"40 kontra 20": wojna Patrycji i Dalii trwa
KADR Z PROGRAMU "40 KONTRA 20"
TV-Show

"40 kontra 20": wojna Patrycji i Dalii trwa. Bartek postanowił srogo je ukarać! 

Patrycja z "40 kontra 20" w twarz zarzuciła Dalii, że "nie używa mózgu". Teraz ulubienice Juniora są w nie lada opałach. Bartek postanowił dać im nauczkę!

W "40 kontra 20" emocje sięgają zenitu. Choć do tej pory to Kinga była uznawana za największą rywalkę pozostałych dziewczyn, to ostatnia "Ceremonia Chaosu" i ostra wymiana zdań między Patrycją i Dalią na dobre podzieliła pozostałe panie na dwa obozy - ten wspierający ulubienicę Juniora oraz ten, który murem stoli za Dalią po krzywdzących słowach, jakie Pati postanowiła skierować w jej stronę. Również Bartek nie był obojętny na wojnę pomiędzy dziewczynami. Ku zaskoczeniu wszystkich postanowił dać im srogą nauczkę. Patrycja była w szoku.

"40 kontra 20": Tom Grabowski ma dwójkę dzieci! Co na to uczestniczki show?

Patrycja i Dalia z "40 kontra 20" skoro ukarane przez Bartka

"40 kontra 20" atmosfera coraz bardziej się zagęszcza. Po tym, jak Robert wyrzucił Kingę z willi, a ta po raz pierwszy wylądowała na glampingu Juniora - Bartosza Andrzejaka, dziewczyny postanowiły nieco jej odpuścić. Doszło nawet do tego, że pierwszy raz to nie blondwłosa piękność była w centrum zainteresowania pozostałych pań podczas "Ceremonii Chaosu". Ku zaskoczeniu widzów, a także uczestniczek randkowego hitu TVN 7, dotąd opanowana i cicha Patrycja dała się ponieść emocjom adresując karteczkę do jednej ze swoich największych konkurentek i nie przebierając przy tym w słowach. Patrycja zarzuciła Dalii, że ta "nie używa mózgu".

- Nie używa mózgu - przeczytała na głos Dalia kartkę podczas "Ceremonii Chaosu".

- Napisałam ci to ponieważ faktycznie tak myślę. Wierzę w to, że coś tam się znajduje w tej twojej głowie, tylko czasami jest to nieużywane, czasami nie myślisz moim zdaniem. Ja też często coś powiem, a potem pomyślę, ale mam wrażenie, że trochę częściej używam mózgu - dodała Patrycja, sprawiając, że pozostałe dziewczyny wręcz zaniemówiły.

- To co mówimy o innych świadczy o tym, jacy jesteśmy - podsumowała krótko wyraźnie zasmucona Dalia. 

40 kontra 20: Patrycja obraża Dalię
Mat. prasowe

Ostra wymiana zdań pomiędzy Pati i Dalią sprawiła, że pozostałe uczestniczki jednoznacznie postanowiły opowiedzieć się po stronie swojej ulubienicy. Podczas gdy Kinga, Marta, Kamila oraz Iza ewidentnie wtórowały Patrycji, podkreślając, że jest szczera i nigdy nie udaje kogoś, kim nie jest, Asia oraz Agata były oburzone słowami Patrycji.

- Swoją odpowiedzią pokazałaś się w takim świetle, że "ja mam klasę, nie będę nawet wchodzić w tę dyskusję" - pocieszała zasmuconą Dalię Agata.

Również Asia starała się pocieszyć Dalię podkreślając, że także ona była kilkukrotnie raniona przez Patrycję. By tego było mało, czara goryczy przelała się w momencie, gdy Pati oddała Asi pożyczoną od niej sukienkę w dramatycznym stanie. 

- Położyła się w tym na ku*ę kota i ci ją oddała - podsumowała zachowanie Patrycji Dalia. Ja myślę, że jeśli ktoś ma miłość w środku siebie, emanuje miłością i dobrą energię, to będzie przerzucać dobro na innych, a jak ktoś ma g*wno w sobie, to ma g*wno na łóżku - dodała ze śmiechem. 

