"Hotel Paradise 3":Simon i Bibi wkraczają w nowy etap związku
bibi.hotelparadise3
TV-Show

"Hotel Paradise 3": Simon i Bibi rozstali się! Uczestnik obwinia ukochaną!? "Ten weekend wiele wyjaśnił" 

Bibi i Simon z "Hotelu Paradise 3" już nie są razem. Simon opublikował szokujące oświadczenie. Jak się okazuje, w tym związku psuło się juz wcześniej. Obwinia Bibi?

W "Hotelu Paradise 3" tworzyli jedną z najpiękniejszych par i choć nie wygrali programu, nikt nie miał wątpliwości, że Simon i Bibi Zanzibar opuszczają z największą z nagród - prawdziwą miłością i swoją drugą połówką. Po zakończeniu emisji kontrowersyjnego show, zakochani w końcu potwierdzili, że nadal są razem, a fani byli dosłownie wniebowzięci. Niestety, nic nie trwa wiecznie. Choć tych dwoje dopiero co szukało wspólnego gniazdka w Krakowie, post Simona, który właśnie pojawił się na jego profilu na Instagramie nie pozostawia żadnych złudzeń - jego związek z Bibi dobiegł końca. 

Kochani ❤️ Nie wszystko złoto co się świeci 🤷🏻‍♂️ - zaczął Simon. 

Co takiego wydarzyło się pomiędzy finalistami "Hotelu Paradise 3"?

"Hotel Paradise" Bibi wprost o zdradzie Simona. "To poniekąd moja wina". Co wydarzyło się przed?

"Hotel Paradise 3": Bibi i Simon rozstali się

Oboje szaleli na swoim punkcie i choć życie Simona toczyło się w słonecznej Kalifornii, uczestnik "Hotelu Paradise 3" - dla Bibi - postanowił przeprowadzić się do Polski, a ich związek nabierał coraz większej powagi. Simon i Bogusia przekazali, że mają zamiar razem zamieszkać i zaczęli rozglądać się za wspólnym mieszkaniem, a chłopak nawet zdążył już poznać rodzinę swojej dziewczyny. Widzieliśmy kwiaty, czułe słowa, piękne wspólne zdjęcia i nic nie zapowiadało katastrofy, tym bardziej, że wszyscy sądzili, że największą próbę dla swojego związku - zdradę Simona - mają już za sobą. Tymczasem prawda okazała się zupełnie inna.

Ostatni weekend na Instagramowych profilach uczestników "Hotelu Paradise 3" prezentował się pięknie. Jak się okazało Maurycy, Luiza, Michał, Ola, Simon, Bibi, Basia, Krzysiek, Nathalia i Kuba postanowili wybrać się na wspólny wyjazd, podczas którego świętowali między innymi urodziny Bogusi i Basi. Wygląda jednak na to, że prawdziwe życie nie jest tak kolorowe jak relacje w mediach społecznościowych, a wydarzenia, do których doszło pomiędzy Bibi i Simonem na dobre przekreśliły ich szansę na dalsze budowanie wspólnej przyszłości.

Ten weekend wiele wyjaśnił, a właściwie poniedziałkowy wieczór. Jestem pozytywnym, uśmiechniętym i radosnym człowiekiem. Jeżeli coś robię, to z sercem i uśmiechem. Jak kocham, to na zabój. Niestety. Starałem się, robiłem co w mojej mocy aby nasz związek przetrwał. Bardzo chciałem aby nasza miłość rozwijała się, znaczyła coś więcej. Nie wiem co mógłbym jeszcze zrobić ale już jest zbyt późno - poinformował Simon. 

W swojej wpisie Simon wyznał, że to nie pierwszy raz, kiedy on i Bibi się rozstali! Choć wiadomość o skoku w bok przystojniaka z "Hotelu Paradise 3" szybko się poniosła, nikt nie myślał, że chłopak musiał zapłacić aż tak dużą karę za swój błąd. Teraz, jak przyznał, chce "uniknąć pomyłek i fałszywych oskarżeń". Simon postanowił być szczery ze swoimi fanami:

Czasami tak jest, że dwoje ludzi nie potrafi się odnaleźć. Nie piszmy tu o winie czy też nie twórzmy teorii. Ja czuję się przegrany. Przyjechałem do Polski dla miłości, z miłością w sercu. Niestety życie i rzeczywistość zweryfikowały wszystko. Dziękuję za ogromne wsparcie, dziękuję za przygodę, dziękuję za to uczucie. Coś się kończy i coś się zaczyna. Nie mam do nikogo żalu ani pretensji. Takie jest życie - zakończył Simon, na koniec dziękując swoim fanom. 

