agnieszka Woźniak Starak powitała wszystkich uczestników. Żaden z nich nie spodziewał się, że zajdzie tak daleko.

 

Przez kilka tygodni co tydzień w środę mieliśmy okazję podglądać największe sławy w podróży przez Azję. Celebryci nie mieli ani pieniędzy, ani noclegów. O wszystko musieli walczyć sami. Przy okazji - musieli wykonywać karkołomne zadania, wygrywając w ten sposób immunitety i amulety, warte odpowiednio 5, 10 czy 15 tysięcy. 

 

 

Zobacz także: Powstanie 2. edycja "Azja Express"? Do TVN już zgłaszają się gwiazdy, które chcą wystąpić w show!

 

Michał Żurawski i Ludwik Borkowski wygrali show Azja Express.

Michał Żurawski
EastNews

 

Agnieszka Włodarczyk i Maria Konarowska zajęły 2 miejsce. 

Agnieszka Włodarczyk
ONS

 

Leszek Stanek i Iza Miko zajęli 3 miejsce. 

Izabela Miko, Iza Miko, Leszek Stanek, Azja Express
Materiały prasowe/TVN

Ludwik Borkowski pokazał zdjęcie z Marią Konarowską
Instagram
Newsy
Ludwik z "Azja Express" jednak zakochał się w Marysi?! To jak skomentował jej ZDJĘCIE, mówi wszystko
Ludwik z "Azja Express" jednak zakochał się w Marysi?! To jak skomentował jej ZDJĘCIE, mówi wszystko

Kibicują im wszyscy fani "Azja Express"!

Agnieszka Woźniak-Starak zdradziła swoje sylwestrowe plany
Party.pl
Newsy
7. odcinek "Azja Express"! Kto odpadł? Kto wygrał immunitet? RELACJA!
Stanek: "Chciałem oszczędzić Renacie hejtu". Co zrobił?

Za nami siódmy odcinek "Azja Express".  Nikt nie odpadł z programu!  Czy uczestników show znów zdenerwowała Renata Kaczoruk? A może wyjątkowo tym razem miło ich zaskoczyła? Czy Ludwik tęskni za Marysią ( Przypomnijmy, że w ostatnim odcinku pary się zmieszały i Marysia była w parze z Ludwikiem )? Zobaczcie, co działo się w 7. odcinku Azja Express!                                             Relacja z siódmego odcinka "Azja Express"   22:51: Zawodnicy dotarli na metę wyścigu. Immunitet zdobyły Renata Kaczoruk i Weronika! NIKT nie odpadł z programu!   22:39: Łukasz Jemioł mówił o ewentualnym odpadnięciu z show. Nie będzie miał żalu: Ja i Hania jesteśmy francuskimi pieskami - projektant nie lubi trudnych warunków do życia.  22:33: wyścig ruszył o siódmej. Iza i Leszek mieli poważne problemy żołądkowe, przez co wyruszyli później niż inni uczestnicy.   22:27: Uczestnicy szukali noclegów. Hanna i Łukasz mieli spory problem. Lis zgubiła kartkę z informacjami. Jemioł jest wściekły, nie brakuje wyrzutów. Jesteśmy kumplami na dobre już teraz - mówi Jemioł.    22:22: Meta kolejnego odcinka to świątynia w Thakhek.    Nigdy nie zamieniłabym Lenia na Pascala, ale fajnie było - mówi Iza o poprzedniej zamianie partnerów.    22:11: Grę o amulet o wartości 5. tysięcy złotych wygrali Agnieszka i Maria.   22:07: Zawodnicy musieli wyłowić z rzeki posąg smoka! Mogli skorzystać z pomocy tubylców, tylko pod jednym warunkiem - musieli ich przedtem rozśmieszyć.   22:00: Pierwszy raz o amulet zagrali Agnieszka i Maria Konarowska oraz Michał Żurawski oraz Ludwik Borkowski.    21:56: na targ rybny przybyli kolejni uczestnicy: Hanna i Łukasz oraz Agnieszka i Maria. Paweł i Pascal nie mogli dojść do porozumienia. Łukasz...

Azja Express
TV-Show
Za nami 10 odcinek "Azja Express". Kto odpadł z show?! To duże zaskoczenie!
Wszyscy myśleli, że dojdzie do finału!