Afera z brudną sukienką Asi, która w opłakanym stanie została oddana jej przez Patrycję, a także ostra kłótnia Dalii i Pati podczas "Ceremonii Chaosu" nie przeszły echem także w oczach Juniora i Seniora. Co więcej, podczas "Dnia Decyzji" zarówno Bartek jak i Robert postanowili dać dziewczynom odczuć, że są wyjątkowo rozczarowani ich zachowaniem.

Robert zaprosił do swojej willi Agatę, Izę oraz Lindę, z kolei Bartek na glampingu postanowił ugościć Kingę i Martę, które wcześniej były faworytkami Seniora. Jako ostatnią Junior wybrał Patrycję. Tym samym zagrożone zostały Beata i Kinga oraz Dalia i Joanna. 

- Trochę dziwne. Przez jedną kłótnię on stawia mnie o krok od zagrożenia - przyznała zniesmaczona Patrycja. To takie trochę słabe moim zdaniem -dodała.

Patrycja i Dalia z
KADR Z PROGRAMU "40 KONTRA 20"

Zaistniała sytuacja sprawiła, że Dalia postanowiła szczerze porozmawiać z Bartkiem. 

- Trochę mnie to zabolało, że ktoś mi przybił taką łatkę, a ja się nie uważam za głupiutką osobę - zaczęła Dalia. Jeśli nie zabrałam makaronu czy ręcznika, to się zdarza, to są normalne rzeczy. Myślę, że z takich błahych rzeczy to się napompowało [...]. Najbardziej zmartwiło mnie to, że mógłbyś mnie ocenić pod względem tego, co mówią inni, nie rozmawiając ze mną w ogóle. Nie chciałabym zostać tutaj na glampingu w otoczeniu Patrycji, bo czuję tutaj złą energię. jedyne co wchodzi w grę, to jakby Robert chciał mnie przyjąć do siebie - dodała. 

Piękna brunetka dostanie szansę, a może na dobre pożegna się z programem?

Zobacz także: "40 kontra 20": kolejne problemy w raju. W show pojawia się nowa piękność: "Twarz idealna"

Po ostrej wymianie zdań z Patrycją, Dalia nie może poradzić sobie z napiętą sytuacją w rajskiej greckiej rezydencji. Doszło nawet do tego, że rozżalona dziewczyna, którą Bartek nominował do opuszczenia show, nie wyobraża sobie tego, by dzielić z Pati namiot na glampingu.

KADR Z PROGRAMU "40 KONTRA 20"

Czy Bartek zaryzykuje i zaprosi Dalię na glamping, a może tym razem Robert odwdzięczy się Juniorowi i przygarnie Dalię do willi? Cóż, pozostaje nam śledzić kolejne odcinki "40 kontra 20".

Wyglądaj i czuj się piękna na co dzień! Znajdź na naszej stronie kod rabatowy Nutridome i wykorzystaj go do zakupu wyjątkowych kosmetyków do pielęgnacji twarzy i ciała.

Bartek Andrzejczak w
mat. prasowe

"40 kontra 20": wojna Patrycji i Dalii trwa
KADR Z PROGRAMU "40 KONTRA 20"
TV-Show
"40 kontra 20": Fani chcą usunięcia Patrycji z programu?! "Bardzo nie fair objaw agresji"
Po ostatniej aferze Patrycji i Dalii w "40 kontra 20", widzowie nie zostawili na uczestniczce suchej nitki! W sieci burza.

