Hubert Urbański na planie show Agent-Gwiazdy
Facebook
TV-Show

Hubert Urbański jest agentem?! Fani programu znaleźli na to dowód!

Urbański kłamał?

Już za kilka dni wielki finał programu "Agent-Gwiazdy". Czy okaże się, że to właśnie Hubert Urbański jest osobą, której zadaniem jest utrudnianie rozwiązywania zadań uczestnikom show? Fani programu uważają, że to właśnie były prowadzący program "Milionerzy" jest tytułowym agentem!

 

Finał "Agenta" już dziś! Kto wygra program? Zobacz zwiastun finałowego odcinka show!

Hubert Urbański jest agentem?

Huberta Urbańskiego od początku programu pozostali uczestnicy nazywali "gapą". Przy wykonywaniu wielu zadań był rozkojarzony, myliły mu się ważne fakty, wiele osób wprowadził w błąd, a podczas konkurencji, które odbywały się na wysokościach - nie chciał wykonywać zadania. Hubert mówił uczestnikom, że ma lęk wysokości i nie potrafi się przełamać. Dlatego pozostali wybaczali mu to, że nie wykonał zadania i przez to dostaną mniej pieniędzy do wspólnej puli. A na tym polega właśnie funkcja agenta - utrudniać wykonywanie zadań tak, żeby grupa zarobiła jak najmniej pieniędzy... Okazuje się jednak, że na stronie agencji Bumerang, w której jednym z aktorów jest Huber, znajduje się jego CV, a w nim w kategorii umiejętności: skoki spadochronowe! Fani programu szybko znaleźli stronę agencji i napisali o tym na oficjalnym profilu show na Facebooku. 

 

Strona agencji Bumerang z CV Huberta Urbańskiego

Hubert Urbański jest agentem
Facebook

 

Początkowo wydawało się, że obsadzenie Huberta w roli Agenta byłoby zbyt przewidywalne, bo Hubert to bardzo inteligentny człowiek, który w programie "Milionerzy" wiele razy udowodnił, że potrafi manipulować ludźmi. Z tego też powodu wiele osób nie typowało go na "Agenta", bo wydawało się to zbyt oczywiste, ale może właśnie o to chodziło, żeby zmylić uczestników? Do tego w ostatnich odcinkach Hubert często psuł wiele zadań i kłócił się z Macademian Girl. Podczas zadania w bibliotece, okazało się, że Hubert zmylił Joannę Jabłczyńską wysyłając ją po książki w miejsca, w których ich nie było. Joanna Jabłczyńska obstawiała go w teście i odpadła, co mogłoby teoretycznie wykluczać Huberta z grona podejrzanych, ale równie dobrze zarówno Macademian Girl, jak i Antek Królikowski mogli obstawiać Huberta, ale po prostu na więcej szczegółowych pytań odpowiedzieli lepiej niż Jabłczyńska. Mało tego. Fani show twierdzą, że w zwiastunie programu, gdy Kinga Rusin pyta, kto jest agentem, rękę podnosi Hubert Urbański. Dodatkowo fani programu twierdzą, że plotka o tym, że Hubert jest agentem, pojawiła się w sieci już dwa tygodnie temu. Myślicie, że to prawda? 

 

Fani uważają, że to dowód na to, że Hubert jest agentem!

Fani Agent-Gwiazdy twierdzą, że agentem jest Hubert Urbański
Facebook

Agent, Hubert Urbański jest agentem

Agent, Hubert Urbański jest agentem

 

Hubert Urbański jest agentem
Facebook

Hubert Urbański jest agentem
Facebook

 

Kto jest Agentem?

Zanim jeszcze program "Agent-Gwiazdy" pojawił się na antenie, w sieci pojawiła się informacja, że agentem jest Dominika Tajner-Wiśniewska. Wiele osób stawiało właśnie na nią, bo Dominika wielu zadań nie wykonywała i raczej trzymała się z boku, a agent to osoba, która nie powinna się rzucać w oczy. Dominika jednak odpadła tuż przed półfinałem, a w grze zostali wtedy - Macademian Girl, Antek Królikowski, Hubert Urbański i Joanna Jabłczyńska. I to właśnie aktorkę wiele osób typowało na agenta, bo Joanna wiele razy mieszała w zespole, a do tego w przedostatnim odcinku udało jej się oszukać Macademian Girl i Antka Królikowskiego i wygrać z nimi w walce o immunitet. Joanna jednak odpadła z show tuż przed finałem i w gronie podejrzanych znów znalazł się Hubert Urbański.

 

ZOBACZ: TVN podjął decyzję w sprawie drugiej edycji programu "Agent - Gwiazdy". Program wróci na antenę?

 

Hubert Urbański jest agentem?

Półfinał show Agent Gwiazdy
facebook.com/agentgwiazdytvn

Myślicie, że Hubert kłamał na temat tego, że ma lęk wysokości, żeby oszukać uczestników i nie wykonać wielu zadań?

