Agnieszka Kaczorowska o Łukaszu Kadziewiczu
ONS

Agnieszka Kaczorowska pierwszy raz tak szczerze o "romansie" z Kadziewiczem: "K***, co my robimy?"

Agnieszka Kaczorowska o Łukaszu Kadziewiczu
ONS

Agnieszka Kaczorowska przerywa milczenie w sprawie romansu z Łukaszem Kadziewiczem. Aktorka i tancerka znalazła się na okładce "Gali". W środku, w bardzo szczerym wywiadzie, dementuje wszystkie plotki, które pojawiły się na ich temat. Tłumaczy również, dlaczego przypięto jej łatkę "uwodzicielki".


Agnieszka Kaczorowska w Gali: "Media zrobiły teraz mnie uwodzicielkę"

Kiedyś Agnieszka Kaczorowska była kojarzona głównie z rolą skromnej Bożenki z serialu Klan. Odkąd wzięła udział w "Tańcu z Gwiazdami", udowodniła wszystkim, że nie ma nic wspólnego ze swoją bohaterką. Pokazała, że jest bardzo seksowną kobietą, pewną siebie i z apetytem na sukces. Jej życiem prywatnym zainteresowała się więc prasa. Każdy kolejny partner w programie był jej potencjalnym partnerem życiowym. Kaczorowska ma tego dość:

 

Media zrobiły teraz ze mnie uwodzicielkę, kobietę zmieniającą partnerów jak rękawiczki i rozbijającą małżeństwa. Przyznasz, że w ciągu trzech lat mój wizerunek diametralnie się zmienił.

Po głośnym związku z 40-letnim mężczyzną, który nie przetrwał, Agnieszka postawiła na karierę. Nie chce angażować się w kolejną relację. Wierzy, że w końcu znajdzie prawdziwą miłość. Bycie kochanką nie jest dla niej:

Wbrew temu, jaki mój wizerunek kreują media, nie nadaję się na kochankę. Już powiedziałam, nie potrafię umawiać się z kimś tylko na seks. Oczekuję, że facet, z którym zdecyduję się iść przez życie, okaże się na tyle dojrzały, że  będzie w stanie podjąć decyzję, że jest ze mną. Tylko ze mną - mówi w "Gali".

Agnieszka Kaczorowska o romansie z Łukaszem Kadziewiczem

Od kilku tygodni prasa żyje romansem Agnieszki i Łukasza Kadziewicza. Para świetnie radzi sobie na parkiecie (są w finale show!), ale też dobrze dogaduje poza nim. Tancerka tłumaczy w "Gali", że takie plotki godzą w ich pracę:

 

Świetnie się dogadujemy, nie będę tego ukrywać. Dzięki udziałowi w „Tańcu..”, dobrze się poznaliśmy. Plotki o rzekomym romansie utrudniają nam przygotowania do kolejnych odcinków. Boimy się wyjść na wspólny lunch, bo zaraz paparazzi zrobią nam zdjęcia i napiszą, że byliśmy na randce! To okropne, ale był moment, że złapaliśmy się na tym, że coraz bardziej się od siebie oddalamy. Pamiętam jak stanęliśmy na przeciwko siebie i powiedzieliśmy: K***, co my robimy?. Nie dajmy się zwariować. W końcu to my wiemy, jaka jest prawda, a taniec to bliska relacja.

Zobacz także: Agnieszka Kaczorowska o Łukaszu Kadziewiczu: "Chcę, żeby przeżył ciekawą przygodę"

 

Agnieszka Kaczorowska i Łukasz Kadziewicz w Tańcu z Gwiazdami:

Agnieszka Kaczorowska w czerwonej sukience

Agnieszka Kaczorowska udzieliła szczerego wywiady w listopadowej Gali:

Agnieszka Kaczorowska w niebieskiej sukni
ons.pl

Przeładuj

"Love Island": Jak rodzice Julii zareagowali na Dominika? "Tak, już szepnęli mi, że to bardzo..."

zobacz 02:48