W willi u Roberta Kochanka i na glampingu u Bartka Andrzejczaka robi się coraz bardziej gorąco. Finał "40 kontra 20" zbliża się wielkimi krokami, a pomiędzy dziewczynami konflikty nabierają na sile. Po skandalicznym według widzów zachowaniu Patrycji wobec Dalii, podczas ceremonii chaosu, widzowie domagają się usunięcia dziewczyny z programu!  Powinnaś wylecieć z tego programu To jeden z lżejszych komentarzy. Faktycznie Patrycja tak mocno podpadła?  Zobacz także:  "40 kontra 20": Wojna uczestniczek. Joanna o Kindze: "Mega żałosne. Ma rozchwianie emocjonalne" "40 kontra 20": Wojna Patrycji i Dalii  Patrycja Rodak jest w programie " 40 kontra 20 " od samego początku. Początkowo nie budziła większego zainteresowania panów. Robert wpatrzony był tylko w Kingę , a Bartek w Julkę i Kamilę. Po czasie panowie jednak zaczęli zauważać Patrycję a jej mocny charakter i szczerość zaczęła im imponować. Bartek postanowił zbliżyć się do 29-latki, a Dalia przy okazji jednej z rozmów z innymi uczestniczkami zasugerowała, że odkąd  Patrycja jest numerem jeden Juniora, stała się mocno "atencyjna". Wypowiedź Dalii dotarła do Patrycji, która nie zostawiła na niej suchej nitki podczas ostatniej "ceremonii chaosu". Chociaż Dalia otrzymała najwięcej karteczek z uwagami, tylko ta od Patrycji sprawiła jej przykrość. Koleżanka nie przebierała w słowach: Nie używa mózgu - napisała o Dalii Patrycja  Autorka niezbyt miłych słów od razu skomentowała, dlaczego tak napisała:  Napisałam ci to ponieważ faktycznie tak myślę. Wierzę w to, że coś tam się znajduje w tej twojej głowie, tylko czasami jest to nieużywane, czasami nie myślisz moim zdaniem (...) Twoja opinia jest dla mnie tak istotna jak ty - skwitowała ...

40 kontra 20: Patrycja walczy o Bartka
Mat. prasowe
TV-Show
"40 kontra 20": Patrycja ostro walczy o Bartka! Padły bardzo mocne słowa: "Nie używa mózgu"
Po tym, co wydarzyło się podczas Ceremonii Chaosu, uczestniczki są wściekłe na Patrycję! Dziewczyna przesadziła i straciła w oczach Bartka?

Jeżeli ktoś sądził, że "40 kontra 20" będzie nudnym randkowym show - bardzo się mylił. Zarówno uczestniczki, jak i Junior oraz Senior, nie przestają zaskakiwać widzów, a także siebie samych. Choć ten dzień na słonecznej Krecie upływał spokojnie - jak się okazuje, wszystko było jedynie ciszą przed prawdziwą burzą. Podczas wieczornej Ceremonii Chaosu niektóre z dziewczyn w końcu pokazały swoją prawdziwą twarz i to wcale nie w najlepszym tego słowa znaczeniu. Patrycja, która do tej pory była jedną z najbardziej lubianych uczestniczek zraziła do siebie nie tylko dziewczyny, ale również Bartka i Roberta?! Jej zachowanie przebiło wszystko. Tak ostrej gry o względy Juniora nikt się nie spodziewał.  "40 kontra 20": Patrycja nie cofnie się przed niczym? Uczestniczki są na nią wściekłe Widzowie "40 kontra 20" z pewnością nie mogą narzekać na brak emocji. Ostatnio w show pojawiła się nowa piękność , a wchodząc do willi Seniora - Roberta Kochanka , wywoła wypieki zazdrości niemal u każdej z dziewczyn. Przed nią na wyspę zawitała Dalia - inna piękność, która za to zdaniem pozostałych jest wierną kopią Julii. Jak się okazuje, Dalia pierwsze konflikty na wyspie ma już za sobą i najwyraźniej jest zazdrosna o Juniora - Bartka Andrzejczaka , na którego zdecydowanie ma chrapkę... Cały czas gwiazdorzy. Cały czas punkt zainteresowania jest wokół niej. To ona gra tutaj pierwsze skrzypce i cały czas robi show. Pytanie, jak długo można robić show? - mówiła Dalia o Patrycji wykorzystując moment, w którym Patrycja, Kinga, Beata, Iza, Marta i Asia poszły z Juniorem i Seniorem na randkę. Dalia chyba jednak zapomniała, że to ona - poza piękną Agatą - jest tu świeżynką, a jej słowa mogą obrócić się przeciwko niej. Szczególnie, że niemal natychmiast...

Dalia i Kinga w 40 kontra 20
Mat. prasowe
TV-Show
"40 kontra 20": Dalia o relacjach z Kingą po programie: "Myślałam, że ona..." 
Jak naprawdę wyglądają relacje uczestniczek "40 kontra 20" po programie? Dalia zdradziła sporo na temat Kingi. Odniosła się również do relacji z Patrycją. Co napisała?

