Sara i Mariusz z "Hotelu Paradise" 3 są parą?
Mat. prasowe
TV-Show

"Hotel Paradise 3": Kolejna para wśród uczestników?! "Między nami jest zdecydowanie coś więcej"

Jeszcze w żadnej edycji "Hotelu Paradise" nie było tylu związków! Czyżby właśnie kolejna para się ujawniła?!

Trzecia edycja "Hotelu Paradise" jest naprawdę bogata w uczucia! Jeszcze w żadnej polskiej edycji nie powstało aż tyle szczęśliwych par! Co prawda niedawno Simon i Bibi ogłosili swoje rozstanie, ale wygląda na to, że kolejna para może dołączyć do grona szczęśliwców! Podpytywani przez fanów uczestnicy postanowili skomentować swoje relacje: 

Jest zdecydowanie coś więcej

O kogo chodzi? Czy właśnie kolejna para się ujawniła? 

Zobacz także: "Hotel Paradise": Basia ostro komentuje rozstanie Bibi i Simona. Ma dość

"Hotel Paradise": Ślub Marietty Witkowskiej! Tak wyglądał jej pierwszy taniec [WIDEO]

Nowa para wśród uczestników "Hotelu Paradise 3"? 

Uczestnicy "Hotelu Paradise 3" nie mogą narzekać na brak relacji, które zrodziły się na rajskim Zanzibarze. Początkowo widzowie byli zauroczeni piękną relacją Basi i Krystiana, którzy wygrali "Hotel Paradise". Niestety miłość zwycięzców nie przetrwała, a o rozstaniu poinformowali tuż po finale. Mocną więź zbudowali także Simon i Bibi. Niestety również ten związek nie przetrwał, mimo tego, że Bibi niedługo wcześniej wybaczyła Simonowi zdradę

Dużym zaskoczeniem był związek Oli i Michała, który w "Hotelu Paradise" budził mnóstwo kontrowersji. Uczestnicy mimo początkowego sceptycznego nastawienia kolegów i widzów, do dziś cieszą się miłością. W związku pozostali także Kara i Marcin. Zakochani niedawno wprowadzili się do wspólnego mieszkania w Warszawie. Kolejną parą, która poznała się w 3. edycji "Hotelu Paradise" są Maurycy i Luiza a także... największe zaskoczenie czyli Basia i Krzysiek. Chociaż w programie nie przyszło im przez głowę, że mogliby być razem, dziś nie widzą bez siebie życia. 

Wygląda jednak na to, że to nie koniec niespodzianek. Widzowie "Hotelu Paradise" podejrzewają, że coś może być także pomiędzy Sarą a Mariuszem. Sara zapytana o kolegę z programu odparła tylko: 

No co z Mariuszem... Bardzo się lubimy 

Z kolei na pytanie o to, czy jest w związku napisała, że to tajemnica. Pytanie o relacje z Sarą z "Hotelu Paradise" dostał również Mariusz. Na pytanie czy jest pomiędzy nimi coś więcej odpowiedział: 

Zdecydowanie coś więcej 

Chociaż chwilę później zasugerował, że jest... singlem. A może jeszcze jest singlem? Jak rozumiecie te odpowiedzi? 

Zobacz także: "Hotel Paradise 3": Bibi komentuje rozstanie z Simonem: "Bardzo mi przykro…"

Fani wciąż dopytują Sarę i Mariusza z "Hotelu Paradise" o to, co ich łączy. Uczestniczka 3. edycji nie zaspokoiła jednak bezpośrednio ciekawości widzów. W dodatku nie zdradziła, czy jej serce faktycznie jest zajęte. 

Instagram @sara_hotelparadise3

Mariusz, odpowiadając na pytania co łączy go z Sarą odpowiedział, że "zdecydowanie coś więcej", jednak trudno specyzować, ponieważ niedługo później przyznał, że jest singlem. A może relacja pomiędzy nim a Sarą jest na tyle świeża, że nie można jeszcze mówić o tym, jak o związku? Co sądzicie? Czy Sara i Mariusz z "Hotelu Paradise 3" tworzyliby zgodną parę? 