Hubert Urbański na gali
Ons.pl

Hubert Urbański na planie show Agent-Gwiazdy
Facebook
TV-Show
Finał "Agenta" za tydzień, a fani coraz pewniejsi: Hubert jest agentem! Znaleźli kolejne dowody!
A wy kogo obstawiacie?

Za nami półfinał programu "Agent"! Przypomnijmy, w pófinałowym odcinku "Agenta" starli się ze sobą: Antek Królikowski ,  Macademian Girl  i  Hubert Urbański .  Uczestnicy mieli do wykonania kilka zadań , między innymi   odmierzyć 70 metrów krokami, odmierzyć 70 sekund oraz odmierzyć 7-kilogramowy worek z piaskiem.   Ostatecznie nikt nie odpadł z programu...  W programie uczestnicy zaczynali kręcić coraz bardziej, a fani show na Facebooku coraz częściej obstawiają, że agentem jest... Hubert Urbański! Dlaczego? Oto kilka dowodów. Kto jest agentem? Po pierwsze, w programie podczas zadawania pytań i uzyskiwania odpowiedzi, kartka z odpowiedziami Huberta nie została pokazana - zauważył jeden z fanów. Chodziło o pytanie dotyczące tego, ile fragmentów złota znalazł agent. Tu Urbański zaczął kręcić bardziej niż Tamara i Antek...   Kolejny z fanów zwrócił uwagę na to, że odpowiedzi Huberta za bardzo różniły się od odpowiedzi pozostałych uczestników i to go zastanowiło.  Dziwne trochę, Hubert mówi, że agent Antek (według niego) znalazł 0 złota, a Antek z Tamarą mówią, że agent znalazł 4 złota czyli Hubert - napisał fan. Trzeci dowód, o którym pisaliśmy, to fakt, że  Hubert mówił uczestnikom, że ma lęk wysokości i nie potrafi się przełamać, a na  stronie agencji Bumerang, w której jednym z aktorów jest Huber, znajduje się jego CV, a w nim w kategorii umiejętności: skoki spadochronowe!   Jaka jest prawda? Kto jest agentem? Odpowiedź na to pytanie poznamy dopiero za tydzień...   Zobacz też:  Hubert Urbański jest Agentem w Agent-Gwiazdy. Jest dowód!   Waszym zdaniem, kto jest agentem? Hubert Urbański? A może Tamara?   Są tacy, którzy twierdzą, że to Antek jest agentem!

Macademian Girl
TV-Show
Macademian Girl zdradziła się na blogu: "Strzegłam się agenta 24 godziny na dobę". Pisze o sobie samej?! Zobaczcie sami!
Macademian Girl zdradziła się na blogu: "Strzegłam się agenta 24 godziny na dobę". Pisze o sobie samej?! Zobaczcie sami!

Macademian Girl jest agentem? W programie została już tylko finałowa trójka, a w niej... agent! We wczorajszym odcinku z show pożegnała się Joanna Jabłczyńska, która przez wielu typowana była na agenta. A jednak, program po raz kolejny zaskoczył! Do ostatniego starcia dotarło już tylko troje uczestników: Antek Królikowski, Hubert Urbański oraz Macademian Girl. Czy to właśnie niepozorna blogerka jest tytułowym agentem? Po ostatnim odcinku na blogu Tamary pojawił się wpis z opisem ostatnich zmagań uczestników programu. Macademian Girl nie ukrywa, że bacznie obserwuje swoich kolegów z "Agenta". Według niej zarówno Hubert, jak i Antek sporo namieszali w programie, choć każdy z nich innymi metodami. Hubert w show „Agent – Gwiazdy” wielokrotnie działał na szkodę grupy i robił wszystko, żebyśmy nie zarobili pieniędzy, a czasem wręcz rezygnował z podejmowania wyzwań. W tej kwestii ma wiele wspólnego z Antkiem. Chociaż metody ich działania są zupełnie różne, efekt jest podobny. W życiu prywatnym obu z nich darzę  dużą sympatią i szacunkiem, ale w programie muszę mieć przytomny umysł i otwarte oczy! Nauczyłam się ufać swojej intuicji. W końcu gdzieś kończy się strategia uczestnika, a zaczyna działanie Agenta - napisała Tamara na swoim blogu. Macademian Girl zauważyła również, że Joanna Jabłczyńska, która odpadła z programu, również często utrudniała wykonywanie zadań. Aktorka nie poradziła sobie z testem, czego efektem było jej zakończenie przygody z programem. Tym razem najgorzej rozwiązała go Joasia, która odpadła tym samym z programu. Cóż, Asia spisywała się w grze świetnie, nic więc dziwnego, że o mały włos, a nie znalazłaby się w finale. Chociaż wielokrotnie mieszała szyki i ściągała na siebie podejrzenia, walczyła jak każdy z nas i tak samo ciężko pracowała nad powiększeniem wspólnej puli....