Uczestnik "Hotelu Paradise 3" nie ukrywa, że rozstanie z Bibi to dla niego coś bardzo trudnego. Tuż po opublikowaniu oświadczenia, Simon zdecydował się nagrać dla swoich obserwatorów InstaStory, na którym - ze łzami w oczach - mówił:

Wiem, że na pewno macie dużo pytań. Ja myślę, że jestem winny tego, żeby wam powiedzieć co się stało. Nikogo nie obwiniam. Czasami chce się zrobić coś z całego serca i się nie udaje. Ale nigdy nie zamykajcie się na miłość, bo jak jest potencjał, szansa na coś takiego pięknego, to zawsze idźcie do przodu. Żyliście naszą miłością, wspieraliście nas, trzymaliście za nas kciuki, ale nie można nic na siłę. Jak macie jakieś pytania, to śmiało. Postaram się wszystko wyjaśnić, ale czasami dwoje ludzi nie może się dogadać.

Pod wstrząsającym wpisie Simona natychmiast pojawiła się masa komentarzy od internautów oraz przyjaciół z programu. Co na to Bibi? Była partnerka Simona jeszcze nie skomentowała ich rozstania.

Zobacz także: "Hotel Paradise 3": Uczestnicy show pocieszają Simona po rozstaniu z Bibi! 

Simon i Bibi z "Hotelu Paradise 3" już nie są razem. Smutną wiadomość, która wstrząsnęła fanami programu, uczestnik przekazał za pomocą mediów społecznościowych. 

Simon postanowił być zupełnie szczery z fanami. Po opublikowaniu szokującego postu uczestnik "Hotelu Paradise 3" postanowił zwrócić się do obserwatorów za pomocą InstaStory. Tak smutnego widoku dawno nie doświadczyliśmy.

simonprice_hotelparadise3/Instagram
Simon i Bibi tworzyli parę od pierwszego odcinka "Hotelu Paradise 3". Widzowie kontrowersyjnego show byli świadkami ich miłosnych wyznań i na własne oczy widzieli, jak z dnia na dzień tych dwoje zakochuje się w sobie jeszcze bardziej. Uczestnicy doszli razem do samego finału, a po powrocie z Zanzibaru snuli bardzo poważne plany. Niestety, ich uczucie nie przetrwało próby czasu. 

Bibi i Simon w Hotelu Paradise 3
Instagram

Czy Bibi i Simon są parą?
Instagram
TV-Show
"Hotel Paradise 3": Fani martwią się o związek Bibi i Simona. W ogóle się nie widują! To koniec?!
Choć Bibi i Simon ostatecznie nie wygrali "Hotelu Paradise 3", nikt nie miał wątpliwości co do ich uczuć - aż do teraz. Simon wyznał, jak naprawdę wygląda jego relacja z Bibi. Fani są mocno zaniepokojeni.

