Zygmunt Chajzer o zachowaniu Filipa Chajzera
East News, Artur Zawadzki/REPORTER, Instagram @filip_chajzer
Newsy

Zygmunt Chajzer jest rozczarowany Filipem Chajzerem: "Nie mieści się to w głowie"

Zygmunt Chajzer był wstrząśnięty zachowaniem Filipa Chajzera, po wypłynięciu kontrowersyjnych zdjęć z tajemniczą kobietą. Jak zareagował?

Nagłe rozstanie z partnerką i kontrowersyjne zdjęcia z tajemniczą kobietą w tle nie wpływają dobrze na reputację Filipa Chajzera, o którego rzekomej zdradzie aż huczy w mediach. Według bliskiej osoby z otoczenia sytuacja źle odbiła się także na relacji Filipa Chajzera z ojcem Zygmuntem Chajzerem.  

Zygmunt Chajzer reklamuje proszek w Boliwii? Czy oni tak na poważnie?!

Zygmunt Chajzer rozczarowany zachowaniem swojego syna Filipa

Kultowy już prezenter telewizyjny Zygmunt Chajzer od lat gościł na ekranach naszych telewizorów. Dziś pałeczkę po sławnym ojcu przejął jego syn - Filip Chajzer, który obecnie sprawdza się w roli prowadzącego "Dzień Dobry TVN". Filip Chajzer w swoim życiu poza sukcesem zawodowym przeżył ogromną tragedię jaką była śmierć synka w wypadku samochodowym. Po jakimś czasie dziennikarz stanął na nogi i odnalazł szczęście na nowo u boku Małgorzaty Walczak, z którą ma obecnie 4-letniego syna Aleksandra. O związku Filipa i Małgorzaty nie mówiło się głośno w mediach. Oboje sprawiali wrażenie dobrze dobranej pary. Do czasu kiedy paparazzi przyłapali dziennikarza na kolacji w tajemniczą pięknością. Niedługo po publikacji kontrowersyjnych zdjęć Filip Chajzer  postanowił ogłosić na Facebooku, że rozstaje się z partnerką. W krótkim oświadczeniu nie podał powodu rozstania, jednak media zaczęły podejrzewać, że ma to związek z nocną schadzką z kobietą ze zdjęć. Sprawę skomentowała nawet Małgorzata Walczak, która odniosła się do rzekomej zdrady Filipa Chajzera. Nikt z najbliższego otoczenia Chajzerów nie zabrał publicznie głosu w sprawie, jednak w mediach pojawił się komentarz od bliskiej osoby związanej z rodziną, która zdradziła "Pudelkowi" jak na zamieszanie wokół dziennikarza zareagował jego ojciec - Zygmunt Chajzer. 

Filip Chajzer, Zygmunt Chajzer
East News

Zobacz także: Internauci bezlitośni dla Filipa Chajzera. Tak wspierają Małgorzatę Walczak!

Pudelek.pl, cytując informatora, informuje, że Zygmunt Chajzer ma nie pochwalać zachowania syna: 

Zygmuntowi po prostu nie mieści się to w głowie. Nie poznaje własnego syna. Jeszcze przed wybuchem afery był częstym gościem w domu Filipa i Małgosi, spędzał dużo czasu z wnukiem Aleksem. [...] W obecności Zygmunta Filip zawsze zachowywał się jak przykładny ojciec i partner, dlatego publikacja zdjęć syna z inną kobietą bardzo nim wstrząsnęła - podaje informator "Pudelka".

Zygmunt Chajzer miał zawsze bardzo dobre stosunki z synem. Często z żoną uczestniczyli w prywatnym życiu jego i jego partnerek. Według informatora rozstanie z Małgorzatą Walczak oraz całe zamieszanie wokół rzekomej zdrady sprawiło, że stosunki między synem a ojcem są obecnie bardzo napięte. Filip może w całej sytuacji liczyć na wsparcie swojej mamy - Doroty. Zygmunt nie zamierza jednak odpuszczać synowi.