Instagram @mariuszjurekpl

W programie "Hotel Paradise" Sara tworzyła parę z Maurycym. Uczestnikowi trudno było pogodzić relacje z Luizą jak i z Sarą. Obie były dla niego niezwykle ważne. Kiedy Luiza odpadła z "Hotelu Paradise" Maurycy pozostał w parze z Sarą, jednak ich stosunki były czysto przyjacielskie. Niedługo po emisji finału Maurycy zdradził, ze jest z Luizą w związku. Zakochani jednak nie obnoszą się ze swoim uczuciem.

Instagram

Sara do tej pory nie stworzyła żadnego związku. Czyżby właśnie miało się to zmienić? Pasowałaby do Mariusza? Jak do tej pory, w "Hotelu Paradise 3" doszło do dwóch rozstań: Simona i Bibi oraz Basi i Krystiana. Aktualnie w związkach pozostają: Luiza i Maurycy, Kara i Marcin, Krzysiek i Basia a także Ola i Michał. 

Kto odpadł z
Mat. prasowe

"Hotel Paradise": Maurycy i Luiza są parą
Mat. prasowe
TV-Show
"Hotel Paradise": Luiza i Maurycy są parą! Uczestnik właśnie potwierdził związek! 
Luiza i Maurycy to już piąta para z 3. edycji "Hotelu Paradise", która postawiła na miłość po programie! Zobaczcie, co powiedział Maurycy.

Kolejna para 3. edycji " Hotelu Paradise " właśnie potwierdziła swój związek! Maurycy i Luiza w programie zbudowali naprawdę mocną relację i pomimo tego, że początkowo bazowali tylko na relacjach przyjacielskich, po programie przerodziło się to w coś więcej! Właśnie potwierdził to sam Maurycy!  Zobacz także:  "Hotel Paradise": Marcin tłumaczy się ze związku z Karą! Reakcja fanów bezcenna Maurycy i Luiza z "Hotelu Paradise" są parą  Trzecia edycja "Hotelu Paradise" była wyjątkowa! Po raz pierwszy w historii polskiej edycji programu, po emisji powstało aż tyle związków! Swoją miłość potwierdzili już Bibi i Simo n, Ola i Michał , a także Marcin i Kara . Zwycięska para, co prawda się rozstała , ale Bibi zdradziła, że Basia spotyka się z Krzysztofem a teraz... Maurycy ogłosił, że Luiza jest jego dziewczyną!  Luiza i Maurycy już w trakcie emisji "Hotelu Paradise" nie ukrywali, że mają ze sobą kontakt. Dodawali mnóstwo wspólnych zdjęć, mogących sugerować, że łączy ich coś więcej, jednak fani show byli ostrożni w swoich podejrzeniach, wiedząc, że uczestnicy mogą specjalnie podkręcać atmosferę wokół siebie. Okazało się jednak, że Maurycego i Luizę na prawdę połączyło coś więcej i postanowili zostać parą! Uczestnik potwierdził to, odpowiadając na pytanie:  Lui jest Twoją dziewczyną oficjalnie? Czy tylko się przyjaźnicie?  Maurycy wiele razy żartobliwie odpowiadał na to pytanie, jednak odpowiedział na nie na serio:  Myślę, że dla nikogo nie jest to zaskakujące, ze łączy nas coś więcej, więc tak spotykamy się jest moją dziewczyną i zobaczymy co z tego będzie.  Przy okazji dodał swoje przemyślenia dotyczące nazewnictwa w związku:  Chociaż w sumie określenie...

