Olga Bołądź w koku
Ons.pl
Fleszstyle

Olga Bołądź pokazała nogi i TAKI dekolt! Na premierze filmu „Kochaj’’ wyglądała bardzo sexy! ZOBACZ

Olga Bołądź pokazała nogi i TAKI dekolt! Na premierze filmu „Kochaj’’ wyglądała bardzo sexy! ZOBACZ
Olga Bołądź w czerwonej sukience
Newsy
Co połączyło Dodę i Olgę Bołądź! Zobacz wideo!
Co połączyło Dodę i Olgę Bołądź! Zobacz wideo!

Doda i Olga Bołądź wspierają akcję charytatywną! Na profilu facebookowym artystki pojawiło się wideo, na którym ona, wraz z innymi gwiazdami, m.in. Olgą Bołądź proszą o wsparcie dla małej Lenki. Na filmiku możemy zobaczyć też Tomasza Karolaka czy Krzysztofa Maternę. A o co chodzi w tej akcji? Lenka Wawrzecka ma dwa latka, a w jej oku zdiagnozowano zmiany nowotworowe. Siatkówczak od razu zaatakował oba oczka. Rodzice bardzo proszą o wsparcie dla swojej córeczki. Dziewczynka była poddawana już chemioterapii, która niestety nie przyniosła żadnej poprawy. Lenka czeka na kwalifikację do leczenia melphalanem w Polsce. Jednak to leczenie w USA daje ogromne szanse na to, żeby dziewczynka wyzdrowiała. Koszty są ogromne, a jej rodzice nie są w stanie uzbierać 160 tys. dolarów, dlatego gwiazdy bardzo mocno wspierają tę akcję! Lena została już zakwalifikowana do leczenia w Stanach, ale brakuje jeszcze pieniędzy. Akcję można wesprzeć na stronie www.siepomaga.pl . Doda zawsze była przychylna wszelkim aktywnościom charytatywnym i wielokrotnie brała udział w różnego rodzaju koncertach czy imprezach. Sama jest częstym gościem w Fundacji "Mam Marzenie". My przyłączamy się do apelu Olgi Bołądź, Dody oraz innych gwiazd i zachęcamy do wpłacania, choć drobnych kwot. Brakuje już coraz mniej!   Zobacz:  Doda kolęduje w Instytucie Matki i Dziecka! Pomaganie jest sexy!   Doda i Olga Bołądź wspierają akcje charytatywne (function(d, s, id) { var js, fjs = d.getElementsByTagName(s)[0]; if (d.getElementById(id)) return; js = d.createElement(s); js.id = id; js.src = "//connect.facebook.net/pl_PL/sdk.js#xfbml=1&version=v2.3"; fjs.parentNode.insertBefore(js, fjs);}(document, 'script', 'facebook-jssdk')); Www.siepomaga.pl/oczka-lenki Opublikowany przez Doda na  14 marca 2016   Doda od dawna wspiera akcje charytatywne...

Doda po spektaklu
Newsy
Doda, Bołądź, Bielska i Suchora w szampańskim humorze po premierze spektaklu!
Doda, Bołądź, Bielska i Suchora w szampańskim humorze po premierze spektaklu!

Doda świetnie bawiła się z Olgą Bołądź, Iwoną Bielską i Agnieszką Suchorą po premierze spektaklu "Słownik Ptaszków Polskich" w Teatrze IMKA Tomasza Karolaka. Jak widać na zdjęciu, które gwiazda opublikowała na swoim Instagramie, było wesoło i szampańsko!   Doda po spektaklu w teatrze Karolaka Spektakl "Słownik Ptaszków Polskich" został świetnie przyjęty przez publiczność i dziennikarzy, o czym świadczy również plejada gwiazd, która pojawiła się na premierze. Nie da się ukryć, że Doda jest jego największą ozdobą. Artystka szybko jednak nawiązała kontakt z aktorkami, które również występują w przedstawieniu. Za kulisami panie bawiły się szampańsko - w przenośni i dosłownie!  Popatrzcie tylko na to gorące zdjęcie. Działo się!   Zobacz: Doda na premierze sztuki ze swoim udziałem! W tak eleganckim wydaniu dawno jej nie widzieliśmy   Sukces spektaklu z Dodą!   Opijała go z koleżankami z teatru!   Doda na premierze spektaklu.