Kiedy tylko Bibi i Simon zobaczyli się w " Hotelu Paradise 3 ", pomiędzy tą dwójką od razu zaiskrzyło. Fani kontrowersyjnego show z odcinka na odcinek mogli obserwować, jak ich relacja nabiera powagi, aż w końcu doczekali się szczerych, miłosnych wyznać i to Bibi i Simon jako pierwsi uczestniczy powiedzieli sobie magiczne "Kocham Cię". Para dotarła razem do wielkiego finału, jednak ostatecznie decyzją pozostałych uczestników to Krystian i Basia - którzy już nie są razem - stanęli na ścieżce to wygrania głównej nagrody. I mimo że emisja trzeciej edycji "Hotelu Paradise" już dobiegła końca, widzowie wciąż śledzą losy uczestników. Ku uciesze wszystkich Bibi i Simon ogłosili, że wciąż są parą, jednak fani nagle zaczęli mocno niepokoić się o ich związek. Uczestnik w końcu postanowił wyznać, jak naprawdę wygląda ich relacja. Czy Bibi i Simon okażą się kolejną parą, która ogłosi swoje rozstanie?  "Hotel Paradise 3": Simon szczerze o związku z Bibi. W ogóle się nie widują! Kiedy "Hotel Paradise 3" dobiegł końca, fani programu w końcu mogli poznać wszelkie smaczki z prywatnego życia jego uczestników. Szybko okazało się, że Basia i Krystian nie są razem , a dziewczyna związała się Krzysztofem . Ogromnym zaskoczeniem okazał się również związek Kary i Marcina , a to, co wydarzyło się pomiędzy Simonem i Bibi dosłownie zszokowało internautów. Nagle wyszło na jaw, że para ma za sobą pierwsze trudne chwile, bo przystojniak z Kalifornii odwiedzając Polskę zaliczył wybryk i skok w bok . Choć Bibi mu to wybaczyła, czy aby na pewno pomiędzy tą dwójką jest wszystko w porządku? Fani zauważyli, że Simon, który postanowił wyprowadzić się ze Stanów Zjednoczonych i obecnie mieszka z Nathalią , wcale nie widuje się ze swoją...

Czy Simon z Hotelu Paradise jest w nowym związku
Instagram @simonprice_hotelparadise3
TV-Show
"Hotel Paradise": Simon pokazał "drugą połówkę": "Buzi od niechcenia" 
Czy Simon z "Hotelu Paradise" po rozstaniu z Bibi ma nową dziewczynę? Uczestnik zaskoczył fanów wyznaniem i pokazał obiekt westchnień.

Fani "Hotelu Paradise" wciąż dopytują o sytuację sercową Simona. Czy finalista 3. sezonu miłosnego show, po rozstaniu z Bibi ponownie się zakochał? Okazuje się, że serce Simona zajmuje ktoś wyjątkowy! Uczestnik z radością odpowiedział na pytanie o "drugą połówkę":  Mam, mam właśnie jest tutaj z nami. Zobaczcie, kogo miał na myśli! "Hotel Paradise": Simon odpowiada na pytania o nową dziewczynę Simon i Bibi byli ulubieńcami widzów 3. edycji "Hotelu Paradise". Niektórzy internauci byli zaskoczeni, że to Krystian i Basia stanęli na ścieżce lojalności zamiast nich. Para była sobie wierna niemalże od pierwszego odcinka, a gdy Bogusia odpadła z programu, Simon ani na chwilę nie zwątpił, że jeszcze ją tam zobaczy. Jej powrót był jednym z najromantyczniejszych powrotów w historii polskich edycji.  Niestety ich miłość nie przetrwała próby czasu po powrocie do Polski. Kilka miesięcy po emisji finału Bibi i Simon poinformowali o swoim rozstaniu :  Czasami tak jest, że dwoje ludzi nie potrafi się odnaleźć. (...) Ja czuję się przegrany. Przyjechałem do Polski dla miłości, z miłością w sercu. Niestety życie i rzeczywistość zweryfikowały wszystko. Dziękuję za ogromne wsparcie, dziękuję za przygodę, dziękuję za to uczucie - pisał Simon na Instagramie.  Zobacz także:  Hotel Paradise 3” Simon gorzko o rozstaniu i swojej winie! „Mogłem spędzać więcej czasu z Bibi, a nie imprezować” W Polsce jednak trzymała go nie tylko Bibi ale również chęć spełnienia muzycznych marzeń. Miał bilet na pół roku. Powiedział, że jak osiągnie wielki sukces z muzyką to zostanie, a wiadomo, że muzyka w Polsce to nie jest tak, że w kilka miesięcy zostaje się gwiazdą - mówił niedawno Krystian w...

Bibi i Simon razem po Hotelu Paradise 3?
Instagram
TV-Show
"Hotel Paradise": Bibi i Simon znowu razem! Pokazali nagranie. Ale się wystroiła!
Fani Simona i Bibi już mogą się cieszyć? Uczestniczka "Hotelu Paradise 3" pokazała nagranie z ich wyjątkowego wieczoru! To wielki powrót ulubionej pary?

