Święta 2016

Edyta Górniak
Edyta Górniak
święta
święta 2016

Wiemy, jak Edyta Górniak spędzi wigilię! Tego co zrobi nie spodziewał się nikt! ZDJĘCIA

Wiemy, jak Edyta Górniak spędzi wigilię! Tego co zrobi nie spodziewał się nikt! ZDJĘCIA
Joanna Rutkowska
quiz z filmów w Polsat Film
święta
quiz
film

Jak dobrze znasz kultowe filmy, które zobaczymy w Polsat Film w Boże Narodzenie? QUIZ

Co robocie w święta? Próbujecie świątecznych potraw, spotykacie się z rodziną i... oglądacie filmy! Polsat Film pokaże kilka filmów, które kochacie od lat i z chęcią zobaczycie jeszcze raz!  10 filmowych hitów takich jak:

 

 „Świąteczna gorączka 2” - Polsat Film (24.12.2016; sobota; g. 12:05) -  to kontynuacja komedii z 1996 roku. W tamtym filmie zdesperowany ojciec szuka idealnego prezentu na Gwiazdkę dla swojego dziecka.

„Jumanji” Polsat Film (24.12.2016; sobota; g. 14:04) - to nazwa tajemniczej gry planszowej, za sprawą której bohaterowie tego filmu przygodowego z niesamowitymi efektami specjalnymi przenoszą się do magicznej, dzikiej dżungli.

 „Skarb Narodów” Polsat Film (24.12.2016; sobota; g. 16:10) - to wielki przebój kinowy z Nicolasem Cage’m w roli łowcy przygód, poszukującego legendarnego skarbu Templariuszy, który, rzekomo, został przywieziony do Ameryki przez Ojców Założycieli.

„Więzień labiryntu” Polsat Film (24.12.2016; sobota; g. 21:00) -to thriller science fiction. Opowiada o nierównej walce grupy nastolatków z nieznanym niebezpieczeństwem, które czai się w spowitych mrokiem, korytarzach labiryntu…

„Szklana pułapka” Polsat Film (24.12.2016; sobota; g. 23:20        
25.12.2016; niedziela; g. 21:00)
 to pierwszy film z przebojowej serii. Zarobił w amerykańskich kinach „tylko” 140 miliony dolarów. Niebywały sukces na całym świecie sprawił, że potem powstały jeszcze cztery części przygód „niesfornego” nowojorskiego gliniarza, którego niezmiennie gra Bruce Willis. Każda co najmniej podwoiła tamten wynik finansowy. Zmagania Johna McClane’a z grupą 12 terrorystów, którzy opanowali korporacyjny wieżowiec w Los Angeles.      

„Kod da Vinci” Polsat Film (24.12.2016; sobota; g. 02:05) - w reżyserii zdobywcy Oscara Rona Howarda z gwiazdorską obsadą to znakomity thriller, zrealizowany na motywach bestselleru autorstwa Dana Browna. Tom Hanks gra światowej sławy historyka i badacza symboli, profesora Roberta Langdona. U jego boku, w roli wnuczki zamordowanego w Luwrze kustosza, występuje Audrey Tautou.

„Bruce Wszechmogący” Polsat Film (25.12.2016; niedziela; g. 13:40 -                    
26.12.2016; poniedziałek; g. 18:55)
pewnego dnia – niczym bohater filmu „Bruce Wszechmogący”, grany przez Jima Carrey’a - zostali obdarzeni nadprzyrodzoną mocą i mogli zostać najbardziej wpływową osobą na Ziemi, jakie byłoby nasze najskrytsze marzenie?

„Avengers” Polsat Film (25.12.2016; niedziela; g. 17:55)  - to jeden z największych przebojów w historii kina. Na planie ekranizacji jednego z najpopularniejszych komiksów spotkały się gwiazdy współczesnego kina: Chris Hemsworth, Chris Evans, Robert Downey Jr, Mark Ruffalo, Jeremy Renner oraz Scarlett Johansson. Nad światem wisi widmo zagłady. Ludzie stracili kontrolę nad kosmicznym sześcianem, który jest źródłem potężnej energii. Konsekwencje tego mogą być niewyobrażalne.

„Gambit, czyli jak ograć króla” Polsat Film (26.12.2016; poniedziałek; g. 14:00) - Firth Colin, czyli nieśmiertelny Mr Darcy, znów gra angielskiego dżentelmena. Tym razem jako Harry Deane, spokojny z natury kustosz, postanawia zemścić się na swoim obrzydliwie bogatym i aroganckim pracodawcy i w tym celu wybiera się do Teksasu na poszukiwania tajemniczego osobnika o dziwnie znajomo brzmiącym nazwisku Puznowski.

„Kevin sam w Nowym Jorku” Polsat Film (26.12.2016; poniedziałek; g. 21:00) - to kontynuacja przygód Kevina (Macaulay Culkin), a zarazem jednej z najbardziej kasowych komedii familijnych. Tym razem McCallisterowie postanawiają spędzić święta Bożego Narodzenia na Florydzie i znów zapominają o tytułowym bohaterze. Podczas zamieszania na lotnisku nasz mały bohater przez pomyłkę wsiada do niewłaściwego samolotu. Trafia do Nowego Jorku. Tu spotyka znanych sobie dobrze złodziei.

 

Czy znasz te filmy na pamięć? Sprawdź się w naszym quizie!

 

Zobacz także: "Last Christmas", "All I want for Christmas", a może... Wybierz z nami największy przebój świąteczny! PLEBISCYT

 

Zobacz także: Jakie filmy będziemy wieczorem oglądać w święta w telewizji? Sprawdź!

Joanna Rutkowska
Anna Lewandowska, Robert Lewandowski
Robert Lewandowski
Anna Lewandowska
święta

Zobacz, jak Lewandowscy ubierają choinkę! "Gwiazda zawiesza gwiazdę", śmieje się Ania! ZDJĘCIA

Para spędza święta w domu na Mazurach!
Joanna Rutkowska
Edyta Górniak
Edyta Górniak
Allan Krupa
święta

Ostatnie chwile Górniak z synem w Kalifornii przed świętami w Polsce. Byli na Christmas Party!

Ostatnie chwile Górniak z synem w Kalifornii przed świętami w Polsce. Byli na Christmas Party!
Joanna Rutkowska
Nasze akcje
Gwiazdy
Newsy
Chcesz dobrze czuć się we własnej skórze tak, jak największe gwiazdy? Działaj metodą małych kroków!
Partner
Skuteczny trening bez wysiłku? Teraz to możliwe!
Newsy
Skuteczny trening to nie tylko siłownia!
Partner
Weleda
Newsy
Kosmetyki, które łączą tradycję z nowoczesnością. Poznaj je!
Partner