Olga Bołądź, Mikołaj Roznerski
Newsy
Olga Bołądź i Mikołaj Roznerski są jednak razem? "Przed wszystkimi udają, że nie są parą"
Olga Bołądź i Mikołaj Roznerski są jednak razem? "Przed wszystkimi udają, że nie są parą"

Olga Bołądź i Mikołaj Roznerski nadal są razem? Oboje przyjechali na premierę filmu "Kochaj" do Płocka, w którym oboje grają. I jak się dowiedzieliśmy, Olga i Mikołaj nadal udawali publicznie, że nic ich nie łączy, ale podobno to tylko gra pozorów. Stawali do zdjęć osobno, w ogóle nie zamienili ze sobą słowa publicznie. Bardzo na to uważają. Ale gdy nie było fotoreporterów, ich relacje były inne. Spędzali chwile razem. Po prostu jest im na rękę, że wszyscy piszą, że się rozstali i mają medialny spokój - mówi nam osoba, która była na premierze filmu. Czy tak jest naprawdę? Rzeczywiście Bołądź i Roznerski nigdy, ani nie potwierdzili, że są razem, ani tego, że jak pod koniec 2015 roku pisano, że się rozstali. Od tego czasu nie zrobiono im ani jednego zdjęcia ze wspólnych zakupów czy restauracji z dziećmi (oboje mają synów z poprzednich związków), ale i wcześniej takie zdjęcia były niezwykle rzadkie. Byli w związku dwa lata i publicznie nie pokazali się ani razu razem. Nawet kiedy grali w filmie "Kochaj" nie zrobiono im wspólnego zdjęcia. Bardzo dbają o to, żeby nie można było ich połączyć w żaden sposób - nawet zawodowy. Ale ludzie, którzy są blisko Olgi i Mikołaj wiedzą jaka jest prawda i że tak naprawdę Bołądź i Roznerski są razem! A Wy co sądzicie o tym związku? Czy tych dwoje łączy prawdziwe M jak Miłość? :)   Zobacz także: Trzy piękności i jeden przystojniak na jednej imprezie! Kto zadał szyku? ZDJĘCIA   Mikołaj Roznerski na premierze filmu "Kochaj" pozował z Olgą Bołądź tylko na... plakacie :)   Olga Bołądź na premierę filmu "Kochaj" w Płocku przyjechała sama, ale kiedy nikt nie patrzył, spędzała czas z Mikołajem Roznerskim.

Nasze akcje
Zmysłowy i uwodzicielski czy delikatny i czarujący – jaki jest twój zapach?
Newsy

Ponadczasowy czy zaskakujący? Ten zapach ma jedno i drugie!

Partner
Weleda
Newsy

Kosmetyki, które łączą tradycję z nowoczesnością. Poznaj je!

Partner
Sprawdź, jak skutecznie „cofnąć zegar” i odmłodzić spojrzenie!

Spektakularny i jednocześnie naturalny wygląd? Sprawdź, jak odmłodzić spojrzenie!

Partner
Eva Longoria

Wymarzona sylwetka bez wyrzeczeń? To możliwe!

Partner

Nowa kolekcja Lilou zachęca do świętowania wspólnych chwil

Partner
Pomysł na prezent: perfumy Tom Tailor

Te perfumy symbolizują drogocenne chwile szczęścia i spokoju

Partner

Niebanalna i ponadczasowa biżuteria Pandora zachwyca blaskiem

Partner

Uwielbiasz taniec? Rozwijaj swoje umiejętności i dziel się nimi ze światem!

Partner