Galeria z szóstego odcinka Twoja Twarz Brzmi Znajomo Joanna Moro jako Wanda Kwietniewska Maria Tyszkiewicz jako 2pac Mateusz Banasiuk jako Marcin Miller Radosław Pazura jako Marlene Dietrich
Galeria z szóstego odcinka Twoja Twarz Brzmi Znajomo
M. Zawada
1/9
Galeria z szóstego odcinka Twoja Twarz Brzmi Znajomo
M. Zawada

Mamy wyniki szóstego odcinka programu "Twoja Twarz Brzmi Znajomo". Tym razem wygrał Michał Rudaś, który wcielił się w postać Lionela Richie i zaśpiewał utwór "All Night Long". Jak wypadli inni uczestnicy? Ile punktów zdobył Michał? Jak sobotnie występy ocenili jurorzy? Zobaczcie zdjęcia i relację z odcinka w naszej galerii!

 

Zobacz: TTBZ: Joanna Moro jako zjawiskowa Wanda Kwietniewska! Zobacz, jak wypadła! Mamy WIDEO

2/9
Joanna Moro jako Wanda Kwietniewska
M. Zawada

Program rozpoczął się superhitem zespołu Banda i Wanda pt.: ”Hi-Fi”, a w wokalistkę Wandę Kwietniewską wcieliła się Joanna Moro.

Fantastyczna zabawa. Świetnie, że rzeczywiście oszalałaś, wchodzisz w to szaleństwo i bawisz się postacią. Z taką fajną frajdą, bez której nie ma tego programu, bez której nie ma reakcji widowni, bez której nie ma naszej reakcji. Wywołałaś reakcję, pociągnęłaś to za sobą, po prostu było bardzo fajnie – chwalił Joannę Bartek Kasprzykowski

3/9
Maria Tyszkiewicz jako 2pac
M. Zawada

Maria Tyszkiewicz przeistoczyła się w 2Paca w przeboju „Changes”. Piosenka ujrzała światło dzienne dopiero trzy lata po jego śmierci. 

To jest jedna z piosenek, niosą przekaz, który lubię najbardziej. To jest piosenka, która zmienia świat. To następuje wolno i to jest proces długotrwały, ale fakt, że wykonujemy teraz tę piosenkę w tym gronie, że państwo zobaczą ją przed telewizorami i ten jej głęboki przekaz cały czas idzie w świat. To jest taka rzecz, która ma szansę uczynić nas lepszymi ludźmi. Marysia jesteś wspaniałym artystą i jestem szczęśliwa, że mogę siedzieć w tym programie i oglądać takie talenty – Małgorzata Walewska była zachwycona metamorfozą Marii.

4/9
Mateusz Banasiuk jako Marcin Miller
M. Zawada

Mateusz Banasiuk przeistoczył się w ikonę muzyki disco w Polsce - Marcina Millera, lidera zespołu „Boys”. „Wolność” w jego wykonaniu poderwała do tańca publiczność w studiu.

Marcin jest jedyny i niepowtarzalny, a tobie udało się go odtworzyć w 98% - mówiła Katarzyna Skrzynecka.

5/9
Radosław Pazura jako Marlene Dietrich
M. Zawada

Radosław Pazura wylosował Marlenę Dietrich w piosence „Johnny”. 

Złudzenie było niesamowite. Byłeś naprawdę tą niezwykle wiotką kobietą, bardzo charyzmatyczną, a jednocześnie bardzo silną, która na swoim koncercie, tworzyła niezwykłą, teatralną magię i ty tę magię tu dziś wyczarowałeś – powiedziała Katarzyna Skrzynecka.

6/9
Kamil Bijoś jako Imany
M. Zawada

Kamil Bijoś odtworzył postać Imany – wokalistki, modelki i sportsmenki w piosence „Don’t Be So Shy”.

Od dawna próbuję przekonać kolegę i koleżanki z jury, że jesteś kobietą jednak. Jesteś świetny, uwielbiam twoje wykonania, ale na ten moment jestem zachwycony tym występem – nie szczędził komplementów Kamilowi Paweł Królikowski.

7/9
Olga Szomańska jako Krystyna Prońko
M. Zawada

Olga Szomańska stała się Krystyną Prońko. Zaśpiewała utwór „Jesteś lekiem na całe zło”. 

 

Ten występ naprawdę mi się podobał. Sprostałaś zadaniu zmierzenia się z ikoną – oceniła Katarzyna Skrzynecka.

8/9
Olga Borys jako Gwen Stefani
M. Zawada

Olga Borys zmierzyła się z Gwen Stefani i piosenką „Rich Girl”. 

 

Olga, dla mnie ty jesteś bardzo rich girl - jesteś bogata w mnóstwo talentów, co widzimy w każdym kolejnym odcinku – orzekła Katarzyna Skrzynecka.

9/9
Michał Rudaś jako Lionel Richie
M. Zawada

Michał Rudaś wcielił się w Lionela Richie w utworze „All Night Long.

Uważam, że twoje oddanie muzyce, oddanie śpiewaniu, jest tak urzekające, że z rozkoszą się patrzy na twoje występy. Dziękuję ci za to – mówił Paweł Królikowski.

Kto wygrał? Jury nie wskazało jednoznacznie zwycięzcy i głosami uczestników, zgromadziwszy ostatecznie 43 punkty na pierwszym miejscu znalazł się Michał Rudaś. Czek na 10 tysięcy złotych przekazał dla Dominika Samiły, podopiecznego Fundacji Dwa Serca.

A już za tydzień: Bill Kaulitz (Tokio Hotel), Danzel, Stanisław Soyka, Sia, Jason Derulo, Chris de Burgh, Liza Minelli, Kazik Staszewski (Kult).

Więcej na temat Twoja Twarz Brzmi Znajomo