Pierwszy sezon "40 kontra 20" powoli dobiega końca i chociaż do wielkiego finału pozostało tylko sześć odcinków, wciąż trudno przewidzieć jakich wyborów dokonają Senior Robert Kochanek oraz Junior Bartek Andrzejczak. Relacje pomiędzy uczestniczkami również są dynamiczne. Dalia, chociaż nie jest w programie najkrócej, to do tej pory nie zdołała sobie zyskać sprzymierzeńców wśród uczestniczek. Teraz zabrała głos w sprawie relacji z Kingą i Patrycją. Co wydarzyło się po zakończeniu programu? Jak dziś wyglądają kontakty pomiędzy uczestniczkami?  Zobacz także:  "40 kontra 20": Robert i Kinga zaliczyli awanturę! To koniec?! "Jest na ostatniej pozycji" "40 kontra 20": Dalia i Kinga zaprzyjaźniły się po programie?  Dalia nie miała łatwego startu w " 40 kontra 20 ". Pomimo tego, że od samego początku spędza czas na glampingu, dopiero niedawno zebrała się na odwagę by wyznać Bartkowi, jak bardzo jej się podoba. Na ważną dla siebie rozmowę zbierała się dość długo i specjalnie wyczekała moment, by w pobliżu nie było zazdrosnej o Juniora Patrycji. Reakcja Bartka jednak nie do końca była miła dla uczestniczki, ponieważ... Junior podziękował za miłe słowa i poszedł spać.  Szczególnie trudnym momentem dla Dalii była również "ceremonia chaosu" podczas której uczestniczki zasugerowały koleżance, że nie myśli, a Patrycja ubrała to w brutalne słowa:  Nie używa mózgu .  Dalia próbowała wejść z nią w dyskusję, jednak Patrycja dodała:  Twoje zdanie jest dla mnie tak istotne jak Ty Wojna Patrycji i Dalii dała tej drugiej mocno w kość. Dalii trudno było później odnaleźć się w ekipie dziewcząt i chociaż pozostała na glampingu to nie czuje się tam swobodnie. Na...

Nasze akcje
Gwiazdy
Newsy
Chcesz dobrze czuć się we własnej skórze tak, jak największe gwiazdy? Działaj metodą małych kroków!
Partner
Skuteczny trening bez wysiłku? Teraz to możliwe!
Newsy
Skuteczny trening to nie tylko siłownia!
Partner
Weleda
Newsy
Kosmetyki, które łączą tradycję z nowoczesnością. Poznaj je!
Partner
Nowości
PartyExtra
Małgorzata Rozenek-Majdan uśmiechnięta
Newsy
Małgorzata Rozenek-Majdan
BZ
Julia Wieniawa w neonowej sukience na lato
Newsy
Julia Wieniawa
BZ
Katarzyna Cichopek na 59 Festiwalu w Opolu
Newsy
Katarzyna Cichopek
BZ
Klaudia El Dursi na plaży
TV-Show
Hotel Paradise
BZ
Ślub od pierwszego wejrzenia x-news
TV-Show
Ślub od pierwszego wejrzenia
BZ
Versace wiosna-lato 2022
Fleszstyle
Trendy w koloryzacji włosów na wiosnę i lato 2022. Te odcienie robią mocne wrażenie
Marcelina Zielnik
Gorący trend: Dopamine dressing
Fleszstyle
Dopamine dressing to najgorętszy trend sezonu. Obłędną koszulę w stylu Małgorzaty Rozenek-Majdan kupisz w Sinsay za 39,99
Anna Kusiak
Klaudia Halejcio w najmodniejszych spodniach tego lata. Niemal identyczne kupisz w Sinsay za 35 zł
Newsy
Klaudia Halejcio w najmodniejszych spodniach tego lata. Podobne kupisz w Sinsay za 35 zł
Urszula Jagłowska-Jędrejek
Anna Lewandowska w swetrze za ponad tysiąc złotych
Newsy
Anna Lewandowska w modnym swetrze ponad tysiąc złotych. W Sinsay kupisz podobny za 50 złotych!
Aleksandra Skwarczyńska-Bergiel
Moda uliczna wiosna-lato 2022
Fleszstyle
Najmodniejsze buty na wiosenno-letni sezon. Te modele ma w szafie każda it-girl
Marcelina Zielnik