Kara z "Hotelu Paradise" pochwaliła się swoim szczęściem! Piękna uczestniczka show TVN7 podczas relacji na InstaStories zdradziła, że razem z Marcinem podjęli bardzo ważną decyzję dotyczącą ich związku i wspólnej przyszłości. Zakochani już nie ukrywają swojej radości! Sprawdźcie, co planują Kara i Marcin z "Hotelu Paradise 3"!

Reklama

Kara i Marcin z "Hotelu Paradise" zamieszkają razem

Kara i Marcin poznali się na planie trzeciej edycji "Hotelu Paradise", ale ich bliska relacja od samego początku wywoływała spore kontrowersje. Widzowie byli wściekli na Marcina za to, że zaraz po odejściu Nathalii tak szybko o niej zapomniał i zbliżył się do Kary. Również pozostali uczestnicy byli w szoku kiedy okazało się, że Marcin z Karą uprawiali seks w programie. W sieci wylała się na nich fala hejtu, a niektórzy internauci sugerowali, że ich związek z pewnością nie przetrwa próby czasu. Dziś wiemy już, że tak się nie stało, a Kara i Marcin są ze sobą bardzo szczęśliwi.

Kara i Marcin z "Hotelu Paradise" już nie ukrywają swojego szczęścia i chętnie publikują romantyczne zdjęcia i nagrania. Teraz okazuje się nawet, że ich związek wszedł na kolejny etap!

Instagram

Kara na co dzień mieszka w Trójmieście, a Marcin w Opolu, jednak jak się okazuje, już wkrótce to się zmieni! Para zdecydowała się bowiem, że zamieszkają razem. Kara pochwaliła się swoim szczęściem podczas relacji na InstaStories, gdzie odpowiedziała na pytanie jednego z internautów.

Czy przeprowadzasz się do nowego mieszkania?

- Tak, wynajmujemy mieszkanie! Dziś podpisujemy umowę. Teraz będziemy mieszkać razem!- odpisała Kara.

Instagram @kara_routman

Karze i Marcinowi serdecznie gratulujemy! Jak widać, miłość w związku pary z trzeciej edycji "Hotelu Paradise" kwitnie w najlepsze!

Po kilku miesiącach każdy już widzi i wszyscy rozumieją, że nie gramy w żadną grę. Udaje nam się budować relacje, zachować ciepło, harmonię, miłość - pisała ostatnio Kara.

Reklama

Zobacz także: Bibi z „Hotelu Paradise” niedawno rozstała się z Simonem, a teraz pokazała zdjęcie w sukni ślubnej. W komentarzach burza!

Instagram/marcin_grajoszek
Reklama
Reklama
Reklama