Nagłe rozstanie z partnerką i kontrowersyjne zdjęcia z tajemniczą kobietą w tle nie wpływają dobrze na reputację Filipa Chajzera, o którego rzekomej zdradzie aż huczy w mediach. Według bliskiej osoby z otoczenia sytuacja źle odbiła się także na relacji Filipa Chajzera z ojcem Zygmuntem Chajzerem.

Reklama

Zygmunt Chajzer rozczarowany zachowaniem swojego syna Filipa

Kultowy już prezenter telewizyjny Zygmunt Chajzer od lat gościł na ekranach naszych telewizorów. Dziś pałeczkę po sławnym ojcu przejął jego syn - Filip Chajzer, który obecnie sprawdza się w roli prowadzącego "Dzień Dobry TVN". Filip Chajzer w swoim życiu poza sukcesem zawodowym przeżył ogromną tragedię jaką była śmierć synka w wypadku samochodowym. Po jakimś czasie dziennikarz stanął na nogi i odnalazł szczęście na nowo u boku Małgorzaty Walczak, z którą ma obecnie 4-letniego syna Aleksandra. O związku Filipa i Małgorzaty nie mówiło się głośno w mediach. Oboje sprawiali wrażenie dobrze dobranej pary. Do czasu kiedy paparazzi przyłapali dziennikarza na kolacji w tajemniczą pięknością. Niedługo po publikacji kontrowersyjnych zdjęć Filip Chajzer postanowił ogłosić na Facebooku, że rozstaje się z partnerką. W krótkim oświadczeniu nie podał powodu rozstania, jednak media zaczęły podejrzewać, że ma to związek z nocną schadzką z kobietą ze zdjęć. Sprawę skomentowała nawet Małgorzata Walczak, która odniosła się do rzekomej zdrady Filipa Chajzera. Nikt z najbliższego otoczenia Chajzerów nie zabrał publicznie głosu w sprawie, jednak w mediach pojawił się komentarz od bliskiej osoby związanej z rodziną, która zdradziła "Pudelkowi" jak na zamieszanie wokół dziennikarza zareagował jego ojciec - Zygmunt Chajzer.

East News

Zobacz także: Internauci bezlitośni dla Filipa Chajzera. Tak wspierają Małgorzatę Walczak!

Pudelek.pl, cytując informatora, informuje, że Zygmunt Chajzer ma nie pochwalać zachowania syna:

Zygmuntowi po prostu nie mieści się to w głowie. Nie poznaje własnego syna. Jeszcze przed wybuchem afery był częstym gościem w domu Filipa i Małgosi, spędzał dużo czasu z wnukiem Aleksem. [...] W obecności Zygmunta Filip zawsze zachowywał się jak przykładny ojciec i partner, dlatego publikacja zdjęć syna z inną kobietą bardzo nim wstrząsnęła - podaje informator "Pudelka".

Zygmunt Chajzer miał zawsze bardzo dobre stosunki z synem. Często z żoną uczestniczyli w prywatnym życiu jego i jego partnerek. Według informatora rozstanie z Małgorzatą Walczak oraz całe zamieszanie wokół rzekomej zdrady sprawiło, że stosunki między synem a ojcem są obecnie bardzo napięte. Filip może w całej sytuacji liczyć na wsparcie swojej mamy - Doroty. Zygmunt nie zamierza jednak odpuszczać synowi.

Zobacz także

Zygmunt wie, że Filip ma wiele do stracenia. Obawia się, że jeśli rodzina syna się rozpadnie, ten wróci do punktu wyjścia i znów dopadną go demony przeszłości. Poza tym jest zwyczajnie rozczarowany zachowaniem syna. Zawsze był wyznawcą starej szkoły dziennikarskiej i uważa, że jest to zawód zaufania społecznego. Nie ma w nim miejsca na żadne skandale - wyznała bliska osoba w rozmowie z "Pudelkiem".

Zobacz także: Filip Chajzer uratował zdrowie ojcu! Jak po usunięciu guza czuje się Zygmunt Chajzer? Opowiedział o tym, co trudne...

x-news

Zygmunt Chajzer zaraz po wypłynięciu kontrowersyjnych zdjęć miał od razu pojechać do jego domu z zamiarem wyjaśnienia tej sytuacji, jednak nie zastał syna na miejscu. Bliska osoba z otoczenia Chajzerów twierdzi, że Filip z obawy przed reakcją ojca nie odbierał od niego także telefonu.

Dopiero niedawno pierwszy raz Zygmuntowi udało się porozmawiać z synem. Jeszcze nie wiadomo, jakie będą efekty tej rozmowy. Wciąż ma nadzieję, że przemówi mu do rozsądku - informuje bliska osoba z otoczenia Zygmunta Chajzera.

Dziennikarze "Pudelka" skontaktowali się z Zygmuntem Chajzerem w celu skomentowania sprawy, jednak ten odmówił komentarza.

Reklama

Zobacz także: Bolesne wyznanie Filipa Chajzera: "Ludzie wklejali zdjęcia z wypadku, w którym zginął mój syn"

x-news
Reklama
Reklama
Reklama