Basia z "Hotelu Paradise" o rozstaniu Simona i Bibi, co powiedziała?
Instagram @bibi.hotelparadise3 @basia.pedlowska
TV-Show
"Hotel Paradise": Basia ostro komentuje rozstanie Bibi i Simona. Ma dość
Basia z "Hotelu Paradise" postanowiła odnieść się do pytań na temat rozstania Bibi i Simona. Będzie odwet za ujawnienie jej związku z Krzysztofem?

Basia z " Hotelu Paradise " wypowiedziała się na temat rozstania Bibi i Simona dość dosadnie. Ciągłe pytania fanów sprawiły, że w końcu zdecydowała się odpowiedzieć raz a porządnie, co o tym myśli. Czy odegrała się na Bibi za to, że ona wcześniej wygadała się o tajemnicy jej związku z Krzysztofem ? Zobaczcie, co powiedziała Basia Pędlowska.  Zobacz także:  "Hotel Paradise 3": Simon i Bibi wrócą do siebie? Krystian skomentował rozstanie uczestników! "Hotel Paradise": Basia o rozstaniu Bibi i Simona Emocje po rozpadzie związku Bibi i Simona z "Hotelu Paradise" ciągle nie opadły. Finaliści 3. edycji mieli za sobą już jeden kryzys, który ostatecznie udało im się pokonać. Niestety ta historia nie miała happy endu i pod koniec czerwca ogłosili, że postanowili się rozstać.  Starałem się, robiłem co w mojej mocy aby nasz związek przetrwał. Bardzo chciałem aby nasza miłość rozwijała się, znaczyła coś więcej. Nie wiem co mógłbym jeszcze zrobić ale już jest zbyt późno  - pisał Simon  Bibi również nie kryła swojego smutku, przyznając że nigdy nie pomyślałaby, że będzie musiała napisać o rozstaniu z Simonem, który w ostatnich miesiącach stał się najważniejszą osobą w jej życiu.  Zobacz także:  "Hotel Paradise 3": Bibi komentuje rozstanie z Simonem: "Bardzo mi przykro…" Fani pary pytają o komentarze w sprawie rozstania również przyjaciół Bibi i Simona z "Hotelu Paradise". Basia postanowiła konkretnie zaspokoić ciekawość fanów, na temat swojego stanowiska:  Nie zadawajcie mi pytań na temat związku Simona i Bibi, bo to są ich wybory, ich decyzje, ich życie i każdy ma prawo robić to, co chce. Mi jest daleko od tego, żeby oceniać to wszystko....

Luiza "Hotel Paradise 3"
Mat. prasowe
TV-Show
"Hotel Paradise 3": Luiza pozbyła się Basi a teraz czas na... Bibi?! Partnerka Simona jest załamana 
Emocje w "Hotelu Paradise 3" sięgają zenitu. Jak się okazuje, los kolejnej mocnej pary wisi na włosku. Simon zostawi Bibi dla Luizy?

