Ruszyła 20. jubileuszowa edycja "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" z udziałem najlepszych uczestników poprzednich sezonów. A są to Mateusz Ziółko, Kacper Kuszewski, Filip Lato, Stefano Terrazzino, Katarzyna Skrzynecka, Ola Szwed, Maria Tyszkiewicz oraz Basia Kurdej Szatan. Tym razem ocenia ich jury w składzie Małgorzata Walewska, Robert Janowski oraz... Piotr Gąsowski. Kto wypadł najlepiej w 1., premierowym odcinku programu?

Reklama

"Twoja Twarz Brzmi Znajomo": Skrzynecka znów najlepsza!

Pierwszy odcinek rozpoczął się od występu wszystkich gwiazd 20. edycji show, które zaśpiewały hit Tiny Turner - "Simply the best". Potem kolejno na scenie prezentowali się poszczególni uczestnicy. Rozpoczął Mateusz Ziółko, któremu przypadł występ w duecie. Wraz z Kubą Szmajkowskim wykonali hit Eda Sheerana i Justina Biebera „I don’t care”.

Jako druga na scenie, jako Ewa Demarczyk, zaprezentowała się Maria Tyszkiewicz. Było to piekielnie trudne zadanie dla wokalistki:

Kochana, byłaś wspaniała, ale były takie momenty, gdzie się z tą Ewą rozjeżdżałaś w śpiewaniu. Ewa bardziej wychodzi z deklamacji, a ty miałaś takie momenty, gdzie ten wokal brał górę nad słowem. Wspaniale poradziłaś sobie z nastrojem przede wszystkim. I to jest waśnie to, za co Ewę Demarczyk właśnie cenimy. Wyglądasz pięknie i w ogóle, jakeś wyrosła, Maryśka
oceniła Walewska
Maria Tyszkiewicz jako Ewa Demarczyk

Po Marii kolejno na scenie prezentowali się Stefano Terrazzino jako Liza Minelli, Filip Lato jako Robbie Williams, Ola Szwed jako Shaggy oraz Kacper Kuszewski jako Rita Ora. Potem przyszedł czas na Basię Kurdej-Szatan, która wcieliła się w Urszulę! Co ciekawe, sama wokalistka pojawiła się na scenie "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" i skomentowała występ aktorki.

Basia Kurdej Szatan i Urszula w Twoja Twarz Brzmi Znajomo 20

Jako ostatnia wystąpiła Katarzyna Skrzynecka. Gwiazda wylosowała „wehikuł czasu”, czyli możliwość wyboru swojego ulubionego występu z poprzedniej edycji (będzie ją miał każdy uczestnik). Aktorka postawiła na swój finałowy występ z 1. edycji - „Time to say goodbye”, gdzie wcieliła się w podwójną rolę - z jednej strony była Andreą Bocellim, a z drugiej Sarah Brightman!

Zobacz także
Jestem zaszczycony, że mogłem to zobaczyć na żywo i jestem dumny, że jesteś moją koleżanką. Brawo Kasia
powiedział Robert Janowski

W ten oto sposób Skrzynecka wygrała w 1. odcinku 20. edycji show, a czek na 10 tysięcy złotych przekazała Fundacji Kocham.

Reklama

Gratulujemy!

Katarzyna Skrzynecka jako Andrea Bocelli i Sarah Brightman w TTBZ 20
Katarzyna Skrzynecka jako Andrea Bocelli i Sarah Brightman
Uczestnicy Twoja Twarz Brzmi Znajomo 20
Polsat
Reklama
Reklama
Reklama