Bibi właśnie opublikowała wspólne nagranie z Simonem! Ulubieńcy widzów, a także finaliści trzeciej edycji "Hotelu Paradise", którzy pod koniec czerwca ogłosili swoje rozstanie, są w świetnych nastrojach, a uśmiech nie znika z ich twarzy. Jak się okazuje, dzisiejszy wieczór dla tej dwójki jest naprawdę wyjątkowy, a na specjalną okazję Bibi wybrała kreację, w której wygląda jak milion dolarów! Fani uczestników mają powody do radości?! Bibi i Simon z "Hotelu Paradise 3" znowu razem Rozstanie Bibi i Simona odbiło się ogromnym echem - i trudno się dziwić. Kiedy tych dwoje spotkało się w trzeciej edycji "Hotelu Paradise" , byli nierozłączni już do końca programu, a i po jego emisji tworzyli świetną parę. Kiedy inne związki z kontrowersyjnego reality-show rozpadały się, Bibi i Simon wciąż przy sobie trwali - aż do pewnego momentu. Pod koniec czerwca przystojniak z Kalifornii zmieścił na swoim profilu na Instagramie wpis, w którym poinformował fanów o końcu jego związku z piękną brunetką. Internauci nie mogli w to uwierzyć, jednak - niestety - post wcale nie okazał się żartem. Rozstanie finalistów mocno komentowali również pozostali uczestnicy "Hotelu Paradise 3", a kilka słów w temacie postanowiła powiedzieć sama Kara, wbijając im szpilę!  Czyżby teraz uczucie pomiędzy byłymi kochankami na nowo odżyło?  Fani finałowej pary "Hotelu Paradise 3" wciąż żyli nadzieją, że tych dwoje jeszcze do siebie wróci, tym bardziej że Bibi i Simon wybrali się nawet na wspólne wakacje! Komentarze, których udzielali na swój temat były również bardzo dwuznaczne. Bibi zdradziła, że wróci do Simona pod jednym warunkiem , a głos w sprawie ewentualnego powrotu zabrał także sam Simon! ...

Nasze akcje
Gwiazdy
Newsy
Chcesz dobrze czuć się we własnej skórze tak, jak największe gwiazdy? Działaj metodą małych kroków!
Współpraca reklamowa
Skuteczny trening bez wysiłku? Teraz to możliwe!
Newsy
Skuteczny trening to nie tylko siłownia!
Współpraca reklamowa
Weleda
Newsy
Kosmetyki, które łączą tradycję z nowoczesnością. Poznaj je!
Współpraca reklamowa
Nowości
PartyExtra
Małgorzata Rozenek-Majdan uśmiechnięta
Newsy
Małgorzata Rozenek-Majdan
BZ
Julia Wieniawa w neonowej sukience na lato
Newsy
Julia Wieniawa
BZ
Katarzyna Cichopek na 59 Festiwalu w Opolu
Newsy
Katarzyna Cichopek
BZ
Klaudia El Dursi na plaży
TV-Show
Hotel Paradise
BZ
Ślub od pierwszego wejrzenia x-news
TV-Show
Ślub od pierwszego wejrzenia
BZ
Versace wiosna-lato 2022
Fleszstyle
Trendy w koloryzacji włosów na wiosnę i lato 2022. Te odcienie robią mocne wrażenie
Marcelina Zielnik
Gorący trend: Dopamine dressing
Fleszstyle
Dopamine dressing to najgorętszy trend sezonu. Obłędną koszulę w stylu Małgorzaty Rozenek-Majdan kupisz w Sinsay za 39,99
Anna Kusiak
Klaudia Halejcio w najmodniejszych spodniach tego lata. Niemal identyczne kupisz w Sinsay za 35 zł
Newsy
Klaudia Halejcio w najmodniejszych spodniach tego lata. Podobne kupisz w Sinsay za 35 zł
Urszula Jagłowska-Jędrejek
Anna Lewandowska w swetrze za ponad tysiąc złotych
Newsy
Anna Lewandowska w modnym swetrze ponad tysiąc złotych. W Sinsay kupisz podobny za 50 złotych!
Aleksandra Skwarczyńska-Bergiel
Moda uliczna wiosna-lato 2022
Fleszstyle
Najmodniejsze buty na wiosenno-letni sezon. Te modele ma w szafie każda it-girl
Marcelina Zielnik