Oglądalność programu Agent - Gwiazdy

TVN podjął decyzję w sprawie drugiej edycji programu "Agent - Gwiazdy". Program wróci na antenę?

Oglądalność programu Agent - Gwiazdy

Będzie kolejna edycja programu "Agent"! Show, w którym gwiazdy z pierwszych stron biorą udział w wielu ekstremalnych zadaniach, zyskał sporą sympatię telewidzów. Ogromne emocje, intrygi, ciekawe zadania, różne osobowości oraz charyzmatyczna prowadząca Kinga Rusin sprawiły, że "Agent-Gwiazdy" stał się jednym z najpopularniejszych programów rozrywkowych. Każdy kolejny odcinek gromadzi przed telewizorami ponad milionową widownię, nic więc dziwnego, że stacja TVN zdecydowała się na kontynuowanie tego formatu - taką informację podał portal branżowy wirtualnemedia.pl.

 

Kiedy druga edycja "Agenta"?

Druga po reaktywacji, a de facto już piąta edycja programu "Agent" zaplanowana jest już na wiosnę 2017 roku. Tę informację potwierdził przedstawiciel stacji TVN, który jednocześnie podkreślił, że program jest sporym sukcesem. Choć powrót do "Agenta" początkowo wiązał się z pewnym ryzykiem.

Jesteśmy zadowoleni z wyników „Agenta-Gwiazdy”. Decyzja o powrocie do tego formatu po latach nie była oczywista, ale to był dobry wybór - powiedział w wywiadzie z portalem wirtualnemedia.pl Bogdan Czaja, zastępca dyrektora programowego Grupy TVN.

Na razie nie wiadomo jeszcze, czy w kolejnej edycji również pojawią się celebryci czy anonimowe osoby, wyłonione w castingu, jak to było przed reaktywacją programu. Ostateczna decyzja zapadnie jesienią, podczas ustalania ramówki stacji. Cieszycie, że będzie kolejna edycja "Agenta"?

 

Zobacz też: Macademian Girl, Tajner, Urbański, Jabłczyńska, Królikowski? Kto wygra Agenta? Zagłosuj w naszym PLEBISCYCIE.

 

Program "Agent" jest prawdziwym hitem! Show wróci na antenę już za rok.

Facebook/Agent - Gwiazdy TVN

Nie wiadomo jeszcze, czy w nowej edycji wezmą udział celebryci czy anonimowe osoby.

Antek Królikowski, Macademian Girl, Dominika Tajner-Wiśniewska, Hubert Urbański, Kinga Rusin
Facebook/Macademian Girl

Więcej na temat Kinga Rusin Agent
Przeładuj

Co zrobić, by przebić się na Youtubie? Radzi Danny Ferreri!

zobacz 01:05