Krzysztof i Basia z "Hotelu Paradise" oficjalnie potwierdzili, że są razem! Przepiękne zdjęcia oraz zmysłowe wideo właśnie pojawiły się w sieci! Chociaż Bibi o ich związku powiedziała w mediach już kilka dni temu, zakochani dopiero teraz postanowili zabrać głos. Zobaczcie, jak pięknie piszą o swoim uczuciu.

Reklama

Zobacz także: "Hotel Paradise": Basia i Krzysztof są razem! Wygadała się... Bibi!

"Hotel Paradise" Krzysztof i Basia potwierdzają swój związek

Basia wygrała 3. edycję "Hotelu Paradise" u boku Krystiana. Początkowo nie widziała świata poza programowym partnerem. Rzeczywistość bardzo szybko zweryfikowała ich relację i okazało się, że oboje wolą się przyjaźnić niż wiązać ze sobą. Basia jednak nie pozostała singielką zbyt długo. Jej relacja z Krzysztofem z "Hotelu Paradise" nie pozostała niezauważona przez widzów. Fani zauważyli ich czułości na relacjach publikowanych przez innych uczestników a także bliźniacze stylizacje, które często wybierają ludzie pozostający w związkach. Jako pierwsza domysły potwierdziła Bibi, ale ten najważniejszy głos należał do Basi i Krzysztofa. Zakochani zabrali właśnie głos i potwierdzili swoją miłość!

"Hotel Paradise": Krzysztof potwierdza związek z Basią

Basia i Krzysztof oficjalnie są w związku! Na ich Instagramach pojawiły się pierwsze romantyczne zdjęcia oraz wideo. Krzysztof tak pięknie napisał o Basi oraz miłości do niej:

Najpiękniejsze pary to te, które oprócz miłością darzą się przyjaźnią! Te, które wygłupiają się, kłócą, żartują, rozmawiają, ale kochają się w sposób, w który nikt na świecie nie może zwątpić. Miłość to nie tylko czułości. Miłość to troska, to skarb, miłość to przede wszystkim przyjaźń… I od takiej przyjaźni rozpoczęliśmy z @basia.pedlowska_hotelparadise3 naszą wspólną, piękną przygodę ♥️

Zobacz także: "Hotel Paradise": Luiza i Maurycy są parą! Uczestnik właśnie potwierdził związek!

"Hotel Paradise": Basia potwierdza związek z Krzysztofem

Basia z "Hotelu Paradise" po raz pierwszy skomentowała i potwierdziła swój związek z Krzysztofem. Tych dwoje połączyło uczucie już po programie. Gdy Basia rozstała się z Krystianem znalazła miłość w ramionach Krzysztofa. Oboje doceniają fakt, że ich uczucie pojawiło się dopiero, gdy mocno się zaprzyjaźnili. To właśnie ta ważna wartość była podwaliną ich miłości:

Przyjaźń to jest to co Naszą dwójkę połączyło już w Hotelu Paradise. Przerodziło się to w coś czego całkowicie się nie spodziewaliśmy , wiemy jednak , że chcemy iść razem do przodu i w tym samym kierunku ????

Jakim partnerem jest Krzysztof?

Cieszę się, że mam u swego boku Kogoś kto wie jaka jestem i to akceptuje, Kto dba, wspiera bez względu na wszystko i kiedy trzeba potrafi postawić do pionu ???????? w tym wszystkim jednak pozwala na to abym zawsze pozostawała sobą. Kogoś Kto nie tylko wymaga ale i daje od siebie... - napisała

Jednak to nie koniec pięknych słów oraz komplementów:

@krzysztof_hotelparadise3 - jesteś osobą, która sprawiła, że na nowo nauczyłam się latać bo nigdy nie podcinasz skrzydeł ale uskrzydlasz. Cieszę się, że jest to początek naszej historii ????☺️

Wszystkiego najlepszego! Krzysztof i Basia to piąta para z 3. edycji "Hotelu Paradise", która potwierdziła swój związek. Serdecznie gratulujemy.

Reklama

Basia i Krzysztof z "Hotelu Paradise" już więcej nie będą ukrywać swojego uczucia. Do sieci trafiły właśnie pierwsze wspólne oficjalne zdjecia! Ależ oni się kochają! Oboje podkreślają, że ta relacja jest wyjątkowa, ponieważ rozpoczęła się od przyjaźni, która utwierdziła ich w przekonaniu, że zawsze mogą na siebie liczyć. Będziecie im kibicować?

Mat. prasowe
Reklama
Reklama
Reklama