Agata Młynarska skomentowała rozstanie Grażyny Torbickiej z TVP. Dziennikarka po 31 latach zakończyła pracę w Telewizji Publicznej. Ikona telewizyjnej Dwójki pożegnała się z widzami w oficjalnym oświadczeniu zamieszczonym na Facebooku. Jak na informację o jej odejściu zareagowała Agata Młynarska? Prowadząca "Świat się kręci" przyznała, że jest to dla niej "koniec pewnej ery". Jak wspomina współpracę z Grażyną Torbicką?

Reklama

Grażyna Torbicka rozstała się z TVP. Dla mnie oznacza to symboliczny koniec pewnej ery. Kiedy przyszłam do telewizyjnej "Dwójki" w 1990 roku Grażyna była dla mnie Boginią (...) Tworzyłyśmy niepowtarzalną drużynę "Dwójki" - dziewczyn, które nadawały ton:) Grażyna była wśród nas królową. Każda z nas miała swoją osobowość, ale Grażka była jedyna. Zawsze niezwykle serdeczna i koleżeńska, ale chodząca własną drogą. W telewizji osiągnęła wszystko, co można sobie wymarzyć, zawsze zachowując właściwy dystans i niezależność. Nauczyłam się od niej spokoju i cierpliwości. Wiem jak bardzo trudna była to dla niej decyzja i doskonale ją rozumiem. Grażynko, moja wspaniała Nauczycielko , Mistrzyni i Koleżanko- za wspólne lata - wielkie dzięki! Naszych wspomnień nikt nam nie odbierze!!!!- napisała Agata Młynarska.

Pod wpisem pojawiły się wspólne zdjęcia Agaty Młynarskiej i Grażyny Torbickiej sprzed lat. Pod fotkami pojawiło się wiele komentarzy, w których internauci zachwycali się dziennikarkami.

Dzięki Wam telewizja miała swój niepowtarzalny urok i klimat Dzisiaj wszystkiego jest w nadmiarze bez wyszukanego smaku i gustu. Dla mnie tamte lata są po prostu niezapomniane.

Pięknie napisałaś o koleżance. Każdy marzy o takim koledze/ance

Tak wspaniała ekipa. Piękność, mądrość, charyzma, elokwencja, umiejętność kontaktu z widzami i nie tylko. Pozdrawiam Piękne Panie.

Żałujecie, że Grażyna Torbicka odeszła z TVP?

Zobacz także: Joanna Racewicz odchodzi z "Panoramy". Została zwolniona? Sama tak zdecydowała?

Agata Młynarska wspomina współpracę z Grażyną Torbicką.

Dziennikarka pokazała wspólne zdjęcia sprzed lat.

Reklama

Agata Młynarska i Grażyna Torbicka.

Reklama
Reklama
Reklama