"Hotel Paradise 3":Simon i Bibi wkraczają w nowy etap związku
bibi.hotelparadise3
TV-Show

"Hotel Paradise 3": Simon i Bibi rozstali się! Uczestnik obwinia ukochaną!? "Ten weekend wiele wyjaśnił" 

Bibi i Simon z "Hotelu Paradise 3" już nie są razem. Simon opublikował szokujące oświadczenie. Jak się okazuje, w tym związku psuło się juz wcześniej. Obwinia Bibi?

W "Hotelu Paradise 3" tworzyli jedną z najpiękniejszych par i choć nie wygrali programu, nikt nie miał wątpliwości, że Simon i Bibi Zanzibar opuszczają z największą z nagród - prawdziwą miłością i swoją drugą połówką. Po zakończeniu emisji kontrowersyjnego show, zakochani w końcu potwierdzili, że nadal są razem, a fani byli dosłownie wniebowzięci. Niestety, nic nie trwa wiecznie. Choć tych dwoje dopiero co szukało wspólnego gniazdka w Krakowie, post Simona, który właśnie pojawił się na jego profilu na Instagramie nie pozostawia żadnych złudzeń - jego związek z Bibi dobiegł końca. 

Kochani ❤️ Nie wszystko złoto co się świeci 🤷🏻‍♂️ - zaczął Simon. 

Co takiego wydarzyło się pomiędzy finalistami "Hotelu Paradise 3"?

"Hotel Paradise" Bibi wprost o zdradzie Simona. "To poniekąd moja wina". Co wydarzyło się przed?

"Hotel Paradise 3": Bibi i Simon rozstali się

Oboje szaleli na swoim punkcie i choć życie Simona toczyło się w słonecznej Kalifornii, uczestnik "Hotelu Paradise 3" - dla Bibi - postanowił przeprowadzić się do Polski, a ich związek nabierał coraz większej powagi. Simon i Bogusia przekazali, że mają zamiar razem zamieszkać i zaczęli rozglądać się za wspólnym mieszkaniem, a chłopak nawet zdążył już poznać rodzinę swojej dziewczyny. Widzieliśmy kwiaty, czułe słowa, piękne wspólne zdjęcia i nic nie zapowiadało katastrofy, tym bardziej, że wszyscy sądzili, że największą próbę dla swojego związku - zdradę Simona - mają już za sobą. Tymczasem prawda okazała się zupełnie inna.

Ostatni weekend na Instagramowych profilach uczestników "Hotelu Paradise 3" prezentował się pięknie. Jak się okazało Maurycy, Luiza, Michał, Ola, Simon, Bibi, Basia, Krzysiek, Nathalia i Kuba postanowili wybrać się na wspólny wyjazd, podczas którego świętowali między innymi urodziny Bogusi i Basi. Wygląda jednak na to, że prawdziwe życie nie jest tak kolorowe jak relacje w mediach społecznościowych, a wydarzenia, do których doszło pomiędzy Bibi i Simonem na dobre przekreśliły ich szansę na dalsze budowanie wspólnej przyszłości.

Ten weekend wiele wyjaśnił, a właściwie poniedziałkowy wieczór. Jestem pozytywnym, uśmiechniętym i radosnym człowiekiem. Jeżeli coś robię, to z sercem i uśmiechem. Jak kocham, to na zabój. Niestety. Starałem się, robiłem co w mojej mocy aby nasz związek przetrwał. Bardzo chciałem aby nasza miłość rozwijała się, znaczyła coś więcej. Nie wiem co mógłbym jeszcze zrobić ale już jest zbyt późno - poinformował Simon. 

