Party Stories
Zygmunt Chajzer o śmierci wnuczka
Newsy

Zygmunt Chajzer pierwszy raz o śmierci wnuczka: "To jest tak, jakby straciło się kawałek siebie"

Jego wnuk zginął w wypadku samochodowym.

Zygmunt Chajzer pierwszy raz opowiedział o śmierci swojego wnuczka, Maksymiliana, który zginął w tragicznym wypadku samochodowym w lipcu ubiegłego roku. Prezenter wciąż odczuwa wielki ból po utracie wnuka, jednak wie, że musi się nauczyć z nim żyć.

Zygmunt Chajzer reklamuje proszek w Boliwii? Czy oni tak na poważnie?!

Zygmunt Chajzer: Do końca życia pozostaniemy inwalidami.

Zygmunt Chajzer gościł w "Pytaniu na śniadanie", gdzie opowiadał o życiu po śmierci wnuczka. Pierwsze tygodnie były dla całej rodziny wstrząsające. Chajzer musiał być jednak wsparciem dla swojego syna, Filipa Chajzera, który był w bardzo ciężkim stanie:

Mam nadzieję, że z tej roli dobrze się wywiązałem. Mam też nadzieję, że w całej tej sytuacji udało mi się być osobą, która stara się racjonalnie poukładać to wszystko, czego się nie da. Ale się starałem i mam nadzieję, że w jakimś sensie się to udało – mówił Zygmunt.

Dla Chajzera utrata wnuka to utrata części siebie. Miał z nim bardzo dobry kontakt, uwielbiali spędzać razem czas. Wie, że jego śmierć nigdy nie przestanie go boleć.

Do końca życia pozostaniemy inwalidami. To jest tak, że jakby się straciło rękę, nogę, kawałek siebie. Musisz z tym jakoś żyć i wszystko poukładać. Bardzo ważne są osoby, które pomogą ci, gdy ci czegoś brakuje. To się nie zmieni, tak już będzie. Ale ważne jest to, kto cię wspiera. Nigdy nie przestanie boleć. Natomiast trzeba się nauczyć z tym żyć. Trzeba dawać sobie radę w swojej pracy zawodowej, mieć frajdę z tego, trzeba znaleźć kilka przyjemności w swoim życiu - tłumaczył Zygmunt Chajzer.

Zygmunt Chajzer opowiedział o śmierci wnuka.

Zygmunt Chajzer na IV charytatywnych zawodach kulinarnych dziennikarzy
Akpa

Zygmunt Chajzer wspiera syna, Filipa Chajzera.

Filip Chajzer w szarej bluzie

 

 

 

 

Komentarze
Zapraszamy do dyskusji
Czekamy na Twoją opinię w tym temacie. Dołącz do dyskusji!
Filip Chajzer na siłowni
Newsy
Filip Chajzer ostro ćwiczy na siłowni! Tak dba o formę na wiosnę! ZDJĘCIA
Zygmunt Chajzer o drugim dziecku syna
ONS
Newsy
Zygmunt Chajzer czeka na wnuka i przyznaje: "Widzę szczęście syna. Z drugiej strony trochę się niepokoję..."
Bardzo wzruszające słowa!

Zygmunt Chajzer skomentował radosne informacje o powiększającej się rodzinie i we wzruszających słowach wspomina tragicznie zmarłego wnuka, Maksa. Zaledwie kilka tygodni temu dowiedzieliśmy się, że Filip Chajzer już wkrótce, po raz drugi zostanie tatą. O tym, że partnerka dziennikarza spodziewa się dziecka, za pośrednictwem Super Expressu poinformował właśnie Zygmunt Chajzer. Ostatnio również sam Filip zdradził, że już za kilka miesięcy urodzi mu się syn, Jerzy. Teraz Zygmunt Chajzer w rozmowie z tygodnikiem "Dobry Tydzień" komentuje zmiany w życiu swojego syna i wspomina wnuka, Maksa, który zginął w wypadku samochodowym.   Zobacz także:  "Nie podniosłem się do dzisiaj" Filip Chajzer opowiedział w "Uwadze" o swoim dramacie po stracie syna   Przeczytaj więcej:  Filip Chajzer: "Cholerny Dzień Dziecka! Długo myślałem, co zrobić, żeby nie oszaleć". I wymyślił piękną akcję!​   Zobacz także:  Filip Chajzer pierwszy raz po śmierci syna: „Wylądowałem na księżycu”   Zygmunt Chajzer już wkrótce zostanie dziadkiem Zygmunt Chajzer nie ukrywa, że cieszy się ze szczęścia swojego syna, który pomimo tragedii sprzed dwóch lat, próbuje ułożyć sobie życie na nowo. Jak skomentował informacje o ciąży partnerki Filipa? Wielka radość. Widzę szczęście syna i to jest budujące, że potrafi po tej tragedii dalej iść przez życie i cieszyć się. Z drugiej strony trochę się niepokoję, jak to będzie, bo cały czas myśli wracają do Maksia. Ale sądzę, że gdyby wnuk tutaj był, też bardzo cieszyłby się z narodzin braciszka  - w rozmowie z "Dobrym Tygodniem" przyznał tata Filipa Chajzera. Zygmunt Chajzer nie ukrywa, że wciąż nie potrafi poradzić sobie ze śmiercią wnuka, Maksa.  To nigdy nie przestanie boleć. W moim życiu Maks jest cały czas obecny. Był cudownym, fantastycznym...