Joanna Jabłczyńska
Facebook
TV-Show
Joanna Jabłczyńska odpadła z "Agenta"? Zdradziła dlaczego: "Byłam najbardziej odizolowaną uczestniczką"
Kto jest agentem?

Joanna Jabłczyńska odpadła z programu "Agent". Aktorka i radczyni prawna pożegnała się z popularnym show we wczorajszym odcinku. Jej zakończenie przygody z "Agentem" dla wielu jest zaskoczeniem, ponieważ liczne grono widzów właśnie Joasię typowało na agenta. Po raz kolejny jednak program przyniósł nieoczekiwany zwrot akcji. W show zostali już tylko: Macademian Girl, Antek Królikowski i Hubert Urbański. Joanna Jabłczyńska nie weźmie udziału w najbardziej emocjonującym, końcowym starciu w programie. Czy tego żałuje, odpowiedziała w programie "Dzień Dobry TVN". Mi jest najbardziej przykro, że ominęłam ten jeden odcinek i te konkurencje kolejne. Z tego powodu było mi najbardziej przykro. Słyszałam różne tajemnicze doniesienia, co będzie w tym kolejnym odcinku i tak bardzo chciałam w nim uczestniczyć - zdradziła była uczestniczka programu "Agent". Joanna Jabłczyńska jest wielką miłośniczką sportu i zdrowego stylu życia. Czy wymagające zadania były dla niej wyzwaniem, a może wręcz przeciwnie, uznała je za łatwe? Jeżeli chodzi o sprawność fizyczną, to nie było konkurencji, która by mi sprawiła jakąś trudność. Natomiast musiałam pokonywać swoje lęki. Jak każdy, kto nie jest samobójcą, mam lęk wysokości i konkurencja ze schodzeniem z budynku 70 metrów w dół, głową w dół - naprawdę to było bardzo ciężkie zadanie - powiedziała w "Dzień Dobry TVN". Aktorka odpowiedziała również co nieco na temat relacji pomiędzy uczestnikami programu. Podobnie, jak w wywiadzie, którego udzieliła jakiś czas temu Party.pl, potwierdziła, że ona sama trzymała się raczej na uboczu. Czas wolny pomiędzy kolejnym nagraniami poświęcała na naukę i pracę. Ja chyba byłam najbardziej odizolowaną uczestniczką. Przede wszystkim dlatego, że zdjęcia trwają zawsze długo, więc ja wiedziałam z czym to się je - zabrałam...

Nasze akcje
Gwiazdy
Newsy
Chcesz dobrze czuć się we własnej skórze tak, jak największe gwiazdy? Działaj metodą małych kroków!
Partner
Skuteczny trening bez wysiłku? Teraz to możliwe!
Newsy
Skuteczny trening to nie tylko siłownia!
Partner
Weleda
Newsy
Kosmetyki, które łączą tradycję z nowoczesnością. Poznaj je!
Partner
Nowości
PartyExtra
Małgorzata Rozenek-Majdan uśmiechnięta
Newsy
Małgorzata Rozenek-Majdan
BZ
Julia Wieniawa w neonowej sukience na lato
Newsy
Julia Wieniawa
BZ
Katarzyna Cichopek na 59 Festiwalu w Opolu
Newsy
Katarzyna Cichopek
BZ
Klaudia El Dursi na plaży
TV-Show
Hotel Paradise
BZ
Ślub od pierwszego wejrzenia x-news
TV-Show
Ślub od pierwszego wejrzenia
BZ
Versace wiosna-lato 2022
Fleszstyle
Trendy w koloryzacji włosów na wiosnę i lato 2022. Te odcienie robią mocne wrażenie
Marcelina Zielnik
Gorący trend: Dopamine dressing
Fleszstyle
Dopamine dressing to najgorętszy trend sezonu. Obłędną koszulę w stylu Małgorzaty Rozenek-Majdan kupisz w Sinsay za 39,99
Anna Kusiak
Klaudia Halejcio w najmodniejszych spodniach tego lata. Niemal identyczne kupisz w Sinsay za 35 zł
Newsy
Klaudia Halejcio w najmodniejszych spodniach tego lata. Podobne kupisz w Sinsay za 35 zł
Urszula Jagłowska-Jędrejek
Anna Lewandowska w swetrze za ponad tysiąc złotych
Newsy
Anna Lewandowska w modnym swetrze ponad tysiąc złotych. W Sinsay kupisz podobny za 50 złotych!
Aleksandra Skwarczyńska-Bergiel
Moda uliczna wiosna-lato 2022
Fleszstyle
Najmodniejsze buty na wiosenno-letni sezon. Te modele ma w szafie każda it-girl
Marcelina Zielnik