W swojej wpisie Simon wyznał, że to nie pierwszy raz, kiedy on i Bibi się rozstali! Choć wiadomość o skoku w bok przystojniaka z "Hotelu Paradise 3" szybko się poniosła, nikt nie myślał, że chłopak musiał zapłacić aż tak dużą karę za swój błąd. Teraz, jak przyznał, chce "uniknąć pomyłek i fałszywych oskarżeń". Simon postanowił być szczery ze swoimi fanami:

Czasami tak jest, że dwoje ludzi nie potrafi się odnaleźć. Nie piszmy tu o winie czy też nie twórzmy teorii. Ja czuję się przegrany. Przyjechałem do Polski dla miłości, z miłością w sercu. Niestety życie i rzeczywistość zweryfikowały wszystko. Dziękuję za ogromne wsparcie, dziękuję za przygodę, dziękuję za to uczucie. Coś się kończy i coś się zaczyna. Nie mam do nikogo żalu ani pretensji. Takie jest życie - zakończył Simon, na koniec dziękując swoim fanom. 

Uczestnik "Hotelu Paradise 3" nie ukrywa, że rozstanie z Bibi to dla niego coś bardzo trudnego. Tuż po opublikowaniu oświadczenia, Simon zdecydował się nagrać dla swoich obserwatorów InstaStory, na którym - ze łzami w oczach - mówił:

Wiem, że na pewno macie dużo pytań. Ja myślę, że jestem winny tego, żeby wam powiedzieć co się stało. Nikogo nie obwiniam. Czasami chce się zrobić coś z całego serca i się nie udaje. Ale nigdy nie zamykajcie się na miłość, bo jak jest potencjał, szansa na coś takiego pięknego, to zawsze idźcie do przodu. Żyliście naszą miłością, wspieraliście nas, trzymaliście za nas kciuki, ale nie można nic na siłę. Jak macie jakieś pytania, to śmiało. Postaram się wszystko wyjaśnić, ale czasami dwoje ludzi nie może się dogadać.

Pod wstrząsającym wpisie Simona natychmiast pojawiła się masa komentarzy od internautów oraz przyjaciół z programu. Co na to Bibi? Była partnerka Simona jeszcze nie skomentowała ich rozstania.

Zobacz także: "Hotel Paradise 3": Uczestnicy show pocieszają Simona po rozstaniu z Bibi! 

Simon i Bibi z "Hotelu Paradise 3" już nie są razem. Smutną wiadomość, która wstrząsnęła fanami programu, uczestnik przekazał za pomocą mediów społecznościowych. 

Simon postanowił być zupełnie szczery z fanami. Po opublikowaniu szokującego postu uczestnik "Hotelu Paradise 3" postanowił zwrócić się do obserwatorów za pomocą InstaStory. Tak smutnego widoku dawno nie doświadczyliśmy.

simonprice_hotelparadise3/Instagram
Simon i Bibi tworzyli parę od pierwszego odcinka "Hotelu Paradise 3". Widzowie kontrowersyjnego show byli świadkami ich miłosnych wyznań i na własne oczy widzieli, jak z dnia na dzień tych dwoje zakochuje się w sobie jeszcze bardziej. Uczestnicy doszli razem do samego finału, a po powrocie z Zanzibaru snuli bardzo poważne plany. Niestety, ich uczucie nie przetrwało próby czasu. 

Bibi i Simon w Hotelu Paradise 3
Instagram

Marietta z "Hotel Paradise" zdradziła, jak udało jej się wygrać casting! Ten sekret musi znać każdy
Instagram
Newsy
Marietta z "Hotelu Paradise" wybrała się na zakupy z kolegą z programu! Wspiera ją po rozstaniu z Chrisem?
Marietta z "Hotelu Paradise" wybrała się na zakupy z kolegą z programu! Wspiera ją po rozstaniu z Chrisem?