Filip Chajzer ostro zaatakowany przez internautkę
Newsy
Brutalny atak hejterki na Filipa Chajzera! Nie zabrakło przerażających słów o śmierci jego syna...
Wszelkie granice zostały przekroczone!

Filip Chajzer na swoim Facebooku udostępnił wiadomość od jednej z internautek. Kobieta twierdzi, że dziennikarz TVN wykorzystuje śmierć swojego syna do robienia kariery!  Fani Filipa Chajzera są w szoku i wspierają dziennikarza. On sam zareagował równie ostro! Brutalny atak hejterki na Filipa Chajzera Post tajemniczej pani Ireny D. budzi ogromne emocje. Hejterka zaatakowała Filipa Chajzera w najbardziej brutalny sposób. Napisała o śmierci syna dziennikarza  i zasugerowała, że nie zazna on spokoju, dopóki Filip nie zacznie szanować innych. O co jej chodziło? Tego nie wie chyba nikt, ale internautka wypunktowała w każdym słowie skrót "PO", który kojarzy się z największą opozycyjną partią - Platformą Obywatelską. Czyżby to zatem sympatia Filipa do PO tak ją zdenerwowała? Panie Chajzer Smierc syna niczego Nie Nauczyla! Wyglada na to ze Nawet POmoga w robieniu karieru. Ale sPOtka pana Nastepna tragedia i to nie jedna! Do puki Doputy nie zacznie Pan szanowac inych Pana Syn nie zazna sPOkoju !, - napisała Irena D. (pis. oryginalna). Jak na tak okrutne słowa zareagował sam dziennikarz? Filip zastanawia się, czy nie jest to fikcyjne konto, jednak chce uświadomić wszystkim, jak ludzie potrafią być okrutni: To bardzo dla mnie trudne ale wkleję posta od uroczej brunetki, Pani Irenki. Mam nadzieję, że to pomoże zrozumieć Państwu ile siana można mieć w pustym łbie... To może być moja albo Twoja sąsiadka, uśmiechnięta, uczynna, miła a pod deklem... takie zło. Żeby los był dla tego tępaka łaskawy... A jeśli to fejkowe konto to też chciałbym spotkać autora osobiście... - napisał na Facebooku. Internauci od razu zaczęli go wspierać. Co więcej - próbują zdemaskować panią Irenę D. Filip Chajzer  podziękował im za pomoc, zaznaczył również, że takich ataków jest o wiele więcej: Z całego serca dziękuję za wasze wsparcie. To dla...

Nasze akcje
maseczki-orientana
Fleszstyle

Maseczki stworzone przez naturę – 99% naturalnych składników i 100% skuteczność! 

Partner
kosmetyki-alkemie
Fleszstyle

Alkmie - polska marka, która tworzy kosmetyczne dzieła sztuki!

Partner
Newsy

Natura i nauka łączą siły w walce ze zmarszczkami. Poznaj kosmetyki Botanical HiTech

Partner
jane-perkins
Newsy

Plastikowa REwolucja, czyli o sile REcyklingu!

Partner
anabelle-minerals
Fleszstyle

Doskonały makijaż w duchu eko i zero waste: odkryj mineralne kosmetyki Annabelle Minerals! 

Partner