T-shirty Gucci x Angelica Hicks Gucci x Angelica Hicks Gucci x Angelica Hicks Angelica Hicks i mural „Freaks and geeks" Gucci x Angelica Hicks
T-shirty Gucci x Angelica Hicks
Materiały prasowe
1/6
T-shirty Gucci x Angelica Hicks
Materiały prasowe

Gucci ma dryg do wypuszczania gorących, wyhajpowanych przez internet i memy t-shirtów. Pamiętacie TEN model, w którym chodziła każda gwiazda – Marina, Jessa, Maffa – oraz szanująca się instagramerka? Pomimo zaporowej ceny – 2 500 zł – wyprzedał się on w zaledwie parę dni.

 

Zobacz też: Autoironia, mnóstwo tęczy i „guccifikacja". Zobacz nowe oblicze luksusu z pokazu Gucci cruise 18.

 

T-shirt Gucci, 2 500 zł
Materiały prasowe
Materiały prasowe

 

Więcej: Gwiazdy w rajskim ogrodzie. Tak wyglądała premiera pierwszego zapachu Alessandro Michela Gucci Bloom

 

Teraz Gucci po raz kolejny rusza na podbój naszych portfeli. Legendarna włoska marka właśnie wypuściła limitowaną edycję koszulek powstałych we współpracy z odjechaną brytyjską artystką Angeliką Hicks. Szybko, wpadajcie do naszej galerii zanim się wyprzedadzą!

2/6
Gucci x Angelica Hicks
Materiały prasowe

Gucci połączyło siły z brytyjską ilustratorką Angeliką Hicks. Wspólnie stworzyli oni limitowaną edycję t-shirtów z grafikami artystki.

3/6
Gucci x Angelica Hicks
Materiały prasowe

Plotka głosi, że kolaboracja powstała kiedy dyrektor kreatywny Gucci Alessandro Michele „zgubił się" na instagramie. Traf chciał, że natknął się on na profil Hicks i, oczarowany jej odjechanym stylem i charakterystyczną kreską, natychmiast zaprosił ją do współpracy.

4/6
Angelica Hicks i mural „Freaks and geeks"
Materiały prasowe

Kolekcję ogłoszono w nietypowy, aczkolwiek totalnie Gucci sposób. Z tej okazji artystka stworzyła na ścianie kamienicy w Mediolanie mural „Freaks and geeks", jednego ze wzorów które trafiły na limitowany t-shirt.

5/6
Gucci x Angelica Hicks
Materiały prasowe

W sumie Hicks stworzyła 11 wzorów, wśród których znajdziemy „Ewangelię według Gucci" czy ukłon w stronę wokalistki Florence Welch. Powstanie tylko 100 egzemplarzy każdego z t-shirtów zapakowanych w vintage'owe metalowe puszki.

6/6
Gucci x Angelica Hicks
Materiały prasowe

Te fantastyczne koszulki trafią do tych szczęśliwców, którzy nie tylko są skłonni zapłacić 1 400 zł za t-shirt ale też… będą pierwsi w kolejce. Nikt nie mówił, że bycie Gucci geekiem jest łatwe. ;)

Więcej na temat Gucci