Marietta z "Hotelu Paradise" opublikowała w sieci nagranie z udziałem kolegi z programu. Uczestnik hitu TVN7 wspiera Mariettę po rozstaniu z Chrisem? Zaledwie kilka dni temu para, która wygrała pierwszą edycję "Hotelu Paradise" poinformowała, że ich związek to już przeszłość. Niestety, kilka miesięcy po zakończeniu programu Marietta i Chris przyznali, że powodem ich rozstania jest zbyt duża różnica charakterów. Teraz, w trudnych chwilach Marietta może liczyć na wsparcie kolegi z "Hotelu Paradise"!  Marietta z Łukaszem z "Hotelu Paradise" na zakupach Marietta i Chris tworzyli jedną z najsympatyczniejszych par, które poznały się na planie "Hotelu Paradise".  Po powrocie z Bali zakochani zamieszkali razem i spędzali ze sobą każdą chwilę. Niestety, w miniony weekend uczestnicy pierwszej edycji hitu TVN7 ogłosili swoje rozstanie.  Coś się kończy, coś się zaczyna. Niestety nasz związek z Chrisem dobiegł końca, była to nasza wspólna decyzja, jak się okazało jesteśmy zbyt różni. Proszę Was o zrozumienie i szacunek do zaistniałej sytuacji, oboje nie chcemy się na ten temat wypowiadać. - napisała Marietta na swoim Instagramie. Teraz, kilka dni od tamtych wydarzeń, Marietta opublikowała na Instagramie relację z jej spotkania z... Łukaszem z "Hotelu Paradise". Łukasz "Długi" razem z Mariettą wybrali się na kawę i wspólne zakupy. Przypominamy, że Łukasz już kilka dni temu skomentował rozstanie Marietty i Chrisa!  Kochałem Was razem, będę kochał Was osobno, dla mnie najważniejsze jest to żebyście byli szczęśliwi. Kocham Was po prostu moje zwierzaki ❤️ - napisał "Długi". Teraz Łukasz wspiera Mariettę po rozstaniu z Chrisem i pomaga jej w zakupach. Spójrzcie, na ich...

"Hotel Paradise": Chris i Marietta zdradzili, na co przeznaczą nagrodę!
Instagram
Newsy
Chris i Marietta z "Hotelu Paradise" rozstali się! "To nasza wspólna decyzja"! Zobaczcie, co się stało
Chris i Marietta z "Hotelu Paradise" rozstali się! "To nasza wspólna decyzja"! Zobaczcie, co się stało

Dla fanów " Hotelu Paradise " to z pewnością szokująca informacja! Chris Ducci i Marietta Witkowska potwierdzili rozstanie!  A więc związek, który dotrwał do finału show, przechodzi do historii! Zobaczcie, co napisał Chris: Moi Drodzy, ten post nie będzie należał do najprzyjemniejszych. Przepraszam jeśli zepsuje Wam ten piękny dzień - zaczął Chris. Zobacz także:  Marietta z "Hotelu Paradise" potwierdza rozstanie z Chrisem! "Miałam nadzieję, że nie będę nigdy pisać tego Chris i Marietta z "Hotelu Paradise" rozstali się Jak zaznaczył sam Chris, chce uniknąć plotek, dlatego postanowił sam poinformować o rozstaniu. Niektórzy z Was już sie domyślają a prędzej czy później ta wiadomość i tak ujrzałaby światło dzienne więc chce Was o tym oficjalnie poinformować aby uniknąć niepotrzebnych plotek na różnych portalach. Ostatnio zauważyliście że nie ma nas na wspólnych relacjach i coraz mniej wspólnych zdjęć więc z przykrością informujemy, że mimo wielu prób i starań doszliśmy do wniosku, że najlepszym rozwiązaniem jest się rozstać. Jak dodał, była to ich wspólna decyzja.  Oboje zrobiliśmy i daliśmy z siebie wszystko. Niestety nie udało się i musimy się z tym pogodzić. Rozstajemy się z szacunkiem i przyjaźnią w naszych sercach a szczegóły rozstania chciałbym zostawić dla siebie. 😉- napisał Chris na Instagramie. Uczestnik show podziękował wszystkim fanom za wsparcie oraz to, że tak mocno wierzyli w ich związek. Za wszystkie Wasze wiadomości, te dobre i te złe. Dziękuję. Jestem za to bardzo wdzięczny. ❤️ Na koniec skierował słowa do samej Marietty: Marietta, dziękuję Ci za wszystko i te niesamowite wspomnienia. To była najpiękniejsza przygoda w moim życiu. Życzę Ci...

