Kamila Chojnacka w "40 kontra 20"
Mat. prasowe
TV-Show

"40 kontra 20": Faworytka opuściła program! Patrycja nie kryła swojej wściekłości!

Między uczestniczkami w programie "40 kontra 20" coraz ostrzej! Echa kłótni między Patrycją a Dalią nie cichną, a tymczasem program opuściła jedna z faworytek!

Rywalizacja w programie "40 kontra 20" staje się coraz ostrzejsza im bliżej wielkiego finału! Patrycja w ostatnim odcinku bardzo ostro skrytykowała Dalię, a tymczasem w rezydencji doszło do zaskakującego przetasowania. Pod znakiem zapytania stanął udział aż czterech uczestniczek: Asi, Kamili, Beaty i Dalii. Która z nich odpadła z "40 kontra 20"? Dalia i Asia według pozostałych uczestniczek miały być najpewniejszymi kandydatkami do opuszczenia programu. Tak się stało?

"40 kontra 20": Tom Grabowski ma dwójkę dzieci! Co na to uczestniczki show?

Kto odpadł z "40 kontra 20"?

"40 kontra 20" kolejna osoba musiała pożegnać się z programem. Początkowo nie było wiadomo, ile uczestniczek odpadnie, ale ostatecznie z willi odeszła jedynie Kamila. Podczas przetasowania emocji nie brakowało! Robert Kochanek komplementując Beatę powiedział jej wprost, że zostaje w jego willi. Następnie Bartek poinformował Dalię, że zaprasza ją na glamping, a Patrycja nie kryła gorzkich słów z powodu tej decyzji. Szybko okazało się, że Asia również zostaje w willi Roberta, a program "40 kontra 20" opuściła Kamila!

Chciałem Ci powiedzieć, że jesteś naprawdę super laska, ale Twoja przygoda tutaj dziś się kończy - powiedział Bartek.

Kinga i Marta nie kryły łez z powodu tej decyzji. Marta powiedziała wprost:

To była jedyna osoba tutaj, której mogłam naprawdę ufać. 

Zobacz także: "40 kontra 20": Wojna uczestniczek. Joanna o Kindze: "Mega żałosne. Ma rozchwianie emocjonalne"

Kamila na zakończenie powiedziała, że w programie nawiązała prawdziwe przyjaźnie, które planuje utrzymywać po programie. Kobieta nie ukrywa, że była zaskoczona decyzją Bartka. 

Ja nie wychodzę stąd przegrana. Nawiązałam relację, które z pewnością będę kontynuowała - powiedziała wprost.

Bartek broni Dalii w rozmowie z Patrycją!

Po opuszczeniu programu "40 kontra 20" Patrycja szczerze porozmawiała z Bartkiem, który zapytał ją wprost czy jest zła na niego, że odrzucił Kamilę i wybrał Dalię. Mężczyzna powiedział wprost, że Dalia powinna otrzymać od pozostałych uczestniczek jeszcze jedną szansę, bo niepotrzebnie przylgnęła do niej opinia "głupiutkiej". To nie spodobało się Patrycji, która zawarła sojusz i wygląda na to, że chce pozbyć się z programu Agaty i Kingi.

Patrycja i Dalia z
KADR Z PROGRAMU "40 KONTRA 20"

Robert Kochanek w "40 kontra 20" jest zainteresowany Agatą? 

Po niespodziewanej randce, na którą Robert zabrał Agatę wygląda na to, że mężczyzna jest zafascynowany uczestniczką, co nie do końca podoba się pozostałym kobietom. To nie wszystko! Jego ocena Agaty sprawiła, że kobiety chcą wziąć sprawy w swoje ręce i pozbyć się jej z programu:

Osobowościowo to jest ciekawa dziewczyna. Nie boi się, a dla mnie  to fajne. - powiedział szczerze Robert.

Jak sądzicie Agata jest jakimś zagrożeniem? - zapytała Beata. Potem podczas rozmowy z Lindą, Beata powiedziała wprost, że Robert "sam nie wie czego chce, musimy mu pomóc". Wygląda na to, że w willi to kobiety chcą przejąć pałeczkę i swoimi intrygami pomóc Bartkowi i Robertowi w podjęciu decyzji. 

 

 

Co dalej z relacją Joanny i Roberta w "40 kontra 20"?

Na temat relacji Asi i Roberta w sieci pojawiają się skrajne opinie. Z jednej strony fani programu piszą, że kobieta pasuje do Roberta, a z drugiej Internauci sugerują, że na dłuższą metę nic nie będzie z tego związku:

Asia kobieta na poziomie, pasuje do Roberta

Pasują do siebie

Asię jak pokazują to zazwyczaj w kuchni coś działa,ogólnie nic do niej nie mam, fajna babka!ale uważam że nic między nimi nie będzie...

 

Piękna kobieta potrzebuje pięknych błyskotek. Wykorzystaj do Ania Kruk kod rabatowy i spraw sobie nową biżuterię. Dzięki naszym kodom za zamówienie zapłacisz dużo mniej!