Po ostatnich wydarzeniach w "Hotelu Paradise 3" emocje wciąż nie ostygły. Luiza i Ola ponownie znalazły się na językach widzów, którym zachowanie dziewczyn nie specjalnie przypadło do gustu . Okazuje się, że rozbicie związku Krystiana i Basi może nie być jedynym szokującym wydarzeniem! Choć Krystian zapowiedział Luizie otwartą wojnę , jednemu z uczestników szczególnie zależy na tym, by dziewczyna pozostała w programie. Czy uda jej się rozbić kolejną mocną parę? "Hotel Paradise 3": Luiza odbije Simona Bibi? Do " Hotelu Paradise 3 " dołączyła nowa uczestniczka, a po jednym z zadań ponownie doszło do kolejnej zamiany par. Tym sposobem Sara zastąpiła miejsce Luizy przy boku Krystiana, a ta znalazła się w parze z Simonem, który do tej pory był nierozłączny z Bibi. Choć mogłoby się wydawać, że pomiędzy tą dwójką nawiązało się prawdziwe uczucie i wszyscy zakładali, że razem dotrwają do finału, zachowanie Simona sprawiło, że Bogusia coraz bardziej martwi się o swoją pozycję. Co więcej chłopak sam przyznał, że jego planem jest pozostawienie Luizy jak najdłużej w programie! On mówi ciągle o tobie! - wyznała w rozmowie z Luizą. I choć zaznaczyła, że wierzy, że nie ma ona wobec Simona większych zamiarów, wygląda na to, że nie do końca ufa swojemu, obecnie byłemu, partnerowi.  Mówisz o Lui jakby to była dobra opcja dla Ciebie, a ja jestem, bo jestem. Nie chcesz siadać obok mnie. Tak to odebrałam - stwierdziła z wyrzutem. Simon nie ukrywa, że od początku złapał z Luizą świetny kontakt, a podczas wspólnego śniadania wyznał jej, że uważa ją za bardzo lojalną i kontaktową osobę. Mimo tego w stronę Bibi również padły poważne deklaracje - Simon wyznał, że być może chciałby być z nią w związku po programie! Czy jednak...

Nasze akcje
Zmysłowy i uwodzicielski czy delikatny i czarujący – jaki jest twój zapach?
Newsy
Ponadczasowy czy zaskakujący? Ten zapach ma jedno i drugie!
Partner
Weleda
Newsy
Kosmetyki, które łączą tradycję z nowoczesnością. Poznaj je!
Partner
Sprawdź, jak skutecznie „cofnąć zegar” i odmłodzić spojrzenie!
Newsy
Spektakularny i jednocześnie naturalny wygląd? Sprawdź, jak odmłodzić spojrzenie!
Partner
Eva Longoria
Styl życia
Wymarzona sylwetka bez wyrzeczeń? To możliwe!
Partner
Newsy
Nowa kolekcja Lilou zachęca do świętowania wspólnych chwil
Partner
Pomysł na prezent: perfumy Tom Tailor
Newsy
Te perfumy symbolizują drogocenne chwile szczęścia i spokoju
Partner
Newsy
Niebanalna i ponadczasowa biżuteria Pandora zachwyca blaskiem
Partner
Newsy
Uwielbiasz taniec? Rozwijaj swoje umiejętności i dziel się nimi ze światem!
Partner
Nowości
PartyExtra
Małgorzata Rozenek-Majdan uśmiechnięta
Newsy
Małgorzata Rozenek-Majdan
BZ
Julia Wieniawa w neonowej sukience na lato
Newsy
Julia Wieniawa
BZ
Kasia Cichopek pozuje na huśtawce na swoim balkonie
Newsy
Katarzyna Cichopek
BZ
Klaudia El Dursi na plaży
TV-Show
Hotel Paradise
BZ
Ślub od pierwszego wejrzenia x-news
TV-Show
Ślub od pierwszego wejrzenia
BZ
Moda uliczna z nowojorskiego tygodnia mody wiosna/lato 2021
Fleszstyle
Modne fryzury wiosna 2021. Buttercream blonde to nowy trend dla fanek jasnych fryzur. Koloryzacja pasuje do większości karnacji
Marcelina Zielnik
Paul Costelloe wiosna/lato 2021
Fleszstyle
Te trzy trendy zdominowały makijaż na wiosnę i lato 2021
Marcelina Zielnik
Modelka z koloryzacją "terracotta hair"
Fleszstyle
Modne fryzury na wiosnę 2021. Koloryzacja "terracotta hair" to hit Instagrama. To najgorętszy trend
Anna Kusiak
Leonie Hanne
Fleszstyle
Ta fryzura to najgorętszy trend wiosny i lata 2021. Instagramerki ją uwielbiają
Marcelina Zielnik
Jessica Alba i soft bob
Fleszstyle
Modne fryzury na sezon wiosna-lato 2021. Soft bob odejmie ci minimum 10 lat
Anna Kusiak