Zygmunt wie, że Filip ma wiele do stracenia. Obawia się, że jeśli rodzina syna się rozpadnie, ten wróci do punktu wyjścia i znów dopadną go demony przeszłości. Poza tym jest zwyczajnie rozczarowany zachowaniem syna. Zawsze był wyznawcą starej szkoły dziennikarskiej i uważa, że jest to zawód zaufania społecznego. Nie ma w nim miejsca na żadne skandale - wyznała bliska osoba w rozmowie z "Pudelkiem".

Zobacz także: Filip Chajzer uratował zdrowie ojcu! Jak po usunięciu guza czuje się Zygmunt Chajzer? Opowiedział o tym, co trudne...

Filip Chajzer i Zygmunt Chazjer
x-news

Zygmunt Chajzer zaraz po wypłynięciu kontrowersyjnych zdjęć miał od razu pojechać do jego domu z zamiarem wyjaśnienia tej sytuacji, jednak nie zastał syna na miejscu. Bliska osoba z otoczenia Chajzerów twierdzi, że Filip z obawy przed reakcją ojca nie odbierał od niego także telefonu. 

Dopiero niedawno pierwszy raz Zygmuntowi udało się porozmawiać z synem. Jeszcze nie wiadomo, jakie będą efekty tej rozmowy. Wciąż ma nadzieję, że przemówi mu do rozsądku - informuje bliska osoba z otoczenia Zygmunta Chajzera. 

Dziennikarze "Pudelka" skontaktowali się z Zygmuntem Chajzerem w celu skomentowania sprawy, jednak ten odmówił komentarza. 

Zobacz także: Bolesne wyznanie Filipa Chajzera: "Ludzie wklejali zdjęcia z wypadku, w którym zginął mój syn"

Filip Chajzer i Zygmunt Chazjer
x-news

Zygmunt Chajzer na wakacjach z byłą partnerką syna
Instagram/Zygmunt Chajzer
Newsy
Zygmunt Chajzer zabrał wnuka i byłą partnerkę Filipa Chajzera na wakacje!
Choć Małgorzata Walczak nie jest już z Filipem Chajzerem, to jednak wszystko wskazuje na to, że z ojcem byłego partnera, Zygmuntem Chajzerem, dogaduje się świetnie!

Małgorzata Walczak miniony weekend spędziła w towarzystwie Zygmunta Chajzera, a także siostry jej byłego partnera, Weroniki. Relacją ze wspólnego wypadu pochwaliła się na Instagramie. Nie ulega wątpliwości, że jej kontakty z rodziną Filipa Chajzera, z którym rozstała się w maju br. są naprawdę dobre. Zobaczcie sami! Była partnerka Filipa Chajzera na wakacjach z Zygmuntem Chjzerem Dwa miesiące temu media obiegła informacja o rozstaniu Filipa Chajzera i Małgorzaty Walczak . Na jednym z portali plotkarskich pojawiły się zdjęcia prezentera "Dzień Dobry TVN" z tajemniczą kobietą, na których ta dwójka nie szczędziła sobie czułości. I właśnie niedługo po publikacji tych fotek dowiedzieliśmy się, że ponad 10-letni związek Filipa Chajzera i Małgorzaty Walczak to już przeszłość. Według medialnych doniesień, ojciec prowadzącego "Dzień Dobry TVN", Zygmunt Chajzer, miał być bardzo rozczarowany postawą syna . Wygląda jednak na to, że jego kontakty z byłą partnerką jego syna są do dziś bardzo dobre, bo ostatnio Zygmunt Chajzer zabrał swojego wnuka oraz Małgorzatę Walczak na weekendowy wypad. Relacja ze wspólnego spędzania czasu pojawiła się na Instagramie byłej partnerki Filipa Chajzera. - I się Aleks od dziadka uczy - napisała Małgorzata Walczak, oznaczając przy tym Zygmunta Chjzera. Zobacz także:  Małgorzata Walczak, była partnerka Filipa Chajzera, ogłosiła życiowe zmiany!   Jak poinformował tygodnik "Na Żywo", Zygmunt Chajzer chce dla wnuka zrobić wszystko, aby maluch jak najmniej odczuł rozstanie rodziców. - Senior chce uchronić najmłodszego wnuka przed utratą poczucia bezpieczeństwa. Doskonale wie, co czuje dziecko, gdy rodzice przechodzą kryzys lub definitywnie się rozstają  - napisał tygodnik "Na Żywo".   ...