 

 

 

"40 kontra 20": wojna Patrycji i Dalii trwa
KADR Z PROGRAMU "40 KONTRA 20"
TV-Show
"40 kontra 20": Fani chcą usunięcia Patrycji z programu?! "Bardzo nie fair objaw agresji"
Po ostatniej aferze Patrycji i Dalii w "40 kontra 20", widzowie nie zostawili na uczestniczce suchej nitki! W sieci burza.

W willi u Roberta Kochanka i na glampingu u Bartka Andrzejczaka robi się coraz bardziej gorąco. Finał "40 kontra 20" zbliża się wielkimi krokami, a pomiędzy dziewczynami konflikty nabierają na sile. Po skandalicznym według widzów zachowaniu Patrycji wobec Dalii, podczas ceremonii chaosu, widzowie domagają się usunięcia dziewczyny z programu!  Powinnaś wylecieć z tego programu To jeden z lżejszych komentarzy. Faktycznie Patrycja tak mocno podpadła?  Zobacz także:  "40 kontra 20": Wojna uczestniczek. Joanna o Kindze: "Mega żałosne. Ma rozchwianie emocjonalne" "40 kontra 20": Wojna Patrycji i Dalii  Patrycja Rodak jest w programie " 40 kontra 20 " od samego początku. Początkowo nie budziła większego zainteresowania panów. Robert wpatrzony był tylko w Kingę , a Bartek w Julkę i Kamilę. Po czasie panowie jednak zaczęli zauważać Patrycję a jej mocny charakter i szczerość zaczęła im imponować. Bartek postanowił zbliżyć się do 29-latki, a Dalia przy okazji jednej z rozmów z innymi uczestniczkami zasugerowała, że odkąd  Patrycja jest numerem jeden Juniora, stała się mocno "atencyjna". Wypowiedź Dalii dotarła do Patrycji, która nie zostawiła na niej suchej nitki podczas ostatniej "ceremonii chaosu". Chociaż Dalia otrzymała najwięcej karteczek z uwagami, tylko ta od Patrycji sprawiła jej przykrość. Koleżanka nie przebierała w słowach: Nie używa mózgu - napisała o Dalii Patrycja  Autorka niezbyt miłych słów od razu skomentowała, dlaczego tak napisała:  Napisałam ci to ponieważ faktycznie tak myślę. Wierzę w to, że coś tam się znajduje w tej twojej głowie, tylko czasami jest to nieużywane, czasami nie myślisz moim zdaniem (...) Twoja opinia jest dla mnie tak istotna jak ty - skwitowała ...

"40 kontra 20": wojna Patrycji i Dalii trwa
KADR Z PROGRAMU "40 KONTRA 20"
TV-Show
"40 kontra 20": wojna Patrycji i Dalii trwa. Bartek postanowił srogo je ukarać! 
Patrycja z "40 kontra 20" w twarz zarzuciła Dalii, że "nie używa mózgu". Teraz ulubienice Juniora są w nie lada opałach. Bartek postanowił dać im nauczkę!

W "40 kontra 20" emocje sięgają zenitu. Choć do tej pory to Kinga była uznawana za największą rywalkę pozostałych dziewczyn, to ostatnia "Ceremonia Chaosu" i ostra wymiana zdań między Patrycją i Dalią na dobre podzieliła pozostałe panie na dwa obozy - ten wspierający ulubienicę Juniora oraz ten, który murem stoli za Dalią po krzywdzących słowach, jakie Pati postanowiła skierować w jej stronę. Również Bartek nie był obojętny na wojnę pomiędzy dziewczynami. Ku zaskoczeniu wszystkich postanowił dać im srogą nauczkę. Patrycja była w szoku. Patrycja i Dalia z "40 kontra 20" skoro ukarane przez Bartka W  "40 kontra 20" atmosfera coraz bardziej się zagęszcza. Po tym, jak Robert wyrzucił Kingę z willi , a ta po raz pierwszy wylądowała na glampingu Juniora - Bartosza Andrzejaka , dziewczyny postanowiły nieco jej odpuścić. Doszło nawet do tego, że pierwszy raz to nie blondwłosa piękność była w centrum zainteresowania pozostałych pań podczas "Ceremonii Chaosu". Ku zaskoczeniu widzów, a także uczestniczek randkowego hitu TVN 7, dotąd opanowana i cicha Patrycja dała się ponieść emocjom adresując karteczkę do jednej ze swoich największych konkurentek i nie przebierając przy tym w słowach.  Patrycja zarzuciła Dalii, że ta "nie używa mózgu" . - Nie używa mózgu - przeczytała na głos Dalia kartkę podczas "Ceremonii Chaosu". - Napisałam ci to ponieważ faktycznie tak myślę. Wierzę w to, że coś tam się znajduje w tej twojej głowie, tylko czasami jest to nieużywane, czasami nie myślisz moim zdaniem. Ja też często coś powiem, a potem pomyślę, ale mam wrażenie, że trochę częściej używam mózgu - dodała Patrycja, sprawiając, że pozostałe dziewczyny wręcz zaniemówiły. - To co mówimy o innych świadczy o tym, jacy...

