M jak miłość odc. 1262
1/9
M jak miłość odc. 1262

Zapraszamy na 1262 odcinek „M jak miłość”, w którym Ula (Iga Krefft)… pozna nowego ukochanego!
A jej wybrankiem okaże się tajemniczy przystojniak o imieniu Jan (w tej roli Tomáš Kollárik)...

Romantyczna historia zacznie się na drodze pod Grabiną. Ala (Olga Frycz) zamyśli się za kierownicą… i o mało nie doprowadzi do poważnego wypadku. Kierowca drugiego auta zacznie robić Zduńskiej wymówki.

Co dalej czytaj nasze fotostory.

Zobacz także: Marzenka wybiera suknię ślubną! A co u innych bohaterów "M jak miłość"? FOTOSTORY

2/9
M jak miłość odc. 1262

- To droga podporządkowana, więc trzeba się zatrzymać, rozejrzeć, a nie jechać na oślep! Oboje mieliśmy szczęście, ale naprawdę mało brakowało...

3/9
M jak miłość odc. 1262

Sekundę później na horyzoncie pojawi się Ula. Mostowiakówna już z daleka zobaczy, że Ala jest zdenerwowana, uzna, że „obcy” ją zaatakował – i rzuci się kuzynce na ratunek.

4/9
M jak miłość odc. 1262

- Niech ją pan zostawi w spokoju! Ala, wszystko w porządku? Nic ci nie zrobił?!

5/9
M jak miłość odc. 1262

Gdy Zduńska wyjaśni w końcu nieporozumienie, dziewczyna – zawstydzona – podejdzie do nieznajomego…

- Co, pewnie trudno to będzie pani z siebie wykrztusić?
- No więc… dobrze, przepraszam! Poniosło mnie…

6/9
M jak miłość odc. 1262

Rozmowa młodych potrwa tylko kilka minut... ale dla miłości to wystarczy. I gdy chłopak w końcu odjedzie, Ula – na nowo zakochana - od razu zadzwoni do Natalii (Marcjanna Lelek).

7/9
M jak miłość odc. 1262

- Cześć, siostra, wiesz... chyba jednak jesteś czarownicą! Pamiętasz, jak mi dzisiaj nawijałaś o facecie, który jest mi pisany? Możesz się ze mnie śmiać, ale… spotkałam tego gościa.
- Wygłupiasz się?
 - Mówię serio… Przypadkiem wpadliśmy na siebie i zaiskrzyło! Mówię ci, to było to – cholerne uderzenie pioruna! W oczach ciemno, a nogi miałam jak z waty... Cholera, że też nie poprosiłam go o telefon! A to na sto procent była moja druga połówka... I właśnie straciłam szansę na spełnioną miłość...

8/9
M jak miłość odc. 1262

Tymczasem kilka godzin później Staszek (Sławomira Holland) przedstawi Natalii policjanta, który przyjechał właśnie z Warszawy: młodszego aspiranta Janka Morawskiego. A nowym kolegą Mostowiakówny okaże się… „tajemniczy nieznajomy”, którego spotkała Ula!

- Poznajcie się, będziecie od jutra razem pracować…
- Witamy na pokładzie!

9/9
M jak miłość odc. 1262

Jak dalej potoczą się losy Janka oraz Uli? I czy młody policjant również będzie dziewczyną oczarowany? Ciekawych zapraszamy na premierowe odcinki „M jak Miłość” - w każdy poniedziałek i wtorek na antenie TVP2!

Więcej na temat M jak miłość polskie seriale