Grażyna Torbicka w Cannes Grażyna Torbicka w Cannes Grażyna Torbicka w Cannes Grażyna Torbicka w Cannes Grażyna Torbicka w Cannes
Grażyna Torbicka w Cannes
Paweł Kibitlewski
1/6
Grażyna Torbicka w Cannes
Paweł Kibitlewski

 

Festiwal Filmowy w Cannes jest bez dwóch zdań najważniejszą i najbardziej prestiżową imprezą europejskiej branży filmowej. Rok w rok na Lazurowe Wybrzeże zjeżdżają największe gwiazdy i osobowości dużego ekranu, aby pokazać się na licznych premierach, imprezach, wyłonić najlepszy, nagrodzony Złotą Palmą obraz i – co najważniejsze – pooglądać po prostu trochę dobrego kina.

 

Więcej: Julia Wieniawa i Jessica Mercedes reprezentują Polskę na festiwalu w Cannes. Która ubrała się lepiej? POJEDYNEK

 

Jedną ze stałych bywalczyń czerwonego dywanu na Lazurowym Wybrzeżu jest znana z autorskiego programu na antenie TVP2 „Kocham Kino" Grażyna Torbicka. Dziennikarka została zaproszona na festiwal przez markę L'Oreal, w której pełni funkcję ambasadorki. W rolach wysłanniczek towarzyszy jej Julia Wieniawą oraz Jessica Mercedes

 

Więcej: Kulczyk, Rubik, Torbicka, Wałęsa! Zobacz jak Polacy reprezentowali się w Cannes! ZDJĘCIA

 

Za każdą z jej tegorocznych kreacji dziennikarki w Cannes odpowiada jedna projektantka. Zajrzyjcie do naszej galerii żeby zobaczyć jak wyglądała – i kto uszył jej kreacje.

 

Więcej: Anja Rubik świetnie się bawi nad morzem w Cannes... czyżby się lekko zaokrągliła? ZDJĘCIA

 

2/6
Grażyna Torbicka w Cannes
Paweł Kibitlewski

 

Pierwszego dnia festiwalu Torbicką sfotografowano przechadzającą się po nadmorskim deptaku w Cannes. Miała na sobie proste, szerokie spodnie z błękitnego jeansu o wysokim stanie z symetrycznie rozmieszczonymi rzędami srebrnych guzików w okolicy kieszeni.

 

3/6
Grażyna Torbicka w Cannes
Paweł Kibitlewski

 

Dziennikarka połączyła je z lejącą, białą koszulą i beżowymi sandałkami z pastkami w kostce.

 

4/6
Grażyna Torbicka w Cannes
Paweł Kibitlewski

 

Drugą z pokazanych przez dziannikarkę kreacji była ta imponująca suknia o długości midi z wyszywanym drobnymi perełkami body i wielowarstwowym, tiulowym dołem z pierzastymi aplikacjami.

 

5/6
Grażyna Torbicka w Cannes
Paweł Kibitlewski

 

Za obie kreacje odpowiada atelier Violi Piekut. Nie jest to pierwsza współpraca Torbickiej z projektantką przy okazji festiwalu w Cannes. W zeszłym roku zachwycaliśmy się pastelowymi kompletami niczym z Hollywood lat 50. i misterną, czarną suknią wieczorową, którą dziennikarka miała na sobie w trakcie festiwalu. W tym roku Piekut pokazała na swoim Instagramie jeszcze dwie suknie, które stworzyła dla Torbickiej na jej wyjazd do Francji – długą z prześwitującymi rękawami i głębokim dekoltm w kształcie litery V oraz zabudowaną, pudroworóżową z zaakcentowaną talią. Nie możemy się doczekać kiedy zoabczymy je na czerwonym dywanie!

 

6/6
Jury festiwaly w Cannes 2018
East News

 

Przypominamy, że tym roku w wyścigu po Złotą Palmę po raz pierwszy od 28 lat startuje polski film, „Zimna wojna" Pawła Pawlikowskiego z Joanną Kulig, Tomaszem Kotem, Agatą Kuleszą i Borysem Szycem. Poza filmem konkursowym, w ramach festiwalu odbędzie się też premiera „Fugi" Agnieszki Smoczyńskiej, z kolei w Konkursie Filmów Krótkometrażowych startuje polska animacja „III" Marty Pajek. Zwycięskie filmy wybierze jury (w całości w kobiecym składzie) pod przewodnictwem aktorki Cate Blanchett. 

 

Więcej na temat Grażyna Torbicka Cannes