Za nami 10. odcinek programu "Azja Express"! Z show pożegnały się Renata Kaczoruk i Weronika Budziło! To duże zaskoczenie, ponieważ nikt nie spodziewał się, że dziewczyna Kuby Wojewódzkiego pożegna się z show.   Renata Kaczoruk odpadła z Azja Express Przez ostatnie odcinki "Azja Express" Renata Kaczoruk pokazała, że bardzo jej zależy na wygranej. Jak to się stało, że odpadła z show skoro była tak bardzo zdesperowana i szło jej bardzo dobrze? Renata i Weronika dostały w 10. odcinku karę za to, że w poprzednim odcinku nie wykonały jednego z zadań. Dostały informację, że aby przejść do kolejnego odcinka muszą dojechać na metę jako pierwsze lub drugie. Niestety podczas wyścigu Michał Żurawski i Ludwik Borkowski oraz  Pascal Brodnicki  i Paweł Dobrzański zawarli sojusz i zrobili wszystko, żeby Renata i Weronika dojechały na metę jako trzecie. I choć Iza Miko i Leszek Stanek dojechali na metę jako ostatni, to Weronika i Renata pożegnały się z show.    W programie pozostały już tylko cztery pary: Pascal Brodnicki  i Paweł Dobrzański , Michał Żurawski i Ludwik Borkowski, Agnieszka Włodarczyk i Maria Konarowska, Iza Miko i Leszek Stanek. W kolejnych odcinkach pary powalczą o wejście do finałowej trójki, a rywalizacja z pewnością będzie zacięta. Komu kibicujecie w programie "Azja Express"?   Zobacz: Małgorzata Rozenek namawia Renatę Kaczoruk do udziału w... "Projekt Lady"! Zrobi z niej damę?     Renata Kaczoruk i Weronika Budziło odpadły z show Azja Express Jesteście zaskoczeni? Agnieszka Włodarczyk i Maria Konarowska w 10 odcinku Azja Express

Nasze akcje
Gwiazdy
Newsy
Chcesz dobrze czuć się we własnej skórze tak, jak największe gwiazdy? Działaj metodą małych kroków!
Współpraca reklamowa
Skuteczny trening bez wysiłku? Teraz to możliwe!
Newsy
Skuteczny trening to nie tylko siłownia!
Współpraca reklamowa
Weleda
Newsy
Kosmetyki, które łączą tradycję z nowoczesnością. Poznaj je!
Współpraca reklamowa
Nowości
PartyExtra
Małgorzata Rozenek-Majdan uśmiechnięta
Newsy
Małgorzata Rozenek-Majdan
BZ
Julia Wieniawa w neonowej sukience na lato
Newsy
Julia Wieniawa
BZ
Katarzyna Cichopek na 59 Festiwalu w Opolu
Newsy
Katarzyna Cichopek
BZ
Klaudia El Dursi na plaży
TV-Show
Hotel Paradise
BZ
Ślub od pierwszego wejrzenia x-news
TV-Show
Ślub od pierwszego wejrzenia
BZ
Versace wiosna-lato 2022
Fleszstyle
Trendy w koloryzacji włosów na wiosnę i lato 2022. Te odcienie robią mocne wrażenie
Marcelina Zielnik
Gorący trend: Dopamine dressing
Fleszstyle
Dopamine dressing to najgorętszy trend sezonu. Obłędną koszulę w stylu Małgorzaty Rozenek-Majdan kupisz w Sinsay za 39,99
Anna Kusiak
Klaudia Halejcio w najmodniejszych spodniach tego lata. Niemal identyczne kupisz w Sinsay za 35 zł
Newsy
Klaudia Halejcio w najmodniejszych spodniach tego lata. Podobne kupisz w Sinsay za 35 zł
Urszula Jagłowska-Jędrejek
Anna Lewandowska w swetrze za ponad tysiąc złotych
Newsy
Anna Lewandowska w modnym swetrze ponad tysiąc złotych. W Sinsay kupisz podobny za 50 złotych!
Aleksandra Skwarczyńska-Bergiel
Moda uliczna wiosna-lato 2022
Fleszstyle
Najmodniejsze buty na wiosenno-letni sezon. Te modele ma w szafie każda it-girl
Marcelina Zielnik