Hotel Paradise
Mat. prasowe
Newsy
"Hotel Paradise 2": Fani oburzeni decyzją Dominiki i Artura o wyeliminowaniu Bartka! "Brak słów"
Hotel Paradise 2 - kto odpadł? Fani wściekli na decyzję Artura i Dominiki!

W "Hotel Paradise" nie brakuje zwrotów akcji i zaskoczeń. Podczas ostatniego rajskiego rozdania pożegnaliśmy aż dwoje uczestników - Bartka i Hanię. Jako pierwszy odpadł Bartek, a jego eliminacja była spowodowana decyzją Dominiki i Artura. Fani są wściekli i nie szczędzą słów krytyki parze, która usunęła z programu jednego z najbardziej lubianych uczestników. W szczególności dostało się Dominice. Dlaczego? Zobaczcie sami.  Zobacz także:  "Hotel Paradise 2": Krytyczne komentarze po pojawieniu się Hani! „Jaka ważna, nic powiedzieć nie można” Ostatnie rajskie rozdanie w "Hotelu Paradise", fani programu zapamiętają na długo. Pożegnaliśmy dwoje uczestników, w tym Bartka, który był ulubieńcem widzów. Dominika i Artur dzięki wygranej konkurencji, otrzymali możliwość eliminacji jednego z mieszkańców hotelu. Długo rozmawiali i zastanawiali się, kogo wybrać. Bartek jednak był przekonany, że Dominika nie pozwoli na to, aby to właśnie on opuścił program. Tak się jednak nie stało.  Staraliśmy się wywnioskować tak naprawdę każde aspekty - kto tutaj próbował znaleźć osobę dla siebie, bo wiadomo, że niektórym łatwo udało się znaleźć tutaj tę osobę, a niektórym się nie udało i się błąkali troszkę. Przykro mi to stwierdzić, ale tą osobą będziesz ty Bartek - przekazał decyzję Artur. Bartek przyjął decyzję z honorem i podziękował wszystkim uczestnikom za wspólnie spędzony czas. Widzowie jednak nie mogą pogodzić się z tym, że Dominika tak łatwo dała się zmanipulować Arturowi. W sieci pojawiło się wiele krytycznych komentarzy dotyczących zachowania tej dwójki.  Szkoda, jedyny fajny facet. Dominika brak słów....  Życie, ale Dominika mega straciła w moich i pewnie...

Nasze akcje
Strefa luksusu

Marzysz o sielsko-anielskim relaksie? Znajdziesz go w hotelu Bania!

Partner
materiały prasowe Lenovo
Fleszstyle

Świetna jakość w stylowym opakowaniu. Natalia Szroeder wybrała laptop Lenovo Yoga Slim 7

Partner
rafal-brzozowski
Newsy

Ci uczestnicy „The Voice of Poland” robią karierę muzyczną. Znasz wszystkich?

Partner
fotona-tatuaż
Fleszstyle

Nieudany tatuaż lub makijaż permanentny ? Wiemy, jak się go pozbyć!

Partner
torebka-skoda-hollie-warsaw
Fleszstyle

Barbara Kurdej - Szatan: "Nie miałam pojęcia, że niezabezpieczone drobiazgi mogą uderzyć z taką siłą"

Partner
justyna-steczkowska
Newsy

Justyna Steczkowska ponownie w „The Voice of Poland”! To wyjątkowy czas dla artystki

Partner
Revitalift Filler L'Oréal Paris
Fleszstyle

Wiele może się zmienić w ciągu 10 lat, ale twoja skóra nie musi! Test linii Revitalift Filler L'Oréal Paris

Partner
kosmetyki-weleda
Fleszstyle

Weleda, czyli pielęgnacja w harmonii z naturą i człowiekiem

Partner