Kampania Gucci jesień/zima 17 Kampania Gucci jesień/zima 17 Kampania Gucci jesień/zima 17 Kampania Gucci jesień/zima 17 Kampania Gucci jesień/zima 17
Kampania Gucci jesień/zima 17
Gucci
1/7
Kampania Gucci jesień/zima 17
Gucci

Równie kultowy co ekscentryczny dom mody Gucci właśnie wypuścił zdjęcia z kampanii na sezon jesień/zima 17.

 

Więcej: Dom w stylu Gucci. Alessandro Michele pokazał swoją pierwszą linię wyposażenia wnętrz.

 

Zupełnie tak jak można się było spodziewać po Alessandro Michele i jego barwnym, dziwacznym świecie, który stworzył dla włoskiej marki, po obejrzeniu filmu i zobaczeniu zdjęć z nowej kampanii wciąż zdezorientowani drapiemy się po głowie.

 

Więcej: Geeki od Gucciego. Zobacz limitowaną edycję t-shirtów projektu Angeliki Hicks

 

Zajrzyjcie do galerii i dajcie się porwać… nie kosmitom, tylko najciekawszej kampanii sezonu.

 

Więcej: Autoironia, mnóstwo tęczy i „guccifikacja". Zobacz nowe oblicze luksusu z pokazu Gucci cruise 18.

 

2/7
Kampania Gucci jesień/zima 17
Gucci

Star Trek, Marsjanie Atakują i najgorętsza moda na jesień/zimę 17 w jednej odjechanej, super eklektycznej paczce – tak można podsumować zdjęcia z nowej kampanii Gucci.

3/7
Kampania Gucci jesień/zima 17
Gucci

Sfotografowana przez Glena Lutchforda kampania czerpie inspiracje z filmów sci-fi z lat 50. i 60. takich jak „Potwór z Czarnej Laguny" czy „Zakazana planeta" – wyzywamy Was żebyście wymienili wszystkie nawiązania.

4/7
Kampania Gucci jesień/zima 17
Gucci

Na tych hipnotyzujących, odjechanych zdjęciach widzimy modelki i modeli jako kosmitów w oversize'owych kapeluszach, niepasujących do siebie, vintage'owych printach i wysadzanych kryształami okularach w najróżniejszych okolicznościach – w tym podczas walki z olbrzymim, poklatkowym dinozaurem.

5/7
Kampania Gucci jesień/zima 17
Gucci

W kolejnych ujęciach widzimy jak ludzie rozmawiają z kosmitami i robotami, po czym zostają teleportowani na pokład surrealistycznego, psychodelicznego statku kosmicznego. Wszycy – naturalnie – od stóp do głów w jesiennej linii Gucci.

6/7
Kampania Gucci jesień/zima 17
Gucci

W typowy Gucci sposób, włoska marka podzieliła się tymi odjechanymi zdjęciami za pośrednictwem swojego konta na instagramie.

7/7
Kampania Gucci jesień/zima 17
Gucci

Jeśli po obejrzeniu tych zdjęć macie nadzieję, że kosmici mogą być zapowiedzą pełnometrażowego filmu, zapewne ucieszy Was to, że równolegle ze zdjęciami Gucci wypuściło także filmik – również w reżyserii Luchforda. Na koniec świata i jeszcze dalej!

 

 

Więcej na temat Gucci Alessandro Michele