"40 kontra 20": Internauci miażdżą Asię! W sieci pojawiły się ostre komentarze
KADR Z PROGRAMU "40 KONTRA 20"
TV-Show
"40 kontra 20": Internauci miażdżą Asię! W sieci pojawiły się ostre komentarze
"Paskudny charakter" - komentują oburzeni fani randkowego show. Po emisji ostatniego odcinka "40 kontra 20" na Instagramie zawrzało!

Asia z "40 kontra 20" w ogniu krytyki! Blondynka z grupy Seniorek mocno podpadła internautom, którzy opublikowali na Instagramie naprawdę mocne komentarze. Po ostatnim odcinku randkowego show w sieci zawrzało. Fani są rozczarowani zachowaniem Asi, która razem z Kingą i Dalią walczyła o immunitet w "konkursie kulinarnym". Internauci nie oszczędzają Asi! Zobacz także:   "40 kontra 20": wojna Patrycji i Dalii trwa. Bartek postanowił srogo je ukarać!   Fani "40 kontra 20" ostro krytykują Asię Finał "40 kontra 20" zbliża się wielkimi krokami. Już wkrótce zobaczymy ostatni odcinek randkowego show w którym kobiety walczą o względu dwóch przystojniaków: Juniora - Bartosza Andrzejaka  oraz Seniora - Roberta Kochanka. I chociaż na początku programu wydawało się, że panie świetnie się bawią i nie ma między nimi ostrej rywalizacji, to teraz coraz częściej dochodzi do nieporozumień i konfliktów.  W ostatnim odcinku "40 kontra 20" doszło do kolejnej eliminacji, podczas której Robert i Bartek wybierali kobiety, które chcą bliżej poznać. Zagrożone były Asia, Kinga i Dalia i to właśnie one wzięły udział w konkursie kulinarnym.  Kinga nie chciała brać udziału w konkursie o immunitet, ale po namowie koleżanek postanowiła spróbować swoich sił w kuchni. Niestety, od samego początku piękna blondynka nie dogadywała się ze swoją rywalką Asią, która postanowiła zabłysnąć talentem kulinarnym. Asia niezbyt chętnie podzieliła się z "dwudziestką" szynką, którą w swoim daniu chciała wykorzystać Kinga. Do tego przytrzasnęła jej palce zamykając szafkę, a na koniec nie dała jej dużej patelni twierdząc, że Kindze wystarczy małe naczynie do smażenia.  - Joanna w kuchni jest...

Nasze akcje
Gwiazdy
Newsy
Chcesz dobrze czuć się we własnej skórze tak, jak największe gwiazdy? Działaj metodą małych kroków!
Partner
Skuteczny trening bez wysiłku? Teraz to możliwe!
Newsy
Skuteczny trening to nie tylko siłownia!
Partner
Weleda
Newsy
Kosmetyki, które łączą tradycję z nowoczesnością. Poznaj je!
Partner
Nowości
PartyExtra
Małgorzata Rozenek-Majdan uśmiechnięta
Newsy
Małgorzata Rozenek-Majdan
BZ
Julia Wieniawa w neonowej sukience na lato
Newsy
Julia Wieniawa
BZ
Katarzyna Cichopek na 59 Festiwalu w Opolu
Newsy
Katarzyna Cichopek
BZ
Klaudia El Dursi na plaży
TV-Show
Hotel Paradise
BZ
Ślub od pierwszego wejrzenia x-news
TV-Show
Ślub od pierwszego wejrzenia
BZ
Versace wiosna-lato 2022
Fleszstyle
Trendy w koloryzacji włosów na wiosnę i lato 2022. Te odcienie robią mocne wrażenie
Marcelina Zielnik
Gorący trend: Dopamine dressing
Fleszstyle
Dopamine dressing to najgorętszy trend sezonu. Obłędną koszulę w stylu Małgorzaty Rozenek-Majdan kupisz w Sinsay za 39,99
Anna Kusiak
Klaudia Halejcio w najmodniejszych spodniach tego lata. Niemal identyczne kupisz w Sinsay za 35 zł
Newsy
Klaudia Halejcio w najmodniejszych spodniach tego lata. Podobne kupisz w Sinsay za 35 zł
Urszula Jagłowska-Jędrejek
Anna Lewandowska w swetrze za ponad tysiąc złotych
Newsy
Anna Lewandowska w modnym swetrze ponad tysiąc złotych. W Sinsay kupisz podobny za 50 złotych!
Aleksandra Skwarczyńska-Bergiel
Moda uliczna wiosna-lato 2022
Fleszstyle
Najmodniejsze buty na wiosenno-letni sezon. Te modele ma w szafie każda it-girl
Marcelina Zielnik