Filip Chajzer i Małgorzata Walczak rozstanie
AKPA Baranowski
Newsy
Rozstanie Filipa Chajzera i Malgorzaty Walczak ze skandalem w tle. "Dobro dziecka jest najważniejsze" 
To koniec związku Filipa Chajzera i Małgorzaty Walczak. Ukochana stała za nim murem. O spotkaniach z tajemniczą kobietą miała dowiedzieć się z mediów.

Filip Chajzer skomentował kryzys w swoim związku z dziennikarką Małgorzatą Walczak. Ponoć dzień później wyprowadził się z domu w Konstancinie, w którym oboje mieszkali razem z 5-letnim synem Alkiem. Moi drodzy. Wylewne komentowanie życia prywatnego to, jak dobrze wiecie, nie moja bajka. Dlatego wraz z Gosią najbardziej enigmatycznie, jak tylko się da, prosimy o uszanowanie naszych prywatnych decyzji. Dobro dziecka jest dla nas zawsze najważniejsze - napisał Filip Chajzer na swoim koncie na Instagramie 31 maja. Co się stało? Filip Chajzer i Małgorzata Walczak rozstali się  Serwis Pudelek opublikował zdjęcia Filipa Chajzera , prezentera „Dzień dobry TVN” podczas spotkania z pewną brunetką w ogródku jednej z warszawskich restauracji. Na fotografiach widać, jak Filip Chajzer i tajemnicza kobieta całują się i przytulają. Małgorzata Walczak skomentowała zachowanie Filipa Chajzera  na Instagramie jednym zdaniem, że jest jej trudno. Potem zastąpiła je oświadczeniem podobnym do tego, które zamieścił Filip Chajzer. Od komentowania prywatnych spraw zawsze byłam daleko. Dlatego wraz z Filipem prosimy o uszanowanie naszego prywatnego życia. Dobro dziecka jest dla nas zawsze najważniejsze. Dzień później na jej profilu pojawił się cytat z Lwa Tołstoja „Często najmądrzejszą rzeczą jest milczenie” i hashtag „lookingforstrength” (ang., czekam na siłę). Małgorzata Walczak nie rozmawia z dziennikarzami. Z relacji informatora Pudelka wynika, że o wszystkim dowiedziała się z internetu. Gosia zawsze stała za nim murem, dbała nie tylko o dom, ale także o jego karierę i kontrakty. Opiekowała się synem, podczas gdy Filip pracował w telewizji i realizował swoje kolejne projekty (…). Nie miała pojęcia o istnieniu tamtej drugiej- czytamy na portalu. Zobacz także:  Internauci...

Marta Walczak zabrała głos w sprawie zdrady Chajzera
Instagram / gosia_walczak
Newsy
Partnerka Filipa Chajzera zabrała głos w sprawie zdrady. Fani: "Krętacz i zapatrzony w siebie narcyz"
Małgorzata Walczak zdecydowała się na wymowny wpis i w ten sposób skomentowała kontrowersje wokół zdjęć Filipa Chajzera z inną kobietą. Internauci nie mają litości dla dziennikarza!

