Fryzury gwiazd: Julia Wieniawa, Anna Lewandowska
East News
1/7
Fryzury gwiazd: Julia Wieniawa, Anna Lewandowska
East News

 

Jakie fryzury najczęściej noszą Julia Wieniawa, Anna Lewandowska czy Meghan Markle? Takie, które zawsze wyglądają dobrze i robi się je w kilka chwil!

 

Jeśli na początku nowego roku pragniesz jakiejś odmiany, zacznij od włosów! Tylko nie wpakuj się w uczesanie trudne do ułożenia… Bądź mądra jak gwiazdy! One zawsze noszą to, co piękne, ale nie wymagające wielkiego wysiłku. Oto najmodniejsze, ukochane przez gwiazdy fryzury, które zrobisz dosłownie w kilka minut - albo nawet sekund. Sami nie możemy się zdecydować, czy szybciej by poszło z uczesaniem Kendall Jenner, Małgorzaty Rozenek-Majdan, czy może Kate Middleton… A która fryzura jest najładniejsza? Przekonasz się w naszej galerii!

 

 

ZOBACZ TEŻ: Marcelina Zawadzka nie jest już blondynką?!

2/7
Anna Lewandowska
East News

 

Proste włosy z grzywką

Jeśli coś nosi Anna Lewandowska, to znaczy, że za chwilę będzie hitem. Możemy się założyć, że w 2019 roku tak będzie i z grzywką! Ale póki co śladem gwiazdy coraz więcej kobiet prostuje włosy, by były idealnie gładkie i lśniące. Popieramy! Trzeba lubić, co się ma, a skoro nie każda kobieta ma burzę loków, lepiej nie niszczyć włosów trwałą ondulacją.

3/7
Małgorzata Rozenek-Majdan
East News

 

Proste włosy i lob

Kiedy Małgorzata Rozenek-Majdan obcięła włosy do supermodnego loba, zachwytom nie było końca. Nic dziwnego! To szalenie twarzowa fryzura, której formę można w pełni docenić, gdy włosy są idealnie wyprostowane. Idealnie gładkie i lśniące są zresztą ozdobą każdej kobiety!

4/7
Meghan Markle
East News

 

Niski koczek z przedziałkiem

Księżna Sussex Meghan Markle najczęściej widywana jest w skromnym koczku z przedziałkiem na środku głowy. Zwykle jest on grzecznie wygładzony, ale coraz częściej księżna pozwala sobie na luz - i fryzurę lekko rozwianą, nieco potarganą i… przez to bardziej dziewczęcą. To wspaniałe tym bardziej, że taki nieperfekcyjny koczek z przedziałkiem robi się jeszcze szybciej - dosłownie w kilka sekund!

5/7
Kendall Jenner
East News

 

Wysoki kucyk z przedziałkiem

Także Kendall Jenner jest fanką koczka z przedziałkiem na środku głowy. Nosi go jednak wysoko, na wysokości skroni, co nie tylko wydłuża szyję, ale i daje… efekt liftingu bez skalpela!

6/7
Julia Wieniawa
East News

 

Hollywoodzkie fale

…to sam szyk! Dobrze rozumie to Julia Wieniawa i jeśli akurat nie prostuje włosów, układa je w eleganckie, regularne, mocno nabłyszczone loki. Taka fryzura pięknie podkreśla rysy twarzy i modeluje kości policzkowe, a dodatkowo dodaje włosom objętości. I jest tak szalenie szykowna, i taka kobieca…! Po prostu uwielbiamy.

7/7
Kate Middleton
East News

 

Fale à la Rachel

Księżna Kate Middleton od lat nosi tę samą fryzurę - bezpieczną klasykę w postaci dość długich włosów, podkręconych w eleganckie fale na końcach. Z czymś ci się to kojarzy? Oczywiście, z początkiem lat 90.! To wtedy kobiety nosiły uniesione u nasady fryzury z prostych włosów, zakręconych na linii brody lub poniżej. Tak, tak, skojarzenie numer dwa też odpowiednie - to wariacja na temat fryzury Rachel z "Przyjaciół"! Jak widać, sprawdza się świetnie i na królewskim dworze… A skoro i tam, pewnie sprawdzi się i u ciebie!