Po tym jak Filip Chajzer został przyłapany na imprezie z tajemniczą brunetką, w sieci zawrzało! Prowadzący "Dzień dobry TVN" zdecydował się zabrać głos i wydał oświadczenie w tej sprawie, w którym wspomniał też o swojej byłej już partnerce. Małgorzata Walczak do tej pory milczała. Teraz opublikowała wymowny wpis i pokazała też zdjęcie z synem z okazji Dnia Dziecka. Co napisała?  Małgorzata Walczak zabrała głos w sprawie zdjęć Filipa Chajzera z inną kobietą Zdjęcia Filipa Chajzera z tajemniczą brunetką, z którą imprezuje na mieście wywołały w sieci spekulacje na temat zdrady dziennikarza. Na zdjęciach widać, że kobieta, którą Filip Chajzer  obdarowywał pocałunkami to nie Małgorzata Walczak, z którą do tej pory był związany. Para ma 4-letniego syna. Po medialnej burzy prowadzący "Dzień dobry TVN" zdecydował się wydać oświadczenie , w którym poinformował, że nie był już wtedy związany z Małgorzatą Walczak, a tymczasem serwis Pudelek.pl powołując się na swojego informatora pisze wprost, że była partnerka Filipa Chajzera dowiedziała się o wszystkim z publikacji internetowej: - Dokładnie tak było w momencie publikacji zdjęć, dlatego narracja Filipa jest po prostu kłamstwem. Został przyłapany na gorącym uczynku i rozpaczliwie próbuje ratować wizerunek. Gosia nie miała pojęcia o istnieniu "tej drugiej". Filip nie może temu zaprzeczyć, dlatego wydał tak oszczędne oświadczenie. Niestety, dowiedziała się o tym z publikacji na Pudelku. Teraz głos w sprawie głośnych zdjęć Filipa Chajzera zabrała jego była partnerka Małgorzata Walczak i krótko, ale wymownie napisała: - "Często najmądrzejszą odpowiedzią jest milczenie." Lew Tołstoj - zacytowała Małgorzata Walczak na Instagramie.        ...

Nasze akcje
wernisaż-12.-kalendarza-artystycznego-gedeon-richter
Newsy
Kobiety i astrologia inspiracją dla polskich artystów. Przedstawiamy 12. edycję Kalendarza Artystycznego
Współpraca reklamowa
Gwiazdy
Newsy
Chcesz dobrze czuć się we własnej skórze tak, jak największe gwiazdy? Działaj metodą małych kroków!
Współpraca reklamowa
Skuteczny trening bez wysiłku? Teraz to możliwe!
Newsy
Skuteczny trening to nie tylko siłownia!
Współpraca reklamowa
Nowości
PartyExtra
Małgorzata Rozenek-Majdan uśmiechnięta
Newsy
Małgorzata Rozenek-Majdan
BZ
Julia Wieniawa w neonowej sukience na lato
Newsy
Julia Wieniawa
BZ
Katarzyna Cichopek na 59 Festiwalu w Opolu
Newsy
Katarzyna Cichopek
BZ
Klaudia El Dursi na plaży
TV-Show
Hotel Paradise
BZ
Ślub od pierwszego wejrzenia x-news
TV-Show
Ślub od pierwszego wejrzenia
BZ
Versace wiosna-lato 2022
Fleszstyle
Trendy w koloryzacji włosów na wiosnę i lato 2022. Te odcienie robią mocne wrażenie
Marcelina Zielnik
Gorący trend: Dopamine dressing
Fleszstyle
Dopamine dressing to najgorętszy trend sezonu. Obłędną koszulę w stylu Małgorzaty Rozenek-Majdan kupisz w Sinsay za 39,99
Anna Kusiak
Klaudia Halejcio w najmodniejszych spodniach tego lata. Niemal identyczne kupisz w Sinsay za 35 zł
Newsy
Klaudia Halejcio w najmodniejszych spodniach tego lata. Podobne kupisz w Sinsay za 35 zł
Urszula Jagłowska-Jędrejek
Anna Lewandowska w swetrze za ponad tysiąc złotych
Newsy
Anna Lewandowska w modnym swetrze ponad tysiąc złotych. W Sinsay kupisz podobny za 50 złotych!
Aleksandra Skwarczyńska-Bergiel
Moda uliczna wiosna-lato 2022
Fleszstyle
Najmodniejsze buty na wiosenno-letni sezon. Te modele ma w szafie każda it-girl
Marcelina Zielnik